Mlsná Editka III.

Byla už tma, když jsem zaklepala na doktorský pokoj. Zita mi přišla otevřít jenom v tričku a v kalhotkách. „Půjdeme se osprchovat, ne? Čekala jsem na tebe, abych se tam sama nebála.“ Měla proč. Jednou odpoledne jí tam vlezl ožralej kolega a surově jí tam znásilnil. Nevadilo jí ani tak to znásilnění jako ta hrubá surovost. Od té doby je na něžný holky.

Naředila jsem vodu, lehce jsme se objaly a nechaly po sobě stékat vodu. Vzala do rukou mýdlo a pomalými pohyby mne umývala. Poklekla, nadzvedla mi nožku a pořádně mi namydlila čičinu. Potom vzala sprchu do rukou a důkladně mne opláchla..Když jsme se prohodily, viděla jsem jak přivřela oči a vychutnávala mé pomalé tahy. Měla jsem ráda její špičaté kozičky zakončené obrovskými bradavkami. Lehce sebou škubla ve chvíli, kdy jsem mydlila holou kundičku. Vzala jsem do rukou sprchu a oplachovala jí mydliny z ňader. Nedalo mi to, a vzala jsem jednu do úst. Pak jsme se osušily.

Vrátily jsme se do pokoje a Zita mi ukázala na pohovku, kde byla nachystaná podložka. Lehla jsem si na ni zadkem. Mezitím Zita donesla potřeby k holení a položila je vedle mne. Pomohla mi roztáhnout co nejvíc nohy, aby se jí pohodlně holilo i v těsných skulinkách. Zavřela jsem oči a vnímala její doteky. Ze snění mě probrala rychle blížící se slast. Její jazyk mi kroužil po štěrbince a po poštěváku. Začala jsem se chvět, ve slabinách jsem cítila hromadící se napětí, které se najednou spustilo a mým tělem procházela obrovská rozkoš.

Když jsem otevřela oči uviděla jsem nad sebou její velké pysky a naběhlý poštěvák. Nelenila jsem, přisunula pod hlavu polštářek, a zabořila jsem se do její zvlhlé studánky. Jazykem jsem se snažila dostat co nejhloub na což mi odpovídala zrychlenými pohyby. Byla tak nabytá, že slast na sebe nenechala dlouho čekat a poprvé se na mě udělala. Pomalu jsem kroužila jazykem po celé kundě a dokončovala její rozkoš. Po chvíli začala opět cukat zadkem a já jsem věděla, že se blíží expres. Přisála jsem se k poštěváčku, prsty jsem vklouzla do kundy a do zadečku. Expres jsem ucítila i já, protože Zita mě ty něžnosti stačila oplácet, a obě jsme se nechaly unášet krajinou rozkoše.

Po krátkém odpočinku, kdy jsme klidně oddychovaly na svých pokladech, jsme se šly opláchnout pod sprchu. Zita pak vytáhla z ledničky připravené obložené mísy a obě jsme se pustily s chutí do jídla. Seděly jsme naproti sobě jen tak nahé, uzobávaly šunky a bavily se o dění na oddělení. Zmínila jsem se i o Ireně, o kterou projevila Zita nejen profesionální zájem. Byla jsem ráda protože se toho na mne navalilo trochu moc, a já si chtěla ze zvědavosti pohrát s malou Miladou. Ale překvapil mě doktorčin zájem o pana Horáka. Asi na něm bude něco zvláštního a to si nesmím nechat ujít.

Po kávě Zita zalovila v šuplíku a vytáhla růžového utěšovatele a podala mi ho. Jednu nohu položila na stůl a rukou si zajela do rozkroku. Sedla jsem si před ní na koberec a ústy jsem si jí připravila. Hlavu jsem pak opřela o teplé stehno, naslinila jsem robertka a pomalu přejížděla v jejím kaňonu. Slastně vyvrátila oči v sloup. Špičku jsem přiložila k dírce pomalu začala pronikat do nenasytné studánky. Pozorovala jsem jak roztahuje a občas jsem slízla nějakou tu kapku, které stékaly po zadku dolů. Když jsem jazykem začala kroužit na jejím hrbolku, rukou mi přitiskla hlavu k svému klínu a s tichými steny překonávala další orgasmus.

Na pohovce jsme se ještě několikrát udělaly, než se nám únavou nezavřely oči. Brzo ráno jsem se vytratila na ubytovnu, kde jsem prospala celý den. Čekaly mne dvě noční po sobě a pak dlouho očekávané týdenní volno.

Večer jsem přišla do práce úplně odpočatá. Převzala jsem službu a rozdělila si práci. Vozíčkáře jsem otočila, přičemž Pavel si nenechal ujít svůj ruční tanec. Byl velice šťastný, když jsem mu sdělila, že si na něho v noci udělám čas. Cestou zpět jsem se stavila na pokoji s Miladou a oznámila jí, že za čtvrt hodiny ji čekají v koupelně dva klystýry. Smutně přikývla a já odešla si připravit nálevku.

Když vstoupila do koupelny, byla celá vystrašená. „Neboj. Někomu je to dokonce příjemné a pěkně to pročistí. A sundej si kalhotky a předkloň se.“ Namázla jsem ji dírku, opatrně zastrčila hadici a vpustila do ni vlažnou mydlinovou vodu. „Drž to co nejdéle, a až se vykadíš přijď na ošetřovnu. Dostaneš ještě jeden.“

Za půl hodiny se objevila přede dveřmi, kývla jsem na ni a odcházely jsme zpátky. Když jsme vcházely do koupelny, byla celá rozpálená. „Tak co, dobrý?“ Ptala jsem se. „Jo. Úplně mě to ze mne dostalo i to co jsem nesnědla. Musela jsem se i osprchovat. Prosím vás už né. Já myslím, že to stačí.“ „A co za to?“ Zeptala jsem se. Podívala se mi do očí a pomalu začala zvedat košilku a než jsem se nadála, stála přede mnou úplně nahá.

Měla nezvykle bílou pleť, malá kulatá kůzlátka zakončené drobnými bradavkami. Klín měla ozdobený krátkými zlatými chloupky pod nimiž začínal na její věk nezvykle velký poštěváček. Přisunula se blíž, vzala mi ruku a položila si ji mezi nohy. Jednou rukou mě objala a nedočkavě se ke mně přisála svými velkými rty. Druhou rukou mi nadzvedla plášť a vsunula ji pod kalhotky. Prsty rozevřela pysky a nadrzo strčila dva prsty do díry. Byla jsem tak vzrušená, že po několika pohybech se mi skoro podlomily kolena a s chvěním jsem vytekla do její dlaně. Mokrou dlaň si rozetřela po tváři a zbytek slízala. Položila jsem jí na pojízdné lehátko, roztáhla jí nohy, které si přidržela u hrudi, a hlavu jsem zabořila do klína. Uvolnila jsem si ruce, nadzvedla její malý zadeček a palci jsem rozhrnula skulinku. Jazykem jsem šmejdila po celé kundě a občas jsem jí zajela do dírky. Po chvíli spustila nohy a když to na ni přišlo uvěznila mi hlavu ve svém tekoucím rozkroku. Když jsem skončila rychle se oblékla a zmizela na chodbě. Já jsem se v mžiku opláchla a spěchala na ošetřovnu, protože bylo ještě brzo a já měla fůru práce na krku.

O půlnoci jsem roznesla léky a otočila dědu. Na ošetřovně jsem se trochu upravila. Byla ve mně malá dušička, protože jsem šla do něčeho neznámého. Chvíli jsem ještě váhala, ale zvědavost mi nedala. K pokoji jsem se blížila s tím, že zkusit se má všechno.

Sedla jsem si nejistě na kraj postele a čekala, protože jsem nevěděla jak začít. Pavel ležel na zádech a rukou mě hladil po nožce. Nahnula jsem se na něho a dlouze políbila. Lehce mě pohladil a zajel mi mezi nohy. Chvíli si hrál s kalhotkami, než je začal stahovat. Zavrtěla jsem zadkem a kalhotky mě sjely ke kotníkům a pak až na zem. Lehla jsem si na Pavla celou vahou, pevně mě k sobě přitisknul a prsty mě dráždil hrbolek a vjížděl do dírky.

Přisála jsem se k jeho rtům, protože mnou projela první vlna rozkoše. Vymanila jsem se z jeho objetí a šla přisunout druhou postel jak mě radila Irena. Svlékla jsem si plášť a podprsenku a lehla si na prázdnou postel. Pomohla jsem Pavlovi se překulit, aby se mohl na rukách po posteli sám pohybovat. Pavel si mě položil na záda a políbil mne na roztoužené rty. Hladil mě po ňadrech a hrál si z velkými bradavkami, které nakonec začal sát. Trochu jsem rozevřela nohy, protože jeho ruka sjížděla stále níž. Otočila jsem se hlavou na druhou stranu tak, že ji měl před sebou. Roztáhl mi nohy a ústy se přisál k mému vyholenému pokladu. Jeho jazyk mi prošmejdil kdejakou skulinu, nevynechal ani zadeček. A když zapojil i prsty, projela mnou taková vlna intenzivních orgasmů, že jsem se z nich vzpamatovala až na sesterně.

Pavel mi nabídl, jestli bych se nechtěla přestěhovat k němu. Jelikož bydlím stále na ubytovně, vážně nad tím začínám přemýšlet…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *