Ptáčátka I.

Má žena mi umřela, když mi bylo něco kolem 40. Dost mě to vzalo, protože mě na krku nechala tři malé dcerky a bylo pro mě moc těžký všechno to kolem domácnosti zvládnout. Dodnes se mi po ní stýská – víte pánové ona byla Lucka pořádná ženská, jo co my jsme se spolu našoustali a přesto, že jsme byli svoji skoro 15 let, bylo to pořád jak za mlada – nádhera…

Jenže Lucka umřela a bylo po všem – chyběl mi její smích, svůdné narážky i sex. No musím říct, že ten sex snad ze všeho nejvíc. Teda ne že bych neměl spoustu různých nabídek od bezva ženských z okolí, ale protože jsem celej den tvrdě makal, tak mě docela sralo je ještě potom chodit navštěvovat do jejich bytečků – nehledě na to, že jsem se bál nechávat holky doma samotný. Většinou to pak skončilo tak, že jsem si poté co holky šly na kutě pustil na videu nějaký porno a při tom si to udělal nebo prostě pozval nějakou tu kurvičku, aby mi ho pokouřila no a jednou do měsíce došlo i na píchání v bordelu co máme ve vedlejší ulici.

Dcerušky rostly jako z vody a já si pomalu začal zvykat na to, že už žádnou stálou ženskou mít nikdy nebudu a prostě dožiju s těma děvkama co ke mě čas od času docházej, když jsem si jednou po pár pivech uvědomil, že mám vlastně tři krásný ženský doma. Normálně by mě to tedy nikdy nenapadlo něco tak zvrhlýho – nebýt jednoho osudného večera, kdy jsem svojí nejstarší brzy 12letou dcerku – Haničku – potkal v noci v kuchyni, když se šla napít.

Lovila v lednici něco k pití a přitom se musela docela hodně předklonit a já spatřil poprvé její krásné mladistvé jehlánky, které byly jako poupátka připravená rozkvést a její slaďoučkou prcinku do které se nezbedně zařezávaly květované kalhotky. V tu chvíli v mém klíně začala zrát touha po tom něco s ní podniknout.

Ten večer jsem neměl lehké spaní – vlastně jsem skoro nezamhouřil oči. Pořád jsem musel myslet na ty jehlánky v rozpuku na to jaké by to asi bylo je laskat, líbat toho bloňdatého andílka pěkně na rty a ohrabávat jí holou buchtičku. Jaké by to bylo, kdyby její ručka něžně honila můj ocas či jak by ho hbitě lízala jazýčkem a kouřila teploučkou tlamičkou…

Snažil jsem se tyhle myšlenky zahnat, ale objevovaly se stále – stále silněji a já víc a víc toužil vyzkoušet její uzounkou pannenskou barunku. Zasunout svůj kyj alespoň na krajíček a udělat ze své božské dcerušky ženu. Ženu, která by mě dávala rozkoš, když dostanu chuť. Která by za bombónek sedávala na mém klíně a nechala mě hladit jí pod sukýnkou – to byly představy, které mi nedávaly spát…

Ani v práci to nebylo o nic lepší – pořád jsem na to musel myslet. Trvalo to měsíc, dva a stále žádná změna k lepšímu. Spíše naopak. Chodíval jsem za tím mým ptáčátkem i na záchod, abych se podíval na její nádhernou prcinku a když se sprchovala či převlékala díval jsem se klíčovou dírkou. Byl jsem jí úplně posedlý a často jsem si to při tom i dělal bez ohledu na to, že mě mohla kterákoliv z mladších sester přistihnout. V tu chvíli mi bylo všechno jedno, měl jsem tam jí mojí Haničku – mé malé ptáčátko s blonďatými vlásky a upřímnýma modrýma očkama a moji zhoubnou touhu, která mi nedávala spát.

A tak se stalo to co se stát muselo – přišel onen osudný den. Tenkrát jsem přišel o něco dřív z práce a mladší Haniččiny sestry byly ještě ve škole – ne však Hanička. Nebylo jí nějak dobře a tak jí učitelka poslala domů, aby si šla lehnout a vypotit se – sdělovala mi vzkazem přilepeným na ledničce. A mě to nedalo a vydal jsem se za ní jí zkontrolovat.

Ležela tam po bradu zakrytá pod dekou a zuby jí drkotaly zimou. Asi měla chudinka horečku a tak poté co jsem jí dal prášek a uvařil čaj – pohladil jsem jí než po vlasech, dal pusinku na čelo a nechal jí spát. Brzy tvrdě spinkala a tak, protože se můj chtíč opět ozval jsem se opatrně vkradl do pokoje a začal hledat, kde nechala pohozené své použité kalhotky, abych si ho při čichání té omamné vůně mohl vyhonit.

Miloval jsem vůni použitého prádla a představoval jsem si krásnou mladičkou prcinku, které se dotýkala ta hebká květovaná látka. Stačilo mi málo a stál mi jako svíčka a tak jsem se usadil na židli, vyndal svůj nalitý kolík z kalhot a zatímco jsem koukal na mé ptáčátko, které spalo jako nemluvně, čichal jsem její kalhotky a prožil při tom divoké vyvrcholení.

Dělal jsem to tak každý den, protože dokud se neuzdravila byli jsme doma vždy půl dne sami. Ale nemoc ustupovala, začala se jí vracet barva a brzy už nespala tak dlouho a tvrdě, až se jednou při mé seanci s kalhotkami probudila a nevěřícně na mě koukala zatímco jsem divoce stříkal.

„Tatínku,“ zeptala se Hanička nejistě. „Co je ti, proč máš mé kalhotky na obličeji?“ a tázavě se na mě podívala. Ztuhnul jsem a nevěděl co říct, ale uplynula jen maličká chvilička a můj ocas mi zase stál – přeci jenom představa, že se na mě při tom dívala mě vzrušovala ještě víc než vůně jejích kalhotek a tak, protože jsem vycítil příležitost zrealizovat to po čem jsem dlouho skrytě toužil jsem klidně začal vysvětlovat.

„Víš Haničko, když se mají dva lidé rádi – tak jako já mám rád tebe, tak dělají takové různé věci, které by se ti mohly zdát zvláštní. Třeba jeden druhého líbají, hladí na prsou a mezi nohama“ a zatímco můj kůl tvrdnul a tvrdnul přistoupil jsem k mé holčičce abych jí to ukázal.

Odhrnul jsem deku a spatřil mou překrásnou princeznu jen v průsvitné noční košilce tak jako tenkrát v kuchyni. Její prsíčka už od té doby opět trošku povyrostly, ale stále to byly ty nádherné nedospělé jehlánky. Začal jsem jí líbat, nejdříve jen tak na čelíčko – tak jak byla zvyklá, když jsem jí přál dobrou noc, ale poté jsem přešel na rty a začal jí líbat o mnoho vášnivěji.

Její pusinky byly nádherné, tak horoucí polibky jsem ještě nezažil ani s dospělou ženskou a tohle mé kuře mě jich dávalo tolik! Má ruka se přitom dostala pod košilku a bloudila k jejím jehlánkům. Začal jsem jí po nich hladit, ale to se jí nezdálo a tak se odtrhla a chtěla se prát. „Snad se se mnou nebudeš prát, ptáčátko,“ řekl jsem a zatímco jsem paralyzoval její snahy o to se mi vytrhnout stáhl jsem jí celou noční košilku přes hlavu.

„Tak na tohle jsem čekal skoro rok,“ pomyslel jsem si, když jsem viděl její nahé překrásné mlaďoučké tělo, které se ještě stále snažilo klást mi odpor. Už konečně poznala, že jsem silnější a tak její odpor pomalu ochaboval a já jí jen vášnivě líbal a ohmatával ty krásné jehlánky. Dráždil jsem jí bradavky prsty a s velkým uspokojením pozoroval jak jí tělo zrazuje a podléhá vzrušení čím dál víc. Vlastně jsem zjistil, že to jak zpočátku kolem sebe divoce kopala a snažila se bránit mě snad vzrušovalo ještě víc než teď, když už se podvolila, zvlášť se mi pak líbilo když mě kopla do ztopořeného ptáka. Teď už ale byla jak beránek a já začal její bradavky zpracovávat rty. Laskal jsem je a sál, zatímco ona jen zrychleným dechem dávala najevo, že se s ní něco zvláštního děje.

Využil jsem situace a shodil ze sebe kalhoty i slipy a začal se s ocasem třít o její prcinku – byť zatím byla zahalená stále ještě kalhotkami. Začala viditelně vlhnout a mokrá skvrna se pomalu, ale jistě šířila po celé ploše kalhotek. To bylo pro mne povzbuzením, abych ještě více rozehrál svůj jazyk a dorážel dravěji na její prcinku svým klackem.

Konečně nastala ta pravá chvíle na sundání kalhotek. Hladil jsem jí po stehnech a ona sténala jako divá a pak jsem začal pomaličku kalhotky stahovat. Její prcinka už byla překrásně zmáčená a připravená a byl na ní nádherný pohled. Vskutku bylo to něco skvostného vidět tu sotva ochmýřenou kundičku mého 12letého ptáčátka.

Začal jsem jí jen tak lehce zpracovávat jazykem, když jsem pohlédl na hodiny a s velkou nelibostí zjistil, že nemůžu své dílo dokončit bez nebezpečí, že by nás mohly vyrušit Haničiny sestry. Zakroužil jsem proto zkušeně jazykem na jejím nalitém hrášku a za velkého křiku byl svědkem prvního orgasmu mé mladinké dcerky.

I já jsem musel uvolnit to velké vzrušení a tak jsem jí vrazil ptáka do rukou a poručil jí ať mi ho rychle vyhoní. Nejdříve se jí moc nechtělo, ale pak se jí to zalíbilo a vymýšlela při tom různé rajcovní zlepšováky – jako že mi ho chvilku natočila na tu, a chvilku na onu stranu až jsem se konečně k jejímu velkému údivu na její obnažené dětské kozičky s velkou úlevou vystříkal.

Odhodlaný k tomu příště z ní udělat ženu, odešel jsem do sprchy a to samé udělala po chvilce i moje sladká Hanička samozřejmě za mé vydatné pomoci. Sestry se vrátily ze školy a zase jsme byli taková obyčejná spořádaná rodinka…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *