Dovolená na chatě III.

Jak maminka řekla, tak se i stalo. Ona si lehla na stůl, zadek měla na samém okraji, aby ji mohl Jirka brát co nejlépe ve stoje. Já jsem si také vylezla na stůl a klekla si vedle maminky. Jirka už byl připravený a pevně maminku držel za boky. Ve chvíli, kdy jsem zlehka přejela mamince po tvrdé bradavce, Jirka ji poprvé napíchl. Maminka slastně vydechla a rozhodila ruce do stran. Její levá ruka tedy zabloudila pod můj rozkrok. A tak, zatímco já jsem si hrála s jejími ňadry, které měly tvar placky, ona prsty projížděla brázdičku mezi mýma nohama.

Začala od poštěváku a končila až téměř na zádech. Tyto pohyby mi byly velmi příjemné. Cítila jsem se jako kočka, kterou někdo drbe za ušima, téměř jsem předla. Měla jsem zavřené oči a vychutnávala si ten pocit. Moje ruce už si hrály s maminčinými prsy úplně automaticky. Braly tu hmotu do dlaní a snažily se ji tam celou udržet. Matně jsem vnímala, jak to s nimi lehce cuká od Jirkova přirážení.

Myslím, že maminka mě hladila v rozkroku asi dvacet minut, možná déle, než jsem se z toho konečně udělala. Orgasmus, co na mě přišel byl úžasný. Nebyl sice nijak zvlášť silný, ale zato byl neskutečně dlouhý. Ani jsem při tom nemusela křičet, nebo s sebou házet. Stále jsem klečela, trochu se mi klepala kolena a lokty a pouze jsem zhluboka dýchala.

Když jsem otevřela oči, maminka mě se zájmem pozorovala. Přitom s ní stále cukalo Jirkovo přirážení. „To bylo úžasný,“ bylo jediné, co mě napadlo. Maminka vytáhla ruku z mého rozkroku a chtěla mě pohladit po tváři. Já jsem ale ucítila, že její prsty jsou mokré a bylo mi jasné, že je to moje šťáva. Proto jsem ji hned chytla za zápěstí a začala jednotlivé prsty olizovat. „Přesně to samý jsem chtěla taky udělat,“ řekla maminka, když jsem skončila s jejími prstíky. Dýchala už krátce a hlasitě. Podívala jsem se na Jirku. Po čele mu stékal pot a ruce mu po mamince také klouzaly. Přesto se mi nezdálo, že by od chvíle kdy začal zpomalil.

Opatrně jsem se položila vedle maminky a pohladila ji po vlasech. Potom jsem se k ní ještě víc naklonila a naše rty se dotkly. Rychle jsem se na ty její přisála a vsunula jí do pusy jazyk. Musela jsem se přizpůsobit vlnění jejího těla. A tak jsme se líbaly, maminka držela mou hlavu v dlaních a já hladila její dlouhé pevné vlasy. Po několika minutách už to s maminkou cukalo stále víc. Za chvilku mě odstrčila a pouze hlasitě vzdychala.

Oči měla pevně zavřené a rukama si svírala prsa. Věděla jsem, že už to na ni přichází. Podívala jsem se na Jirku, ten dýchal také hlasitě a maminku držel pevně za boky. Ona, snad aby neutekl, ho objímala nohama okolo zad. Dostala jsem nápad, že bych to měla natočit. Rychle jsem seskočila za stolu a začala hledat kameru. Byla ve skříňce u televize. Vylezla jsem si zase na stůl vedle maminky a začala nahrávat. Oba dva se chovali téměř jako zvířata.

Udělala jsem detailní záběr toho, jak to Jirka do maminky zasouvá. Pak jsem trochu popolezla dozadu a dostala je oba do záběru. Vyrážely ze sebe nepřetržitě různé zvuky. Myslím, že u maminky to mohla být slova jako „víc ty prasáku“, „rvi to do mě, pořádně to do mě narvi“‚ „vomrdej mě jako děvku“ a podobné výrazy. Ale nevím to stoprocentně. Toto moho trvat tak minutu a pak se oba najednou udělali. První asi maminka, a když začala Jirkovi mačkat ptáka, tak ten se musel udělat o vteřinu po ní. Jejich řev pomalu ustával a měnil se v hluboké oddychování. Jirka už se maminčiných boků spíše držel, než aby ji měl pod kontrolou. Ona rozhodila ruce dél těla a na jejích prsech byly jasně vidět zarudlá otlačená místa, jak si je vehementně mačkala. Jirka se pomalu vyprostil z maminčina sevření a odcházel směrem k posteli. Jeho penis se leskl a odkapávalo z něj. Pak se zhroutil na postel a hned usnul. Nedivila jsem se mu, protože také vím, jaké to po pořádném orgasmu je.

Podívala jsem se na maminku. Ta měla na tváři mírný úsměv a stále ještě zhluboka dýchala. Prsa se jí přitom tak nádherně nadzvedávala, že jsem je hned chtěla mít v ruce. Proto jsem rychle vypnula kameru a položila ji na židli. Pak už jsem měla dlaně plné maminčiných koz. Vysunula jsem jazyk a olízla jsem její dvorec s bradavkou. Když byla její bradavka opět tvrdá, začala jsem jí dělat malé cucfleky okolo dvorce. Když jsem dokončila kolečko, maminka už dýchala lehčeji. Lehla jsem si vedle ní na záda a chytla ji za ruku. Její prsty se propletly s mými.

„Takovouhle mrdačku už jsem neměla snad půl roku. To bylo něco úžasnýho. Až bude Jirka zkušenější, tak se o něj budou ženský rvát. To si piš. Má fakt výdrž. A tobě se to líbilo?“ dala se maminka konečně do řeči. „Byla nádhera se na tebe dívat. Na vás oba, vypadali jste jak nějaký zvířata.“ „A taky jsme se tak cítili. Jen počkej na zítra, to si prožiješ to samý. To pak poznáš, jaká je krása mít po ruce pořádnýho chlapa. Musíš se u toho odvázat, myslet jen na to, jak v tobě jezdí jeho klacek. Jak ti plní tvoji broskvičku. Jde o ten pocit plnosti.“ Maminka mi to vysvětlila opravdu dobře. „Ale to jak jsi mi to udělala, když jsi s ním šukala, to bylo taky krásný. Myslím, že se mi to bude líbit stejně jako šukání s chlapem. To bude takový tvrdý a tohle zase bylo hodně laskavý a něžný. Něco jako láska, víš,“ svěřila jsem se se svými pocity. „Vím, co myslíš. Když jsem byla mladá, taky jsem to cítila. Prostě jsem se zamilovala do jedný kámošky. Pak jsem jí to i řekla a nakonec jsme se pomilovaly. A pak jsme to spolu dělaly ještě dva roky. Potom jsem to ale dělala s klukem, a to mě vyhovovalo víc. Myslím, že u mě je to nejlepší v poměru jeden orgasmus od ženy a dva od chlapa. Ale protože jsem ženskou neměla aspoň tři roky, moc se mi to s tebou líbí.“

Maminka mě překvapila. Chvilku jsem ji pozorovala a pak ji chytla hlavu do dlaní a políbila. Věděla jsem, že se jí nemusím ptát a můžu to udělat kdykoliv. Věděla jsem, že jí můžu udělat kdykoliv a cokoliv a ona k tomu ráda svolí. Právě to se mi na našem vztahu tak líbilo. Jirkovi bych asi taky mohla dělat cokoliv, ale on by to bral pouze jako soulož. Kdežto s maminkou mi to připadá jako výraz přátelství nebo i lásky.

Něžně jsme se líbaly, dokud nám nedošel dech. Pak se maminka zvedla a řekla: „Měla bych se jít umýt, jsem celá upocená a ulepená. Pojď se mnou,“ a natáhla ke mně ruku. Já jsem ji chytla a společně jsme odešly do koupelny. Prošly jsme kolem Jirky, který ležel na boku a tvrdě spal. Jeho klacek mu visel dolů. Maminka ho zlehka plácla přes zadek. Potom jsme si společně vlezly do sprchového koutu a maminka pustila vodu.

Zatímco ona se sprchovala, já jsem si nabrala tekuté mýdlo a začala ji mýt. Ona se na mě za to vděčně usmála. Začala jsem u ramen a paží. Když je měla obě namydlené, opláchla si je a já přešla na její trup. Její prsa sice očistu nepotřebovala, ale já jsem se jich přesto musela dotknout. Sklouzla jsem dlaněmi níž a namydlila mamince bříško. Ona se potom otočila a já mohla umývat její záda. Byla jednou rukou opřená o zeď a v druhé držela sprchu. Neviděla jsem to přesně, ale podle toho, že mi voda stříkala na nohy a maminka se občas svůdně prohnula jsem usoudila, že proud jí tryská přímo na mušličku. Když jsem skončila se zády, klekla jsem si a namydlila jí zadeček. Chvilku jsem jí prstem projížděla mezi půlkami a přemýšlela, jestli bych jí ho měla strčit do análu. Rozhodla jsem se, že ne. Nejdřív ji musím umýt. Tak jsem jí rychle domydlila stehna a lýtka a pak si ji zase otočila. Když mi ale ukázala své nádherné přirození, málem jsem neodolala a chtěla ochutnat. Nakonec jsem jí dala pusinku pouze na pupek, jedním pohybem projela ochlupení a pak jsem začala mydlit nohy. Když jsem skončila, maminka ze sebe spláchla mydliny. Pak přišla řada na mě.

Podala jsem mamince mýdlo se zavřenýma očima jsem se opřela o zeď. Potom už jsem jen vnímala pomalé krouživé pohyby po celém těle. Když se maminčiny ruce dopracovaly až k mému rozkroku, trošku jsem se rozkročila a vystrčila přirození dopředu. Odměnou mi bylo sladké pohlazení štěrbinky. Ale maminka pokračovala dál a když konečně umyla i mé prsty na nohou, otočila jsem se k ní zády. Pro změnu jsem vystrčila zadeček. Ona mě přes něj šibalsky plácla a začala mi mýt ramena. Když jsem byla celá namydlená, maminka mě osprchovala a pak ještě utřela ručníkem. Cítila jsem se jako znovuzrozená. Maminka mi řekla, že kvalitní sprcha dokáže někdy zázraky. Potom jsme nahé odešly do pokoje a maminka si sedla do křesla.

Chtěla jsem jí být nablízku a tak jsem si sedla na zem před křeslo a hlavu jsem jí položila na nahé bříško. Ona ji uchopila do svých dlaní a pohrávala si s mými vlasy. Já jsem zase hladila její hebké nohy. Maminka zapnula televizi a já jsem donesla něco k jídlu, pak už jsme se do jedenácti ani nehnuly, jen jsme se mlčky dívaly na televizi a byly v neustálém fyzickém kontaktu. Jak jsem si tak hladila kundičku, věděla jsem, že to na mě brzo přijde. Maminka to asi taky vycítila a pevně mi sevřela hlavu, přičemž mi jeden prst vsunula do pusy. Po chvilce jsem se krásně udělala. Maminčin prst byl celý uslintaný a já jsem se cítila příjemně unavená. To bylo asi o půl deváté. Maminka se neudělala za ten večer ani jednou, ale vychutnávala si to jako já. Toto byl jeden z nejkrásnějších okamžiků mého života.

Spát jsme šly do postele, kde stále byl Jirka. Natěsnaly jsme se vedle něj a daly si s maminkou pěknou pusu na dobrou noc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *