Incestní smršť

Chtěl bych popsat svoje zážitky, na které pořád vzpomínám a nedají mi spát. Už od čtrnácti jsem doma slídil po knížkách, které psaly o sexu a ženském klíně, který mě už tenkrát moc zajímal. Jediná ženská v mé blízkosti byla moje mamina, navíc pěkná ženská se štíhlou postavou, černými kratšími vlasy a prsama akorát tak do dlaně. Už tenkrát mi něco říkalo, že to má moc ráda. Zkoušel jsem se dívat klíčovou dírkou do koupelny a do ložnice, byly to jen kousky obrázků ale stačily tenkrát na to, abych si to dělal tajně dobře pod peřinou. Otec byl pořád pryč a mamina byla veselá ženská co ráda chodí do společnosti a dělá jí dobře mužská přízeň. Nevěrná asi nebyla, protože jsem ji často klíčovou dírkou pozoroval, jak si to sama dělá. Škoda že jsem neviděl na její klín, který si tak často a ráda dráždila. Představoval jsem si jaké to asi je mít svůj ocas v ženském těle, ale první zkušenost se mi zdála moc daleko.

Jednou, bylo to na jaře když jsem končil devítku jsem byl sám doma a četl si zas něco, co mě moc vzrušovalo a byl jsem do toho tak zabraný, že jsem neslyšel klapnutí dveří, když mamča přišla. „Ale, ale, ale copak se to tady děje?“ říkal najednou mamčin hlas “ Ty už máš myšlenky i na tohle?“ Styděl jsem se tak, že by se ve mně krve nedořezal a hupsl jsem pod deku. Mamina se otočila, zavřela dveře a beze slova, ale s nenápadným úsměvem odešla. Když jsem se večer koupal, přišla mi umýt záda a mě dělalo strašně dobře jak mě myje a trochu škrábe na zádech. Ještě, že jsem měl vanu plnou pěny aby neviděla jak mi ten můj pták stojí. Jenže mamča se chopila sexuální výchovy.

„Tak co ses dozvěděl z té knížky?“ptala se. Já jsem si řekl, že se nebudu stydět a rozpovídal jsem se, co všechno mě tam zajímalo a zakončil jsem to větou “ Už se těším, až si to někdy vyzkouším“. Mamča mi podala ručník, abych se mohl osušit a já jsem vstal ve vaně abych se zabalil, jenže jsem zapomněl, že mi ten ohon stojí jak voják na vartě. (Bylo mi čtrnáct let a když jsem si ho měřil, naměřil jsem asi 17,5 centimetru) No a jak jsem se postavil ve vaně a šáhl pro ten ručník, zůstal mamčin pohled v mém klíně, na moment údiv a překvapení, za zlomek sekundy malý úsměv a zase se otočila a odešla. Večer jsme se spolu dívali na televizi kde byl film, ve kterém bylo pár erotických scén a ona se pak šla vykoupat taky.

Samozřejmě jsem místo televize sledoval co se děje v koupelně, jak se myje hladí a jak si dráždí tu svou dírku (ale na tu dírku jsem zas neviděl), najednou se pohla klika, já jsem chtěl utéct a praštil do ní hlavou, takže jsem byl prozrazen. Utekl jsem k televizi a dělal jakoby nic. Přišla za chvíli, měla na sobě takový noční lehký župánek, pod kterým dole prosvítaly bílé, krásné sexy kalhotky a nahoře jsem viděl jak dělají čáry po župánku její bradavky. Sedla si vedle mě a dál jsme se beze slova dívali na ten film, až do chvíle, kdy tam byla taková scéna, že mi můj ohon vylezl z pyžama.

„Líbí se Ti to že?“ řekla mi “ Pustíme si video a budem si povídat. Chceš?“ zeptala se a já beze slova přikývl. Pustila video a dala tam nějaký pornofilm kde bylo tolik nahých lidí, že jsem nevěděl kam se mám dívat dřív. Koukal jsem jak zjara, co všechno se může mezi chlapem a ženskou v posteli stát, a nejen v posteli. Napřed jsme byli potichu, mamina mě pozorovala a pak se mě zeptala jestli bych to chtěl taky zkusit. Kýval jsem jak houpací kůň, ale nedokázal jsem ze sebe vypravit ani písmeno. Sedli jsme si na deku na zem a mamča mě začala pomalu hladit po spodním dílu pyžama, po hrudníku a prsty mi jezdila ve vlasech.

„To co dneska spolu zkusíme, musí být ale jen naše tajemství. Nikomu ani slovo. Rozumíš?“ řekla mi a já zas kýval hlavou. Hrozně hezky se mě dotýkala přes šaty, už jsem myslel, že budu mít šok ale pak si shora sundala župánek, vzala moji ruku a chtěla abych ji hladil na prsou. Bylo to tak pěkný, že jsem už měl mžitky před očima, ale to neměl být konec. Cítil jsem její prsa jak jsou krásně pevná a když jsem je chvíli hladil, postavily se jí bradavky a byly tak tvrdé, že jsem je pak vzal mezi dva prsty a kroutil s nima jako kdybych ladil stanici na rádiu, začala vzdychat a tisknout se ke mně.

„Děláš to moc hezky, ale nedávej do toho tolik síly“ řekla mi, sundala mi vrchní díl pyžama a začala mi líbat a sát moje bradavky, dělalo mi to moc dobře a pořád jsem si hrál s jejíma prsama. Seděli jsme proti sobě a hladili si a laskali navzájem prsa. Napadlo mě vzít její bradavky mezi rty a nezklamalo to ani mě ani ji. Cucal a dumlal jsem bradavky a najednou jsem ucítil v puse zvláštní nasládlou chuť, odtáhl jsem rty a zmáčkl oba prsy těsně pod bradavkama a začalo z nich vytékat něco jako mléko.

Olizoval jsem kapky co vytékly z bradavek a byl v nebi. V tom se ke mně přiblížila pusou a dala mi polibek a zároveň mi zasunula svůj pevný jazyk, snad až do krku. Bylo to báječný a já chtěl pokračovat. Když se ode mě na chvilku odlepila, uviděl jsem že má na kalhotkách skvrnku. Opatrně jsem si sáhl a ucítil, že je to teplá vlhkost z její dírky, lepší ale bylo, že jsem pod kalhotkama zřetelně cítil obrysy a záhyby toho co bylo pod nima. Zkoušel jsem trošičku přitlačit a dostal jsem se asi dovnitř, ale mamina to přes kalhotky asi neměla ráda tak mě něžně upozornila, že tak to nechce. Řekla mi abych se postavil, stáhla mi kalhoty od pyžama a líbala mě na břiše, můj ocas úplně minula i když stál a nedal se přehlédnout. Zase jsem si kleknul a v tu chvíli se postavila ona a nechala si ode mě pomaličku stáhnout kalhotky. To co jsem uviděl mě tak vzrušilo, že mi už trošku ukáplo z ohonu.

Zeptala se mě: „Víš co máš dělat?“ zavrtěl jsem hlavou a ona jen ukázala na ten film co běžel z videa. Otočil jsem hlavu a viděl jak tam nějaký chlap olizuje krásnou dírku, hraje si s ní, strká do ní prst a jazyk a té holce to dělalo děsně dobře. Mamča si sedla na křeslo a nohy si dala přes boční opěradla a mě se tak ukázala ta její dírka jak na dlani. “ Buď něžnej a nespěchej“, řekla mi.

Přiblížil jsem se a ucítil jak jí ta rozšklebená mokrá broskev voní. Sebral jsem všechnu odvahu a poprvé olízl lůno ze kterého jem sám vyšel. Bylo to skvělé, krásně to chutnalo a mamině to dělalo strašně dobře, poznal jsem to protože mě držela za hlavu a sténala a zároveň jí z kundičky vytékalo strašně moc té dobré šťávy. „Děláš to skvěle,“ pochválila mě a začala si dráždit prstem takový hrbolek, a ten se začal zvětšovat až byl velký jako můj palec, ona u toho tak vyváděla, že jsem myslel že bude mít infarkt. „Olizuj mi ho,“ přikázala a já jí ten hrbol začal olizovat a sát. Začala sebou nekontrolovaně škubat a řvát, že jsem na chvilku přestal a ptal se co se stalo. „Nic jen mi to dělá strašně dobře. Pokračuj dál, ale něžně prosím.“odpověděla. Tak jsem se vrátil k tomu hrbolu co se mu říká poštěváček a pokračoval.

Trvalo to snad jen minutu a udělala se tak, že kolem sebe mlátila rukama a nohama a třepala se jakoby měla epileptický záchvat. Měl jsem strach, ale hrozně mě rajcoval pohled na vzrušenou ženskou, která má roztažené nohy před mým obličejem, klepe se a vydává ze sebe divné zvuky a já si vůbec v tu chvíli neuvědomil, že je to moje mamina. Za chvíli se uklidnila, i když jí v břiše pořád chvilkama cuklo, ale zasypala mě polibky a mazlením.

„Jsi moc šikovnej, víš“ pochválila mě. Posadila mě na křeslo, kde před tím seděla sama, já jsem cítil, že sedím v mokré louži, ale v tu chvilku mě mamča začala líbat na břichu, slabinách a potom si mě vzala na chvíli do pusy. Lidi, mít poprvé ocas v puse ženský a ještě k tomu svojí mámy, to je teda super soda. Kouřila mě a sála tak, že jsem za chvíli škubavě stříkal bílou šlehačku na její prsa a ona si to po nich slastně roztírala a vzdychala.

Měl jsem žízeň a sucho v krku a tak jsm zašel do ledničky pro něco k pití. Bylo tam i pivo a tak jsem nám oběma nalil. Když jsme se napili, lehli jsme si na pohovku a střídavě se mazlili a sledovali co se děle na videu. Za chvíli mi ocas zase stál a mamča mi ho začala pomalu honit a olizovat. Klekla si nade mě tak abych já mohl lízat ji a ona mě kouřit. Bylo to super a její jeskyně se začala tak roztahovat, že už jsem do ní zasunul čtyři prsty a vytékala a kapala na mě její šťáva. V tom se obrátila a začala si ten můj ocas navlíkat do své dírky. Napřed pomalu a potom až dosedla a já ucítil že jsem v ní celý a to teplo uvnitř, začala na mě jezdit nahoru a dolů, dala si záležet a neodbývala to, už mi začalo v ohonu trochu cukat a ona to cítila, tak zvolnila tempo a potom si klekla na kolena, abych se do ní mohl zapíchnout zezadu.

Vjel jsem dovnitř jako nic a poprvé v životě jsem šoustal ženskou, které se to líbilo a řvala slastí “ Mr-dej, šu-kej, ježíš, ty máš ptáka, dělej šukej!“ Začal jsem skoro skříkat, ale ještě jsem nechtěl skončit, tak jsem se vytáhl a podal krém co byl na stolku vedle a chtěl jsem jí trochu namazat a namasírovat záda.

Lehla si na břicho a já ji chvíli natíral a masíroval, až jsem se dostal k zadečku. I na zadečku jsem ji natřel a zajímalo mě co bude říkat na to, když jí prstem budu dráždit na její kakaové dírce. Stalo se něco co jsem nečekal. Najednou roztáhla nohy a zvedla zadeček proti mé ruce tak, že se mi prst zasunul skoro celý dovnitř zadečku a ona hluboce vzdechla. Zkusil jsem to znova a mamča držela a nechala si to ode mě dělat. Za chvíli měla dírku do střev tak povolenou, že jsem ji tam masíroval stejně jako v pičce a evidentně se jí to líbilo.

Přidával jsem krému, aby mi tam prsty líp klouzaly a potom mě napadlo jaké to je mít ocas v zadní dírce. Pomohl jsem jí pokleknout a zase jsem se jí zabodnul do kundičky a šoustal a přitom pořád dráždil dvěma prsty otvor do zadečku. Teda ta mi dávala, když začala sama přirážet, vjížděl do její pičky můj ocas a oba moje prsty si přitom zároveň zasouvala hluboko do análu. Vzal jsem do ruky krém, přitlačil jeho hrdlo k zadečku a zmáčknul, asi půlka krému vystříkla dovnitř prdelky a mamina slastně vykřikla a potom zařvala: „Ošukej mi tu druhou dírku nebo se zblázním.“

Vytáhl jsem svůj stojící ohon z její mokré a stažené kundy a přiblížil se žaludem k zadečku. „Po-ma-lu“ vzdychla a sama se na mě nabodla. Díval jsem se na to zvrchu a nevěřil svým očím a pocitům, celý žalud mi zmizel v jejím análu a ona chtěla víc a víc, pomalu přirážela a pouštěla mě do sebe, myslel jsem že mě uckvakne tím svalem ocas, ale začala se vlnit a sama šukat. Řvala u toho jak samice a neměla pořád dost, ten krém co jsem jí před tím stříknul dovnitř krásně chladil a klouzal, takže můj střik se zatím trochu oddálil. Najednou se otočila a chtěla abych si lehnul na záda, když jsem to udělal nasedla si na mě a zasunula si ocas do zadečku a chvíli zůstala civět s kým to vlastně tak šuká.

Pak to začalo, mrdala se tím mým ocasem tak, že měla křeče snad po celém těle a dělalo jí to moc dobře, pak si ho vytáhla z análu a nasedla na něj kundou a zase se chvíli šukala a řvala. Potom změnila tempo na velmi pomalé a důkladné a zasouvala si můj penis střídavě do análu a do pičky, přitom si honila ten svůj hrbol a vzrušeně a zároveň plačtivě mi říkala do ucha “ Jsem Tvoje kurva, dělej si se mnou co chceš, do které dírky ho chceš zasunout?“

Tak jsem si diktoval jednou do zadečku, jednou do análu, pták mi stál a já se od ní nechal takhle hoblovat, protože to bylo super. Pak se zase udělala a spadla ze mě a zmítala se na posteli a bylo vidět jak jí v břiše zase cuká. A já pořád nestříkal, to sice nebylo úplně O.K. ale užíval jsem si šukačky na všechny způsoby.

Řekla mi a bych se šel umejt a já si ten svůj zázrak šel trochu vymydlit, přišla taky a pomáhala mi ten můj stojící kamenný ocas umýt, spíš mi ho ale honila než umývala. Pak se začala mydlit mezi nohama a na zadečku a chtěla abych jí taky pomáhal, já samozřejmě neodmítl a projížděl jsem se prsty v její dírce a zadečku a ona zase vzdychala.

Šli jsme zpátky do obýváku a zase se mazlili, a mamina mě začala kouřit ptáka, potom mě šukala svojí kundou tak že jsem cítil jak strašně to na mě jde a že toho co nastříkám bude strašně moc, nechal jsem ji ležet na posteli, postavil jsem se a z výšky na ni začal stříkat šlehačku z mých koulí. Bylo toho tolik, že byla mokrá od krku až do klína. Lehl jsem si vedle ní a roztíral svoje dílo po jejím těle. Zajímalo mě proč ženský taky nestříkají tak jako chlapi, ona mi to vysvětlila, ale pak řekla: „Někdy ženský taky stříkají, ale není to úplně vždycky.“ Nechápal jsem to a měl jsem strašnou chuť mamině vylízat tu její voňavou broskev , tak se zas posadila do křesla a já jí začal olizovat od hora dolů, ze strany na stranu, zabořil jsem jí jazyk dovnitř a mrskal s ním, mamča vzdychala a řičela něco ve smyslu „To se nedá vydržet!“

Zasunoval jsem jí prsty do pičky i do análu a lízal ten její hrbol, co byl už zas velký jak můj palec. Hrál jsem si s ní a jí se to líbilo. Začala zase řvát, že se to nedá vydržet a pak se stalo něco, na co nikdy nezapomenu. Vykřikla slastí jak se udělala a začal z ní stříkat zlatý proud, byl prudký dlouhý a neustával, stříkala mi na obličej na prsa a na ocas, bylo to horké a já se přitom taky udělal. Takový výstřik jsem ještě neviděl a asi už nikdy neuvidím.

Když se proud zastavil, lehli jsme si do klubíčka a usnuli, ráno když jsme se probudili, nevěřili jsme tomu co se stalo, ale mokrá deka, zválená postel, vypotřebovaný krém a hlavně mrazení v našich klínech nám připomínalo krásné chvíle. Potěšilo mě, když mi řekla, že jsem nejlepší milenec jejího života. Od té doby jsme vyzkoušeli mnoho dalších věcí, ale o tom někdy příště.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *