Prázdniny u prarodičů II.

Když se Katka ráno probudila, bylo již slunce vysoko na obloze, ptáčkové zpívali a k jejímu nosu dolehla vůně venkova. V posteli ležela zcela nahá, děda v pokoji už nebyl, zřejmě vstal brzy ráno. Katka na sebe hodila noční košilku a šla se do koupelny osprchovat.

Kapky teplé vody dopadaly na její pokožku a smývaly z ní zaschlou mrdku. Katce to dělalo dobře, hladila se po těle a prstama jedné ruky si zajela do své kundy a začala masturbovat. Zachvíli dosáhla orgasmu a částečně byla uspokojená. Když skončila se sprchováním, osušila se a navlékla na sebe noční košilku. Přišla do obýváku, kde si babička balila věci a děda jí vtom pomáhal. Katka se dozvěděla, že babička musí jet na týden do nemocnice, kvůli nějakému vyšetření a děda jí tam odveze. Katka pomohla s balením a za pět minut už byli děda s babičkou na cestě. Katka zůstala doma sama a nevěděla co dělat.

Z přemýšlení ji vytrhlo až bouchání na dveře, šla tedy otevřít. Za dveřmi stál jakýsi chlap staršího věku, který při pohledu na Katku, která na sobě měla stále jen noční košilku, málem zapomněl, proč sem přišel. Nakonec se trochu vzpamatoval a ptal se po dědovi. Katka mu s milým usměvem na tváři sdělila, že děda odjel a neví kdy se vrátí a zeptala se zda by jí mohl povědět důvod jeho návštěvy. Chlap odpověděl jednoduchou větou, děda mu dluží již dlouhou dobu nějaké peníze a dnes mu je měl vrátit, ale pak dodal. „Ale myslím, že bych mu ten dluh mohl prominout pokud…“ A na ta slova pohladil Katku po tvářich a jeho ruce spočinuly na jejích ňadrech, které lehce stiskl.

Katka pochopila hned, vešla zpět do domu a muž vešel za ní, přičemž za sebou zavřel dveře. Katka ze sebe shodila noční košilku a chlap mohl začít obdivovat naplno její krásu. Vrhl se na ní a položil jí na zem, ulehl mezi její nohy, které ještě víc rozevřela, vytáhl z kraťasů svého tvrdého ptáka a vrazil ho Katce do její úzké píči. Začal Katku dost tvrdě šoustat, byl tak nadrženej, že zachvíli stříkal svou mrdku do její kundy a Katka si nepřišla na své. Ležela na zemi neukojená z její kundy vytékalo sperma a on odcházel.

Katka byla dost naštvaná, že se musela udělat sama, přitom si představovala jak jí píchá dědův čurák. Ten se již vrátil z města a když spatřil, jakou činnost to Katka provozuje, hned ze sebe shodil veškeré oblečení a nabídl svého fešáka Katce ke kuřbě. Hned zmizel v její pusince a ta kuřbu prováděla tak důkladně, že za chvíli děda stříkal na její krásnou tvář proudy semene. Děda na nic nečekal a hned svého ptáka zasunul do Katky píči a oba se začali vášnivě milovat. Děda měl velkou výdrž, ale když Katka při orgasmu začala stahovat svou kundu, nevydržel a udělal se podruhé.

Oba se pak šli společně osprchovat. Ve sprše si to rozdali ve stoje. Katka byla opřená o stěnu a jenou nohou se opírala o dědův bok. Ten jí ještě pevně svíral a bušil do její kundy svým klackem. Takhle tam vydrželi dvě hodiny. Aniž by se pak oblékli, odešli do kuchyně, kde Katka začala připravovat oběd. Příprava trvala trochu déle, jelikož děda neodolal a zezadu zasunul do Katky svého ptáka a neskončil, dokud pořádně nevystříkl. A když jedli, děda seděl na židli Katka na něm, naražená na jeho ptákovi a takhle oba jedli, oběd pak zakončili pořádnou souloží.

Oba se pak přesunuli do obýváku, kde odpočívali a dívali se na televizi. Děda navrhl Katce, aby sním spala v ložnici, že si užijí pořádné večery a Katka souhlasila. Ač se Katce v dědově náruči líbilo, musela přeci jenom jít taky ven. Na sebe hodila podprsenku, přes kterou natáhla lehké tílko s velkým výstřihem, kraťasy a boty. Venku bylo poměrně teplo, Katka proto zamířila k rybníku, jenž ležel za vesnicí v nedalekém lesíku.

Když tam došla, nikdo zde nebyl, procházela se tedy po hrázi až najednou spatřila pohyby v rákosí. Šla se tam tedy podívat a náhle se ocitla tváří v tvář nahému chlapovi, který si honil svého čuráka. Jakmile spatřil Katku, hned se na ní vrhl a už jí pevně svíral svýma rukama. Chvíli si jí prohlížel a prozkoumával její tělo, zvláštní pozornost pak věnoval jejím prsům. Katka se sice snažila vytrhnout, ale bylo to marné, chlap byl silnější. Stáhl z Katky její tílko a vzápětí na zem dopadla i její podprsenka. Chlap se přisál na Katky kozy, sál její bradavky a něžně do nich kousal. Pak přiměl Katku pokleknout a vnutil jí svůj pyj.

Katka ho pohltila a začala ho sát, jazykem přejížděla přes žalud a hlavou rytmicky pohybovala sem tam. To muže dost překvapilo, držel Katku oběma rukama za její hlavu a sám si určoval tempo a když došel na vrchol, vytáhl z její pusy svého klacka a pořádně Katce postříkal jak obličej a vlasy, tak i její prsa. Katka musela znova vzít do pusy teď už povadlého ptáka a celého ho olízala od jeho mrdky.

Chlap pak Katku položil na zem do písku, který byl všude, a stáhl z ní kraťasy. Katka se sice bránila, ale i tak jí to nebylo nic platné. Násilníka dost překvapila absence kalhotek, vzrušilo ho to natolik, že se mu opět začal stavět jeho čurák. A tak zabořil hlavu mezi Katky nohy a jazykem začal zpracovávat její píču, která hned zvlhla. Hlavně se věnoval jejímu naběhlému klitorisu, čímž přiváděl Katku do neuvěřitelných výšin slasti a ta to dávala najevo hlasitými vzdechy a nakonec i pořádnými výkřiky, když prožívala orgasmus.

Chlap nepočkal až Katce dozní její orgasmus a už rval svého tvrdého čuráka do její mokré kundy. Hned napoprvé ho vrazil až po koule, Katky kunda byla pěkně úzká a to cikána pořádně rajcovalo. Začal jí tvrdě šoustat a Katka mu v přírazech vycházela vstříct. Cikán hnětl její kozy a jazykem dráždil naběhlé bradavky. Oba začali hlasitě oddechovat a sténat oba pak došli na společný vrchol. Ztím co Katka prožívala orgasmus, muž ho ještě chvíli pozdržel, vytáhl svého ptáka z té báječné kundy, rozkročil se nad Katkou a postříkal jí celou svým semenem – a že ho bylo hodně.

Potom Katku donutil postavit na všechny čtyři a zezadu ho začal zasouvat do Katky prdelky. Šlo to ztuha a Katka cítila bolest, ale nakonec ho zasunul až po kořen a po pár přírazech již oba cítili jen slast. Jednou rukou držel Katku za její ňadro a druhou si pohrával s jejím poštěvákem. Zachvíli oba prožívali mohutný orgasmus a chlap vystříkal svou mrdkou Katce důkladně střeva.

Katka se vrátila domů až k večeru a byla totálně uspokojená, osprchovala se a šla do ložnice, kde na ní již čekal děda. Žádná předehra se nekonala, hned jí ho tam vrazil a mrdali tak dlouho, dokud oba vyčerpáním neusnuli. Leželi vedle sebe na zádech, drželi se za ruce, z dědova povadlého ptáka ještě kapala mrdka a z Katky píči vytékalo dědovo sperma promíšené s jejími milostnými šťávami. Tak tohle byl druhý den prázdnin u prarodičů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *