Dovolená na chatě II.

Když jsem se druhý den probudila, bylo už půl jedenácté a venku krásně svítilo sluníčko. Byla jsem mamince i Jirkovi vděčná, že mě nechali po včerejší noci tak odpočinout. Maminka zrovna stála u kuchyně a něco připravovala. Na sobě měla jen pantofle a zástěru. Pod ní byla nahá. Pozdravila jsem ji pohlazením po zadečku a pusou na tvář. Pak jsem odešla do koupelny, protože jsem měla stále ústa olepená Jirkovým semenem. Když jsem otevřela dveře, Jirka si zrovna čistil zuby. Stejně jako já, i on byl až na pantofle nahý. Na přivítanou jsem ho lehce plácla přes zadek. On si vypláchl pusu a na oplátku se na mě usmál.

„Tak co, bude dnes ještě funkční?“ zeptala jsem se ho a ukázala mu prstem mezi nohy. „Vynasnažím se. Ale co ty, překvapuje mě, že se můžeš vůbec hýbat. Taky sis s tím vstáváním dala na čas. Seš vyřízená co, no já taky. Jestli to takhle půjde dál, tak se za chvilku budu jen plazit.“ „To věřím, maminka je opravdu zvíře a já bych si tě chtěla taky užít. Budeš mít fakt co dělat.“ „Však vy byste si s matkou vystačily i sami. Podívaná na vás byla teda úžasná,“ namítl Jirka, „nevěřila bys, co to se mnou dělá, když se tak něžně líbáte. Anebo, když tě matka začala šukat do zadku. To byl pohled. Dokonce se mi z toho postavil, když už jsem myslel, že jsem odepsanej.“

Jirkova chvála mě opravdu těšila. Ale věděla jsem, že maminka nebude jediná osoba, která mě bude poskytovat rozkoš. „Však bez pořádnýho chlapa by to taky nešlo,“ zalichotila jsem mu a přejela mu rukou po hrudníku. Jirka už se ke mě blížil v očekávání polibku, ale já jsem ho zastavila. „Ještě počkej než se umeju, jinak bys ještě cítil sám sebe ze včerejška,“ vysvětlila jsem mu a začala si také čistit zuby. Jirka mě přitom zezadu nedočkavě hladil zadek a záda. Když jsem skončila ústní hygienu, Jirka si mě rychle otočil k sobě, opřel o dveře a pak už jsme se vášnivě líbali. Už mě chtěl brát ve stoje, proto jsem ho musela zarazit, i když se mi to dělalo opravdu těžko.

Vešli jsme do našeho pokoje, kde si Jirka vzal druhou ochranu. Já jsem mu ji nasadila a potom poodstoupila ke dveřím. Jirka pochopil a přišel ke mě. Dokonce nastavil ruce. Také jsem pochopila a jako cvičená děvka jsem vyšvihla nohy do jeho dlaní, aby si mě držel, tak jak potřebuje. Za chvilku už jsem ucítila tlak jeho žaludu mezi nohama. Jak se svým tělem stále víc tiskl na to mé, držel mě už pouze pod zadkem. Jeho půlky mě prsty rozevíral a dráždil svěrač. Přitom to do mě neustále strkal. Připadala jsem si opravdu jako děvka, nejspíš to bylo tou polohou. Pak se ale najednou dveře o které jsem byla opřená otevřely a já jsem spadla na zem. Jirka měl více štěstí, protože padl do náruče mamince, která ty dveře otevřela.

„Ale ale, copak to tu je!? Dívenka předevčírem přišla o blánu, a teď už šuká na stojáka jako kurva. A tady mladej hřebeček se chová jako kdyby už obtáhl všechny ženský na světě.“

Musela jsem se usmát, protože maminka naši situaci vystihla opravdu přesně. Po delší pauze nás maminka vybídla, ať pokračujem, že se ráda podívá. Já ani Jirka jsme rozhodně nebyli proti a za chvilku už jsme navázali tam,kde jsme předtím skončili. Podle maminky mě Jirka šukal ukázkově, a tak odběhla pro kameru, aby si to nahrála. To jsem ale vnímala jen okrajově, má plná pozornost patřila Jirkovi, který mě za stálého přirážení ještě divoce líbal. Za chvilku se maminka vrátila s kamerou a začala nás natáčet. To ještě vystupňovalo mé vzrušení. Za chvilku jsem si prožila první orgasmus toho dne. Snažila jsem se ho co nejvíce procítit, když to maminka natáčela, aby se bylo na co dívat. Asi po pěti minutách se udělal i Jirka. Při orgasmu mě dost nešetrně přitlačil na zeď, až jsem si myslela, že mi zláme žebra. Potom odešel do koupelny, trochu si opláchnout ulepeného ptáka.

Maminka mě pořád točila a vybídla mě, abych si ji honila rukou. Ráda jsem ji poslechla, protože to první číslo mě moc nestačilo, nějak jsem byla při chuti. A tak jsem se znovu opřela o zeď nohy dala od sebe a začala se uspokojovat. Nejdřív jsem si zlehka hladila prsa a dráždila bradavky, pak jsem si je už začala mačkat, jak sem byla víc a víc vzrušenější. Rukou jsem přejela k poštěváku a chvilku si s ním také hrála. Jedním prstem jsem si pak zajela dovnitř. Když jsem přitom pohlédla na maminku, sice pořád točila, ale jednou rukou si rejdila pod zástěrou v rozkroku. Když jsem si prst po chvilce vyndala z kundičky, byla na něm trocha krve. Ještě pořád jsem nebyla plně proježděná. Vsunula jsem si ten prst do pusy a pěkně ho cucala. Snažila jsem se přitom tvářit co nejvíc nadrženě. Pak jsem do sebe zasunula dva prsty a po chvilce zběsilé onanie jsem se konečně udělala. Dost jsem si dala záležet na hlasovém projevu. Po svém druhém čísle mi ale došly síly a já jsem se zhroutila na zem, prsty stále zabořené v přirození, a měla jsem co dělat, abych neusnula. Maminka mě ještě chvilku filmovala a nakonec přidala komentář: „Sebezničující masturbace připravila nezkušenou školačku o zbytek sil.“

Po těch slovech mě maminka pohladila po tváři a odešla dělat oběd. Za chvilku se vrátil Jirka z koupelny a našel mě sedět na zemi. Pomohl mi vstát a tím si ode mě vysloužil pusu na tvář a vřelé objetí. Pak jsme společně šli na oběd. Maminčino jídlo mě zase vrátilo síly, ale pro jistotu jsem si ještě přidala. Tušila jsem, že to budu potřebovat. Při obědě jsme si vyprávěli o všem, co se ten den stalo. Maminka říkala, že se líbilo, jak jsme si to s Jirkou rozdávali. Pak už začala Jirkovi popisovat, co všechno po něm bude po obědě chtít.

A protože od slov neměla nikdy daleko k činům, hned si Jirku odvedla do postele. Nejdřív se nechala osahávat a olizovat. Pak, zrovna když Jirka mamince lízal kundičku, posunula si jeho zadek nad obličej a jazykem mu objížděla žalud. Věděla, že už se mu může více věnovat, aniž by se hnedka udělal. Já jsem je mohla pouze pozorovat, ale to mi vůbec nevadilo. Akorát jsem přišla až k posteli a klekla si k ní, abych měla celé to představení přímo před sebou.

Maminčina pusa už pohltila celého Jirkova ptáka a její ruce ho obratně hladily po zadku, sem tam mu prstem zajela mezi půlky a chvilku mu kroužila kolem řitního otvoru. Jirka si ale zřejmě dal také záležet, protože za několik málo minut se maminka udělala. Přitom zůstala na chvilku v křeči, celý ukazováček byl zasunutý v Jirkově zadku a zajímalo by mě, jak je na tom jeho penis.

Jirka ale měl opravdu výdrž a mamince pusinku zatím nevycákal. Hned po svém prvním čísle chtěla maminka roztáhnout zadeček. Jirka proti tomu nic nenamítal, tak mu maminka mázla trochu gelu na žalud a za chvilku už to do ní pěkně zezadu ládoval. Držel ji přitom pevně za boky. Maminka byla Jirkovým i svým přirážením celá rozkmitaná, hlavně její obrovská prsa. docela výstižně mě napadlo, že vypadá jako děvka. Už jsem se nedokázala jen dívat, a tak jsem si klekla na postel, těsně za Jirku.přimáčkla jsem se na něj ňadry, rukama jsem ho hladila po hrudníku a líbala jsem ho na šíji. Párkrát jsem prsty nahmatala Jirkova ptáka a cítila, jak mi ji maminka tiskne svým zadkem k Jirkovu břichu.

Moje dotyky byly Jirkovi asi příjemné, protože se brzo do maminky udělal. Ta ale ještě neměla dost, a tak chtěla alespoň vylízat. Jirka už se k její buchtičce vrhal, ale já jsem tam byla dřív. Jirku jsem navedla na svůj rozkrok, ten taky potřeboval péči. Mamince bylo zřejmě jedno, že to není Jirka, kdo si s ní bude hrát. Pouze se otočila na záda, abych se k jejímu vonícímu pokladu dostala lépe. Napadlo mě, že bych to měla udělat také, aby mě mohl Jirka pohodlně lízat, ale potom bych nemohla uspokojovat maminku. A to jsem nemohla dopustit.

Rychle jsem položila dlaně na maminčina kolena a roztáhla je ještě víc od sebe. Pak jsem se špičkou jazyka dotkla jejího nalitého poštěváčku. Chvilku jsem okolo něho kroužila a nakonec jsem ho začala sát. Maminka byla spokojená, za pár vteřin mi velmi silně stiskla hlavu mezi svá stehna. V tu chvíli jsem věděla, že jsem svou práci odvedla dobře a pocítila jsem uspokojení a částečné uvolnění. A asi proto, že jsem se na tu chvilku, kdy jsem měla hlavu sevřenou v maminčiných stehnech zaměřila zase na sebe, přepadl mě také orgasmus. Do té chvíle jsem Jirkovo lízání ani nevnímala. Zato teď jsem ho prožívala naplno. Chytila jsem maminku za prsa a vzdychala do jejího klína. Šlo mi to ale těžko, protože ona mě stále svírala hlavu mezi stehny, a tak se mi vzduchu nedostávalo tolik, kolik jsem potřebovala.

Když jsem z orgasmu vystřízlivěla, měla jsem hlavu položenou na maminčině břiše a levá ruka mi stále spočívala na jejím ňadru. Ona mě jednou rukou objímala a druhou hladila po vlasech. „To bylo moc pěkný, Iluš. Učíš se opravdu dobře. Asi to bude tím, že jsem tak dobrá učitelka. A jak to pozoruju, učitelka je stále při chuti. Jirko, pojď ke mně a pořádně mě vyšukej. Vydržíš snad dlouho, když jsi mi to před chviličkou nahustil do zadku. A Iluš, ty buď taky u mě.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *