Já a moje sestra

Jmenuji se Pavla a mám sestru Petru. Jsme dvojčata a rozpoznat nás má problém mnohdy i táta s mámou. Je nám šestnáct, jsme štíhlé vyšší postavy, černé vlasy, na svůj věk pěkné dvojky prsa, štíhlý pas, kulatý zadeček, černý klín a štíhlé dlouhé nohy. Obě hrajeme basketbal, i když bez větších úspěchů. Doma máme ještě o rok staršího bratra Aleše. Bydlíme v domku, kde máme každý svůj pokoj. Rodiče pracují na směny v blízké továrně.

Jednou, byly jsme se sestrou sami doma, vpadla jsem k ní do pokoje, půjčit nějaké CD. Petra ležela skoro nahá na posteli, jednou rukou si hladila své kozičky a druhou měla zabořenou v kalhotkách na nichž byla zřetelná vlhká skvrna a přejížděla si po své štěrbince. Cukla sebou, ale když mě spatřila, divným hlasem mě pozvala dál, jestli prý mám zájem, mohu se přidat, a nepřestávala ve své zábavě.

Přistoupila jsem tedy k posteli, usedla na kraj a sledovala její ruku v kalhotkách, odkud se šířila zvláštní, omamující vůně, která mě silně přitahovala. Abych lépe viděla, uchopila jsem kalhotky za gumičku a stahovala jsem je dolů. Petra nazvedla zadeček, aby mně pomohla. Když se to podařilo, neovládla jsem se a přivoněla k nim ve vlhkém rozkroku. Ucítila jsem, že moje kačenka začíná rovněž vlhnout. To už mně sestra stahovala tričko a potom i rifle současně s kalhotkami.

Když jsem se ocitla na její posteli nahá, její ruce okamžitě začaly bloudit po mém těle. Zprvu jsem byla poněkud zaražená. Vždyť přece nejsem lesba a že by Petra… Její laskání mně však bylo příjemné a tak pomalu roztál můj odpor k této zábavě. To už mně sestra uchopila rty za bradavky, které stály na mých prsech jako anténky. Cítila jsem neznámý, ale příjemný druh vzrušení. V klíně jsem byla úplně mokrá a cítila jsem jak ze mě vytékají další potůčky. Nevěděla jsem sice co to je, ale teď mně to bylo jedno. Cítila jsem vzrůstající tlak v podbřišku.

Nesměle jsem sáhla Petře na její vlhkou broskvičku. Ta se zachvěla pod mým dotykem a můj prst vnikl do teplé a mokré dírky. Jemně jsem s ním začala bloudit po hladkých stěnách její jeskyňky. Petře to dělalo dobře, protože s přivřenýma očima začala svaly kolem pičky mačkat mou ruku a s hlasitým vzdycháním z ní začalo vytékat tolik vlhka, že jsem myslela, že neudržela moč. Potom mě položila na záda a začala mně rovněž vnikat a kroužit prsty mezi mé lupínky. Náhle se mně zatočila hlava, tlak kolem mé kundičky se prudce uvolnil a za slabého sténání i ze mě řinuly potůčky mých šťáv.

Když jsme si lehly vedle sebe, prozradila mně Petra, že si takto sama se sebou hraje už několik dní. Po krátkém odpočinku se sestra sehla mezi mé stehna a prsty opět začala dráždit mou mušličku. Abych se jí mohla také věnovat, posunula se a klekla si obkročmo na mě, takže se její stále vlhká štěrbinka lemovaná černými chloupky ocitla před mým obličejem. Ještě nikdy jsem neviděla tak zblízka ženské přirození. Mezi černými chloupky se na mě usmívaly rudé, silně prokrvené lupínky, na nichž se třpytily drobné kapičky její rosy a nahoře, kde se dotýkaly z nich vykukovala malá, světlá kulička, která se rovněž leskla od vlhkosti. Jako fascinovaná tímto nádherným obrazem a vůní, která se šířila z tohoto skvostu jsem se prstem začala dotýkat závojíčků a té lesklé kuličky, která se ještě o něco zvětšila.

Neodolala jsem a začala jsem jazykem přejíždět štěrbinkou. Ucítila jsem zvláštní, ale příjemnou chuť jejího přirození. Vnikala jsem silněji dovnitř, kam až můj jazyk dosáhl. Když jsem jej přesunula na ten světlý knoflíček, cítila jsem jak se Petra vzrušením zachvívá. Mezitím si i ona podobně hrála s mojí kundičkou. Ještě jsem stačila uchopit ten kluzký hrášek mezi rty a vtom jsem cítila to nyní už známé uvolnění a velkou malátnost, při níž ze mě proudily jako potok mé šťávy.

Mezi mými hlasitými vzdechy jsem zaslechla vzdálené sténání sestry a do mých úst se vyvalil proud z její pičky. Ještě pod sprchou se pode mnou třásly nohy a teprve monotónní šumění vody nás obě uklidnilo. Až nyní jsem pochopila, proč některé dívky, když se sprchují společně po basketbalu, vycházejí ze sprch s jiskřícíma očima.

Za několik dní, po návratu ze školy, jsme s Petrou zaslechly podivné zvuky vzcházející z bráchova pokoje. Potichu jsme otevřely dveře a spatřily Aleše, kterak ležíc na posteli rychle pohybuje rukou ve svém klínu. Vešly jsme dovnitř a brácha, celý červený, se nás snažil vyhodit. My se ale nedaly a já jsem jemně uchopila jeho stále ještě vzpřímený kolík do ruky a napodobila jsem jeho pohyby. Aleš ztichl a zůstal ležet.

Pokračovala jsem v jeho dráždění, zatím co sestra bystře shodila sukni i s kalhotkami a nabídla mu svou štěrbinku k lízání. Ucítila jsem, jak mu začíná jeho přirození pulzovat a vtom dírkou z fialového kopečku začala vystřikovat bílá, lepkavá tekutina, jak jsem později zjistila, mírně slané chuti. To už jazykem zajížděl mezi Petřiny závojíčky. Jeho kolík však uvadal a já zkoušela jej opět probrat.

Vzala jsem jej do úst a začala sát a olizovat. Po krátké přestávce začal mohutnět a nabývat na velikosti tak, že jsem měla problémy udržet jej celý v ústech. Nakonec jsem jen jazykem jezdila po fialovém konečku a špičkou jsem se snažila dostat do malé dírečky na vrcholu, což se mně pochopitelně nepodařilo. Aleše to ale tak vzrušilo, že když Petra pomocí jeho jazyku dosáhla orgasmu, klekl ke mně, rychle ze mně stáhl oblečení, prstem projel mou vlhkou štěrbinku, nařídil ať si kleknu na čtyři, přesunul se za mně a já ucítila, jak do mé buchtičky začíná pronikat jeho kolík.

Kousek vklouzl bez problémů a dál to nešlo, protože jsem tam byla zřejmě příliš úzká. Bratrův úd zůstal na kraji, kde mě dělal moc příjemně, ale náhle se prudce natlačil na mou mušličku, až to zabolelo, zasténala jsem a ocas byl uvnitř. Pomalounku se začal pohybovat a já prožíval nepoznanou slast. Bolest z jeho proniknutí do mně byla pryč a můj zadeček se začal pohybovat proti pohybu bratra, takže jsem cítila, jak se dotýká dna mé jeskyňky. Po několika takových pohybech se na mně začaly valit vlny slabosti, zatočila se mně hlava a za hlasitého sténání jsem prožívala dosud nepoznané rozkoše a tak silný orgasmus, že jsem chvíli potom nebyla schopná pohybu.

Mezitím ze mně Aleš vyklouzl a otočil se k Petře, která s vyvalenýma očima sledovala nás dva. Položil ji vedle mně na záda, ulehl mezi její stehna, několikrát jazykem projel její vlhkou, vzrušenou dírku, posunul se nahoru a držíc sestru za kolena, zasunoval svého čuráka do její vlhké pičky. Rovněž i tam to nešlo, ale Aleš byl tak vzrušený, že již na nic nečekal a prudce zatlačil. Petra vykřikla bolestí a současně i překvapením. Bratr však pokračoval v tlaku, až se mu podařilo dostat se dovnitř. Dlouho tam nevydržel, protože náhle prudce povolil, jeho kolík vyjel z Petřiny štěrbinky a na její ploché bříško začala tryskat ona bílá, hustá tekutina. Aleš se převalil a sestra se slzami v očích zjistila, že pod ní je velká vlhká skvrna lehce přibarvená krví.

Brácha jí vysvětloval, že to k první souloži patří a já byla pouze výjimka. Petra mu asi moc nevěřila, ale souhlasně pokyvovala hlavou a šla se osprchovat. Po této příhodě s ní skoro celý měsíc nic nebylo, nenechala se svést ani k našim dosud oblíbeným hrátkám ve dvou.

Postupně ale zapomínala na nepříjemnou příhodu při ztrátě panenství a její buchtička opět zatoužila po milostných dotecích. Když přišla do mého pokoje, přistihla mě, jak si to rozdávám s Alešem. Seděla jsem obkročmo na jeho klíně, šulína zasunutého pěkně hluboko, prudce jsem dosedala a jeho žalud, narážející až na samé dno mé kundy, mě tak dráždil, že když jsem dosáhla orgasmu, bylo to jako když otevře vodovodní kohoutek a s hlasitými výkřiky slasti jsem si zarážela jeho kolík až po kulky dovnitř. Pod námi bylo tak mokro, jako bych se pomočila, ale jemná vůně svědčila o tekutině jiného původu.

Sestra stála mezi dveřmi, rukou si hladila svou mokrou lasturku a vzrušeně na nás koukala. Aleš jí pokynul, aby se přidala. Nesměle přišla k němu, stáhla kalhotky a se zdviženou sukýnkou se usadila opatrně na mé místo a rukou si sama pomalu začala zasunovat tvrdého čuráka do své štěrbinky, která byla od předchozího vzrušení dost vlhká. Zlehka usedala, až dosedla docela. Potom začala s bratrovou pomocí provádět pohyby proti jeho klínu a on přizvedáváním své pánve protahoval její mokrou jeskyňku čím dál rychleji, až Petra dosahovala tempo jako na dostizích. Rukou si ještě mnula přes tričko své kozičky a s přivřenýma očima náhle začala slastně vzdychat.

Její tiché vzdechy přecházely v hlasité výkřiky a tělo dosedalo do bratrova klína tak prudce, že ten jenom hekal. Petra ustávala ve své jízdě a když sklouzla dolů, chytily jsme obě Alešův trčící kolík a střídavě jsme jej olizovaly, až se z něj v nárazech začala valit ona bílá tekutina, kterou jsme s chutí olízaly.

Od té doby jsme si pravidelně společně hrávali a později jsme ještě přizvali Alešova kamaráda Jindru s jeho dívkou Alenou. O tom však někdy příště.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *