Rodinka IV. (Orgie)

Katka si tedy užívala s tátou na chatě a já se zatím probudil, druhý den poté co jsem se s matkou poprvé milovali, v ložnici. Když jsem se pořádně rozkoukal, zjistil jsem, že maminka již dávno vstala. Vstal jsem tedy z postele a vyšel z ložnice. Maminka byla v kuchyni a myla nádobí, na sobě neměla, kromě zástěry, nic. Jak tak umývala nádobí, špulila na mě svůj roztomilý zadeček a já neodolal.

Čurák se mi postavil a dožadoval se matčiny kundy. Přistoupil jsem k matce zezadu a zasunul do jejího lůna svůj tvrdý úd. „Á synáček se nám probudil,“ pravila maminka, pevně se chytla okraje umivadla a začala zadečkem přirážet. Šoustali jsme jen to mlaskalo, matčina prsa se krásně pohupovala v rytmu našich přírazů, maminka slastě vzdychala a ještě víc přirážela na mého ptáka. Zachvíli jsme oba prožívali slastný orgasmus, při kterém jsem mamince zaplnil její jeskyňku svou mrdkou.

„Tak a teď se jdi nasnídat a nech mě umýt nádobí,“ řekla maminka, když jsem z ní vytáhl svého povadlého ptáka. Sedl jsem si ke stolu a začal jsem snídat. Když matka domyla nádobí, sundala ze sebe zástěru, takže teď byla, jako já, úplně nahá. „Tak co najezen?“ zeptala se a pohladila mě po vlasech a její ruka sklouzla na mého ptáka, jenž opět nabíral na velikosti. „Ano maminko, najezen,“ odpověděl jsem a posadil si jí na klín. Přisála se na má ústa a vsunula mi jazyk do úst. Opětoval jsem její polibek, zatímco moje ruce hladily její nádherná prsa.

To už matčina ruka sklouzla na mé stojící nářadí, trochu se nadzvedla a zavedla si ho do své dychtivé kundy. Začala na mně poskakovat, vnikal jsem do ní až po koule, prostě nádherný pocit. Stále jsem hladil její prsa, ale také jsem bral do úst její tvrdé bradavky, které jsem pak sál jako malé dítě a něžně do nich kousal. Matka se dostávala do extáze, začala hlasitě vdychat, z jejích úst se draly zvířecí skřeky a její rytmus šoustání byl ďábelský. Ani já neměl daleko k dalšímu vrcholu a za chvíli jsme k němu oba došli zároveň.

Matčina kunda vyždímala z mého ptáka poslední kapku spermatu, kterou jsem měl. Oba vyčrpáni jsme takhle zůstali v objetí a líbali se. Usoudil jsem, že bych měl jít nachvíli ven, nabrat síly a nadýchat se čerstvého vzduchu. Procházel jsem se vesnicí a uvažoval o posledních dnech. Když jsem náhle spatřil Zdenu.

Zdena byla stejně stará jako moje sestra, a měla i stejně pěknou postavu, ale oproti sestře měla větší prsa. Viděl jsem jí jak zašla do vchodu jednoho panelového domu, tak jsem jen ze zvědavosti šel za ní. Našel jsem jí ve sklepě, jak se přehrabuje v nějakém harampádí. „Ahoj, chceš pomoc?“ pozdravil jsem. Vylekaně vyskočila. „Ahoj Tome to jsi ty. Už jsem se lekla, že to je brácha.“ Při těch slovech se opřela o zeď a napnula prsa. Na sobě měla tílko, z kterého vykukovala její černá podprsenka a šortky. Přistoupil jsem k ní a mé ruce spočinuly na těch kopečcích, které tak hrdě vypínala a ukazovala.

Jen se hihňala, úsměv jí však přešel, když jsem její prsa víc zmáčkl a začal je hladit. „Ach ne prosím ne.“ Říkala sice ne, ale ještě více ty prsa napínala. Ramínka tílka jsem jí sundal z ramen a tílko stáhl až do pasu. Objevila se její podprsenka. Ještě víc jsem její prsa zmačkl a přitlačil je k sobě. Pak mé ruce sjely na její šortky. Rozepl jsem je a jednou rukou zajel pod kalhotky. „Ne, ne, ach ano,“ sténala Zdena, když jsem jí zpracovával její již vlhkou kundičku.

Stáhl jsem z ní šortky a pak i tílko. Stála teď přede mnou jen ve spodním prádle. Byla božská, vypadala nádherně. Přisál jsem se na její ústa a ona můj polibek opětovala. Její ruka mi sklouzla do rozkroku, kde již napínal látku kraťasů můj ztopořený úd. Stáhla mi kraťasy a u obličeje se objevil můj macek. „Uh ten je krásně velký. Takový jako v těch časácích,“ pravila překvapeně Zdena a začala si sním pohrávat.

Zlehka přetahovala předkožku přes žalud a způsobovala mi tím nádhernou slast. Pak se její pusinka otevřela a můj pták v ní zmizel až po kořen. Začala ho nezkušeně kouřit. „Ach tak, to je ono, saj ho, ach ano a olízni žalud jo, ach,“ sténal jsem. Zdena poslechla a za chvíli jsem byl na pokraji orgasmu. Chtěl jsem však stříkat do jiné dírky.

Postavil jsem tedy Zdenu, otočil jí čelem ke zdi a ona se o ní opřela rukama a vystrčila na mě svůj zadeček. Stáhl jsem z ní kalhotky a jazykem přejel po úžlabince, která na mě vykukovala. Zdena se otřásla vzrušením. Postavil jsem se za ní tak, že můj pyj se opíral o vchod do její pannenské píči. Pomalu jsem ho tam začal zasouvat. Vnikal jsem do toho neposkvrněného lůna pozvolna dokud jsem nenarazil na odpor panenské blány, pak jsem Zdenu chytl pevně za boky a přirazil. Zařvala bolestí, ale ta pak ustoupila a Zdena začala zadečkem přirážet na můj kolík.

Vnikal jsem do její kundy až po koule, Zdena hlasitě sténala. Jednou rukou jsem jí rozepl podprsenku a ta za chvíli spadla na zem. Teď již na sobě nic neměla. V tom jsem uviděl kýbl, otočil jsem ho dnem dolu a sedl si na něj. Zdena se hned narazila na mého ptáka a začala na něm poskakovat. Teď jsem se mohl věnovat plně jejím kozám. Hnětl jsem je rukou. Jazykem přejížděl přes její naběhlé bradavky, které jsem pak bral do úst a sál je. Pak Zdena došla na svůj vrchol, dost přitom řvala a dost stahovala svou kundu. To už jsem nevydržel ani já a už jsem naplňoval mohutnými střiky její píču svým semenem.

Chvíli jsme takhle zůstali. Pak jsme se oba oblékli a každý šel svou cestou. Ta moje vedla domů, kde jsem přistihl maminku při nemravných hrátkách s čtrnáctiletým klukem od naproti a jeho třináctiletou sestrou.

Všichni tři byli v ložnici. Standa, jak se klučina jmenoval, bušil svým čurákem do matky a ta vylizovala kundičku Ireně, jak se ta holčička jmenovala. Hned jsem se svlékl a skočil na postel, chytl jsem Irenku, položil jí vedle matky a nalehl na ní. Její píča byla již pěkně rozdělaná od matčina jazyka, nebyl tedy problém do ní vsunout svého ptáka. Hned prvním přírazem jsem se dostal až na dno a udělal z ní ženu.

Byl jsem tak nadržený, že jsem Irenku začal šoustat tvrdě, ale té děvce se to líbilo. Přirážela jako zkušená kurva, její drobné jahůdky lákaly k okoštování a já neodolal. Zatím co jsem jí zuřivě mrdal, jazykem jsem přejížděl přes tvrdé bradavky. To už matka se Standou změnili polohu a maminka si to na jeho ptáčkovi poskakovala. Standa chudák nevěděl co s jejíma poskakujícíma prsama má dělat. Pohled na Matku jak poskakuje na jiném ocasu mě natolik vzrušil, že jsem hned začal do Irenky stříkat. Ta v tu chvíli také prožívala ohromný orgasmus, který ji velmi vyčerpal.

Můj čurák mi však pořád stál a tak jsem toho chtěl využít. Postavil jsem se za matku a začal jsem svůj kůl zasouvat do její prdelky. Vnikl jsem do ní hladce a teď matku začali šoustat dva ptáci. To už matka nevydržela a dost hlasitě se udělala. Vzápětí na to začal do matky stříkat Standa a pak já.

Jen co Standa vyklouzl z matčina lůna, vrhl jsem se na matku a začal zpracovávat její kundu jazykem. Zachvíli se mi opět začal stavět můj pták a jen co pořádně ztvrdnul, zmizel v matčině píče. To už si Standa s Irenou uvědomil, že jsem to já a když viděli jak krásně si s užívám s vlastní matkou, vrhli se jeden na druhého a za chvíli jsme všichni čtyři tvrdě šoustali. Zatímco já jsem šoustal matku klasickou misionářskou polohou, Standa brál svojí sestřičku pěkně tvrdě zezadu.

Zachvíli se podemnou matka opět udělala. Vytáhl jsem svého čuráka z její kundy a zasunul mezi její prsa, která matka silně zmáčkla k sobě. Po pár přírazech jsem začal cákat a pocákal matce jak její prsa tak i celý obličej. To už se udělali vedle nás i Standa s Irenkou.

Když jsme s matkou večer ulehli do postele, byli jsme tak utahaní, že jsme hned usnuli. Není se co divit – byl to totiž pořádně perný den.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *