Poradenská agentura

Již několik let pracuji v jedné poradenské agentuře, jako finanční poradce a s lidmi přicházím denně do styku. Nevím, proč mě ovládlo vzrušení, když před nedávnem vstoupil do mé pracovny mladý muž, který potřeboval celkem běžnou radu ohledně zpracování daňových podkladů. Začala jsem mu tedy vysvětlovat, jakým způsobem je nutno připravit doklady, ale protože se mladík v mém výkladu nemohl zorientovat a v čekárně přešlapovalo ještě několik lidí, domluvili jsme si schůzku příští den po obědě.

Následující den jsem byla značně nervózní a když se konečně doplazila polední přestávka, jela jsem rychle domů, abych se upravila. Osprchovala jsem se a stála před obvyklým ženským problémem, co na sebe. Nakonec jsem si navlékla bílá tanga, minisukni barvy slonové kosti a halenku stejné barvy. Sotva jsem přijela zpět do své pracovny, vešel po několika minutách Petr, jak se mladík později představil. Protože bylo teplo, nalila jsem oběma do sklenic vychlazenou minerálku a věnovali jsme se jeho finančním problémům.

Když jsme skončili, bylo už pozdní odpoledne a já vylovila z ledničky kromě minerálek i láhev koňaku, abychom mohli zapít zdárné ukončení našeho jednání. Po přípitku se začaly ozývat vypité minerálky v mém močovém měchýři a Petr projevil stejnou potřebu. Když jsem otevřela dveře, spatřila jsem na chodbě uklízecí četu v podobě naší paní uklizečky, která razila zásadu, že po pracovní době je chodba i příslušenství její. Sdělila jsem tedy Petrovi, že ještě musíme vydržet a aby doba lépe uběhla, dali jsme si při cigaretě ještě pár panáků, které jsme zapíjeli minerálkou. Když Petr požádal o kávu, byla jsem na pokraji zoufalství a uklizečka pořád ještě na chodbě. Vstala jsem a se stisklými stehny šla udělat kávu.

Zvuk zurčící vody, která natékala do konvice však udělal své a já pustila několik kapek. Rychle jsem si sedla, ale když začala voda vařit, šla jsem zalít kávu a to už ze mě ukapávalo při každém kroku. Otočila jsem se a spatřila Petra, jak fascinovaně hledí na vlhký flek na mé sukni. Seděl bez hnutí a nebyl schopen zakrýt erekci. Pomalu se ke přibližil, poklekl ke mně, rozepl knoflík a zip, takže má sukýnka sjela na zem. Pohladil mě po vlhkých kalhotkách, něžně uchopil a položil na pracovní stůl.

Rozepl mně dva knoflíčky a rozhrnul halenku, odkud vyskočily mé tvrdé, pěkně tvarované prsy s velkými bradavkami. Chytil je mezi rty a začal sát. Pomalu jazykem přejel k pupíku a prsty začal stahovat mé mokré kalhotky. Lehce jsem přizvedla pánev, abych mu to usnadnila. Potom zabrousil jazykem na mou vlhkou pičku, ze které občas ukápla kapka zlaté moči. Lehce jazykem zavadil o poštěváček a začal sát mé prokrvené mokré pysky. Přitom rukou mírně zatlačil na můj podbřišek a to už ze mě začal stříkat zlatý déšť přímo do jeho obličeje.

Část zachytil do úst a část stékala na jeho chlupatou hruď. Když jsem se vyprázdnila, vzchopila jsem se, sjela ze stolu a chytila jeho ptáka do úst. Jazykem jsem kroužila kolem žaludu, když v tom jsem ucítila plnou pusu něčeho dosud nepoznaného, teplého a mírně slaného. Začala jsem polykat, ale takové množství jsem nemohla zpracovat, takže mně moč vytékala koutky ven, po mých prsou, bříšku a kundičce. Když skončil, opět mě vysadil na stůl, nohy položil na svá ramena a zasunul svůj úd do mé netrpělivé mušličky. Díky předchozím zážitkům jsem během několika okamžiků byla hotová.

Poté mě sundal ze stolu, rukama jsem se zapřela o horní desku a Petr mně zatlačil žaludem na mou dosud panenskou dírku v zadečku. Byla jsem celá tak mokrá a vzrušená, že jsem cítila pouze mírný tlak a vtom se má dírka začala roztahovat a já cítila, jak jeho úd proniká dovnitř. Prožívala jsem chvíle dosud nepoznané rozkoše. Opatrně jsem přirážela a rukou jsem si hladila svou lasturku, čímž jsem dospěla k dalšímu orgasmu.

Náhle jsem ucítila, že Petrovy pohyby se začínají zrychlovat a náhle jeho žalud explodoval a začal plnit mé vnitřnosti spermatem. Tento zážitek jsem si prožívala ještě hodnou chvíli po té, co ze mě Petr sklouzl. Když jsme se poněkud uklidnili a upravili se, dali si ještě jednu sklenku koňaku, domluvili další termín schůzky a vytratili se čerstvě umytou chodbou ven.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *