Nezbednice maminka

Když se blížil konec mého druhého školního roku na střední škole, naši rodiče byli už půlroku rozvedeni. Mladší sestra se odstěhovala k otci, který měl novou známost a já zůstal s matkou. V době, kdy se mnou mlátila puberta jsem jen těžko respektoval její autoritu. Zhoršil jsem si prospěch a jí to viditelně trápilo. Situace doma se po čase trochu uklidnila a oba jsme si na nový způsob života museli zvyknout.

Jedno květnové ráno, když mě vyprovázela do školy jsme se dohodli, že pro mě po vyučování přijede autem, abychom jsme stihli ještě společně nákupy v supermarketu na předměstí. Skoro jsem na naši dohodu během dne zapomněl, jak jsme už všichni mysleli na prázdniny. Matka však na mě čekala přesně a já usedl na sedadlo vedle ní.

Byla ale úplně jiná, než jak jsem jí znal. Přiznala, že celé dopoledne strávila se svou přítelkyní a výsledkem byl nový moderní účes, mejkap a šaty, jaké jsem vídával spíše u mých spolužaček. Tenký svetřík zasunutý v lehké sukni nad kolena jí omladil snad o deset let. Bylo na ní vidět, že tato změna není jen zevnější, protože byla mnohem uvolněnější a veselejší, než obvykle. Strávili jsme nákupy odpoledne a já si ji přitom zvědavě prohlížel, jakoby jsem jí viděl poprvé, když se odraz našich postav objevil ve velkých výlohách.

To, čeho jsem se od chvíle, kdy pro mě přijela před školu obával, nastalo, když jsme se vrátili s nákupem k autu. Už když si dřepla pro spadené klíčky jsem nemohl svým očím přikázat, aby se dívaly jinam. Cestou domů jsem se snažil nenápadně skrývat bouli na kraťasech. Styděl jsem se a vinil sám sebe, že se mi líbí vlastní matka.

Popravdě, tyto pocity jsem měl až od chvíle, kdy jsem si nedával pozor a nevšiml jsem si, že stojíme na křižovatce. Matka měla čas zachytit moje neobvykle dlouhé a zkoumavé pohledy, jak běhají z její hrudi na odhalená kolena. Jakoby automaticky jí padl zrak na můj už změněný rozkrok a místo toho, aby dělala, že si ničeho nevšimla, začala si beze slov popotahovat sukni dolů a zakrývat odhalené půlky stehen. Možná jsem si toho prve nevšiml, ale teď se pod svetrem nenápadně rýsovaly hroty bradavek a má fantasie dostala další impuls.

Když jsme zaparkovali s autem ve dvoře u našeho domu, začali jsme vynášet věci ven. Nakonec nás čekala ještě cesta nahoru schodištěm do patra. Šel jsem jako druhý a její zadek a lýtka stále ještě tvarovaná botami na vyšším podpatku jsem měl přímo před očima. Trvalo to jenom chvíli, když jí náhle ujela noha, s bolestným výkřikem se zachytila zábradlí a sedla si na schody. Zula si boty a zlostně je zahodila do kouta. Bolest způsobená výronem na kotníku jí vytlačila na čelo kapky potu.

Musel jsem jí pomoct nahoru do pokoje. Pomohl jsem jí vstát, zavěsila se mi jednou rukou kolem krku, zatímco já jsem ji při každém kroku nadlehčoval rukou položenou kolem pasu. Poprvé jsem měl takhle blízko k ženě, a pod krátkými kalhotami to bylo znát. Protože vážila o pár kilo víc než já, měl jsem co dělat a ruka mi z jejího pasu pomalu sklouzávala výš, až se dotkla zespodu jejího ňadra. Okamžitě mi na mou ruku položila svou, aby měla situaci pod kontrolou. „Pomalu, strašně to bolí,“ upozornila mě.

Podařilo se nám dostat až k jejímu pokoji, kde se opřela rukama o stěnu, abych mohl otevřít dveře. Už jsem se pro ní vracel a bral jí za ruku, když ztratila rovnováhu a skoro upadla. Zareagoval jsem rychle a trochu nechtěně. Rychle jsem jí uchopil zezadu kolem pasu. Takřka jsem spadl s ní, ale doširoka rozkročen jsem počkal až nabere rovnováhu a postaví se pořádně alespoň na zdravou nohu. To se jí taky podařilo, já jsem však byl v tom úzkém prostoru opřený zádama o stěnu a neměl jsem kam uhnout.

Cítil jsem její už širší zadek obepjatý sukní, která se, když nohy nebyly spolu pomalu vytahovala až někam do půli stehen. Tato akrobacie tomu ještě pomohla a já viděl takřka celé její nohy bez punčoch. Byla o mně celou vahou opřená zadkem a chystala se narovnat. Uvědomil jsem si, že mám oblečené jenom kraťasy a skrze ně mě musí cítit. Nepovolila a zůstala předkloněná opírajíc se rukama o nízkou skříňku a zadkem o mně. To vše v absolutním tichu.

Moje ruce byly stále na jejích bocích, ale už jen zlehka, jakoby se ptaly co bude dál. Chtěl jsem říct něco jako „promiň, to jsem ale nešika, už to nikdy neudělám“. Matka však tuhle situaci pochopila jinak. Vzala mi ruce a pomalu je položila přes tenkou látku na svá prsa. Chtěl jsem zahanbený někam utéct, ale napjatý jak struna jsem neuhnul a ona lehce stlačila. Zaklonila mírně hlavu a dotkli jsme se tvářemi. Udělali jsme rukama společně položenýma na jejích prsou pár opatrných kruhů. Znova si stlačila ňadra přes moje ruce. Od tohoto okamžiku se tato polotrapná hra začínala měnit na budoucí tajemství.

Předklonila se, jako když jsem jí prve zachytil, ale už jsem měl vzadu trochu místa. Moje ruce už na její prsa skoro nedosáhly a položil jsem je zboku na její zadek. Se svou subtilní chlapeckou postavou jsem se za jejími boky ztrácel a ona mě asi více cítila než viděla. Jakoby zkusmo jsem přirazil. Už nebylo pochyb, co se stane, oba jsme nevydali ani hlásek. Stále ohnutá vpřed si začala vytahovat sukni. Dívala se přímo před sebe, jakoby se jí to netýkalo.

Teď jsem se už dotýkal mámy přes kalhoty a její kalhotky přímo. Když si je začala jednou rukou stahovat, myslel jsem, že omdlím vzrušením. Při těchto pohybech chvílemi stála jenom na jedné noze a já jsem jí musel držet, aby nespadla. Kalhotky jí zůstaly na kotníku levé nohy. Můj úd vyčuhoval z kalhot zespoda, a ihned jak jsem ho narovnal vpřed, dotkl se maminčiny štěrbiny. Když byl na správném místě, pohybem vzad se na něj nabodla.

Vytáhl jsem jí svetr ze sukně až skoro nad prsa. Vážili jsme asi stejně a já jsem moc nepřirážel. Moje pánev se takřka neodlepila od jejího zadku. Jenom občas se ozvalo plácnutí mého podbřišku a boků. Ruce už občas našly bradavky a jednu jsem stiskl mezi prsty. Funěl jsem jí na zpola holá záda a krk a mnul jí prsa. Na moje ruce byla ještě stále dost veliká, takže se mi zdaleka nevešly do dlaně.

Při každém stlačení její ňadra změnily tvar a bradavky vystřelily vpřed. Jednou rukou si na ně sahala a mnuli jsme je chvíli společně. Bez toho, abychom změnili tuhle polohu jsem začal rychle vzdychat. Máma už taky hlasitěji oddechovala a ohnula se jako kočka s hlavou nahoru. Zkusila na mě dosáhnout jednou rukou, sáhla s ní za zebe a pár přírazů nechala položenou na mém boku. Za tu chvíli jsem pořádně ztvrdl, postavil se na špičky, vzdychl nezvykle vysokým hlasem a vyvrcholil s tváří opřenou o její. Ještě párkrát jsem sebou škubnul a ona přijímala mojí šťávu. Silně jsem jí obepjal rukama kolem pasu, jako když nesu nějakou kládu a přitisknutý na její záda jsem se snažil zůstat v ní ještě chvilku. Pomalu jsem ochaboval a občas ještě přirazil. Dokončovala tuhle společnou hru pomalými pohyby zadku nahoru a dolů, a roztírala tak společně vytvořené slabé vlhko po svojí zadnici a mém břichu.

Až teď jsem se odvážil a jednou rukou jsem jí sáhl zepředu do rozkroku. Takhle spojeni, s maminčinou hlavou vyvrácenou na stranu a vzad jsme se vlastně poprvé a krátce políbili. Jestli to pro mě v tomhle okamžiku skončilo, pro ní to byl teprve začátek. Asi s vědomím, že se už nic horšího nemůže stát a s obavami, abych se s tím snad nepochlubil před kamarády mě vzala za ruku a přešli jsme do jejího pokoje. Stáhla ze mně i ze sebe všechno oblečení a bez okolků mě zalehla pod sebou na posteli.

Čas, který mi dala na vzpamatování vyplnila dlouhými francouzskými polibky. Když si rozpustila vlasy stažené gumičkou a moje ruce už směle hladily její záda až po řiťku, poprvé se asi doopravdy uvolnila. Stále ležíce obkročmo na mém břichu mi dala ochutnat bradavky, zatímco jednou rukou zkoušela, zda se mi už vrací síla. Když jsem ještě stále nemohutněl, natáhla se do stolku po preservativ a začala mě připravovat rukou.

Hned, jak jsem v její ruce narostl a zpevněl, spěšně mi ho natáhla. Bez čekání si mě zavedla dovnitř a dosedla na mě. Po pár pohybech v sedě se přitiskla ke mě a spojili jsme se jazyky. Od této chvíle jsem jí už tiskl k sobě a nedovolil jí posadit se na mě a tak mě pohyby pánve nahoru a dolů bez zábran podruhé udělala: Ten den se ze mě stal muž a z maminky řádicí osmnáctileté děvče, jaké jsem v ní nikdy před tím nepoznal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *