Příjemné překvapení

Byl konec dubna 1995. Měl jsem 21. narozeniny. Přicházel jsem ke svému pokoji na koleji. Před ním stála Hanka v dlouhém šusťákovém plášti, venku lehce pršelo. Neměl jsem z toho deště moc dobrou náladu. Hanku jsem ale už dlouho neviděl a tak mě potěšilo, že mě přišla navštívit. Bylo mi divné, že stojí přede dveřmi. Honza měl být na pokoji, protože jsme měli něco domluveno. A navíc to napadlo jeho. Jak jsem však velmi rychle zjistil, byla to jen záminka, abych včas přišel.

Odemkl jsem a vstoupili jsme do pokoje. Hanka došla až ke stolu pod oknem a zůstala tam stát ke mně zády. Řekl jsem jí, aby si odložila. Rozepnula si knoflíky. Otáčela se ke mě a přitom nechala plášť volně sklouznout na zem. Neměla pod ním nic. Jen širokou růžovou mašli s přáním k narozeninám převázanou přes prsa a mezi nohama. Koukal jsem na ni a prohlížel si ji. Vypadala nádherně. „Ty si svůj dáreček nerozbalíš?“ vyzvala mě k činu. Zatáhl jsem za volný konec mašle a pomalu ji odvíjel z jejího těla. Objevily se velké tmavé bradavy a nakonec hladce vyholená kundička s velikými růžovými stydkými pysky. Takové jsem ještě neviděl. Tak mě to vzrušilo, že jsem si chtěl hned rozepínat kalhoty. Ale Hanka mě zastavila „Nejdříve si snad prohlédneš svůj dáreček ze všech stran. Sedni si a nech si ho předvést!“ Posadil, tedy spíše jsem se položil, na jednu z postelí a sledoval jsem, co bude Hanka dělat.

Různě se přede mnou otáčela a kroutila, přitom se hladila po celém těle. Mnula si bradavky, potřásala kozičkama a občas si protáhla rukou prcinku. Ta už vzrušením tekla. Potom si klekla přímo naproti mě na druhou postel a vystrčila na mě zadeček. Pičku měla přikrytou rukou, prostrčenou mezi nohama. Zakroutila zadečkem a rukou pomalu odkrývala svoji mokrou kundičku. Když byla celá vidět, ještě si jí několikrát pohladila. Potom jí dvěma prsty roztáhla, co to šlo. Nebyla to dírka, byl to přímo vjezd do tunelu. Nádherný, tmavě růžový bezedný tunel. A pod ním, veliký klitoris, velký jako lískový oříšek, vystupoval mezi plátky její kundy. Celý se leskl od její milostné šťávy. Hladila si ho a přitom slastně vzdychala. Svlékl jsem se a chtěl jsem se na ní vrhnout, ale usadila mě zpět na postel „Ještě počkej, ještě to není všechno!“

Lehla si na záda, hlavou se opřela o zeď za sebou, aby mě mohla pohodlně sledovat. Nohy roztáhla a zahákla si je za ruce nad lokty. Prcinku měla pěkně roztaženou a výborně jsem na ní viděl. Levou rukou si třela klitoris a ukazováček a prostředníček pravé ruky si zastrčila do kundičky jak jen to šlo. Pomalu je vytahovala ven a zasouvala zpět dovnitř své tekoucí píči. Přitom je roztahovala od sebe a otáčela jimi na strany. Takhle si se sebou hrála, dokud se jí k těm dvěma prstům nevešel dovnitř třetí, přidala k nim prsteníček. Pokračovala ve své hře dál. Její píča se ještě více roztáhla a najednou se jí tam vešel i malíček. Nyní už zůstával venku jen palec. Ale i na ten po chvilce intenzivního dráždění došlo a zmizel v její obrovské kundě. Najednou tam měla celou svojí ruku až po zápěstí. V tom okamžiku se s hlasitým naříkáním udělala. „Teď si budeš se svým dárečkem hrát ty, když už víš, co umí…“

Klekl jsem si k ní a lízal jí totálně promočenou kundičku. Vrněla přitom blahem. Zastrčil jsem jí tři prsty dovnitř a pomalu jimi jezdil sem a tam. „Ještě ti něco ukážu. Posuň prsty trochu dopředu a nahoru. Teď, to je to správné místo! Cítíš, jak je to tam naběhlé? Tak to tři krouživým pohybem.“ Byl to její G-bod. Zpracovával jsem ho prsty a přitom jí lízal její obrovský poštěváček. Svíjela se slastí a stále mě pobízela „Přidej, rychleji, už budu…“ Zrychloval jsem tempo a Hanka se blížila ke slastnému konci. Najednou se udělala. Vystříkla přitom jako chlap. Byl jsem od ní celý mokrý. To jsem ještě nezažil! Bylo to skvělé. Fantastický dáreček k narozeninám. „Pokračuj, dělej si se mnou co chceš!!!“

Zapíchl jsem svůj ocas do její pičky a pomalu ji protahoval. Ještě stále celý mokrý jsem se k ní přitiskl a třel se svou hrudí o její kozičky. Nádherně to klouzalo. Pak jsem jí lízal a sál její velké tmavé bradavky a neustále jí projížděl svým tuhým ocasem. Otočil jsem si ji na všechny čtyři a zabodl se do ní zezadu. Výrazně jsem zrychlil přirážení a přitom jí kousal do šíje a hladil a mačkal jí prsa. Její kunda byla však tak roztažená, že bych se neudělal asi ani za týden. Přepíchl jsem se jí tedy do té druhé dírky. Jak to ucítila, vykřikla „Rychle, dělej, ať se mi tam brzy uděláš. Chci to v sobě cítit!“

Přirážel jsem jak smyslů zbavený. Hanka přitom přímo řvala nevyslovitelnou rozkoší. Asi po deseti minutách jsem cítil, že už to dlouho nevydržím a ještě jsem zrychlil. Prstem jsem začal Hance mačkat její poštěvák, aby se taky udělala. Netrvalo dlouho a plnil jsem jí zadní dírku horkým semenem. Hanička se roztřásla v dalším orgasmu. „A teď si dáme pořádnou 69-ku“, navrhl jsem.

Hanka si mě hned položila na záda a zasedla mi obličej svojí velikou prcinou. Lízal jsem jí celou plochou jazyka. Od klitorisu až přes její zadní dírku. Moc se jí to líbilo a poctivě mi to oplácela kouřením a honěním mého ohonu. Uměla to moc dobře. „Strč mi prsty do pičky a pořádně jí roztáhni a projížděj, chci se ještě pořádně udělat“, poručila si. Protahoval jsem jí kundičku třemi prsty, více se do ní nevešlo, měl jsem o dost větší ruku než byla ta její. Přitom jsem lízal a sál její obrovský klitoris a občas jí do něj lehce kousl. To se jí líbilo nejvíce a tak jsem to dělal stále častěji.

Pomalu se blížila k dalšímu vrcholu. Zrychloval jsem pohyby svých prstů uvnitř její pičky a ona zrychlovala sání a lízání mého ocasu. Už jsem jsem to nemohl vydržet a tak jsem se vystříkal do jejích chtivých úst. Ona však ještě neměla dost. Abych jí rychle udělal, svými prsty zastrčenými hluboko v její tekoucí pičce začal jsem jí dráždit G-bod tak, jako před tím. Přidal jsem však ještě palec, kterým jsem jí třel klitoris. V tomto sevření neměla šanci dlouho odolávat. Za chviličku se udělala. Pak jsem usnuli a probudil nás až příchod Honzy.

Ten nás vytáhl do hospody, kde jsem mé narozeniny ještě rádně zapili. V tak vydařenou oslavu narozenin jsem ani nedoufal. A jen tak na ni nezapomenu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *