Na služební cestě

Při plnění svých pracovních povinností jezdím často nejen po okolí podniku, ale občas i na několikadenní delší cesty. Jedenkrát, bylo to koncem léta mě osud zavál do jednoho většího města, kde jsem měla zajištěno ubytování v jednom z hotelů.

Hned první den k večeru jsem vyrazila na prohlídku historické části města a po delším toulání bez cíle jsem usedla do kavárny, abych dopřála odpočinek unavenému tělu a současně něco malého snědla. V místnosti se bavilo několik lidí a já přisedla ke stolku, kde popíjela limonádu asi šestnáctiletá brunetka v tričku, které těsně odepínalo vnady její dívčí postavy. Pomalu jsme se daly do řeči. Andrea, jak se dívka jmenovala, na sebe prozradila, že studuje na jedné z tamních škol a bydlí na internátě. Chtěly s kamarádkami původně do kina, ale film který promítali už viděla a proto zůstala sama a chtěla se ještě projít ulicemi, které osvětlovalo zapadající slunce. Nabídla jsem jí svou společnost a když jsem zaplatila, vyrazily jsme společně.

Dívka se ukázala jako skvělá společnice a ochotně mě provázela ulicemi a svým výkladem mě seznamovala s památkami. Protože se čas značně nachýlil, musela se vrátit na internát. Rozloučily jsme se a domluvily si schůzku následující den odpoledne v restauraci mého hotelu.

Dopoledne uběhlo jako voda a než jsem se nadála, byla jsem na svém pokoji, kde jsem si dala sprchu a pospíchala do restaurace na smluvené setkání. Venku se však mezitím zatáhlo a začala pořádná letní bouřka. V největším dešti se otevřely dveře a objevila se Andrea. Bouře ji zastihla již na cestě a ona si myslela, že stihne doběhnout ještě před deštěm. Mokrou halenku měla přilepenou na těle a ze sukýnky jí tekly potůčky vody. Mou nabídku, že se může u mě na pokoji osušit přijala bez váhání, protože jí začínalo být chladno. Nahoře ze sebe rychle svlékla promočené oblečení a vklouzla pod teplou sprchu. Já zatím seběhla do restaurace a přinesla jí horký grog.

Sotva jsem postavila sklenici na stolek, vyšla Andrea zabalená v osušce ze sprchy. Posadila jsem ji vedle sebe a podala jí horký nápoj. Pomalu usrkovala a zásluhou teplé sprchy a grogu zimnice zmizela a dívčiny tváře dostávaly červenou barvu. Řeč se stočila na sexuální zážitky a tady se přiznala, že s chlapci ještě nic neměla. Několik epizod se spolubydlícími dívkami na internátě prožila, ale to bylo všechno. Není lesba, ale dosud nepoznala žádného kluka, se kterým by chtěla prožít něco opravdového. Osuška jí při tomto rozhovoru sklouzla z ramen a já si mohla prohlédnout její sice menší, ale pěkně tvarované prsa na kterých trčely malé bradavky. Neodolala jsem a lehce ji pohladila po koleně, které rovněž vykukovalo zpod osušky.

Andrea dlouhým douškem dopila grog, odložila sklenici a otočila se ke mně. Naše ústa se spojily v dlouhém polibku, při kterém jsem její tělo vyprostila z látky a současně jsem cítila její ruce na mé halence, kterou pomalu rozepnula a osvobodila tak mé prsa. Uchopila svými rty mé bradavky a začala je dychtivě sát. Její ruce, všudybylky, se soustředily na mou sukni a když se jim podařilo zdolat zip, pomohla jsme mírným pozvednutím, stáhnout ji i s kalhotkami, které byly v rozkroku dost vlhké.

Sedíc na posteli, začaly jsme se hladit. Pomalu jsem ji položila na záda a jazykem přejížděla po bradavkách a začala jsem sjíždět přes pupík k její vonící pipince. Měla ji porostlou jemnými hnědavými chloupky, mezi nimiž vynikaly tmavě červené lupínky a světlý, lesklý poštěváček, který mezi nimi zvědavě vykukoval. Lehce jsem jej uchopila rty, začala jej sát a občas jej pohladila jazykem. Z dívčiny studánky nyní již vytékal pramének vábně vonící tekutiny a z jejích úst začaly vycházet hlasité steny. Snažila jsem se všechnu její panenskou vláhu olízat.

Když odezněl první orgasmus, otočila jsem se, aby i Andrea mohla k mé lasturce. Pokračovaly jsme v hrátkách v poloze 69. Cítila jsem její jazyk, který masíroval mé pysky i poštěváček tak intenzivně, že můj orgasmus na sebe nedal dlouho čekat. I při výkřicích, které jej provázely jsem nezapomněla na buchtičku, kterou jsem měla před obličejem. Ještě jsem stačila postřehnout, že opět přibývá vytékající lávy a náhle mně dívka prudkým pohybem přitiskla svou mušličku na můj obličej a silně se o něj třela, přičemž také vydávala ze svého hrdla hlasité výkřiky slasti.

Unaveně jsme padly vedle sebe, nasávajíc vůni, kterou nám nechaly naše přirození na tvářích a jemně jsme špičkami jazyků otíraly zbytky šťávy, která zůstala na našich obličejích. Protože bylo již dost hodin a Andrejka zmeškala večeři, pozvala jsem ji na jídlo v hotelové restauraci. Její oblečení bylo již téměř suché, proto jsme se rychle upravily, sešly dolů a po malé večeři se rozešly s tím, že zítra se opět uvidíme.

Další den jsem ukončila svou práci již dopoledne a ležíc na pohodlné posteli v hotelu, přemýšlela jsem o návratu domů. Ani jsem si neuvědomila, že se mně zavřely oči a vzbudilo mě až klepání na dveře. Za nimi stála vyděšená Andrea. Na recepci jí řekli, že jsem na pokoji a ona se již delší dobu snažila dostat dovnitř a když jsem neotvírala, myslela již na nejhorší.

Vzala jsem ji do místnosti, aby se uklidnila. Já se mezi tím rychle osprchovala a šla ke skříni, abych se oblékla. To už ale stála dívka za mnou, rukama mě pevně držela za prsa a rty přejížděla po zádech od krku na ramena a lopatky. Otočila jsem se a naše rty se setkaly v dlouhém polibku, při němž mě Andrea jazýčkem pronikala do úst a já ji do něj na oplátku lehce kousala. To už jsem jí rozepnula šaty, které sklouzly na podlahu. Pomalu jsem klekala a přitom jazykem sjížděla po prsou na pupík. Prsty jsem zaklesla za gumičku bílých kalhotek, které pomalu sjížděly dolů. Stejně pomalu jsem se zvedla a jedním krokem jsme se dostaly k posteli, na niž Andrea ulehla na záda a s mírně pootevřenými stehny mně ukázala svou vlhkou pipinku.

Prsty jsem ji lehce rozhrnula závojíčky a rty uchopila poštěváček. Chvíli jsem jej sála a vtom jsem si uvědomila, že v zásuvce nočního stolku mám vibrátor, který jsem tady ještě ani nepoužila. Natáhla jsem se a podala jsem si ho. Dívka se na mě podívala lesklýma očima a ještě více rozevřela stehna. Špička přístroje jemně klouzala mezi jejími rudými a mokrými rtíky. Andrea v toužebném očekávání rychle oddychovala a mírně zvedala pánev proti mě. Zkusila jsem svého pomocníka zasunout hlouběji, ale to už jsem narazila na odpor její panenské blány. Několikrát jsem tedy projela ten volný kousek její kundičky, když tu mě sama chytila ruku, přitlačila si ji k sobě současně prudce vyrazila zadečkem proti. Vibrátor vklouzl dovnitř a z dívčiných úst vyšel slabý sten. Chvíli se nehýbala a já ji nechala rovněž v klidu. Potom jsem pomalu začala pohybovat přístrojem v její dírce a to už se i Andrea začala přizpůsobovat tomuto tempu.

Vibrátor nyní již lehce pronikal dovnitř. Netrvalo dlouho a její tělo se rozechvělo pod vlnami orgasmu. To už ale převzala iniciativu a s přístrojem se věnovala mé pičce. Blížila jsem se k vrcholu, když jsem ucítila, že vibrátor vniká do mé zadní dírky, která sice byla řádně promočená od šťávy, která ze mě vytékala, ale ještě nikdy v sobě nic podobného neměla. Začínala jsem pociťovat slabou bolest, ale když jsem se soustředila a maximálně uvolnila svěrač, podařilo se jí nacpat vrnící přístroj do mé prdele. Přitom mně prsty dráždila poštěváček a neustále projížděla skulinku. To už ze mě ale vytryskl proud lávy a já s hlasitými výkřiky uvolňovala tlak, který ve mě narostl.

Ležíc společně v objetí na široké posteli, Andrea mě se šibalských úsměvem vysvětlovala, že když jsem ji já připravila o poctivost, ona mně to musela oplatit. Po krátkém odpočinku jsme se opláchly, ustrojily a sešly do restaurace na večeři. Na závěr takto příjemně stráveného večera jsem ji doprovodila k internátu, kde jsme se rozloučily a slíbily si, že se brzy sejdeme. To už jsem ale musela pospíchat, abych stihla poslední vlak. Cestou jsem stále myslela na novou přítelkyni a už se těšila na další setkání, které jistě na sebe nedá dlouho čekat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *