Nebezpečné hlídání

„Tak se měj, já na ni dám pozor,“ povídám Lence, která mi přivedla malou Lucku na pohlídání. „Kam, že to šla mamka,“ ptám se Lucky. „Musela dnes jít do práce, ale v jednu si pro mě přijde.“ „A už jsi zdravá.“ „Jo. V pondělí jdu do školy,“ odpovídá. Ještě se jí vyptávám na různé věci, na které mi rychle odpovídá. Beru jí tašku, kterou ji mamka nabalila. Má tam nějaké knížky a hračky. „Věci na převlečení ti nedala?“ „Ne. Říkala, že je teplo a nějaké tričko mi půjčíš. Včera prala a všechno mám ještě mokré.“ Když jsem se vrátil s halenkou po manželce, běhala po bytě už jen v kalhotkách. „Je teplo. Já budu jen tak.“ „Tak si hraj, a já se jdu opláchnout.“

Když se vrátím, vidím, že se nenudí. Prohlíží si časopisy s pornem, které jsem nechal pod stolkem. „Na to máš ještě čas!“ Beru ji časopisy, a ona se brání: „mamka má doma taky, a já se na ně můžu klidně dívat. Říká, že co se v mládí naučíš, potom to víš.“ Začínám být zvědavý, co ví a co z ní ještě vyleze.

Ptám se jí, jestli chce pustit nějakou pohádku. Drze mi odpovídá, že z pohádek už vyrostla, ať tam pustím nějakou komedii. Sedám si do křesla a nechám se do filmu zatáhnout. Občas se na ni podívám, a zjišťuji, že je celá mamka.Taky taková neposeda, která nevydrží na jednom místě. Stále se na sedačce převaluje a pořád sebou šije. Začíná předvádět takové polohy, že mne přestává zajímat komedie a se zájmem pozoruji její křivky. Hubená blondýnečka, trochu nohatá. Na hrudi se rýsují malé kopečky, které rostou do oblých tvarů. Moc je velké mít nebude. Lenka je má také sotva dvojky. Přes kalhotky rozpoznávám celkem rozkvétající růžičku. Chloupky ještě asi nemá, ale určitě to už není obyčejná malá štěrbinka. Po chvíli se zděsím co mě to vůbec napadá, a nad čím začínám přemýšlet. Rychle odbíhám do koupelny, kde si chladím obličej a říkám si ať neblbnu.

„Kdes byl, “ ptá se zvědavě Lucka. Odpovídám, že jenom trochu zchladit. Šibalsky se usměje a lehá si zpátky na sedačku tak, že mne polívá horko a musím si sundal vasila. Po chvíli se zvedne a sedá si mě na klín a zády si na mne lehá. Začíná běžet druhý film a já si uvědomuji, že by se asi na něj dívat neměla. Je to taková milostná romance, ale vzpomenu si na její mámu a „co se v mládí ….“.

Sedíme tak asi půl hodiny. Je podezřele v klidu, že jsem myslel že usnula. V tom uvidím v zrcadle, které je ve stěně pod televizí, že má ruku v kalhotkách. Pohybuje s ní pomalu nahoru a dolů, občas se zastaví a mně připadá, že si strká do dírky prsty. Nechce se mi ji rušit, protože jsem velmi zvědavý, jak tohle dopadne. Podívám se víš a vidím jak je celá rudá. Oči má zavřené a jazykem si přejíždí rty. Jsem tak vzrušený, že se neumím ovládnout. Pomalu se mi začíná zvedat ocas. Sedím jen ve velkých trenkách a v zrcadle pozoruji jak se přibližují k jejím kalhotkám. V tom ucítím její ruku, která stále jezdí v kalhotkách, jak se při doteku zarazila. Neustále ji pozoruji v zrcadle. Pomalu ji vytahuje a lehce mi, teď už pořádně ztvrdlého čuráka přitiskne ke svým kalhotkám. Otevře oči a zjišťuje, že ji pozoruji tím zrcadlem. Pohladím ji po vlasech a po ramenu. Vezme mi ruku, a vede ji dolů, kde si jí strčí pod kalhotky. Začínám se bránit. Uklidňuje mne, že to bude naše tajemství.

Opatrně přejíždím prsty po štěrbince, která je už pořádně mokrá. S velkým údivem zjišťuji, že už není panna. Políbím ji na ucho a chci se ji zeptat jak to, ale zaráží mne, že to je zas její tajemství. Rukou mi pomalu honí ptáka, přitisknu ji k sobě a cucám její ouško. „Já už to nevydržím,“ říkám a ona se mne zeptá co má dělat. Vytahuji časopis, kde dívka sedí před chlapem a kouří mu péro. Vyskočí a když si stáhnu kalhoty, klekne mi mezi nohy. Nesměle ho uchopí a začne ho honit. Hlavou se přiblíží a pomalu si ho strká do pusy. Má ji tak malou, že se jí tam vleze jen polovina. „A nelekni se až to vystříkne, je to dobré,“ upozorňuji ji, aby nezpanikařila. Jenom kývne hlavou a snaží se ho vsunout až do krku. Nevydržím dlouho a Lucinka nestačí polykat. Koutkem úst ji stéká lepkavá tekutina po bradě. Zvedne se a vrhá se mi do náručí: „Ale já to chtěla do dírky“. „Neboj, za chvíli budu zas. Ale teď se vyměníme.“

Lucka radostně vyskočí a roztáhne se v křesle. Sednu si před ni a pomalu jí líbám po nožkách. Když se přiblížím k její holé kočičce, nedočkavě mi přirazí hlavu mezi nohy. Rejdím jí v kundě dost dlouho, protože se nemůžu nabažit její mladé vůně. Lucka sebou stále hází, vzdychá a při každém vyvrcholení se rozkošně rozechvěje. Je jako mamka, orgasmus na každém rohu. Přestávám a pomalu se hlavou sunu výš, zastavím se u drobných koziček a cucám její ztvrdlé bradavky. Když se jí přisaji k ústům, vášnivě mne obejme. „A teď mi to udělej do dírky.“

Kleknu si, uchopím tvrdý ocas do ruky a pomalu jím přejíždím po poštěváčku. Začne se vrtět a skoro křičí: „Strč mě ho tam, dělej „. Zpočátku to jde ztěžka, protože je ještě úzká, ale jak tam vklouzne žalud, bez problémů zajíždím až na doraz. Klouzavými pohyby ji rozevírám a Lucka šílí rozkoší. Zadkem nedočkavě hází a nutí mě k stále rychlejšímu tempu. Pozoruji její malou postavu, jak se přede mnou svíjí blahem a cítím blížící se konec. Obejmu ji kolem pasu a zvedám k sobě. Prsty se mi zarývá do zad a ústy se přisaje k mé bradavce. Z jejich trhavých pohybů jsem poznal, že se blíží k dalšímu orgasmu. Také už to nemohu vydržet, zvlášť když mi saje bradavku, a s každým pohybem do ní stříkám jednu dávku za druhou.

Pevně Lucku k sobě přitisknu, vstanu, otočím se a opatrně, aby nevyklouzl, si sednu do křesla. Lucka mi položí hlavu na rameno a spokojeně oddechuje. „Líbilo se ti to“ ptám se jí. „Ano. Bylo to krásné. Doma jsem to zkoušela jenom s máminým robertkem, ale s tebou to bylo hezčí,“ uašeptá mi do ucha a lehce zavrtí zadkem na mém napůl ztvrdlém ptáku. Kousek se odtáhne, ruce mi položí na ramena začne kroužit zadečkem. Přitom se mi stále dívá do očí svými nevinnými kukadly a své krouživé pohyby, mění v nadzvedávání.

Kousek si poposednu dopředu a Lucka si přesedne z pokleku do podřepu a celou vahou se začne nabodávat na mé, opět ztvrdlé, kopí. Svůj tanec doprovází nezvyklým házením těla a roztomilými grimasami. Při pohledu na to mladé házející se tělo cítím po chvíli blížící se výstřik. Lucka se zatím blíží už k druhému, a při mém prvním výstřiku, se na mne unaveně svalí.

Po chvilce odpočinku jí přikážu, aby se šla osprchovat. „Ale ty půjdeš se mnou.“ Vezme mi ruku a táhne mě do koupelny. Než vejde pod sprchu chce se vyčůrat, ale já ji zastavuji. Napadla mne totiž chlípná myšlenka, že bych chtěl vidět jak to z ní teče. Svůj nápad jí rychle vysvětlím a Lucka bez meškání vběhne do sprchového koutu s podmínkou, že já se vyčůrám taky.

Sednu si na zem a trochu se skloním, abych měl její kundičku před očima. Netrpělivě se nademnou trochu rozkročí a vyšpulí na mně dírku. Prsty jí rozevřu a dychtivě vyhlížím její proud. Napřed z ní vytéká malý pramínek, který hned přestane, ale v tom se zní vyvalí prudký vodopád. Horký proud mi dopadá na hruď a po suchém těle mi stéká do klína. Je to tak vzrušující, že se přikloním, a nechám proud dopadat na obličej. Ani to mi nestačí a hlavu přitisknu do jejího klína. Její horká moč se roztéká po mých tvářích a skýtá mi dosud nepoznané vzrušení. Ani jsem nepostřehl, že už přestala.

„Teď se vyměníme,“ říkám a netrpělivě stoupnu, protože jsem úplně plný. Lucka si klekne, vezme do ručky naběhlý penis a nastaví obličej. Horký proud dopadne na její krk, kousek se skloní aby si ho pustila na tváře. Začala s mým ptákem kroužit, aby žádné místečko nezůstalo suché. Všiml jsem si, že ruku má mezi nohama a tvrdě onanuje. Když jsem dočůral vsunula si ocas do pusy a začala ho kouřit. Natáhl jsem se ke kohoutkům a pustil na nás teplou vodu, abych spláchl všechny ty šťávy. Lucka mi ho vysála do dna a já jí to následovně oplatil.

Po důkladné sprše se natáhla do sedačky a na chvilku usnula. A já jsem při přípravě oběda přemýšlel, jak to navléct, abych je dostal obě…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *