Mlsná Editka IV.

Cestou z noční se stále vracím k právě skončené službě. Pavel mi nabídl, abych se k němu přestěhovala. Probírám klady i zápory, a asi nebudu dlouho přemýšlet. Ptáka moc nepotřebuji, něhy má Pavel až moc a když je třeba, je tady dost holek a Pavlovi holky nevadí.

Na další noční jsem přišla o chvilku dřív, abych se s Pavlem dohodla na několika podrobnostech. Vše jsme si vyjasnili a bez problémů dohodli. Nezapomněl mě trochu objet, a bylo na něm vidět, že je velice rád. Chvíli jsem se s ním líbala a pak odešla na ošetřovnu. Věděl, že po půlnoci zas přijdu i když má službu se mnou doktorka.

Chtěla jsem mít všechnu práci co nejdřív hotovu a proto jsem sebou hodila. Po desáté se na chvíli ukázala Zita. Trochu se zalekla, když jsem jí řekla o Pavlovi, ale já ji hned přesvědčila, že nemusí mít obavu. „Pavel je velice tolerantní, a navíc se mu velice líbíš,“ popíchla jsem jí a ona mi to okamžitě vrátila. „On mne taky něčím přitahuje. Ty jsi tolerantní?“ Pohladila mě v rozkroku a domluvily jsme se ve tři. „Jo a kdybys sháněla Irenu, je u mne.“

Pavel už nedočkavě seděl na posteli a cvičil. Dnes mu povolili si sedat a tak se musel protáhnout a rozhýbat ztuhlé tělo. Přisunula jsem postel a hupsla jsem za ním. Strhal ze mě šaty a stáhl mne na sebe. Vášnivě jsme se líbali a on mě rukou hladil celé tělo. Sjela jsem trošku níž, abych mu mohla cucat bradavky. Říkal, že je to nejcitlivější místo, a že mu to dělá velmi dobře. Stoupla jsem mu nad obličej a počupla si na něho s co nejvíce roztaženýma nohama. Celou mou štěrbinku uschoval ve svých ústech ústech a snažil se jí vysát. Jazykem kmital střídavě od dírky k poštěváčku a způsoboval mi tak nádhernou rozkoš. Pak se mi rty přisál k rozevřené dírce a jazykem vjížděl co nejhlouběji a nepřestával sát. Začaly mi slábnout nohy. Klekla jsem si a celou vahou na jeho obličej dosedla. Vlny rozkoše mnou procházely a opakovaly se v rychlých intervalech. Točila se mi hlava, že jsem se musela chytnout hrazdy, abych nespadla. Nemohoucně jsem se svalila na vedlejší postel. Pavel se obrátil a hlavu mi položil na prsa o hrál si ze ztvrdlými bradavkami.

„V životě bych nevěřila, že vy vozíčkáři dovedete tak nádherně a něžně zřídit ženskou,“ zašeptala jsem a pohladila po vlasech. „Hrál bych si mezi nohama, před tou nádhernou dírkou, skoro pořád,“ odvětil Pavel. „Dnes už mne jen hlaď, budeme mít na to času dost. Mám teď velké volno a tebe určitě během několika dní propustí.“

Leželi jsme v objetí, mazlili se a Pavel mi vykládal jak má zařízené bydlení. Vtom jsme objevili, že v pokoji nejsme sami. V temném koutku na křesle seděla doktorka Abrlová a rukou si honila kundu. „Zito, co tu děláš,“ zeptala jsem se. „Cítila jsem se sama a nechtěla vás rušit. Můžu si lehnout k vám?“ Zeptala se, a já kývla.

Zvedla se a pomalu se mezi nás tlačila. Nevěděla jsem, co to udělá s mým miláčkem, ale ten mou obavu rozřešil. „Vy si leháte do postele doma oblečená?“ Zarazila se, a než něco stačila odpovědět, vrhli jsme se s Pavlem mlsně na ní. Pavel z ní strhával tričko a okamžitě se vrhl na její malé špičaté kozičky. „Vždycky jsem je na vás obdivoval a snil o těch obrovských bradavkách.“ „Tykej mi,“ Odpověděla mu Zita.

Já jsem jí zatím strhla kalhotky a hlavu vnořila do jejího lůna. V mžiku udělala most a v křečích vychutnávala první orgasmus. Se Zitou jsme si lehly do polohy 69 a dráždily se ústy. Pavel si lehl Zitě mezi nohy a pomáhal mi. Oba dva jazyky jí rejdily v kundě, občas jsme si dali francouzáka a slízávali jsme voňavé šťávy z její tekoucí kundičky. Pavel pronikl dvěma prsty do dírky a pomalými pohyby ji přiváděl k dalšímu vyvrcholení. Obě jsme se začaly chvět, a s hlavami, zabořenými v lůnách námi projel expres rozkoše. Pavla jsme pak vzaly mezi sebe, přitulily se a hrály si s jeho malými bradavkami.

Ze Zity pak vypadlo, že měla na Pavla políčeno, ale že jsem ji předběhla. „Sexuoložka, taky má vozíčkáře, mi řekla, že jsou to výborní a nenasytní milenci. Ale dopadlo to nejlépe jak mohlo. Ve třech je ten život přeci jen veselejší. Pavle tebe v pátek propustíme a mohli bychom jet ke mně na chalupu. Editka má velké volno, já mám také několik dní volna. Prožijem pár hezkých dnů a uvidíme, jak to bude klapat,“ nabídla nám.

A myslíte, že to klapalo? Určitě. Se Zitou jsme občas nějakou tu holku v práci uklidnily, a Pavlovi jsme jí taky dovezly ochutnat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *