Příběh malé Miladky I.

Miladce skončil školní rok a na prázdniny musí jet k tetě, protože rodiče odjeli do USA na dovolenou ke známým. Jela ráda. Teta se strejdou byli bezdětní 30-ti letí a brali ji už jako velkou holku. Na zahradě měli velký bazén, ve kterém se většinou koupávali i nazí. Kolem byl vysoký zděný plot, aby sem nebylo vidět. Nevadilo jí to, protože je zvídavá a veselá holka, která půjde už do osmičky. Měla už malé zkušenosti se spolužačkami, ale i s klukem z devítky. S holkama si na horách vyměňovaly lechtivé zážitky a nakonec skončily s Mirkou a Ivanou, se kterými bydlela na pokoji v posteli. S deváťákem se zkoumali ve stodole na velikonoce, když jí přišel vymrskat…

Teta ji přivítala s otevřenou náručí. Strejda byl na služební cestě, ale v pátek se měl vrátit a být skoro měsíc doma. Blížil se už večer, teta akorát dovařila večeři, tak se najedli a Miladka, jelikož byla unavená z cesty, šla spát. V noci ji probudily nějaké zvuky z vedlejší ložnice. Že by se strejda vrátil o dva dny dřív?

Vstala a šla se po špičkách podívat co tam teta se strejdou vyvádějí. Pootevřenými dveřmi opatrně nakoukla, ale strejdu nikde neviděla. Teta seděla nahá v křesle před manželskými postelemi, nohy měla rozkročené a opřené o opěradla. Jednou rukou si hrála s poštěváčkem a druhou si vrážela robertka do husté zrzavé kundy. Nebyla z toho moc překvapená, protože teta se strejdou se měli moc rádi, a dělali ta každou noc. Zavzpomínala jak tu prostála mnoho chvil, když je klíčovou dírkou nebo pootevřenými dveřmi pozorovala.

Miladka už nemohla vydržet, protože ji ten pohled na tetu přiváděl svrbění, a zajela rukou pod košilku do rozkroku. Chvíli si hladila malý chomáček blonďatých chloupků a prstíkem pomalu projížděla štěrbinku. Teta najednou zrychlila pohyb a s tlumenými vzdechy prožívala vlnu rozkoše. Miladka pomalu vycouvala, aby ji teta neviděla, a rychle utekla do pokoje. Nedočkavostí se vrhla na postel na záda, prsty sevřela poštěváček a s mrskajícím zadečkem se konečně uvolnila.

Ráno se probudila zpocená a s peřinou přitisknutou mezi nožkami. Rychle vyběhla k bazénu a skočila do vody, která ji příjemně osvěžila. Když přišla do kuchyně, měla teta snídani hotovou. Vedle měla obalený květák a v hrnci oloupané brambory. Po snídani uklidily a šly se opalovat na zahradu. Pravidelně se chodívaly zchladit do vody, honily se a skotačily jako malé holky.

Miladka tetu po očku pozorovala a obdivovala její velká pevná ňadra s tvrdými bradavkami. Teta její pohledy opětovala a zjišťovala, že mladá neteř za ten rok pěkně vyrostla a vyspěla. Jednou, když skotačily ve vodě, Milada zezadu objala tetu, uchopila za velké kozy a přitiskla se k ní celým tělem. Tetu to napřed překvapilo a rychle se otočila, ale když viděla Miladčiny upřímné oči, zarazila se. Vzala Miladě ruce a položila si je na svá nedočkavá ňadra. Uchopila ji pod zadečkem a přitiskla k sobě. Milada jí nožkama objala kolem pasu, dala tetě nesmělou pusu na rty a poté se obě k sobě přisály. Teta se vzpamatovala první, vysmekla se a odešla na lehátko.

Za chvíli si Milada lehla vedle tety a začaly se bavit, až skončily u těch nejchoulostivějších věcí. Když Milada vyprávěla co dělaly s kamarádkami na horách, řekla teta že se jí to taky líbí,ale že strejdu nechce podvést. „A co když to uděláme tak, že vy ze strejdou mě zasvětíte do tajů milování?“ zeptala se Miladka. Teta nadšeně souhlasila, protože už vloni se ze strejdou o tom bavila, ale pod podmínkou, že si o to řekne sama.

Obědvali pozdě odpoledne a navečer se k bazénu vrátily. Teta říkala, že večer je nejpříjemnější voda. Hrály si s nafukovacím míčem a občas se potápěly a vyměňovaly si nesmělé doteky, až do západu slunce. Když chtěla teta vyjít z vody, zažadonila Milada ať zůstane ještě chvíli a pohladila tetu po zadečku. Teta se otočila a Miladina ruka se přesunula k jejímu rozkroku. Teta se opatrně přitiskla a také vložila ruku Miladě mezi nohy. Obě stály jako zkamenělé, líbaly se na ramena a hladily si navzájem kundičky. Tiše se domluvily, že dnes budou spát spolu v ložnici, a odešly domů.

Teta si nedočkavě lehla a poprosila Miladu, ať jí ukáže, co dělaly s holkama na horách. Milada si sedla vedle tety, naklonila se nad ní a začala líbat její ňadra. Jazykem přijížděla po jejích velkých tvrdých bradavkách a lehce je začala sát. Ruka jí sjela tetě do klína, nahmatala poštěváček a prst vnořila do její vlhké díry. Teta roztáhla pořádně nohy, Milada si mezi ně klekla a hlavu zabořila do zrzavého porostu.

Sála intenzivně její hrbolek a jazykem jí lechtala po vršku. Teta začala pomalu pohybovat zadkem a ložnicí se nesly vzrušené vzdechy. Miladka se přesunula ústy níž k dírce, jazykem rejdila po štěrbince a vjížděla hluboko do sladké komůrky. Ložnicí se už nesly výkřiky rozkoše a křečovité stahy tety prudkého vyvrcholení pomalu doznívaly. Mladá neteř se zvedla s tetina klína a padla jí do otevřené náruče. Teta s neskrývanou chutí slízávala své voňavé šťávy ze sladkých Miladiných rtů.

Mladičká dívenka si lehla na záda a nechala tetu oplácet všechny něžnosti, které před chvílí poskytla jí. Nejdřív rozhrnula nezvykle velké pysky a prsty začala prozkoumávat její panenskou lasturku. Sklonila se a s velkou chutí začala zpracovávat touhou nateklý poštěvák. Miladka byla tak vzrušená z celého dne a předchozího obhospodařování tety, že vytekla při prvním doteku. Teta se nemohla nabažit mladého masíčka a nepřestávala zásobovat svou malou neteř něžnostmi. Jazykem kmitala ve štěrbince, snažila se dostat co nejhlouběji do její dírky a s uspokojením narážela na panenskou blánu. Z Milady se řinuly proudy sladké šťávy a doprovázely je opakované návaly rozkoše. Lačná ústa nepřestávala pít a Miladka slastí umdlévala. Až nakonec obě unaveně odpočívaly ve svých náručích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *