Prázdniny u prarodičů I.

Bylo horké letní počasí. Ve vlaku, kde byla všechna okna otevřena a kde se všichni potili neuvěřitelným horkem, seděla Katka a pohledem z okna jí ubíhala cesta za dědečkem a babičkou na venkov. Káťa byla mladá holka, která muže strašně vzrušovala svou fyzickou vyspělostí. Dlouhé vlasy rámovaly její nevinný obličej, dobře tvarovaná prsa napínala látku bílého trička a lehká sukýnka občas poodhalila její bílé kalhotky. Není tedy divu, že si jí všiml jeden z cestujících a nenápadně si třel bouli mezi nohama, která se mu, při pohledu na tenhle skvost, udělala.

Po pár minutách jízdy ve vagónu nikdo nebyl, kromě Katky a Chlápka, který této situace chtěl využít. Možnost se mu naskytla, když se Katka zvedla a šla na záchod. Počkal si na ni u dveří a když je odemkla a otevřela, vrazil dovnitř a důkladně za sebou zavřel. Káťa se překvapená posadila na dřevěné prkýnko a očima pozorovala bouli, kterou měl chlápek v rozkroku. Chlápek na nic nečekal, stáhl kraťasy až ke kotníkům a s nima i trenky, a před Katčiným obličejem se objevil úctyhodný pyj.

„No tak, nestyď se a začni ho kouřit,“ přikázal chlápek. „Ne prosím, pusťte mně,“ žadonila zase Katka, ale chlap nebral ohledy, chytl Katku za vlasy a přitiskl jí ústy na svůj pyj. Katka nakonec vzdala veškerý odpor a otevřela ústa v nichž zmizel chlápkův tvrdej čurák. Můž si sám určoval rukou tempo. „No tak saj ho ty děvko, saj ho!“ řval na Katku a ta ho poslechla. „Ach tak se mi to líbí ty kurvičko malá a teď si zase užiješ ty,“ pravil chlápek, zvedl Katku, vyhrnul jí sukni a rukama začal přes látku kalhotek dráždit její panenskou kundu. Za chvíli měla Katka kalhotky promočené, chlápek je z ní stáhl a přisál se jazykem na její lehce zarostlou píču.

Jeho obratné zpracovávání Katčiny kundičky jazykem, Katce přinášelo neuvěřitelnou rozkoš, které propadla a začala hlasitě vzdychat, popadla chlápka za hlavu a pořádně ho přitiskla na svou kočičku. Chlápek věděl, že je teď jeho a že je ke všemu svolná. „Tak kurvičko a teď si zašukáme,“ pravil, zatímco se znovu postavil na nohy, otočil Katku zády k sobě, takže se Katka opírala o stěnu naproti míse a špulila na něj svojí prdelku. Muž chopil své tvrdé náčiní do rukou a přiložil ho na okraj smáčené kundy. Jeho vzrušení bylo neuvěřitelné, přestal se ovládat, uchopil Katku pevně za boky a tvrdě vnikl do její píči až po koule. Katka zařvala, ale chlápek na ní nebral ohled a začal jí tvrdě šoustat.

Vrážel do její uzoučké píči svého buchara až po kořen nedbaje, že je to pro Katku poprvé. Jeho ruce mačkaly přes látku trička její prsa a hlasitě oddechoval. I Kátě se to začalo líbit, tělem jí pronikaly vlny vzrušení, z její píči se řinuly proudy milostné šťávy a z jejího hrdla vycházely jak vzdechy tak i pomalu zvířecí skřeky. Nakonec oba takhle došoustali k vzájemnému orgasmu, při kterém do Katky píči chlápek bez jakýchkoliv zábran nastříkal veškerou svou dávku bílého semene.

Když byl hotov, navlékl si na sebe zpátky trenky a kraťasy a vyšel ze záchoda. Katka tam ještě chvíli zůstala a když potom také vyšla, zjistila, že se muž přesunul na její místo. „Máme před sebou ještě dlouhou cestu,“ pravil. Katka si sedla na proti němu a mírně poroztáhla své nohy a nabídla nádherný pohled na její ještě mokré kalhotky.

Vlak zastavil ve větším městečku, ale nikdo nenastoupil a Katka s chlapem zůstali ve vagonu zase sami. Vlak se rozjel a ponořil se do hlubokého lesa. Kateřina neváhala ani chvíli a vrhla se na chlápkovy kraťasy, které i s trenkama svlékla a v její pusince zmizel ochablý čurák, jenž byl ještě mokrý od jejích milostných šťáv a který z ní udělal ženu. Katka ho sála a jazykem rejdila na mužově žaludu, takže jeho čurák opět nabral té správné velikosti.

Katka si sundala kalhotky a sukni, rozkročila se nad mužovým ptákem a nasedla na něj tak, že zajel do její mokré kundy po kořen až to mlasklo. Katka se přisála na mužovy rty a vsunula mu do úst jazyk. Pak se odtrhla a přetáhla si přes hlavu tričko, které odhodila na zem. Nyní byla úplně nahá. Chlápek se s chutí přisál na Katky prsa, s kterými si pohrával. Sál naběhlé bradavky jako mimino a něžně do nich kousal. Katka začala skotačit na jeho tvrdém klacku, jejich vzrušení bylo neuvěřitelné a chlápek takhle do Katky třikrát vypustil svá stavidla.

Nakonec musel vystoupit a Katka se až do cílové stanice ukájela rukou, teď již oblečená. Nakonec i ona vystoupila a vydala se na cestu k vesnici, kde bydleli její prarodiče. Katka šla silnicí, na zádech měla baťoh s věcmi. Sluníčko svítilo a Katce bylo horko, její tričko bylo dost propocené a lepilo se na její vnady, které tím byly zvýrazněny. Náhle Katka za sebou uslyšela jet automobil. Otočila se a začala ho stopovat. Auto zastavilo, řídil ho starší chlap s pivním mozolem. Ten si Katku pořádně prohlédl a v kalhotách měl najednou málo místa.

„Pojďte slečinko, já Vás svezu,“ pravil a Katka s radostí usedla vedle něho na sedačku, bágl hodila dozadu a auto se rozjelo. Katka si nemohla nevšimnout, že chlápek po ní pokukuje a když se mu nenápadně koukla do rozkroku, spatřila tam již velkou bouli. Sice se jí chlápek nelíbil, ale zase při představě velkého čuráka v její píče zvlhla a dostala chuť na další šukání.

Muž najednou odbočil na polní cestu a zastavil auto na místě, kde je nikdo nemohl spozorovat. Když už se chtěl vrhnout na Katku, aby si jí násilím podmanil, jelikož při jízdě nemyslel na nic jiného, než na to, jak rve do téhle mladé děvky svého ptáka, Katka přetáhla přes hlavu své tričko a vystavila mu na obdiv pěkná ňadra. Chlápek byl dosti překvapen tím, že se mu Katka nabídla sama a ještě větší překvapení pro něj nastalo, když mu rozepla zip u kalhot a vyndala ven jeho tvrdého čuráka, kterého vzápětí vzala do pusy a vykouřila ho až k orgasmu. Chlápek pak postříkal nejen Katky tvář, ale i její prsa.

Zatímco Katka znovu zpracovávala jeho ptáka pusou, posunul si sedačku až dozadu, jak jen to šlo, aby bylo více místa. Když už jeho čurák stál opět vzorně v pozoru, vyhrnula si Katka sukni, spodní okraj kalhotek si dala na stranu, jak jen to šlo, a nasedla na chlápkova nedočkavého ptáka.

Začali zběsile šukat. Muž líbal Katku po celičkém jejím těle, ale hlavně se věnoval její prsům zatímco Katka zběsile skákala na jeho ptákovi, který zajížděl do úzké píči až po kořen. Chlap byl zkušený a věděl kde se má Katky dotýkat, aby jí přiváděl na vrchol blaha, takže Katka za chvíli dosáhla touženého orgasmu, při kterém stahovala svou píču a svírala tím chlapova ptáka, čímž docílila toho, že do ní opět začal stříkat svou mrdku.

Oba se pak dlouho líbali a chlap zůstal zasunut v Katky kundě. Nakonec z něho Katka sama slezla, oblékla si tričko, chlap na sebe navlékl trenky a kalhoty a vydali se znova na cestu. Během cesty takhle zastavili ještě dvakrát a chlap vždy pořádně vycákal Katky píču svou mrdkou. Nakonec oba ukojeni dojeli do vesnice kam Katka měla namířeno a rozloučili se.

Děda s babi přivítali Katku vřele, hlavně děda, který, když jí objímal, si jí přitiskl trochu více na tělo. Katka si hned všimla, že dědovi stojí jeho pták, a tak ho nenápadně pohladila v rozkroku a lišácky na něj mrkla. Děda ač měl šediny, byl ještě statný muž a dost toho mohl vydržet. Katka si od něho slibovala hodně.

Babička odešla na zahradu a Katka se šla převléct do pokoje, který pro ní přichystali. Musela si hlavně vyměnit kalhotky, které měla ještě promočené od svých milostných šťáv a olepené od spermatu dvou mužů. Zrovna když byla nahá, vešel do pokoje děda. Katka se jen na něj usmála a přistoupila k dosti překvapenému dědovi. Hned stáhla dědovi tepláky i se slipama a mohla spatřit jak velkého ptáka má její děda.

Dlouho se pohledem na něj nekochala, jelikož ho hned vsunula do pusy a začala s vášnivou kuřbou. Děda jen sténal, nezmohl se prakticky na nic jiného. Katka už v tomhle měla jistou praxi a tak po chvíli její usilovné práce děda začal stříkat své semeno a to přímo Katce na ksicht a její prsa. Katka důkladně jeho ptáka olízala, pak si lehla na postel roztáhla nohy a nabídla dědovi svou píču.

Děda se nenechal dvakrát pobízet a hned se přisál na její mokrou kundičku. Svým zkušeným jazykem přiváděl Katku do království slasti. Zatímco jazykem dráždil naběhlý poštěvák, šoustal Katku do její kundy dvěma prsty. Katka to už nevydržela a za mohutného řevu prožila svůj nejbáječnější orgasmus.

To už dědovi opět stál jeho klacek v pozoru a on toho hned využil a vrazil ho do Katky pochvy až po koule. Začal jí pořádně mrdat, Katka mu ve všem vycházela vstříct. Zmítala se pod dědou, který do ní bušil svým klackem a jazykem si pohrával s jejími dudy. Po chvíli oba za mohutného řevu došli na společný vrchol a děda naplnil vnuččinu píču až po okraj. Oba se pak šli umít do koupelny, přitom ještě děda stačil Katce třikrát vycákat její kundu a po čtvrté jí obalil celé její tělo svým spermatem. Oba se už těšili na večer.

Děda pak měl nějakou práci na zahradě a Katka se uspokojovala rukou. Ležela na gauči jenom v kalhotkách a jenou rukou uspokojovala své choutky až do večera. Večer šla spát brzy. Do postele ulehla nahá a rukou se ukájela a čekala na dědu, který měl co nevidět přijít. A taky že brzy přišel. Čurák mu stál v pozoru jako svíce a napínal látku pyžama. To hned bylo dole a děda hned hupl na Katku, zasunul bimbase tam kam měl a začal Katku pořádně šoustat.

Té se to velmi líbilo a zmítala se pod dědou jako had. Jejich pohyby byly sladěny ve stejném rytmu a za chvíli do ní děda stříkal svou dávku semene. Avšak nepřestali. Katka se vyhoupla na koníčka a začala se ve zběsilém rytmu narážet na dědova klacka. Ten jí rukama hladil prsa, mačkal je a jazykem dráždil její naběhlé bradavky. Po chvíli opět vyprazdňoval své rezervoáry do té nadržené kundy. Potom si Katka klekla na všechny čtyři a děda to do ní hustil zezadu. Takhle nadrženej ještě nikdy nebyl a chtěl využít všech možností, kdy si mohl zapíchat. Tentokrát to bylo pro oba příliš silné a za hlasitého řevu, kdy děda opět vycákal Katce kundu, ulehli unaveně do postele a usnuli. Takhle skončil pro Katku první den prázdnin u prarodičů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *