Leona a já

Měla jsem právě narozeniny, ale chuť oslavovat jsem rozhodně neměla. Už přes půl roku jsem neměla nikoho u sebe v posteli. Musím se přiznat, že u mužů mi to nevadilo. Velmi mi ale chyběla moje přítelkyně. Odjela totiž na služební cestu do Ameriky a měla tam být ještě další tři měsíce. Přestože jsme spolu komunikovaly alespoň třikrát týdně, byla jsem velmi osamělá. Nejeden večer jsem proplakala, ale také jsem měla čas si zavzpomínat.

Poznala jsem ji na vysoké škole, několik týdnů po tom, co jsem si uvědomila, že jsem opravdu jiná. Byla jsem z toho na dně, chvilku jsem uvažovala o sebevraždě. A pak jsem ji potkala v jednom baru. Byla jsem úplně opilá a ona mě dovedla domů. Myslím, že jsem se jí po cestě svěřovala úplně se vším. Jenže jak jsme šly pěšky, pomalu jsem ze sebe ten alkohol dostávala a uvědomovala jsem si, že Leona je příjemná a rozumí mi, dokonce i v tom, že nemám zájem o muže. Skončily jsme u mě v bytě na kafi. Já už jsem jí řekla vše, a tak mluvila ona.

Prý si mě předtím párkrát všimla a poznala, že jsem jiná, jako ona. Prý to poznala podle toho, jak jsem se dívala na muže, hlavně na ty hezké. Stejně jako na ostatní. A pak mi říkala, jaké to bylo, když si uvědomila, že je lesba. Bylo jí sedmnáct a stalo se to tak, že chtěla políbit svoji kamarádku potom, co spolu masturbovaly. Chtěla to změnit a často chodila s kluky do postele, ale nevzrušovalo ji to.

Řekla jsem něco ve smyslu, že ona se z toho dostala, ale já ne a znovu jsem se začala litovat. Ona mě chytila za ruku a konejšila mě. Cítila jsem se s ní moc dobře a tak jsem ji objala a vychutnávala si její přítomnost. Ona mě hladila po vlasech a šeptala chlácholivá slova. Uvědomila jsem si, že ji také hladím a to po zádech. Nějak jsem nemohla přestat a postupně jsem zajížděla níž, k jejímu zadečku.

Nakonec jsem se vymanila z jejího objetí a podívala se jí do očí. Už jsem věděla, co se bude v dalších okamžicích dít. A ona také. Mlčky jsem poodešla a stále jsem si Leonu prohlížela. Ona se na mě mile usmívala, ale nepromluvila. Slova nebyla potřeba.

Pomalu jsem se vysvlékla do spodního prádla. Leona udělala totéž a mě se tajil dech nad jejími svůdnými pohyby. Měla na sobě černé prádlo s krajkami. To se dokonale hodilo k jejím dlouhým havraním vlasům.

„Jsi tak krásná,“ vydechla jsem a pomalu šla k ní. „A ty jsi sladká, Miluško,“ odvětila a natáhla ke mně své hebké paže. Naše dlaně se setkaly a prsty propletly. Sklonila jsem hlavu a ty její políbila. Leona si mě přetočila zády k sobě a těsně se na mě přitiskla. Cítila jsem hroty jejích bradavek. Přesunula mé ruce na svůj zadeček a přidržovala mi je tam. Pak mi šeptala do ouška. „Ty jsi to ještě nedělala, viď?“ Jen jsem zakroutila hlavou a vnímala její pevnou prdelku. Ona se jazykem dotkla mého ušního boltce a za chvilku už ho cumlala. „A opravdu to chceš, nebudeš si to vyčítat?“ „Nikdy!“ hlesla jsem.

Pak se její ruce začaly šinout po mém těle, až skončily u mých ňader. Leona je dlaněmi přikryla a chvilku mi je mačkala. Potom mi rozepnula podprsenku a odhodila ji na stůl. Zlehka mě políbila na šíji a sklouzávala po zádech až k mému zadečku. Nejprve mi stáhla kalhotky ke kotníkům a potom mi něžně olizovala půlky. Já si zatím hrála s nalitým poštěváčkem. Bylo to neuvěřitelně nádherné. Po chvilce se Leona opět postavila, ještě chvilku mě hladila a pak mě položila na postel.

Ležela jsem na zádech, nohy roztažené a dívala jsem se na ni. Byla božská. Usmívala se na mě a přitom si dlaněmi svůdně kroužila po těle. Pomalu si začala sundávat podprsenku a pak kalhotky. Mezi nohama měla krátké černé chloupky, stejně nádherné jako její vlasy. Když byla konečně celá nahá, vydala se ke mně. Zlehka si klekla mezi mé roztažené nohy a přejela mi dlaní po kundičce. Potom si k mokré ruce přivoněla a ještě více se na mě usmála. Naklonila se nade mě a pokládala se na mě svým rozpáleným tělem!

Za chvilku na mě spočívala celou svou vahou, břicho na břichu, ňadra na ňadrech a naše obličeje byly jen několik centimetrů od sebe. Cítila jsem jak jí bije srdce a dmou plíce. Její horký dech mě přiváděl k šílenství. Už jsem to nemohla déle vydržet a přitiskla si její hlavu k mé do nekonečného a neskutečně krásného polibku. Líbaly jsme se opravdu dlouho, naše jazyky rejdily v ústech té druhé.

Za chvilku se Leona z mého objetí vymanila, ale stále na mě ležela. Položila jsem jí ruce a zadeček a hladila jsem ji. Jí se to líbilo a spokojeně mi předla do obličeje. Její prdelka i záda byla sice božská, ale já jsem zatoužila po celém tom skvostu. Proto jsem ji otočila na záda. Tak jako ona před tím, i já jsem si klekla mezi její nohy a se zájmem jsem projela houštinku mezi jejími stehny.

Potom mi ruce sklouzly k jejím prsům. Konečně jsem je měla v ruce. Hrála jsem si nimi velmi dlouho a všemi možnými způsoby. Pak jsem se znovu vrátila do jejího rozkroku a tentokrát jsem začala jazykem. Po prvním dotyku v okolí poštěváčku se Leona lehce zachvěla. To mě povzbudilo a začala jsem kolem něj kroužit a sát ho. Leona chytla mou dlaň a sunula si ji po těle až ke kozičkám. Letmým dotykem jsem zjistila, že její bradavky jsou ještě výraznější než byly. Tak jsem jí její ňadro tvrdě masírovala.

Prst druhé ruky začal projíždět její štěrbinku až se na něj Leona sama nabodla. Zajela jsem ještě hlouběji a ona se pohnula jako luk. Její vzdychání sílilo a já tušila, že už brzo bude. A opravdu ano. Ukazovák mi stále silněji svírala ve své pochvě. Nakonec po dlouhém a nejsilnějším stahu doprovázeném výkřikem jsem ho konečně vyndala. Byl celý olepený od její šťávy a já ho musela olíznout.

Leona chvilku zmoženě oddychovala, ale pak si mě natočila tak, aby mě mohla pohodlně lízat kundičku. Za chvilku jsem měla mezi nohama peklo i ráj zároveň. Její obratné prsty my roztahovaly nalité pysky, aby uvolnily cestu jejímu hbitému jazýčku. Ten mi řádil hluboko v pochvě jako sám ďábel. Takovému zacházení jsem nemohla dlouho odolávat a po kratičké chviličce jsem se odpravila. Ale ne najednou, mé vyvrcholení bylo postupné a několikanásobné. Každý můj orgasmus byl bouřlivější než ten před tím.

Nevím kolik jsem jich měla celkem, ale při posledním jsem vřískala jako nepříčetná a rukama drásala prostěradlo, až jsem ho roztrhla. Pak jako když utne a já jsem se naprosto vysílená svalila na bok. Ještě než jsem usnula, stačila jsem si uvědomit, že prostěradlo na kterém ležím je úplně celé zmáčené.

Když jsem se probudila, bylo už světlo. Leona ležela přitisknutá vedle mě a prohlížela si mě. Chytla jsem ji za hlavu a přitáhla si ji k sobě. Následoval dlouhý, vášnivý polibek. Pak jsme si lehly vedle sebe na záda. Navzájem jsme se hladily a přitom jsme si povídaly. Nakonec jsme se rozhodly, že bychom spolu mohly zkusit chodit. A byl to dobrý nápad, od té doby jsme spolu pořád.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *