Nová rodina

Bylo mně 12 roků, když mně táta přivedl domů novou mámu. Ilona, jak se jmenovala, byla štíhlá rusovláska s poměrně velkými prsy a dlouhýma nohama. Za několik měsíců měli svatbu a já tím získal maminku a současně s ní 15ti letou sestru Denisu. I když postavou již hodně připomínala svou matku, byla pro mě vzhledem k našemu věku nemožná příbuzná. Náš rodinný život už zaběhl do běžného průměru a blížily se Vánoce.

Táta koupil pod stromeček mimo jiné i video a tak jsem trávil následující dny u televize. Denisa odjela na několik dní lyžovat k její tetě do Krkonoš. Večer odešel táta, který je strojvedoucí, do práce a já po večeři ulehl do postele. Dlouho jsem nemohl usnout a dostal jsem žízeň. Potichu jsem šel do kuchyně. U pootevřených dveří do obýváku jsem se zastavil a zahlédl na modravé obrazovce několik nahých postav mužů a žen, které prováděli něco, co jsem dosud neznal.

Vtom jsem zpozoroval Ilonu, jak s rukou mezi nohama vydává z úst vzdechy a podivně se kroutí. První co mě napadlo, že je jí špatně a má bolesti. Přikročil jsem k ní a uviděl jsem její lesklé oči a ucítil podivnou, neznámou vůni. To už mě uviděla, vytáhla ruku z kalhotek a pokynula, abych si sedl vedle ní.

Po krátké chvilce trapného ticha se mě začala vyptávat, jestli už jsem viděl nahou ženu a zda rozumím tomu, co se děje na obrazovce. Když viděla moje rozpaky, začala sama vysvětlovat, co a proč to dělala. Její blízkost a vliv podivné vůně způsobily, že se mně v kalhotách začal vztyčovat pindík. Sotva si toho všimla, řekla, že jsem skoro celý muž a ona mně musí pomoci.

Začala jej hladit přes látku. Zpočátku jsem se snažil ucuknout, ale postupně se mně to začínalo líbit a už jsem držel. Když mně po chvíli stáhla kalhoty od pyžama, trčel můj kolíček, jako prst kupředu. Ilona nejprve prsty několikrát zkušeně stáhla kůžičku, až se objevil tmavočervený žalud, ten jazykem olízla a posléze začala celý můj nástroj lačně cucat a jazykem dráždit.

To už jsem ucítil neznámé stahy a pocit mdlob. Několikrát se stáhly mé vajíčka a proutek začal uvadat. Iloně jiskřily vzrušením oči. „Ty ještě nestříkáš mlíčko?“ zeptala se udiveně. Nevěděl jsem jaké mlíčko, ale nechtěl jsem se ptát. To už bleskově stahovala kalhotky a já uviděl poprvé zblízka ženské pohlaví. Bylo mokré a vycházela z něj ona podmanivá vůně.

To už mně její ruka přitáhla hlavu mezi stehna a já začal neobratně jazykem lízat její rezavou kundičku. Chloupky mě šimraly na nose a z dírky vyvěral pramínek vláhy. Podařilo se mně prsty roztáhnout rudé lupínky a tu se odhalila celá jeskyňka na jejímž vrcholu trčela lesklá, světlá fazolka. Když jsem po ní přejel jazykem, zavrněla Ilona blahem. Věnoval jsem se tedy této kuličce, když tu se z pičky začal valit proud lávy a z úst Ilony vycházely opět ony hlasité vzdechy.

Chvíli jsme potom seděli nazí vedle sebe, na ploše obrazovky se odehrával podobný děj, jako před momentem u nás. Teď jsem teprve začal chápat, co myslela Ilona tím mlíčkem. Při sledování děje mně opět začal tvrdnout můj bodáček Ilona jej pohladila. „Teď budeš šukat jak pořádný chlap. Na ta slova si klekla na čtyři, vystrčila na mě zadeček a navedla si mě k té správné dírce. Můj šulínek byl poměrně malý a začal vyjíždět. Po krátkém snažení jsem pochopil, že nesmím příliš vyjíždět. S pleskáním narážel můj holý podbřišek na její zadeček a já poprvé opravdově souložil.

Ilona z toho zřejmě mnoho neměla, neboť za několik okamžiků ucukla dopředu, otočila se, položila mě na záda a její kundička se opět ocitla u mých úst. To už si v poloze 69 hrála s mým lulínkem a já opět cítil vzrušující teplo jejích úst. Snažil jsem se jí za to odvděčit a opět jsem jazykem dráždil onu známou fazulku. To už začala z dírky odkapávat na můj obličej vonná šťáva a náhle byla rezavá kundička nalepená na mých ústech a tentokrát se s hlasitými výkřiky drhla po celém obličeji. Když skončila, měl jsem jej celý mokrý a ulepený. To už i v mém luldovi zacukalo a dostavil se opět pocit velké únavy.

Přešli jsme do koupelny a sotva jsem se osprchoval, usnul jsem jako zabitý. Ráno mě vzbudily podivné, tiché zvuky. Opatrně jsem nakoukl do ložnice, kde si to s Ilonou rozdával táta, který už přišel z práce. S úsměvem jsem ještě ulehl a klidně spal.

Následující dny jsem se nemohl dočkat, až táta odejde do práce. Konečně po obědě sbalil svačinu a odešel. Byl nejvyšší čas, neboť následující den se měla vrátit Denisa. Sotva za ním zaklaply dveře, už jsem se točil kolem Ilony. „Ty nedočkavý rošťáku“, smála se mně, “ a kdo bude uklízet?“ Nezbylo, než rychle pomáhat.

Práce ubíhala rychle, takže za necelou hodinku jsem jí už přes sukni hladil zadeček a otíral se o ni svým kolíkem. Schválně dělala, jako by nic, ale to už jsem zjistil, že si před tím stačila svléknout kalhotky. Tento objev mě tak vzrušil, že jsem nevydržel, zvedl sukni a rukou pronikl mezi nohy, kde jsem nahmatal teplou a vlhkou štěrbinku.

To už jsme byli v ložnici, kde jsme při vzájemném hlazení stahovali jeden druhému oblečení. Nazí jsme spadli na postele a Ilona mě dlouze políbila. Její jazyk pronikl mezi mé zuby a dotýkal se mého jazyku. Bylo to velmi vzrušující. Její bradavky trčely na tmavých prsních dvorcích. letmo jsem je jazykem pohladil a spěchal k voňavé mokré pičce. Zabořil jsem obličej do rezavé houštiny a začal jazykem olizovat lávu, která se valila na stehna. Ilonina ústa mezitím zpracovávala můj ocásek.

Jazykem mně přejížděla i po pytlíku, což bylo úplně nejlepší. Já jí zatím zajížděl jazykem až na zadeček. Náhle jsem projel prstem její studánku a pak jsem jej zasunul do kakaové dírky. Ilona se mírně prohnula a to už se uvolnila a můj prst lehce klouzal tam a zpět. Ze škvírky už jí proudem vytékala láva a z úst začaly vycházet hlasité vzdechy. Když tato vlna odezněla, převrátila mě na záda a ústy pilně dráždila můj kolík. Jazyk kroužil po žaludu, když tu v něm opět zacukalo, něco se ve mně několikrát sevřelo a ze špičky několikrát vystříkla bílá, hustá tekutina, kterou její ústa okamžitě sála a jazyk ji stíral z mého břicha. „Tak teď už jsi opravdový chlap, který umí i stříkat“, pochválila mě Ilona.

Od té doby jsme se stýkali pokaždé, když jsme zůstali doma sami a Ilona mně dovolila stříkat mé semeno do její kundičky. Měl jsem prostě takovou maminku, kterou by mně mohl každý kluk závidět.

Za nějaký čas ze mě byl díky mé nevlastní matce zdatný muž, který zná ženské tělo, můj kolík také poněkud vyrostl a zesílil a kolem jeho kořenu narůstaly drsné chlupy. Ilona mě ochotně seznámila s milováním análním i orálním a vyzkoušeli jsme spolu nejednu polohu.

Jedenkrát v létě jsem přišel domů a hned se chystal do sprchy. Mé zpocené tělo po tom přímo volalo. Shodil jsem v pokoji svršky a nahý se blížil ke koupelně. Když jsem otevřel dveře, spatřil jsem Denisu, jak sedíc na pračce si pečlivě vyholuje svou rezavou kundičku. Můj bojovník okamžitě povstal.

Zeptal jsem se, zda bych mohl být nápomocen. Čekal jsem obvyklé odseknutí, ale kupodivu mě odpověděla, že pokud po tom toužím, mohu asistovat. Vešel jsem dovnitř a začal si ji prohlížet. Měla již pěkné pevné prsa s velkými tmavými dvorci a pěknými bradavkami. Její roztažené stehna dávaly možnost prohlédnout si i nádherný květ, ukrytý donedávna v červeném kožíšku. Denisa se chystala pod sprchu až po kosmetických úpravách svého kožíšku a proto se z její mušličky linula silná vůně potu a šťáv, která mě neodolatelně přitahovala.

Poklekl jsem před ni a jako fascinovaný zajel jazykem mezi lupínky, které byly částečně slepeny a pach zde byl nejintenzivnější. Lízal jsem ji jako smyslů zbavený, hladká kůže kolem mě vybičovala mé smysly tak, že jsem nevnímal okolí. To už i Denisa, svíjejíce se na pračce, vypouštěla mízu do mých úst. Poté seskočila a v kleče uchopila rty můj kolík.

Několikrát olízla a už jsem plnil její ústa semenem. Zkušeně vše pochytala a pomalu polykala. Když jsem vyprázdnil svůj obsah do jejích úst a poněkud jsme se uklidnili, oba jsme současně hupsli pod sprchu, kde jsme jeden druhého umývali a opět se dotyky vzrušovali. To už Denisa třela můj ocas, který trčel vpřed. Otočila se a já jsem jí ho pomaličku začal zasunovat do zadečku.

Byla tam daleko těsnější než její matka, ale po chvíli se podařilo a já byl uvnitř. Pomalu jsme začali šukat, proud vody na nás shora dopadal a ochlazoval naše těla. Byla to nádherná jízda, dírka se perfektně přizpůsobila mému kopí a oba jsme se blížili k vrcholu. To už dívčin zadeček proti mně prudce vyrážel a rovněž já jsem jí zarážel svůj nástroj na doraz.

Orgasmus se dostavil na nás oba téměř současně. Byl tak intenzivní, že jsem měl co dělat, abych se udržel na nohou. Z úst nám vycházely neartikulované výkřiky slasti. Po tomto příboji rozkoše jsme byli tak vyčerpaní, že jsme se sotva dotáhli do mého pokoje k posteli, kde jsme téměř současně padli.

To ale stále táta ještě netušil, jak perfektní rodinu vytvořil svou druhou svatbou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *