Taková zvláštní sámoška II.

Druhý den jsem se hned pustil do práce. Mým úkolem číslo jedna bylo vybrat personál – tedy pořádně svůdné krasotinky, které by všem zákazníkům ochotně plnily jejich zvrácené tužby. Dlouho jsem váhal, kde vlastně začít lovit, ale pak mi Franta domluvil sraz s ředitelem jedné místní základky a bylo vystaráno. Ten – rovněž milovník mladé krásy – už byl na tyto naše nevšední požadavky zvyklý a rád – výměnou za nějakou tu noc s příslušnými dívkami, vyhověl.

Domluvili jsme se také s místním obvoďákem, že prostě pozveme všechny ty krasotinky z devátých tříd na fingovanou preventivní prohlídku no a tam si je pěkně prověříme. A jak jsme domluvili tak jsme taky učinili.

Druhý den ráno už byla ordinace obvoďáka Tondy Hložka plná krásných mladých slečen, které se probíraly nějakými těmi dívčími časopisy položenými v čekárně a brebentily o všem možném. Tonda nás společně s ředitelem zavedl do místnosti hned vedle ordinace odkud byl nádherný výhled a přitom nás nebylo vůbec vidět. Zamaskovali jsme ještě kamery důmyslně rozmístěné po místnosti a představení mohlo začít.

Do ordinace vstoupila první dívenka poslušně se postavila na značku a naše první kamera už zvědavě zabírala její květované kalhotky, které se jí nezbedně zařezávaly do zadečku. Tonda jí pokynul ať se svlékne donaha. Dívenka se na něj tázavě podívala, ale neřekla nic a začala se svlékáním. Oba jsme jí s ředitelem museli pochválit, protože postavička byla k sežrání. Kozičky byly sice malé, ale tak pěkně tvarované jakoby byly dílem nějakého hodně šikovného soustružníka. V kombinaci s modrýma nevinnýma očima a blond vlasy sepnutými do culíků byla náramně sexy. „A co barunka? Tu mi taky musíš ukázat,“ obrátil se na ní Tonda, když se neměla k tomu sundat své květované kalhotky. „Když já se před vámi stydím,“ šeptla nesměle. „Ničeho se neboj zlatíčko, já Ti přece nechci ublížit,“ řekl Tonda tak věrohodně až to nebylo hezké.

Ještě jednou se na něj podívala a pak pomaličku a opatrně začala kalhotky stahovat. První se objevily jemné chloupky a za chviličku už na nás koukala krásná mladičká kundička. „No vidíš, že to nebolelo maličká,“ řekl Tonda. „A teď si vyzkoušíme některé reflexy,“ pokračoval zatímco zvědavé oko kamery zabíralo tu její rozkošnou prcinku. „Tuhle chci,“ neovládl jsem se a říkám řediteli. „Jo, proč ne, taky bych si jí dal,“ odvětil a opět jsme se vrátili k Tondovi, který právě zahajoval testování reflexů.

První z „reflexů“, které jsme chtěli aby na dívkách vyzkoušel bylo dráždění bradavek. Proč taky těm holkám nedopřát taky nějaké potěšení, že? 🙂 A tak Tonda vzal krásné paví pero a začal jím dívence objíždět po bradavkách. „Tohle se Ti bude určitě líbit Lucinko,“ říkal doktor, když se podíval na její kartičku pojišťovny. „Tvoje bradavky totiž pěkně ztvrdnou a bude Ti to dělat dobře i na barunku, tak se nelekej a neboj se třeba i vzdychat nebo sténat, bude to pak ještě hezčí.“ Lucinka se na něj tázavě dívala, ale když šimrání začalo, brzy jí ostych přešel a jen zavřela oči a vnímala ty jemné doteky pavího pera.

Naše kamera zabírala její nádherné kozičky a bradavky, které narůstaly vskutku skvostně každičkým dotykem až se brzy tyčily jako malé špičaté věže. I její prcinka nezůstávala chladná a začala se pomaličku rozevírat a vlhnout. Ale tu doktor přestal. Věděl moc dobře, že rozdělaná bude povolnější dalšímu vyšetření a byla to vskutku pravda. „Tak tento reflex je v pořádku Lucinko,“ řekl když se na něj tázavě a i trochu zklamaně podívala. „Teď mi předveď jak masturbuješ.“ Maličká úplně vytuhla a zčervenala jak rak. „Když, já, no já před váma, vlastně já se stydím, nemůžu,“ vykoktala ze sebe zmateně. „Ale Lucinko, jsi už velká holka a za to se vůbec nemusíš stydět! Vždyť i tvoje kamarádky si to určitě taky doma dělají nebo už měly kluka. Koukám, že jsi ještě panna, tak mi neříkej, že si občas na svou barunku nepustíš proud vody, nebo že jí občas nedráždíš prstíkem, hmm?“

Sklopila stydlivě oči a rukama si zakrývala svojí něžnou prcinku. „Víte pane doktore, já to zažila než jednou. Byly jsme s kamarádkou spolu v chatce na táboře a já jí nachytala jak si to dělá. Tehdy jsem ještě nevěděla o co jde, tak jsem se tomu náramně divila a tak, abych to na ní nepráskla – mě Mařenka stáhla kalhotky a udělala mi to. Ale já sama jsem to ještě nikdy nezkusila…“

Bylo to zatraceně rajcovní představit si tohle kuře, jak jí to stejně stará kamarádka dělá. Ve spojení s pohledem na její krásné nahé tělo to se mnou dělalo divy, ale nejen se mnou! I ředitel a doktůrek byli docela hodně vzrušení a boule na kalhotech měli řádné. Když Lucinka dovyprávěla svůj příběh, doktorovi jen zasvítilo v očích, protože pro tento případ měl od nás dovoleno masturbovat příslušnou dívenku vlastní rukou. „Teď se nic neboj, lehni si pěkně na zádíčka a roztáhni nohy, ukážu Ti jak na to a pak to zkusíš sama, ano?“ začal si jí hned připravovat do pozice, která umožní naší kameře ten nejlepší výhled. Lucinka zamrkala svýma modrýma dětskýma kukadlama a kývla na souhlas.

Doktor se pomalu přiblížil svými rty k její prcince a začal jí něžně líbat. Lucinka sebou sice nejdříve trhla, když její broskvičku poprvé políbil, ale jeho: „Neboj,“ jí uklidnilo a začala slastně přivírat oči. Její kundička zase trošku zvlhla a rozevřela se a tak doktor na nic nečekal, naslinil si prst a začal ho pomaličku vsouvat do její pannenské prcinky – ale pěkně opatrně, aby jí náhodou neodpanil – protože odpanit své holky jsem si chtěl teda rozhodně sám pěkně v nové sámošce…

Začal jí prstem kroužit jenom tak na krajíčku a objíždět prcinku pěkně po obvodu kolem dokola, zatímco druhý prst dostal za úkol starat se o její nalivší se hrášek. To už se Lucinka oddala rozkoši dokonale, protože její ručka začala kroužit kolem bradavek, které se ihned postavily a začala i vzrušeně sténat. Když se pak druhá její ručka začala sunout k prcince bylo vyhráno a doktor jí rád přenechal místo a už se než díval na to rozkošné divadlo.

Vrážela si prstík divoce dovnitř a prohýbala se v zádech jako luk až doktor neodolal a začal její nalité bradavky laskat jazykem. Já s ředitelem pozoroval překrásné záběry kamery, které nám nabízely detailní pohled na masturbující mladičkou kundičku a při kterých se nedalo jinak než si ho honit. Najednou to přišlo, prudce si vrazila dovnitř dva prstíky a vykřikla zatímco se z její jeskyňky počaly hrnout šťávy – ano udělala se.

„Krásná dívenka,“ hlesl jenom ředitel, když jsme si jí bezvládně ležící po prožité rozkoši prohlíželi. Doktor se nad ní sklonil, pohladil jí ve vlasech a políbil jí. „Vidíš, že to bylo krásný, viď?“ „Vy jste na mě tak hodný pane doktore,“ šeptla. „Kdybys něco potřebovala zas přijď – Poupátko – ale teď už se běž osprchovat a můžeš jít domů,“ a doprovodil jí do sprch na druhé straně budovy než byla čekárna, aby potom mohla odejít vedlejším východem a neprozradila ostatním děvčatům co je uvnitř čeká.

Doktor jen zakřičel: „Další“ a naše nádherné divadlo mohlo pokračovat, protože do místnosti vstoupila krásná dlouhovlasá zrzka…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *