Ptáčátka II.

Má příležitost přišla hned následující den. Bylo to ráno a Hanička se právě sprchovala, když se v mé hlavě zrodila hříšná myšlenka ošukat jí přímo ve sprše. Svlékl jsem se celý do naha a prudce otevřel dveře. „To jsi ty tatínku?“ zeptala se a otočila se čelem ke mě. Můj ocas už stál jak svíčka a při pohledu na její mladistvé obnažené tělo už jsem neváhal ani chviličku. Přiskočil jsem k ní otočil jí k sobě zády a přitiskl jí na chladnou zeď. „Tatínku co to děláš, au to bolí,“ kňučela, když jsem jí při tom zatahal za vlasy a zkroutil ruce. „Jen si křič čubko, stejně ti to nebude nic platný – dneska se totiž bude šukat!“ Jak tam byla nalepená na zdi, neodvážila se strachy ani pohnout a tak jsem využil situace poručil jí ať roztáhne nohy a začal jí honit píču rukou.

„Ach tatínku to je příjemné, och ano tady mě to hlaď,“ sténala blahem má malá čubička a třela se bradavkami o ozdobné kachle až jí stály jako anténky. „Jen se neboj ty moje ptáčátko, za chvilku poznáš kdo je tady pánem, jen co si tě pěkně rozdělám,“ řekl jsem a odtáhnouc jí ode zdi, zkroutil jsem jí zase ruce za zády a dostal jí tak do pozice, která se mi náramně líbila. Špulila na mě totiž svojí rozkoušnou prdelku a přímo se nabízela k tomu jí ho tam šoupnout.

Pomalu jsem ho zavedl na krajíček její už opět vlhké prcinky a začal ho pomalu zasouvat. Zprvu to šlo hodně stěží, až jsem se bál, že jí ublížím, ale potom se její kundička přizpůsobila. Brzy jsem narazil na její pannenskou blánu, která kladla docela slušný odpor, ale jeden prudší příraz to spravil. Hanička jen sykla bolestí. Několik kapek krve steklo po jejích nožkách a mohli jsme pokračovat. Konečně se zdálo, že má malá princezna tomu přišla na chuť a tak jsem povolil zkroucení jejích rukou a těšil se hlazením jejích dětských koziček zatímco jsem jí labužnickým tempem píchal.

Poloha ve stoje zezadu mi ale brzy přestala vyhovovat, chtěl jsem jí totiž vidět do obličeje. Jo chtěl jsem vidět svou mladičkou dceru, jak prožívá rozkoš s ocasem svého otce, jak křičí slastí, jak se její jehlánky třepou každičkým přírazem. Líbat jí vášnivě na rty a dráždit prstíkem její řitní otvůrek. Otočil jsem si jí k sobě čelem a poručil jí ať se na mě pověsí a pěkně si mě obemkne nohama. Zavedl jsem ho opět do její kundičky a zatímco jsem jedním prstíkem bloudil v její zadní dírce a přiváděl jí tak do totální extáze, mé rty hladově hltaly její překrásné jahůdky.

Konečně se zachvěla rozkoší a její první orgasmus vypuknul v plné síle. Zmítala se divoce a tím své pocity ještě znásobovala, protože s každým dalším pohybem zabodl se můj kůl hlouběji do její studánky rozkoše a brzy zatepal a začal chrlit do jejího lůna sladkou smetanu. Stříkal jsem jí do ní s velkým uspokojením – jo, konečně jsem dostal to po čem už dlouho toužím a v mé hlavě se rodil skvělý plán jak si se svými dcerami vynahradit všechny ty léta odříkání a nuceného celibátu. „Máte se na co těšit prcinky, váš tatínek vás totiž pořádně protáhne,“ pomyslel jsem si, když jsem jí odnášel do její postele. A to si pište, že jsem to i splnil.

Hanička zůstala mou favoritkou i po několik následujích let, než Pavlínka – prostřední ze sester oslavila své jedenácté narozeniny. Hanka – ta byla můj hotový poklad – za ty čtyři roky co jsem jí píchal jsme už spolu vyzkoušeli všechno co snad jde a pořád to s ní bylo nádherné. Kouřila mi ho při televizi nebo mi jí nastavila k vylízání, když myla nádobí a šukali jsme pokaždé, když na to alespoň jeden z nás měl chuť. Ale cítil jsem, že s tím jak dospívá zatouží i po jiných mužích a i když moc nerad – pomalu jsem se na ten okamžik připravoval a pomalu přesouval svou pozornost na Pavlínku.

I z Pavlínky se začala klubat nádherná holka. Byť byla ještě o rok mladší než její sestra, když jsem jí poprvé ochutnal svým tělem se jí vyrovnala – nebyla-li vůbec lepší. Byla to moje čertice – taková neposeda – chviličku nevydržela někde sedět. A bylo to právě při jedné z našich vycházek, když jsem po tomhle kuřeti rovněž zatoužil a chtěl za každou cenu ukojit svou otcovskou lásku. Pamatuji si to velmi barvitě – procházeli jsme se tehdy v městském parku – ona v překrásných modrých šatičkách které dostala ke svým jedenáctým narozeninám, černé vlasy svázané po stranách do dvou culíků…

Bylo už něco kolem poledne, když jsme oba dostali hlad a tak jsem koupil pro oba párek v rohlíku a usadili jsme se na lavičku. Oba jsme spokojeně jedli, když Pavlínce vystříkla horčice a zašpinila šatičky. Moc moc se za to styděla a tak jsem jí navrhnul, že šatičky přeperu v nedalekém potůčku, ale musí se zatím na chvilku svléknout jen do košilky. Šatičky jsem vypral a dal sušit na sluníčko. Ale, když jsem spatřil její mladičké tělo jenom tak v prádélku tak už jsem neodolal, vyhrnul jí a řekl ať si mi sedne na klín a zatímco se třel čurákem o její kalhotky s červenými srdíčky vyhrnul jsem košilku a osahával mladistvé jehlánky, poté co jsem jí podle přiměl k tomu, aby držela bobříka mlčení. Nakonec jsem jí košilku stáhnul celou a začal ploché kozičky laskat jazykem. Byly opravdu jen nepatrné a nebýt nádherně citlivých bradavek…

Mé vzrušení narůstalo, takže jsem se nerozpakoval a rozepnul poklopec a vytáhl ptáka. Vzal jsem její hebkou ručičku a položil jí na mého tvrdého utěšitele a pomaličku si ho s její ručkou honil. V jejích očích se zračila pořádná spousta otázek, ale nepromluvila, aby si nezkazila bobříka a tak jsem pokračoval. Vzal jsem i druhou její ručku a přiložil jí na ptáka. Nejdříve jsem sice s jejíma rukama pohyboval já, ale brzy se přizpůsobila a honila mi ho zcela sama, zatímco mé ruce si opět pohrávaly s jehlánky a laskaly sladké jahůdky téhle jedenáctileté žáby.

To bylo to poslední co mi scházelo k tomu, abych se udělal a na Pavlínčiny prsíčka začala stříkat má smetana. Když jsem si ulevil sundal jsem jí z klína a pomaličku začal své sperma z jejího těla slízávat. Můj klacek se opět postavil a ona poslušná předchozích mých příkazů ho opět svou ručkou začala masírovat tak šikovně, že jsem za chvíli zas zastříkal její kalhotky.

Už nebyl čas na to, nějak je očišťovat, takže jsem jí v chvatu oblékl a i když se mi snažila všelijakými gesty naznačit, že jí mé semeno které pomalu stéká po kalhotkách studí na barunku nechal jsem jí svému osudu. Věděl jsem totiž, že tyhle kalhotky mě pak zvláště vzruší, až budu chtít zase ukájet své fetišistické sklony.

Pavlínce jsem pak bobříka mlčení pro jistotu prodloužil do dalšího dne – co kdyby se náhodou chtěla se svým zážitkem pochlubit no a první co jsem večer udělal, když šla spát, že jsem našel ty voňavé kalhotky, pohodlně se usadil v křesle a začal si ho pomalými tahy honit představujíc si přitom jak odpaňuji i svou druhou rozkošnou dcerku. A i tato má fantazie se brzy stala realitou…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *