Rodinka III. (Otec a dcera)

Ani Katka však nezahálela. Když se po týdnu vrátila domů, vše mi dopodrobna vylíčila.

Otec vzal Katku na chatu. Jeli někam až na Šumavu, takže cesta dost dlouhá. Navíc bylo velmi teplé počasí a ani klimatizace a otevřené okno v autě nezabránilo, že se oba dost potili. Hlavně Katka, rozhodla se tedy, že se převlékne do plavek. Náhodou je měla v tašce, která ležela na zadním sedadle. Vytáhla je tedy a bez jakéhokoliv ostychu se začala převlékat. Nejprve ze sebe stáhla šortky a propocené kalhotky, otec se nenápadně díval a uviděl její hustě zarostlou píču. Katka si navlékla na sebe spodní díl plavek. Pak ze sebe stáhla tričko a sundala si podprsenku. „Počkej, nespěchej tak,“ pravil otec. „Ať se také podívám jak mé děvče vyrůstá.“ A na ta slova jednou rukou šáhl na Katky kozičky. „No vidíš, zachvíli je budeš mít tak velké jako je má máma,“ dodal, když jí je hladil. Málem z toho zapomněl řídit, a tak toho raději nechal a Katka si navlékla i horní díl plavek.

Po asi hodině otec opět promluvil. „Musíme si odpočinout, zajedu sem, tady je odpočívadlo.“ Bylo to odlehlé odpočívadlo, které od silnice odděloval hustý porost stromů a keřů. Oba vylezli ven a pojedli něco málo u dřevěného stolu. „Víš je ti třináct let máš tedy na to věk, už jsi se s někým milovala?“ Katka nechtěla svému otci lhát. „Ano tatínku milovala jsem se s Tomášem.“ Otec na ní chvíli koukal překvapeně. „Vážně a kdy?“ „Před týdnem, když jste odjeli s maminkou k tetě.“ Otec přistoupil ke Katkce zezadu a objal jí, přitom jeho ruce spočinuly na jejích kozičkách. „A líbí se ti šoustání?“ Pravil, zatímco jí hladil její prsíčka. „Ano moc, bráchův čurák byl ve mě každý den a teď by chtěla do své prcinky toho tvýho.“ Na ta slova se Katka otočila a stáhla otci kraťasy a trenky. Objevil se jeho čurák, který nebyl tak velký jako Tomášův, ale stejně se za něj nemusel stydět.

Hned ho vzala do pusy a začala zkušeně kouřit. Věděla již co muže nejvíce vzrušuje a tak za chvíli jí její otec pocákal svým spermatem prsa. Katka už věděla, že je příjemné mít sperma na obličeji, ale, že se těžko smývá dolů. Když otec skončil s posledním střikem, měla Kakta celé tělo včetně horních dílů plavek olepené jeho mrdkou. Katka si stáhla dolní díl plavek a roztáhla nohy. Tomu otec nemohl odolat a zabořil svou hlavu mezi její nohy a jazykem začal vylizovat její prcinku. Otec přivedl jzykem Katku až k orgasmu a ta, stejně tak jak muži stříkají svou mrdku, stříkala proudy své milostné šťávy.

Katka se postavila, opřela se o stůl a vyšpulila na otce svou prdelku. Otec nasadil svého stojícího ptáka na okraj dceřiny píči a jediným přírazem tam vnikl až po koule. Oba začali divoce přirážet. Otec držel jednou rukou Katku za její kozičku a druhou hnětl naběhlý kliktoris. Oba hlasitě sténali a současně došli na vrchol. Katka sevřela otcova čuráka svou píčou a ten do ní vyprázdnil veškeré své zásoby semene, které měl.

Oba se pak oblékli a vydali se na cestu. K večeru dojeli na místo, kde stála chata. Byla uprostřed lesa, a v okolí dvou kilometrů již jiná nestála. Katka ze sebe shodila šaty a šla se do nedalekého jezírka umýt, otec jí následoval. Oba se pak najedli a nazí ulehli do postele.

Táta začal hladit Katku po celém těle, její kozičky bral do úst a pak zabořil hlavu do jejího rozkroku. Po chvíli, kdy Katce vylizoval její píču se oba přesunuli do šedesátdevítky. Zatím co otec jazykem dráždil Katky naběhlý poštěvák a třemi prsty jí vnikal do mokré kundy, Katka znamenitě kouřila otcova ptáka. Cucala ho jako bombon a jazykem dráždila žalud.

Oba došli na společný vrchol, Katka měla postříkaný celý obličej, ale nevadilo jí to. Otec ulehl mezi její nohy a stále tvrdého ptáka zasunul do její kundy, kterou tak krásně vylízal. Oba přiráželi ve vysokém rytmu a za chvíli opět hekali a sténali. Tentokrát se Katka udělala o chvilku dřív než otec, který do ní znova vyprázdnil své rezervoáry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *