Co způsobilo slepé střevo

Ještě pořádně nezačaly letní prázdniny, když odvezla sanitku manželku do nemocnice s akutním zánětem slepého střeva. Výrok lékařů byl jednoznačný – okamžitě na sál. Mně ovšem nastal jiný problém. Co s našimi dvěma kluky (7 a 8), kterým právě skončila škola? Rozhodl jsem do tohoto problému zapojit babičky. Moje matka měla v zaměstnání pololetní uzávěrku a dovolenou by dostala možná koncem týdne. Nezbylo, než se obrátit na tchýni. Ta okamžitě souhlasila s tím, že následující den si kluky odveze.

Než jsem toto všechno zařídil, bylo již dost pozdní odpoledne. Zavolal jsem do nemocnice, přesvědčil se o manželčině stavu, zkontroloval jsem kluky, kteří běhali venku a šel jsem si dát pivo před večeří. Asi za hodinu jsem se vrátil, udělal večeři a pomalu se chystal uložit kluky. Náhle se otevřely dveře a mezi nimi se objevila tchýně, která chytla poslední vlak.

Po večeři kluci zalehli do postelí, my jsme sedli k televizi a při láhvi červeného vína jsme sledovali program. Čas opět pokročil a tchýně začala podřimovat. Nechal jsem ji, ať se uloží v ložnici, že já přespím v obyváku na gauči. Protože se mně jej ale nechtělo roztahovat, seděl jsem v křesle, až jsem usnul.

Asi za hodinu mě vzbudila tchýně, ať se tam nekrčím a jdu si lehnou na druhou postel do ložnice. Napůl ve spánku jsem si hodil sprchu a ulehl. Přecházení a sprcha mě však probrali a já nemohl zaspat. V pološeru místnosti bylo slyšet pravidelné oddychování spící tchýně, která ležela nezakrytá vedle mě. Když se pootočila, vyjela jí noční košile a já měl možnost prohlédnout si její pěkně formovaný zadeček.

Ve svých 46 letech měla celkem pěknou postavu a mnohdy v minulosti je neznalí považovali s manželkou za sestry. Cítil jsem, jak mně můj kolík začíná tuhnout a veden neovladatelnou touhou, položil jsem ruku na jednu půlku a pohladil ji. Snad ve spánku, snad ze zvyku, otočila se na záda, mírně roztáhla nohy a pohladila si přirození. Veden nezkrotnou vášní otočil jsem se a lehce ji začal dráždit její vlhkou mušličku. To už mě uchopily její ruce a natlačily mou hlavu mezi stehna.

Začal jsem zkoumat jazykem její klenot. Byla nepředstavitelně mokrá. Aroma, které vydávala nebylo takové, na jaké jsem byl zvyklý u manželky. Tato vůně byla ostřejší, pronikavější, ale stejně neodolatelná. Jazykem jsem našel poštěváček, který jsem rty sál a polykal lávu, která vytékala z kundy. To už tchýni z úst vycházely hlasité vzdechy. Lízal jsem, co mně jazyk stačil, bradu a tváře jsem měl mokré a stejně velká část vlhka zůstávala pod námi na prostěradle.

Když odezněl její orgasmus, přitáhla mě na sebe a můj stojící kolík bez hledání vklouzl dovnitř. Chvilku jsem držíce nohy na svých ramenou vnikal tvrdě dovnitř. Po změně polohy jsem ležel na zádech a tchýně se sama napichovala na můj vztyčený kůl. Cítil jsem, jak se můj žalud opírá o dno její pičky. Tato divoká jízda trvala dlouho a přiváděla mě ke stavu dokonalého šílenství. Náhle jsem vybuchl a začal jí plnit štěrbinu spermatem. Rovněž tchýně prudce dosedla až na moje břicho a s výkřiky a nekontrolovanými pohyby prodělávala další vrchol.

Že pod námi nyní bylo dokonalé moře, nemusím ani dodávat. Její pička byla silně vzrušivá a při orgasmu vypouštěla obrovské množství šťávy. O tom jsem se konečně přesvědčil po chvíli, kdy ještě neměla dost a v poloze 69 mně jazykem čistila můj zvolna vstávající čurák a já svým jazykem ochutnával naše smíchané mrdky, které z ní odtékaly. Prsty jsem rozvíral její pysky tak, že se přede mnou otevírala její velká díra a já se snažil jazykem dosáhnout co nejhlouběji. Při jejím dalším vrcholu jsem cítil, jak na můj obličej stříká míza z její rozevřené kundy. To mě tak vyburcovalo, že jsem v momentě stříkal také. Když se ke mně konečně otočila a očistila můj obličej, uklidnili jsme se a v momentě spali.

Ráno, když jsem ještě spal, připravila tchýně klukům snídani a pustila je ven. přišla za mnou jen v kalhotkách, které však sjely na podlahu, ještě než jsem se pořádně probral. Teprve nyní jsem měl možnost řádně si prohlédnout její tělo. Prsa měla sice mírně svěšené, ale tvar ještě celkem držely. Bříško bylo ploché a pod ním rezavá houština, v níž se nacházel nádherný klenot. Ležíc vedle mě, hladil jsem její hustý kožíšek, který sahal až k zadní dírce. To už byla její pička opět notně mokrá a proti mně se náhle zvedl zadeček.

Vnikl jsem do štěrbiny zezadu a přitom prstem masíroval druhou dírku. Po chvilce byla také dokonale vlhká a uvolněná. Opřel jsem žalud na kraji a mírným tlakem se dostal dovnitř. Její polohlasitý vzdech pro mně byl povzbuzením. Pomalu jsem začal zasunovat a prsty ještě přenášel mokro z kundy. Začal jsem zrychlovat tempo a vnikal jsem dovnitř celou délkou. To už její ruka honila kundu a z úst vycházely neartikulované výkřiky. I já se vzepjal a naplnil její střeva svým spermatem.

To už byla ale tchýně tak rozdělaná, že se vrhla na můj pokleslý čurák a ústy jej začala povzbuzovat k další akci. Já jsem se snažil jazykem dostat ne její píču. Když jsem se dostal hlavou mezi stehna, ucítil jsem nepříliš vábnou vůni, ale to už jsem měl obličej přilepený na kundě a nezbylo než lízat. Z prdele jí vytékaly moje mrdky a z roztoužené piče odkapávaly šťávy vzrušení.

I když to už nebyl takový komfort jako včera, opět jsme se oba udělali. Když jsem ještě splnil její přání a opíchal ji klasicky ze předu, vyjádřila se pochvalně o mých výkonech a s potěšením konstatovala, že dcera je dobře zaopatřená.

Ještě jsme narychlo převlékli postele, protože takové skvrny, které tam byly by jistě manželka nepřehlídla. Než jsme odešli na návštěvu do nemocnice, opřel jsem ještě jednou tchýni o pračku, kde se pralo povlečení. Po příchodu z nemocnice vzala tchýně oba kluky a odjela domů.

Nikdy později jsme o tomto společném zážitku nemluvili, ani jsme jej nezkoušeli zopakovat. Škoda, tak divokou soulož jsem zatím s žádnou ženou nezažil. Dnes už je tchýni přes šedesát a nemyslím, že by byla schopná opakovat ten výkon, i když jeden nikdy neví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *