Sestra Jarka II.

Následující den ráno mě probudilo jemné šimrání na obličeji a zvláštní silná vůně. Když jsem se probral, uviděl jsem sestru Jarku, která seděla nahá na mé posteli a kroužila svými kalhotkami po mé tváři. Pohled na ni a vůně kalhotek způsobily, že můj kolík trčel pod dekou a mé ruce vyjely po Jarce.

Přitáhnul jsem ji na sebe a našmátral její mokrou lasturku. Ani jsem nemusel příliš mířit a můj úd vklouzl bez problémů dovnitř. Jarka se začala rytmicky pohybovat, zatím co já dráždil její vztyčené bradavky jazykem. Náhle se její tempo zrychlilo, z jejích úst vycházely hlasité výkřiky slasti a na mé břicho se vyřinulo množství její lávy. To už se její bezvládné tělo sesunovalo na postel vedle mě. Bleskově jsem se otočil, uchopil ji za boky, přizvedl zadeček a zezadu jí vpálil kolík do kundičky. Několikrát jsem jej prudce zarazil dovnitř a už jsem stříkal semeno na Jarčiny záda.

Po sprše a snídani jsme se chystali na koupaliště, když se obloha zatáhla těžkými mraky a za krátkou chvíli pršelo. Alespoň máme důvod jít opět do postele, myslel jsem si. Náhle se ozval zvonek, který překazil mé plány.

Ve dveřích stála Jarčina kamarádka Milena. Její tričko bylo promočené a malé prsa se pěkně ukazovaly světu. Jarka ji vzala do svého pokojíku a já si lehl do své postele a podřimoval. Asi za hodinu jsem se vzbudil, v domě byl klid a tak jsem vyrazil hledat sestru. Otevřel jsem dveře jejího pokoje a pohled mě tak vzrušil, že můj kolík okamžitě napnul slipy.

Dívky byly svlečené a Mileniny ruce se právě dobývaly do Jarčiny kundičky. Ta mě uviděla a vesele přivítala. Milena se sice snažila okamžik ukrýt svou nahotu, ale ruce jí nestačily a víc toho neměla. Přistoupil jsem k nim a to už Jarčiny ruce stáhly mé slipy a jejich zraky padly na můj trčící úd. Sestra po něm ihned chňapla a už jej sunula do úst. Jazykem začala kroužit po tmavém žaludu a také Milena se pomalu odvázala, přidala se k Mirce a začala mně jazykem kroužit po pytlíku.

Sedl jsem si na kraj postele, když tu mě Mileniny ruce položily na záda a vzápětí jsem měl její lasturku, na níž již rašil rezavý porost, před svým obličejem. Okamžitě jsem začal projíždět jazykem mezi vlhkými lupínky a dráždit poštěváček. Jarka mezitím statečně sála můj úd a snažila se jej dostat co nejdále do krku.

Protože si dívky spolu hrály již před mým příchodem, netrvalo dlouho a z Mileniny pičky se spustil vodopád a s hlasitým vzdycháním drhla svou mokrou pičku o můj nos. Jakmile se odsunula, naskočila Jarka na mě a okamžitě si zarazila můj kolík do své jeskyňky. Během několika přírazů i ona uvolnila stavidla své slasti a s výkřiky prožívala vrchol. To už cukalo i v mém kolíku a bílá láva se řinula po sestřiných nohách na mé břicho.

Dívky se na mě vrhly a snažily se slízat co možná nejvíc. Když mě očistily, začaly se spolu mazlit, jako bych zde nebyl. Chvíli jsem vydržel pouze přihlížet, ale když zaujaly 69, klekl jsem nad Jarčinu tvář a zezadu jsem vsunul opět stojící úd do Mileniny jeskyňky. Začal jsem pomalu a čekal, že nerazím na odpor panenské blány. Nic však nebránilo cestě a tak jsem se brzy dotýkal dna její lasturky.

Byl to zvlášt vzrušující pocit, když můj kolík dosahoval až do hloubky její kundičky a přitom ještě Jarčin jazyk občas projel po kořenu kolíku a pytlíku. Není divu, že jsme téměř současně všichni tři dosáhli vrcholu. Mé sperma stékalo po Milenině zadečku na obličej Jarky, kde se mísilo se šťávami z Mileniny pičky. Po této společné jízdě jsme se nestačili ani umýt a unaveně usnuli v jednou propletenci.

Když jsme se po krátkém odpočinku probrali, venku opět svítilo sluníčko a my po sprše vyrazili společně na koupaliště. Že tento zážitek nebyl poslední nemusím ani zdůrazňovat, vždyť do návratu rodičů zbýval ještě víc než týden a prázdniny ještě pokračovaly.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *