Narozeniny

Byl hezký májový den, sluníčko zářilo v celé své kráse a na blankytně modré obloze plulo jen několik bílých beránků. Jinak byl pořádný hic, teklo ze mě jako bych právě vylezl z vany plné slané vody. Tak tedy, toho dne jsem jen tak kráčel městem, koukal po výlohách a nakupoval ty různé nesmysly pro domácnost. Zkrátka nevidím, neslyším…

Najednou se odněkud ozval známý hlas: „Čau Peťo!“ Ohlédl jsem se a koho nevidím. Byla to Pavlína z lyžáku. Dal jsem se s ní tedy do řeči: „Jé, ahoj! Co ty tady? Já myslel, že bydlíš v Hanušovicích, nebo tak něco!“ Ona na to: „No, já jsem tady u tety, naši jeli na týden do Německa. Mám dneska narozeniny a tak si jdu něco koupit.“ „Á, tak to ti blahopřeju! Všechno nejlepší a… mmm.. Mlask!“ Dostala ode mě pusu.

Krásně se na mě usmála a zároveň se trochu začervenala. Já jsem se hned chopil příležitosti: „Co na dnešek plánuješ…, co bys řekla takové menší oslavě?“ „No…, víš, já nevím… Teta něco plánuje… Ale bude to zase nuda. No…, zítra bych ale určitě…“ „Paráda! Tak, že kde,“ zajásal jsem. „U nás to nejde,“ řekla otráveně. „U nás taky ne,“ řekl jsem, „ale bába z dědkem odjeli na měsíc do Izraele a vrátí se až za čtrnáct dní…“ „Do Izraele? To si děláš srandu!“ „Ale ne. Hradí jim to nějakej farář z Německa, tak proč by nejeli.“ „Hm, tak fajn. Zítra… V kolik?“ „Co takhle… v pět?“ „Jo, bezva! Přivedu kámošky.

Seznamte se! Tohle je Dana a tohle je Marie.“ „Těší mě, Petr.“ potřásal jsem si s nimi rukou a pokračoval: „Ehm, v tom případě… Mám pozvat já nějaký kámoše?“ Pavla přikývla a dodala: „Maximálně jednoho nebo dva, ať je to tak, akorát.“ „Výborně, dohodnuto! Něco si vemte sebou! Víte, kde to je?“ „No, nevíme.“ „Tak se pro vás stavíme. Kde se sejdeme?“

Marie řekla: „No, víte… Já zítra asi nebudu moct.“ „Próč,“ zeptala se Dana. „Sem si vzpomněla, že jedeme zítra na křtiny.“ „Vykašli se na to a pojď s náma,“ ukecávala ji Pavla. „Bohužel, to nejde, no,“ řekla otráveně. „To je škoda. A kde se sejdeme,“ zeptala se Pavla. „Mohli bysme u mě,“ řekla Dana, „Já to mám nejblíž.“ Pak se Dana otočila ke mně a řekla: „Víš, kde je Revoluční?“ „No jasně!“ „no, tak 14/A a zazvoň na zvonek Klimešovi!“ „Nemáš ty něco společnýho s Petrem Klimešem?“ „Z Vikýřovic?“ „Jo.“ „Já jsem jeho teta,“ řekla se smíchem. „…si děláš srandu!?!“ vyhrkla užasle Pavla. „Já jsem mladší sestra jeho matky.“ „To je hezký! A on je při tom o rok starší, než ty!“ „O půl!“ „No nic, tak se zatím holky mějte, čau!“ „Ahoj,…“ „Čau!“

Neotálel jsem a hned jsem spěchal sdělit onu novinku mému „bratru ve zbrani“ (jistě jste pochopili, o jaké zbrani je tu řeč), Lůďovi Šimkovi. Zahájili jsme bouřlivé přípravy. Já jsem připravoval atmosféru v domě svých prarodičů a Luděk mezitím najezdil stovky kilometrů po nákupech. Ty stovky kilometrů jsou možná trochu přehnané, ale zní to určitě líp, než jen pár kilometrů, ne? Nakupoval jídlo, pití a já jsem vařil, smažil, pekl a připravoval obývací pokoj pro naši párty.

Následující den, v sobotu jsme se věnovali konečným přípravám. Byli jsme oba totálně vyčerpaní, ale stálo to za to. Tak jsme se tedy pořádně nadlábli, abychom doplnili životodárnou energii. Potom jsme osedlali svoje „mašiny“ a jeli na pořádnou projížďku, abychom se správně naladili. Jak už říkal Fred Kruger, z Noční můry v Elm street, „vůně benzínu a rychlá kola… Tihle kluci milují rychlost.“

Samozřejmě jsme jeli Pavle koupit nějakou tu drobnost k narozeninám. Celá ta akce nás oba vyšla na pěkných pár stovek, ale jak říká vždycky Lůďa, „Důležitý je moment překvapení!“ A to je pravda. Mě to překvapilo celkem dost. Tedy, ta cena!

Bylo půl čtvrté a my jsme se vrátili každý domů, převlíct, vykoupat… Tedy vlastně obráceně, nejdřív vykoupat a pak převlíct, samozřejmě! Svátečně oděni a upraveni jsme se spořádaně sešli a seřadili v obývacím pokoji rodinného domku mých prarodičů, abychom pak mohli jet svým protějškům naproti.

Holky už nás netrpělivě vyhlížely z okna. Vyběhly nám ven naproti. Pozdravili jsme se, vzájemně představili s Lůďou. Holky se pěkně vyfikly. Obě měly minisukně, Pavla měla pěknou sexy bílou košilku a Dana zase zvláštní narůžovělou blůzku, která byla nahoře průhledná, až do výstřihu a níž už samozřejmě ne, ale bylo to také dosti sexy. Vlekly sebou tašku s nějakým pitím. Naložili jsme je na naše motorky a ujížděli směrem k cíli.

Motorky jsme zaparkovali před garáži a hned jsme pozvali holky dál. Teď jsme popřáli Pavle a předali jí své skromné dárky. Já jsem jí koupil stříbrný řetízek a přívěskem se znamením draka (zjistil jsem si totiž, v jakém znamení je Pavla podle čínského horoskopu) a Luděk jí dal malinkou bronzovou sošku pohanského bůžka plodnosti se vztyčeným… však víte čím.

Posadili jsme se, povídali, pojídali, popíjeli, tancovali. Atmosféra byla skutečně fascinující a do jisté míry i inspirující. Já jsem se tulil k Pavle a Lůďa zase k Daně, i když Dana se mi zdála od samého začátku trochu nepřístupná. Ale ať se Lůďa snaží! Nic v životě není zadarmo.

Popíjeli jsme jen mírně, nic tvrdého, jen vínko, aby byla správná nálada. Děda, co by televizní maniak, má doma satelitní přijímač a chytá v něm několik set televizních programů. Také „vráží“ desetitisíce ročně do různých dekodérů. Tak jsme začali sledovat švédský pay-per-view program (zaplať na co se koukáš) TV1000. Ne, že bych válel skandinávské dialekty, ale všiml jsem si, že na tomto kanále bývá dosti často hard core program. Teď právě dávají nějaký ten skandinávský sex. Blonďaté holky, blonďatí chlapi, zkrátka velmi zajímavá podívaná. Všiml jsem si totiž, že Lůďa už Danu drží pevně kolem pasu a občas jí něco šeptá do ouška a tak jsem si říkal, že teď je ten pravý okamžik na trochu toho televizního sexu, aby všichni přítomní přišli na tu správnou chuť, chuť sexu.

Venku už bylo přítmí a já jsem pohotově zhasnul všechna světla a nechal svítit jen televizi. Trochu zvláštní forma intimního osvětlení, ale splnilo to svůj účel. Lůďovy nenechavé prsty už zahájily pomalou, ale vítěznou akci na své partnerce Daně a já se mohl konečně pořádně věnovat Pavle.

Nasál jsem vůni jejího jemného parfému a zašeptal jí do ouška: „Mmmm, ty krásně voníš!“ Pavla odpověděla tím, že přitiskla svoji tvář k mé a nechala mou ruku, aby jí hladila po jejích hebkých a nádherně dlouhých vlasech. Hlazení po vlasech bylo pro ni vskutku příjemné, protože při tom zavírala oči a vrněla blahem. Přitiskla rty k mé tváři a já cítil její horký dech. Pomalu mě líbala, ožužlávala mi ouško a kousala za krkem. Potvůrka! Používala stejné zbraně jako já!

Zatímco jsem jí tedy pravou rukou hladil po vlasech, levou ruku jsem jí opatrně položil na stehno a začal ho jemně hladit. Vím, že to má ráda. Někdy se přitom udělá ještě dřív, než se dostanu ke kalhotkám. To už přiložila své rty k mým a naše jazyky vydávající mlaskavé zvuky se mezi sebou proplétaly a navzájem se olizovaly.

Tentokrát mě zase předešla a zaútočila levou rukou do mého rozkroku. Rozepnula zip u mých džínsů, zasunula ruku dovnitř a její hbité prsty si začaly pohrávat s mým přirozením. Řekl jsem si, že jí to musím stůj co stůj oplatit a tak jsem jí rukou zajel až pod sukni a přímo ke kalhotkám. Tato akce byla pro ni zřejmě dost překvapivě rychlá, protože sebou jakoby překvapeně trhla a potom ze sebe začala vydávat ony slastné zvuky spokojenosti. Masíroval jsem její stydké pysky a ona zase můj penis. Přitom jsme se vzájemně bez přestání líbali a hladili. Mezitím jsem jedním okem zahlédl Lůďu jak si odvádí Danu sebou do ložnice. Takže nad ní vyhrál. No, on se vyzná. Mohl jsem tedy s Pavlínkou nerušeně pokračovat ve výměně genetických informací.

Pavla mi začala rozepínat košili, ale nepřestala s líbáním. Šel jsem tedy za jejím příkladem a rozepínal i její košilku. Ona mi povolila opasek a rozepnula knoflík u mých kalhot. Vypnul jsem ovladačem televizi a nechal zhasnuto. Pavla však zřejmě nechtěla být úplně po tmě, protože rozsvítila lampičku vedle gauče.

Pokračovali jsme v odhazování přebytečného šatstva. Měl jsem na sobě jen slipy a Pavla byla v podprsence a minisukni. Položil jsem Pavlu na gauč a vysunul přistýlku. Pomohla mi přendat madrace a pak jsem si k ní lehnul. Sundal jsem jí konečně tu zbytečnou minisukni a pokračovali jsme v líbání a v hlazení.

Hladil jsem a líbal její ňadra a potom jsem jí sundal podprsenku a pokračoval. Její bradavku díky mému jazyku rychle ztvrdly a nabobtnaly a já je laskal a líbal. Pravou rukou jsem zajel pod kalhotky a prsty masíroval a zajížděl do její jeskyňky lásky. Pavla sténala a vzdychala rozkoší. Zanedlouho se jí dostavil prudký orgasmus. Celé kalhotky byly rázem mokré a dost toho vyteklo i na madraci. Ještě štěstí, že je tam ten přehoz. Budu ho muset zítra vyprat.

Stáhl jsem jí i kalhotky a pokračoval jazykem po bříšku dolů až Venušině pahorku. Pavla se rychle přesunula o sto osmdesát stupňů, stáhla mi slipy a vzala můj penis do úst. Čím jsem já zajížděl jazykem hlouběji, tím mi ona více stahovala rty předkožku a jazykem olizovala žaluda. Můj hbitý jazyk kmital stále rychleji a ona byla vzrušená tak, že často přestávala můj ocas kouřit a jenom stále hlasitěji vzdychala vzrušením. Její dech se znatelně zrychloval a stále častěji se zmítala v křečovitých záchvěvech. Následovalo několik po sobě jdoucích orgasmů v krátkých intervalech. Potom jsem ji tedy nechal být a ona pokračovala v započatém díle. Práce jejího jazyka byla opravdu mistrovská a brzy jsem se udělal i já. Vášnivě olizovala tryskající zřídlo mého semena a hltavě ho polykala.

Lehli jsme si vedle sebe a spokojeně oddychovali. Potom jsem Pavle zašeptal do ucha: „Pavli, mám chuť na pořádnej skupináč.“ „Ty můj malej lyšáčku,“ řekla s úsměvem, „ty bys chtěl určitě tu Swedish erotiku, kterou jsi nám tady pořád pouštěl.“ „Ale co Dana, myslíš, že bude chtít taky?“ „No co, půjdeme rovnou na věc,“ navrhla se smíchem. „Tak jo! Hupnem na to!“

Chytli jsme se za ruce a po špičkách směřovali do ložnice za Lůďou a Danou. Pavla zaklepala, vešla a zeptala se: „Můžeme se k vám připojit?“ Dana se dala do smíchu a zvolala: „Pojďte!“ A tak jsme šli. Utvořili jsme zajímavý propletenec, kdy jsem já zasunul zezadu svoji kládu do Dany, ona začala kouřit Luďka a on zase orálně uspokojoval Pavlu.

Dana měla krásný zadek a ještě krásnější škebličku. Prsy měla sice „jen velikost tři“ , ale byly dobře rostlé a pevné. Měla delší hnědočerné vlasy propletené do copu, na krku se jí houpal zlatý řetízek s křížkem a měla opravdu hezké tmavě modré oči. Byla to velmi inteligentní dívka a podle toho, co jsem o ní slyšel prý má IQ 178. Zajímavé na tom je, že je i stejně vysoká. Miluje umění, literaturu, chodí do divadla, zpívá ve sboru, jejím koníčkem je chemie a biologie a co jsem o ní dosud nevěděl, miluje hrozně sex. Rozhodně mi nepřipadala kdoví jak sexu chtivá, ale pak jsem se od Pavly dozvěděl, že si Dana často ráda hraje na naivní děvčátko a ráda se nechá muži obletovat a dobývat. Až na těch pár jedinců, se kterými si čas od času vyměňuje genetické informace by do ní nikdo jiný neřekl, že měla tak ráda soulož a už vůbec ne skupinový sex.

Narážel jsem do ní zvolna svůj kolík, ale tempo si určovala sama. Zvolna začala přirážet svoji prdelkou a nechala se nabodávat až po pytlík. Sama si mačkala jednou rukou ňadra a druhou ještě pomocí prstů si svoji jeskyňku masírovala. Buď to byla náhoda nebo byla opravdu mistrem, protože se jí podařilo docílit toho, abychom se s Lůďou udělali zároveň. A pak už jen obě děvčata hltala proudy našeho semene.

Potom se s námi obě děvčata dlouho líbaly. Dana to uměla taky moc dobře. Bylo to jiné než s Pavlou. Pavla byla něžnější, Dana zase divočejší. Dana si mi sedla na klín a mezitím, co jsme se líbali, tak se na mě pěkně pohupovala. Pavla s Lůďou se vzájemně podporovali rukou. Ona mu ho honila a on jí zajížděl svými prsty hluboko do její chlípné díry.

Byl to náročný večer. Všichni jsme byli zpocení, ulepení a tak jsme se rozdělili o vanu v přízemí a v prvním patře. Natáhli jsme se s Pavlou pohodlně do vany plné vlažné vody, abychom se osvěžili a ještě jsme si nějakou dobu povídali.

Celou dobu jsem pozoroval její nádherné tělo. Pavla nebyla zdaleka tak vysoká jako Dana. Měřila 167, blond vlasy jí sahaly až po zadek. Měla krásný zadek. Velikost prsou měla šest, občas jí prý z nich bolelo trochu v zádech a tak začala chodit do posilovny, aby si na tu zátěž zvykla. Měla šedomodré oči a maličký důlek na bradě. Povahou byla až přehnaný optimista. Zbožňovala elektroniku. Doma měla sedm počítačů, které si prakticky ze šrotových součástek sama složila. Nepatřila však mezi ty kutily, kteří celé týdny tráví volný čas zavření ve své dílně, ale naopak ráda chodila na procházky, sportovala a hlavně byla nerada sama a tak vždycky hledala nějakou zajímavou společnost. Znal jsem jí už od základky, ale pořádně jsem se s ní seznámil teprve na lyžařském výcviku letos v lednu. Byla obrovský romantik a milovala opravdu romantický sex plný něžnosti a zároveň vášně. Bylo jí teprve patnáct, vlastně od včerejška šestnáct, ale milovat se uměla jako zkušená dvacítka.

Dana byla pravý opak. Byla hrozný cynik a dokázala si dělat legraci snad ze všeho. Optimismem taky právě nehýřila. Měla ráda umění a zpěv, ale v rozporu s tím měla ráda televizní násilí. Měla doma snad všechny možné horory a akční thrillery, co jich znám a sama spisovala doma různé morbidní povídky plné mumií, zombie, krvelačných vrahů a kdoví čeho ještě. Ráda si hrála na naivku a hlavně na šprta, ale spousta lidí o ní věděla, že má fotografickou paměť a tak se nikdy doma do školních knížek ani nepodívala. Nikdy nenosila školní tašku, protože úkoly dělala ještě v hodině a knížky a sešity si nechávala ve skříňce v šatně. I když byla morbidně založená, rozhodně se však o ní nedalo říct, že by byla sadistka. Měla ráda zvířata, doma měla rybičky a psa. Na druhou stranu měla ráda tvrdý a rychlý sex. Na nějakou romantiku si v posteli příliš nepotrpěla. Měla ráda hlavně skupinový sex a rozhodující pro ni byl výkon jejích partnerů. Měla však ráda, když ji muži obletovali a snažili se ji sbalit. Ona se dělala velmi nepřístupnou a nechá se sbalit jen těmi nejvytrvalejšími a nejzdatnějšími jedinci. V posteli jí nejlépe vyhovoval Maňas, který byl sice tupý, měl IQ houpacího koně, ale v posteli vydržel opravdu dlouho a podával obdivuhodný výkon. On byl jediná výjimka, kdo ji nikdy nemusel dobývat. Šla s ním kdykoliv. On ji zbožňoval a ctil. Byla totiž jedna z mála, kdo ho dokázal utahat tak, že celý následující týden už na sex ani nepomyslel. Některé drbny ve škole o ní dokonce rozhlašují, že provozuje S/M. To si myslím, že je dost přehnané. Má ráda tvrdý sex, to ano, ale v mezích konvence.

Byla už půlnoc a holky se musely vrátit domů. Ještě jsme něco menšího snědli, rychle společně uklidili ten nepořádek a potom jsme holky naložili na motorky a odvezli je domů.

Později mi Pavla řekla, že na tyhle narozeniny bude ještě určitě dlouho vzpomínat. Od té doby jsem se s Pavlou setkal ještě často. S Danou už tolik příležitostí nebylo. Slíbil jsem si však, že napřesrok ji zase pozvu na nějakou tu oslavu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *