Sen

Jednoho dne jsem šel po ulici, bloumal okolo výkladů a přemýšlel co se dá dělat se životem. Nikde žádná perspektiva a ani jedna hezká holka v dohledu. Najednou jsem ji spatřil. Stála v obchodě s parfémy a zrovna do své něžné ručky brala nějakou ženskou vůni. Co na těch vůních Ty ženské mají, napadlo mě nejdříve. Nejlépe voní přece před, při a po milování, to nepotřebují žádnou umělou náhražku, když jsou nadržené a šťávy rozkoše z nich vysílají svou podmanivou vůni. To mi blesklo hlavou a já chtěl odejít. Ona však udělala najednou něco docela nečekaného. Jako kdyby si nějakou nadpřirozenou mocí uvědomila, že mi hlavou táhnou takovéhle necudné myšlenky, se najednou malinko předklonila a prst s červeně nalakovaným nehtem, pravděpodobně navoněný zkoušeným parfémem se začal sunout po zadní části jejího levého stehna směrem od kolen nahoru. Zůstal jsem čučet jako výr. Přemýšlel jsem co na to paní prodavačka, která stojí před ní, zda se dobře baví, nebo neví o tom co se dívka chystá udělat, nebo je jí to jedno. Zatím jsem fascinovaně hleděl na ten prstík, který se pomalu, ale nezadržitelně sunul vstříc svému vytouženému cíli. Přemýšlel jsem zda se zastaví u rozkošného zadečku, nebo bude pokračovat. Zatím jsem se nenápadně rozhlédl okolo, zda to příjemné divadlo sleduji sám, nebo je zde ještě jiné obecenstvo. Vzhledem k času bylo na jinak rušné ulici mrtvo.

Fascinovaně jsem hleděl na prst, který nezadržitelně stoupal dále. Stejně jako moje já. Vsunul se pod minisukni, která se na malinkou chvilinku nadzvedla a dala mému zraku spočinout na krásné kočičce schované jen krátkou sukénkou. To už na mně bylo moc.. Boule na mých kalhotách se zvětšovala daleko rychleji, než putoval ten prst a já jinak tichý a uzavřený hoch začal prožívat svou erotickou fantazii přímo na ulici. „Vzpamatuj se, nejsi žádný šmírák“. Neudělám se přeci na ulici – to hrozilo, pokud ten prst bude pokračovat dále. Sex jsem už neměl dlouhou dobu, protože mě holky daly sbohem už před třemi měsíci a já neměl náladu ani chuť zatím hledat zase nějakou jinou. Najednou jsem tu náladu dostal. Teď a tady. Můj ocas zatím hrozil protržením zipu u mých kalhot. A já……

Jen jsem stál a koukal jak její prstík (ten jsem neviděl-viděl jsem jen její ruku jak hýbá s tím kouskem látky čím dál rychleji-mé představy se zhmotňovaly) zajíždí do její vzrušené, rozpálené a vlhnoucí dírky. Představy mně začaly mučit usilovněji a mně napadlo, že by potřebovala pořádný nářadí, ten její prstík vypadal moc něžně, nebudil dojem, že by jí mohl stačit. Co mám udělat ? Prodavačku jsem neviděl, stála před tou neznámou a ví bůh co dělala. Co udělám já? Budu tu stát a čekat na blížící se nebezpečí výstřiku do mých kalhot? „Ne to neudělám,“ řekl jsem si a začal odcházet. Po dvou krocích se mi to vrazilo do hlavy a já prudce otevřel dveře obchodu s tím, že jí to aspoň překazím. Jaké bylo mé zklamání, když se mi to nepodařilo…….

Co nepodařilo, ony obě čekaly na nějakého zákazníka vyrajcovaného předváděným divadlem, jak jsem později zjistil. Proč jsem neviděl prodavačku mi bylo jasné hned jak jsem vstoupil. Právě totiž spoza pultu s parfémy jazykem a rukama hnětla nádherná a velká prsa s velkými dvorci uprostřed nichž trůnily vztyčené bradavky jak špunty od šampusu. To nějak odsunulo veškeré mé skrupule a já přistoupil ze zadu ke stojící slečně. Klekl jsem si a jazykem jsem začal přejíždět po hladce oholených nohou až k samému středu jejího bytí. Okamžitě dala prst pryč a začala slastně vzdychat. V tu chvíli mi bylo jedno, zda na nás někdo přes výlohu kouká.

Asi byla nadržená ještě více než já, protože snad po dvou minutách začala slastně křičet a mě na obličej začaly stékat její horké a nádherně vonící šťávy. To jsem nečekal a zavyl jako pes. Můj rozkrok měl nejvyšší pohotovost a hrozil výbuchem spermatu. Rychle jsem vstal a rezepnul jsem si zip. Pultík pro prodavačky byl ve stejné výšce s mým rozkrokem a já na ně vybalil svůj zázrak. Snad na tři vteřiny se rozhostilo ticho a v očích se jim objevil děs, který byl nahrazen živočišným chtíčem. Nevím jak si mohou chlapi stěžovat na velikost, ale vše co je pod mých 28 cm je lepší než to, že Vám ženský dají sbohem, protože když mají dobrou náladu tak řeknou ať jim polechtám, mandle od spoda a když to zkusím tak nadávají, že to bolí. Tyhle dvě se sice na okamžik zarazily, ale pak po něm hrábly každá jednou rukou a já začal slastně křičet. Nevím, kde se to ve mě vzalo, ale začal jsem řičet jako kůň.

Ta co stála a nalákala mně do toho obchodu se z mého řvaní znovu udělala. Já taky, třikrát přejely obě po mém utahováku a já stříkal a stříkal. Když se říká, že nám toho pánbůh nadělil jen dva kýble a že s tím máme šetřit, tak tady to vypadalo jako sud, kterému pípu urazil notorický alkoholik. Obě dvě se jako na povel sklonily a začaly polykat mé husté, tři měsíce zadržované sperma. Pak jedna i druhá začaly lízat můj ohon, který nechtěl splasknout. Snažily se, to je pravda, bohužel do sucha se jim ho olízat nepovedlo. Tříměsíční půst udělal své. Můj král stál a tekl jako prasklá vana. Ony obě také. Mini, tak jsem pokřtil tu volavku najednou královským gestem ukázala na svůj protějšek a já uviděl přesný opak svojí krásky. Malá, skoro klučičí prsa mně nijak nenadchla. Vše se začalo měnit, jen jsem uposlechl rozkazu a obešel jsem pultík. Začal jsem ohonem jezdit po stehnech prodavačky. Ta se napnula jako luk a začala se věnovat balónům před sebou. Evidentně se to líbilo všem přítomným. Vzal jsem si jí tedy ze zadu a začal prudce přirážet. Rukou jsem jí začal drtit její malá ňadra, která byla najednou překvapivě tuhá a vztyčené bradavky naběhly do větších rozměrů, než jsem byl schopen kdy tušit. Moje druhá ruka se smrskla na jeden prst a začal dráždit druhou dírku, která nebyla zaplněná. Najednou jsem si uvědomil, že mé koule pleskají o stehna prodavačky a ona křičí slastí, ne bolestí. To mně přivádělo k úžasu a poznání toho, že až to tady skončí, budu se jí muset zeptat na jméno. Začal jsem přirážet s větší vervou. Bojoval jsem jako býk, který cítí vůni své krávy. Mini znovu křičela, prodavačka taky. Pak došlo k té malé nehodě. Jak jsem byl rozvášněn, dělal jsem stále větší přírazy a při jednom z nich můj ohon vyklouzl z její jemné a krásně se svírající pičky a když jsem se vracel, tak jsem ho vrátil do její druhé dírky. Zařvala jako tur, že mi málem leknutím upadl, ale když jsem ho vyndal a celý červený nevěděl co říci, zaječela na mně skoro hystericky: „Dělej, byl tam kam patří“. Tak jo, znovu jsem jí ho vrazil do zadečku a začal pumpovat. Asi po pátém přiražení, kdy jsem jí svýma rukama drtil bradavky, začala křičet slastí. To už Mini nestála před půltíkem, ale ležela pod ní a vrážela jí tři prsty do klína. Najednou jsem ucítil tlak na mého utahováka a začal jsem stříkat a stříkat do její nenasytné prdelky.

Mezitím do obchodu přišel nějaký vyzáblý kluk s holkou a nepokrytě se na nás dívali. Míst toho, aby mně to vyrušilo mně to spíš vzrušilo. Stejně tak prodavačku, neboť odešla od mého krále k nově příchozím, klekla si k tomu klukovi a začala mu rozepínat kalhoty. Mini se zvedla, sedla si na pultík, roztáhla přede mnou nohy a přitáhla si mně za ocas. „Dělej, vošukej mně jak nejlíp to dovedeš s tím malým ocáskem co Ti teď nestojí“. Holka u dveří se zachichotala a šla přímo k nám. Najednou jsem měl v puse sucho a její slova ranila mou ješitnost. Ne tak moji mužnost. Ocas se mi postavil jako na povel voják při vojenské přehlídce a byl znovu připraven k boji. Tak jsem zavelel svému gardovému dělostřelectvu k útoku. To už se odněkud z kapsy dlouhého kabátu nově příchozí vynořily dva stroje. Nemohu říci dva robertky, protože do délky si smým utahovákem moc nezadaly. Na co jsou jsem zjistil záhy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *