Taková zvláštní sámoška IV.

Paní ředitelka se kterou jsme si s Frantou tak báječně zašukali rozhodně nezklamala. Druhý den už na mě v mé kanceláři čekalo asi deset krásných kozatých holek a tak mohl začít konkurz. Trochu jsem z toho tedy měl obavy, protože přeci jenom dnes jsem na ty nadržené čubičky byl sám, Franta měl nějaké jiné jednání, ale pak jsem si řekl, že vlastně o nic nejde. Posadil jsem si je všechny do zasedačky a začal si je pořádně prohlížet.

Byly to holky krev a mlíko a pětky prsa nebyly žádnou výjimkou. Ale nejen těla měly skvělý, stačilo jenom se podívat do jejich svůdných očí nebo jen tak poočku kouknout na jejich hezké nohy. Hmm to bylo pokoukáníčko… „Takže holky začneme,“ řekl jsem, když jsem se trochu probral z těch nádherných představ, co bych si tak s těmito krasotinkami mohl užít. Má mysl sice říkala, že něco takového nemůžu, ale mé neukojené pudy si žádaly své a já v tu chvíli věděl, že to opravdu udělám. „Svlékněte se do prádla a postavte se tady pěkně do řady,“ začal jsem svou hříšnou fantazii přeměňovat v realitu.

Náramně dobře mi udělal fakt, že se vůbec nestyděly – ba naopak – měly radost z toho, když jsem se na ně při svlékání díval a tu a tam se na mě mile usmály nebo si jen svůdně oblízly rty, prostě skvěle se přitom bavily a já jakbysmet, když jsem viděl ty jejich krásná těla, která přímo sváděla k pomilování.

Konečně už stály všechny pěkně v řadě a já si je s velkou zálibou prohlížel, když jedna z nich – dlouhovlasá velmi dobře vyvinutá zrzka nadhodila: „A co ty kocourku, ty se nesvlékneš?“ Chvilku jsem na ní udiveně zíral, protože ač to nerad přiznávám trošku jsem tím byl zaskočen, ale řekl jsem si: „Chcete si zašpásovat, máte to mít,“ a svlékl se jen do slipů. Samozřejmě že už v tomhle okamžiku byly pořádně vyboulené a holky to přivítaly taky s náležitým chichotáním a jedna podruhé si mě důkladně prohlížely.

Dělalo mi to docela dobře, když jsem si uvědomil, že i pro tyhle mladý krasotinky jsem stále ještě přitažlivej chlap, i když samozřejmě nejsem až zas tak starý – ale byl čas vrátit se zpět do role šéfa konkurzu – nebo lépe řečeno k provádění mého zvrhlého plánu, takže jsem neztrácel zbytečně čas, protože mi bylo jasné, že příležitostí „všechno si důkladně prohlédnout“ bude ještě spousty. „Tak a teď holky pěkně prsa ven, sundejte si podprsenky a předveďte jak byste nalákaly chlapa na milování. Třeba ty zrzko, začni,“ pokynul jsem té svůdné potvůrce, která mě před chvilkou tak vypekla. A nenechala se zrovna dvakrát pobízet…

Ladným krokem došla až ke mě. Fakt to byl kus ženský a byla si toho vědomá. Krásné dlouhé nohy pečlivě vyholené s vzorně udržovanými prsty na nohou – ředitelka Marcelka si asi pamatovala mou zálibu v dívčích chodidlech a nohách vůbec, pomyslel jsem si, když jsem se kochal tou krásou. Můj pohled stoupal pomalu výš až se zastavil na velmi průsvitných černých kalhotkách za kterými se skrývala její zcela vyholená prcinka. Ještě jsem se ani dosytosti nevynadíval, když se hluboce předklonila. Odhrnula si dlouhé zrzavé vlasy, které mě bránily trošku ve výhledu a špitla: „Pomůžeš mi jí rozepnout?“ a významně se podívala směrem k její podprsence. Jednoznačně mě tím dostala a od toho okamžiku jsem byl v její moci – jak to tak mladá kočička s chlapy uměla mě prostě ohromilo.

Mé ruce se pomaličku blížily k zapínání podprsenky, zatímco oči nezbedně hltaly tu nádheru. Mít tak tohle doma, tak bych snad nic jiného nedělal než sál ty nádherné melounky, laskal je a mazlil se s nimi, strkal bych mezi ně svůj ocas a nechal si ho honit nebo je jen tak hladil… Nádhera! Opatrně jsem za napjatého pozorování ostatních dívek rozepnul podprsenku. Pomaličku sklouzávala až se její nádherné kozičky konečně vyvalily na světlo boží. „Bože,“ hlesl jsem jen, když jsem ten objem poprvé spatřil nesvázaný podprsenkou a zrzka se šibalsky usmála.

Prohlížel jsem si jí ze všech stran a úhlů, vymýšlel si různé roztodivné pozice do kterých se musela vždy postavit a stále jsem se nemohl vynadívat na to tělo mladičké bohyně. Tu se ostatní dívky zničehonic začaly podivně chichotat. Nejdříve jsem nevěděl proč, ale když i zrzka zamířila svýma očima kamsi mezi mé nohy, tak jsem znejistěl a podíval se tam…

Nevím jak se to mohlo stát, ale nějakým nedopatřením se můj nalitý kůl prodral ze slipů a trčel teď celý nalitý a tvrdý dívkám v ústrety. „Ale copak to tu máme zlatíčko,“ zašveholila sladce zrzka a lehce mi ho pohladila svou ručkou. Dělalo mi to náramně dobře a ona to dobře věděla. „Chceš ho vykouřit?“ zeptala se tak nevinně jako kdyby mi nabízela něco k snědku a šibalsky na mě mrkla. „Kývl jsem na znamení že ano a její sladká pusinka už ho do sebe nasávala. To už ale konkurz začal mít zcela jinou podobu než jsem původně zamýšlel a tak jsem si nedělal žádné násilí a řekl jsem si, že si tenhle okamžik náležitě vychutnám a to se vším všudy.

„A co vy ostatní,“ obrátil jsem se k ostatním holkám, které na nás stále jenom zíraly. „Podprsenky dolů a pěkně do řady!“ Poslušně se seřadily, ale všiml jsem si, že už ani ony nezůstaly chladné a dokonce se i dvě dívky na konci řady začaly spolu mazlit. Paráda! S velkou rozkoší jsem pozoroval tyhle dvě lesby jak si vzájemně ohrabávají kozičky a líbají se – střídavě se zrzkou při její báječné práci. Mnula mi koule a přitom ho pohlcovala tak hluboko do své teplé tlamičky až jsem měl dojem, že si ho snad rve až do krku – opravdu ne každá dívka mého poměrně dlouhého ptáka dokázala schovat ve své pusince až po koule! Byla šikovná, její jazýček ve mě každičkým dotekem vyvolával takovou rozkoš jako už dlouho ne, takže jsem se ani moc nedivil když mi to přišlo brzy. Pustil jsem to do její teplé pusinky a nechal jí mou smetanu pěkně zpolykat. Když skončila políbil jsem jí na překrásnou kozičku a šeptl: „Tebe beru zlatíčko.“ A na scénu přišla další holka z fronty…

Tentokrát modrooká blondýnka. Vlasy měla spletené do copu, který jí sahal až na zadeček. Kozičky měla sice o něco menší – což jsem si také pohmatem ověřil – ale i tak byly slušné. Párkrát jsem si také lehce kousnul do bradavky, abych jí trošku rozpálil a pak jsem řekl: „Sundej kalhotky!“ Blondýnka se otočila k ostatním holkám, jako kdyby od nich čekala nějakou podporu, ale když viděla, že od těch mazlících se dvojic či trojic se ničeho nedočká začala pomaličku stahovat své bílé kalhotky. Nechal jsem ji svléknout nejen proto, že mě náramně rajcovala svým copem, ale také proto, že jsem si všimnul, že má u prcinky malinké tetováníčko – a samozřejmě jako každý chlap se moc rád pokochám pohledem na krásně upravenou kundičku. Vkusně upravené chloupky do malého trojúhelníčku z ní činily totiž opravdu náramnou fešandu.

Svlékla si kalhotky a já si mohl tu vlhnoucí nádhernou frndičku pořádně prohlédnout. Jen jsem jí po ní lehce přejel, tak hlesla rozkoší a to ještě netušila, že jí mám v úmyslu vylízat! Začal jsem jí líbat na prsou a pomalu se sunul níž a níž pěkně k pupíku až jsem konečně byl na její prcince. Nejdříve jsem jí jenom tak lehce líbal – takový dotek vánku a jí se to náramně líbilo, ale jak mé vzrušení narůstalo, začal jsem sát divočeji a tu a tam vniknul i jazykem dovnitř. Přeci jenom když jsem slyšel ty divoké výkřiky blaha, které se ozývaly z fronty – tedy teď už spíše z divoce hemžícího se klubka dívčích prsatých těl, které se vzájemně laskaly a přiváděly k rozkoši – to se ani nedalo zůstat chladný. Vždyť i jenom samotná blondýnka by s mým klackem pořádně zamávala!

Lízal jsem jí ostošest až se jí blahem podlamovaly kolena. To už byla pořádně mokrá a šťávy po stehnech tekly jedna radost. Můj pták už byl taky pořádně tvrdý a tak jsem neváhal a nasadil ho na okraj její dírky. Sice nejdříve vyjekla, když ho tam ucítila, ale když jsem jí něžně nabodnul začala mým přírazům nadbíhat a moc se nám to oběma líbilo. Po chvilce jsme se rozhodli změnit polohu – přeci jenom už mě od toho stání trochu bolely nohy a tak jsme se přesunuli do těsné blízkosti klubka zbylých holek, které si to dělaly navzájem. Vysadil jsem blondýnku pěkně na koníčka a zatímco jsem se kochal pohledem na její velké melouny, které se házely v tempu přírazů šáhnul jsem si po nejbližší prcince a začal jí rukou prohrabávat.

Byla to nádhera cítit ve vzduchu vůni roztoužených kundiček a poslouchat ty slastné steny. Ve spojení s úzkou prcinkou blondýnky to však byl hotový ráj. Pomalu to na nás oba přicházelo a tak jsme přidali na tempu a bylo to tady. Nádherný divoký orgasmus doprovozený výkřiky rozkoše – to bylo to co mi tak moc s mojí starou scházelo. Paráda!

Za chvilku už jsem zas byl při chuti a tak jsem se ještě naposledy nechal udělat. Přizval jsem k sobě asi nejmladší dívku ze všech přítomných – byla teprve z prváku, ale co se týče postavy nezůstala svým starším kolegyním nic dlužna, ba naopak – svými melouny leckteré předčila. Nejdříve si tedy myslela, že jí chci opíchat stejně jako před chvílí blondýnku, ale když jsem jí začal hladit chodidla a cumlat prstíky u nohou, tak jí svitlo, že s ní mám asi jiné plány. Její nohy byly nádherné, malé pěkně pěstěné prstíky nalakované divoce červenou barvou přímo sváděly k tomu je pocumlat. První zmizel v mých ústech paleček a mé společnici to jak se zdá dělalo báječně dobře, protože si při tom začala i pohrávat se svou mokrou kundičkou a prožila při mých hrátkách s prstíky nejeden orgasmus – byť si ho uspíšila svou rukou.

Už už jsem se chystal, že si ho nechám od téhle krásné bohyně pěkně chodidlem vyválet, když mi jedna z dalších dívek překazila můj plán. Tvrdý ocas pro ní byl totiž natolik neodolatelný, že mi ho mezitím začala pusinkou zpracovávat a tak jsem mou společnici s krásnými chodidly alespoň vylízal. Ale přeci jenom jsem si své přání částečně splnil. Když mi to totiž začalo přicházet vyndal jsem ho z teplé tlamičky šikovné kuřačky a dodělal se o nádherné a hebké chodidlo.

No a jak dopadl konkurz? Podle očekávání – přijal jsem totiž všechny samičky co mi ředitelka poslala, stály totiž určitě za hřích!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *