Na prázdninách ve Španělsku

Blížil se konec školního roku a musím přiznat, že mé známky nebyly nejlepší. Ne, že bych neměla na lepší, ale v takovém tom „telecím věku“ jsou starosti úplně jiné než učení. Rodiče už nevěděli kudy kam a tak se domluvili s tetou a strýcem. Pokud si opravím hrozící čtyřky, pustí mě s nimi na dovolenou do Španělska. Zpočátku jsem o té nabídce příliš neuvažovala, ale když začaly holky pomalu plánovat co o prázdninách, chytila jsem příležitost za poslední pačesy a opravdu jsem měla vízo bez čtverek. Radostně jsem doběhla domů a večer jsme s mámou volaly tetě, kdy mají termín dovolené a další den jsme šly zaplatit do cestovky můj podíl.

Termín odjezdu se blížil a já trávila většinu času s šestnáctiletým bratrancem Jirkou a sestřenicí Lenkou, která je o rok starší jako já, kdy jsme plánovali, jak budeme trávit dobu u moře. Připravili jsme si potápěčské brýle, ploutve a další „nutné“ potřeby. Ještě před odjezdem jsem musela přesvědčovat mámu, že tam máme plnou penzi a proto nemusím mít jídla jak na polární výpravě. Nakonec jsem nastupovala do autobusu s jedním kufrem a taškou s jídlem na cestu.

Ta ubíhala celkem příjemně, video jelo celý den a večer jsem se schoulila na sedadle, opřela se o Lenku a snažila se usnout. Když se mně to podařilo, autobus přibrzdil a já se vzbudila. Tak to šlo skoro celou noc. Ráno jsme byli všichni jako pomačkaní, cítila jsem, jak jsem upocená a potřebuji sprchu. Ta ale ještě musela pár hodin počkat.

Konečně jsme dorazili na místo a čekali jsme v hale velkého hotelu, až nám recepční přidělí pokoje. Protože mě rodiče přihlásili dodatečně, měla jsem spát na přistýlce, ale nakonec nám dali dva pokoje. Ve dvoulůžkovém se ubytovali teta se strýcem a do třílůžkového umístili nás. Konečně jsme se dostali na pokoj. Už jsem chtěla shodit propocené prádlo, když jsem si uvědomila Jirkovu přítomnost, která mě zarazila v dalším svlékání. Stála jsem v tričku a kalhotkách, které nevábně voněly a vydávaly důkaz o dlouhodobém použití. To už ale Lenka proběhla nahá pokojem a z koupelny zašuměla sprcha. Rovněž Jirka shodil veškeré prádlo a já uviděla poprvé ve skutečnosti mužské přirození.

Jeho asi patnácticentimetrový úd zpola visel z hustého tmavého lesíku. To už vystřídal svou sestru, která nyní přecházela pokojem. Prsa měla velké asi jako já, jen tmavé dvorce měla o něco větší a na nich nyní trčely vpřed malé bradavky. Rovněž chloupky v jejím klíně byly hustější než moje jemné ochmýření a zářily jasně rudou barvou. Pomalu jsem přemohla stud a svlékla zbytek prádla. Má ulepená a vlhká mušlička o sobě ihned dala vědět a pokojem se vznášelo její aroma. To už bylo místo pod sprchou a já ze sebe smývala pot, prach a únavu po dlouhém cestování. Když jsem vyšla, Lenka už měla oblečené kalhotky a ležela na své posteli. Jirka úplně nahý obsadil prostřední postel. To už jsme začaly obě protestovat, protože jsme chtěly spát vedle sebe. S nevolí se tedy převalil na krajní postel a já jen v osušce hupsla doprostřed.

Chvíli jsme v klidu leželi a odpočívali. To už Jirka nevydržel a povídá : „Holky, ale Vám smrděly, co?“ Nevěděla jsem v první chvíli co říci, ale to už Lenka odpověděla : „Co bylo, to bylo. Po takové cestě ani Tobě nevoněl. Zato teď je máme jako ze salonu.“ Jirka se otočil na bok a jeho úd už nyní trčel v plné kráse kupředu. „To bych rád zkusil“ a přisunul se blíž. To už jsem cítila jeho ruku na své kundičce. Několikrát ji pohladil, projel prstem mezi vlhkými lupínky a potom přivoněl k ruce. „Opravdu je to něco jiného. Já jsem taky potřeboval sprchu, však můžete také zkusit.“ Zůstala jsem ležet a přemítala, co udělat. To už se na mě přilepila svými prsy Lenka, uchopila Jirku za přirození, natáhla se a přivoněla. Viděla jsem, jak její jazýček přejel po tmavé hlavičce a Lenka se přes mě posunovala blíž. Na svých prsou jsem ucítila jeho ruce a mé bradavky se začaly vztyčovat.

To už je Jirka začal střídavě sát. Mezi nohama jsem ucítila nezvykle vlhko a z mé lasturky začala prýštit láva. Nevěděla jsem sice proč, ale v tu chvíli mně to bylo celkem jedno. Jirka se posunul a dostal se tak hlavou mezi má mírně rozevřená stehna. Jeho jazyk začal vnikat do mé panenské pičky a já s točící hlavou po chvíli slabostí nemohla pohnout tělem a z úst mně vycházely hlasité vzdechy.

Lenka, která mezitím zkušeně dráždila ústy Jirkův kolík nyní přivřela oči a ústy pevně držela. Koutky jí uniklo pár kapek bílé tekutiny, kterou ale rychle jazykem olízla. Náhle se pootočila a její mušlička se ocitla nad Jirkovým obličejem a ten ihned jazykem pronikal dovnitř tak dlouho, dokud i Lenka nezačala tisknout svůj klín na jeho tvář a hlasitě vzdychat slastí. Nevěděla jsem sice, co se to s námi odehrálo, ale cítila jsem, že to bylo něco dosud nepoznané, avšak příjemné. Ptát jsem se hned nechtěla, abych nevypadala jako tele. Podle chování Jirky a Lenky bylo zřejmé, že toto nedělali poprvé.

Vyskočili jsme s postelí, nacpali se naráz pod sprchu, potom se oblékli a zaklepali jsme na dveře vedlejšího pokoje. Po chvíli otevřel strýc, omotaný jen ručníkem a poslal nás na obhlídku okolí, že brzy přijdou za námi.

Procházeli jsme tedy uličky a třebaže se blížil večer, horko bylo stále nesnesitelné a rozpálená dlažby na nás dýchala teplý vzduch. Protože se blížila doba večeře, šli jsme rovnou do jídelny, kde už seděla teta i strýc. Po vydatné večeři odešli na procházku zase oni a my, opět pěkně utahaní, se odebrali na pokoj. Sotva za námi klaply dveře, shodili jsme ze sebe oblečení, které bylo stejně značně propocené. Jirka povalil Lenku na postel a začal ji lechtat. Chtěla jsem jí pomoci a tak jsem se mu pověsila na záda.

Chvíli jsme se kočkovali, když jsem spatřila Jirkův úd, který trčel vpřed a na konci se ukazovala tmavočervená špička. Ležela jsem právě na zádech a měla jsem jej přímo před obličejem. To už se ale přiblížil a počal vnikat do mých pootevřených úst. Byl to zvláštní, vzrušující pocit. Cítila jsem ostrou vůni moči, mdlou chuť potu a tato směs na mě působila tak přitažlivě, že jsem ji začala sát a jazykem olizovat tmavou špičku kolíku. Od vzrušení jsem rozevřela nohy a vzápětí jsem cítila Lenčin jazyk, který vnikal do mé nezvykle mokré lasturky.

Po několika dotycích jsem cítila, jak se mně valí krev do hlavy, v uších mně šumělo a celé mé tělo zachvátila křeč, stejná jako při mazlení po příjezdu. Mušličku jsem měla úplně mokrou a Lenčin jazyk se snažil ji očistit. Než jsem se úplně vzpamatovala, vystřídala Lenka má ústa a nyní ona vášnivě ústy objímala Jirkův úd. Přesunula jsem se k jejímu rozkroku a nejprve nesměle projela jazykem mezi její slepené lupínky. Ucítila jsem silnou vůni jejího pohlaví, která mně připomínala aroma Jirkova kolíku, ale byla daleko intenzivnější a z množstvím lávy, která vytékala z lasturky stále sílila. Pod vlivem toho pachu jsem stále prudčeji lízala její mušličku a proud šťávy, který z ní vytékal byl stále mohutnější. Náhle se její pohlaví přitisklo na můj obličej a spolu z výkřiky z jejích úst se na mě vyvalilo velké množství voňavé a lepkavé tekutiny.

Stejně jako můj obličej, byla mokrá a ulepená i moje pička. Toho využil Jirka, chytil mě za kolena, rozevřel je a jeho kolík začal vnikat do mé kundičky. Ucítila jsem mírný tlak, jak se dobýval dovnitř. Náhle mým tělem projela ostrá bolest, já vykřikla a Jirka zůstal ve mně bez hnutí. To už ale byla bolest pryč a já cítila něco dosud nepoznaného. Mé tělo vyplňoval ještě cizí předmět. To už se Jirka začal pomalu pohybovat a jeho úd pronikal až na dno mé jeskyňky. Když několikrát zopakoval tyto pohyby, cítila jsem potřebu mu pomoci ještě hlouběji a proto jsem se začala pohybovat proti němu svým zadečkem. Nemohla jsem se nabažit toho úžasného pocitu, když se opět mého těla začala zmocňovat slabost, ale tentokrát mnohem silnější než předtím a z mých úst vycházely samovolně hlasité vzdechy.

Náhle Jirka vytrhl svůj kolík ven a na mé bříško začaly dopadat horké krůpěje bílé, lepkavé hmoty, kterou jsem si vzrušeně roztírala po těle. Když jsme se poněkud vzpamatovali, osprchovali jsme se a já si teprve nyní všimla několika zaschlých kapiček krve na prostěradle. I když jsem nevěděla, co se vlastně pořádně stalo, cítila jsem, že to bylo něco zvláštního a těšila se, až se to bude opakovat. To ostatně netrvalo dlouho, protože pokud jsme nebyli u vody a měli jsme chvilku volna, okamžitě jsme se oddávali těmto hrátkám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *