Mlsná Editka I.

Tyto noční jsou nekonečné. Hlavně ty víkendové. Trvalo mi skoro rok než jsem si na ně zvykla. Ze začátku to celkem rychle ubíhá, protože se uklízí a doplňuje se obvazový a zdravotní materiál. Potom se to uklidní a po půlnoci se to vleče.

Zapálím si cigaretu, sednu si do křesla, nohy si natáhnu na stoličku a přemýšlím co by se dalo ještě udělat. V úterý jsem měla noční s doktorkou Aberlovou a vůbec jsme se nenudily. Táhne ji na 40-tý rok, ale je velice zachovalá. Má drobnou sportovní postavu s malými špičatými a velmi pevnými kozičkami. Brzy jsem zjistila, že se jí líbí mladé holky a tady je nás dost sestřiček. Nepohrdne ani medičkami a několika svými kolegyněmi. Je to lesba jak hrom. S některými holkami taky blbneme, ale líbí se nám i kluci. Když se pomazlíme tak z nás všechen ten stres z té náročné práce odpadne.

Ve čtvrtek jsme přijali asi 30.ti letou paničku. Stále na ni musím myslet, protože z ní vyzařuje něco zvláštního. Když se potkáváme a naše pohledy se setkají, cítím, jak mě pička začíná svrbět. Je štíhlá a hodně vysoká, jako nějaké bidlo, ale nejvíc mě zaujaly její velké a určitě tvrdé prsa.

Blíží se půlnoc a já se zvedám, protože musím roznést antibiotika a obrátit dva vozíčkáře, aby se jim neudělaly žádné proleženiny. Jsou po operaci, a ještě si nesmějí sedat, tak jim musíme pomáhat. Jeden je takový děda, ale ten druhý je pěkný raubíř, toho je škoda. Kdyby mohl, určitě by nám je roztrhal na cucky. Ale jak on říká, zůstaly mu jenom prsty a jazyk, a ten ho, když nás vidí, pořád svrbí.

Blížím se k jeho pokoji a jsem zvědavá co zas vymyslí. Když ho obrátím sehnu se pro ručník, který mu asi spadl na zem ucítím, jak si to jeho ruka šine po mém stehně k rozkroku. Pomalu, tak aby si pořádně hrábl, se otáčím a říkám mu: „Pane Horák, vás to pořád baví?“

„Editko já se na vás už celý večer těším a vy stále nejdete. Pojďte blíž já vám něco pošeptám.“ A já se k němu skláním a vím co bude následovat. Začíná mi cumlat ucho a rukou mi stále jezdí v rozkroku. Když se z boku jeho prsty dostanou pod kalhotky uhýbám. Pohladím ho po tváři a dodávám, že si dneska dovolil trochu moc. Smutně se na mě podívá a povídá: „Přijdete dneska za mnou“? „Dnes ne, mám ještě moc práce, ale ve 3 vás přijdu ještě otočit.“

Zavírám dveře, upravuji si plášť a říkám si, že příště mu určitě dovolím víc. Dnes mám ale v plánu něco jiného. Blížím se k pokoji Ireny, té paničky. Vcházím a když se blížím k její posteli, vidím, že je skoro celá odkopaná. Jednu nožku má pokrčenou do boku a druhou přikrytou tak, abych viděla polovinu hustě zarostlého klína.

Zapije prášky a říká: „Je tady horko a nemohu usnout“. „Máte si sundat košilku a spát jen tak, mladé to určitě vadit nebude“. Otáčím se a hle, mladá Miladka opravdu spí nahá! Přistoupím k Ireně a pohladím ji po koleni. „Jestli se vám nechce spát, můžete za chvíli přijít za mnou na ošetřovnu, na kávu.“ Odcházím a celá se chvěji nedočkavostí.Vracím se na ošetřovnu, zapálím si a rukou zajedu pod kalhotky. Hraji si se svou lehce zarostlou kundičkou. Měla bych si ji zas oholit, ale počkám na Aberlovou. Ta to umí perfektně a navíc to dělá velmi ráda.

Očkem mrknu ke dveřím, kde zahlédnu nějaký pohyb. Ta to dlouho nevydržela, říkám si když uvidím Irenu. Dělám, že ji nevidím, a stále se hladím v rozkroku. Přimhouřeným okem pozoruji Irenu, která se opřela o stěnu a rukou si prohrabává svůj hustý černý drn. Vstanu a přistupuji k ní. Díváme se do očí, je cítit napětí a vzrušení z nás obou sálá. Nevydrží a dělá první krok.

Obejme mne a přisaje se k mým rtům. Jazykem jí vjíždím do úst a rukou hladím její velké kozy. Lehce mne odstrčí a začne mi rozepínat bílý plášť. Když dopadne na zem pokračuje s mou podprsenkou. „Běž si sednout do křesla“ šeptá mi a já ji poslouchám. Cestou zhasínám velké světlo a sedám si.

Sedá si na zem mezi moje roztažené nohy. Naklání se a líbá mne na bříško. Jednou rukou mně hladí po kozičkách a mezi prsty mne mé drobné, vzrušením ztvrdlé bradavky. Druhou rukou mi zajíždí pod kalhotky a chvíli si se mnou pohrává. Je to k nevydržení a rukou ji zatlačím hlavu dolů k mému klínu. Odtáhne se a když nadzvednu zadeček stáhne mi kalhotky. Nohy mi zvedne a položí na opěradla křesla tak, abych je měla co nejvíc roztažené, prsty mi rozevře naběhnuté závojíčky, nasliní si prst, a vráží ho do mé dírky.

Vidím, jak se soustředěně dívá na mou mušličku a rajtuje ve mně prstem. Když se svými ústy přisaje k mému poštěváčku zavírám oči, a nechávám se unášet ke svému prvnímu orgasmu. Pak se celými ústy přisaje k mé kundě a tvrdě mně ji žmoulá a jazykem mi v ní rejdí. Okamžitě přicházejí další dva orgasmy. Pohladím ji po vlasech a naznačím jí výměnu.

Posadím se v křesle a i když ještě sedí na zemi, přetáhnu jí přes hlavu noční košilku. Postaví se a já mám její chlupatinu před obličejem. Nohu opře o opěradlo aby se mi trochu rozevřela a já se zabořím do jejího klína. Je to trochu nepohodlné, tak vstanu a ona si sedá na křeslo místo mne. Sama co nejvíc roztáhne nohy a já zjišťuji, že má skoro dvakrát tak velkou píču než mám já. Chvíli jí prozkoumávám a pak jí vracím všechnu tu něžnost, kterou poskytla ona mně. Navíc se prstama přivádím k vyvrcholení i já. Pak se zvednu, a nakloním se nad ní aby mohla slízat svou šťávu z mých úst…

„Dáme kávu.“ „Ano“ přikývne a obě se oblečeme. Nabídne mi cigaretu a ptá se mne. „Kdy máš zas službu?“ „Zítra mám odpolední a pak dvě noční po sobě.“ „Už se těším,“ odpovídá a spiklenecky se usměje. „Nebude to tak jednoduché, budu mít více práce, ale když se to uspořádá, něco provedeme.“ Myslím na toho mého vozíčkáře a navíc má obden službu doktorka. Chvíli ještě kecáme, dopijeme kafe a Irena odchází na pokoj…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *