Taková zvláštní sámoška V.

A nadešel den, kdy se naše poněkud zvláštní sámoška měla otevřít. Vlastně ani nebyl ničím zvláštní, prostě takový obyčejný tuctový, kterých prožíváme za svůj život spousty. Blížila se devátá a všechno v našem bordelu – sámošce bylo připraveno na příchod prvního zákazníka. Děvčata pěkně rajcovně oblečená jen v průsvitných bílých pláštích, samozřejmě bez spodního prádla a dvě nejhezčí mladinké kočičky tancující zcela nahé u tyče – krásný pohled! I když tedy výraz jejich tváře dával tušit určitou nervozitu, ale tu jsem chápal. Vlastně jsem si musel přiznat, že jsem byl víc nervózní jak mé sličné svěřenkyně, které mnohé ještě svého prvního milence neměly. Přeci jenom jsem měl trochu obavy, aby vše klaplo podle plánu a očekávaní zákazníci přišli, ale nakonec jsem se uklidnil – vždyť o bordely bude zájem pořád, tak jaké obavy, že?

Hodiny ukazovaly 9:25 a byl tu první zákazník. Vešel dovnitř a trošku nesměle se díval po prodejně. Ani se mu nedivím – ono do takové sámošky jako je ta naše člověk nevleze každý den. Když spatřil samé krásné holky tak trošku znejistěl a s velkým zájmem je svým pohledem začal hltat. Holky už byly pěkně nadržené a nemohly se dočkat až se nahrnou sexuchtiví chlapi a budou si s nimi moci užívat – to víte mají to rádi „potvůrky“ – a tak se nemůžeme divit, že prvního zákazníka také náležitě přivítaly – tedy prostě, že do toho šly s patřičným nasazením…

Chlap přešel k místu, kde byly zaparkované nákupní vozíky zrovna v okamžiku, kdy je sličná Andrejka začala přerovnávat, ale ta byla tak zabraná do své práce, že si ho nevšimla. Andrejka byla pěkně rostlá holka – pevný velký prsa, dlouhý blond copánek až na zadeček a hlavně božsky nevinný pohled – takový malý andílek…

Prsa jí krásně prosvítaly skrz plášť a chlap si je s velkým zalíbením prohlížel jak se houpaly při každém Andrejčině pohybu až mu z toho spadla na zem připravená desetikoruna do vozíku. Konečně si Andrejka uvědomila jeho přítomnost a tak, aby měl dobrý výhled na její krásnou zcela vyholenou kundičku roztáhla doširoka nohy a pokračovala jakoby nic ve své práci. Na chlapa to vyloženě působilo, protože svou desetikorunu po zemi lovil až příliš dlouho. Ani se mu nedivím – já bych také neodolal tomu pokochat se pohledem na Andrejky vyholenou krásnou kundičku, byla totiž vskutku skvostná!

Chlap jí hltal očima a bylo na něm vidět jak moc by jí chtěl a Andrejka to moc dobře cítila a dělalo jí dobře, že ho tak moc vzrušuje. Náhle si jí muž prudce přitáhl a jeho hlava rozvášněně zmizela v Andrejčině klíně a jazyk začal laskat její kundičku.

Nejdříve jí jen lízal pěkně po krajích, ale pak, s tím jak postupně vlhla začal jeho jazýček být čím dál tím víc zvědavější a nezbedně začal mizet v její prcince. Opřela se rukama o vozíky a s přimhouřenýma očima se oddávala těm báječným dotekům nadrženého chlapa, který to se svým jazykem skutečně uměl a brzy jsme byli svědky prvního dívčího orgasmu. Ale to ještě neměl být konec! Spíš než taková malá předehra…

Teď přišly na řadu šikovné prstíky, které hravě začaly roztouženou a pořádně zmáčenou prcinku objíždět až nakonec s hlasitým mlasknutím zmizel chlapův ukazováček v její kundičce. Chlap si její jeskyňku skutečně labužnicky vychutnával a nijak s ničím nespěchal a Andrejka, dle výrazu její tváře byla také nadmíru spokojená. Brzy ale chlapovi jeden prstík přestal stačit a tak neváhal a přidal postupně dva, tři… A Andrejčino sténání a oddechování začalo nabírat na intenzitě. Na čtvrtý prstík už se nedostalo, protože Andrejka se udělala podruhé.

Chlap chvilku počkal a pak dosti výmluvným způsobem rozepnul kalhoty a vytáhl svého nalitého ptáka, který doposud musel čekat na svou chvíli. To už Andrejka byla zas při vědomí a hladově ho pohltila do své pusinky a začala zpracovávat svým šikovným jazýčkem. Objížděla jeho žalud, líbala koule a sála ten krásný tvrdý kyj tak intenzivně až se její teplá tlamička začala plnit sladkou odměnou. Jen se vesele smála, když výstřik za výstřikem mizel v jejím krčku a mlsně se při tom olizovala. To si pište, že sladkou smetanu pěkně do poslední kapky vylízala a chlap byl nadmíru spokojen. Ale stále ne ještě zcela ukojen, takže s tím bylo třeba něco udělat.

Shodil ze sebe kalhoty a slipy, strhnul z Andrejky bílý plášť a otočil si jí k sobě zády a zatímco ohmatával její kozičky směroval svůj ocas k její promazané dírce. Konečně byl na krajíčku a zhoupnouc se v bocích ho do ní divoce zabořil a rozjel bezva soulož… Tempo jejich šukání se stupňovalo a divoké zvuky se rozléhaly po celé sámošce, dokonce i nejeden nově příchozí musel vytáhnout svého ptáka a buď si ulevit sám nebo využít připravené tlamičky našich roztoužených dívek – takový to byl rajc!

To už ale zákazníků začalo přibývat a i po samotné ploše samoobsluhy, se už začaly objevovat další souložící či jinak laškující páry. Mohli jste vidět dvě prsatky, které zpracovávají čuráka staršímu chlápkovi tak důkladně až jim postříkal kozy, stejně dobře jako mladí kluci, kteří si je nechali od našich nadržených holek kouřit – samozřejmě i s tím, že jejich horké semeno nakonec hladové tlamičky spapaly a mužský nástroj náležitě jazýčkem očistily…Zajímavý pohled byl i na asi třicetiletou lesbičku, která si rozvášněně pohrávala s naší starou známou Zrzkou – která mě tolik potrápila při konkurzu.

Další chlapi zas zatím jen zvědavě pokukovali po holkách, které se svíjely u tyče a předváděly pravou lesby show nebo si ho jen honili při pohledu na souložící jiné dvojice. Prostě se to začalo všechno báječně rozjíždět. Ale to nejlepší mělo teprve přijít…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *