Nenasytná frndička II.

Zabořil jsem hlavu do Haniččina klína a začal si jazykem pohrávat s roztouženou kundičkou. Rejdil jsem svým jazýčkem divoce pěkně po krajích její prcinky a s velkým zalíbením slízával kapičky rozkoše, které její roztouženou broskvičku pokrývaly.

Mezitím už jsem rozhodně nebyl sám, kdo se Hančiným nádherným tělem zabýval, protože Martina měla právě za sebou první várku chlapů a ti se přesunuli k nám. Hned si rozebrali strategické pozice a tak má sladká Hanička měla brzy zas plné ruce i pusinku práce. Inu nadržené ocasy a něžná ručka či hladová tlamička – to prostě patří k sobě. Tedy samozřejmě pokud je zrovna „pelíšek“ zabraný… Ale ani její kozičky nepřišly zkrátka a nenechavé ruce si pohrávaly s těmi výstavními kozisky, zatímco někdo jiný na ně stříkal svojí dávku. Haničino vzrušení narůstalo neboť začala brzy rytmicky svírat a roztahovat nohy a tak jsem nelenil a začal jí s velkým zalíbením prstovat.

Hned tři prsty zmizely jako nic v její roztoužené díře a s mlaskavými zvuky přinášely sličné majitelce přívaly blaha. Když jsem se tak díval na její prcinku vybavilo se mi moje první šukání. Nevím proč, snad že jsem na Hanku měl taky tak velkou chuť jako tenkrát, vybavil jsem si mojí sladkou Pavlínku – tenkrát ještě nezkušené kuřátko – a její náramně sladkou prcinku.

Byl to pro mne tehdy ohromný zážitek, když jsem jí konečně dostal do pozice, kdy jsem se nerušeně mohl prohrabávat v její jeskyňce a důkladně si jí prohlížet, zatímco má Pavlínka sténala rozkoší. Hrál jsem si s jejím hráškem, sál ho a lízal a poslouchal její vzrušené steny, zatímco ona kouřila můj mužný kůl – jó to byly časy…

Z mého rozjímání mne vytrhl až jazýček se kterým jsem se při svém teď už téměř automatickém masírování Haničiny kundičky setkal. Ano, naše milá Martinka se nám probrala a hned se velmi důkladným způsobem zapojovala v dráždění své sestřenky – mrška jedna.

Šibalsky se na mě usmála a řekla:“A teď pěkně spolu!“ a naše jazyky zmizely společně v rozevřené Haničině lasturce. To byla zřejmě poslední kapka, protože poté co se Hanka prohla jako luk, naběhlé ocasy vystřelily z její pusinky a zaskučela:“Tak už mě omrdej! Dělej, vem si mě jako omrdanou fenu, šukej mě! Ohhh!“

Za asistence Martiny jsem ho do ní zabodnul a začal zběsile přirážet, zatímco Martina se přesunula k její řitní dírce a její jazýček se činil pro změnu tam. Píchal jsem jako divý a oddával se příjemným stahům její úzké kundičky. Uměla to fakt bezvadně a ani se nedivím, že má mezi chlapy takovou pověst.

Martina, do jejíž jeskyňky opět zabloudil nějaký neukojený ocas se pak přemístila hlavou mezi mé nohy a k dovršení mé rozkoše mi začala labužnickým způsobem olizovat koule, zatímco jí její sameček plnil prcinku horkými přívaly spermatu.

Bylo to něco nádherného dívat se na blonďatou Hanku s rozcuchanou hřívou nad níž se hrdě tyčilo hned několik ocasů, které si jejich majitelé vydatně honili. Vidět její kozy pohupující se v rytmu přírazů a sledovat jak horké sperma tu a tam přistává na jejím roztouženém těle a cítit vůni nadržených těl. Pocítil jsem jak i mé vzrušení narůstá a vrchol je nablízku a tak s náležitým gustem labužníka vrazil jsem ho naposledy do Hanky a s velkou chutí se do ní začal vysemeňovat. Přišlo jí to téměř vzápětí a za vzrušených výkřiků si vychutnala svůj báječný orgasmus.

Chvilku jsme oba jen tak leželi a vzpamatovávali se z prožité divoké jízdy, ale chuť mrdat brzy opět zvítězila… Teď je na řadě Martina! Tahleta samička totiž ve mně probouzela zvířecí pudy. Byla tak sladká. Jo byla kurva, ale měla v sobě něco moc a moc zvláštního a naprosto ukrutným způsobem mě rajcovala.

Vrhl jsem se na ní jako dravé zvíře a bez jediného slova jsem jí vysadil na stůl, abych svůj kůl zasunul do její bezedné prcinky, ze které ještě kapalo sperma mého předchůdce. Svůj čin jsem však nedokončil. „Heleme se, ty ses nám nějak roztoužil,“ řekla Martina a to neměla dělat. „Ty čubko,“ zařval jsem:“Teď jsem tady pánem já a ty budeš pěkně plnit moje přání,“ a na dokreslení mých slov jsem si jí pěkně nakrátko přitáhl za vlasy.

Protože byla holka znalá na hru ihned přistoupila a začala se zběsile bránit, zatímco nás ostatní v místnosti s velkým zalíbením pozorovali. Zkrotil jsem jí poměrně brzy a teď jsem se kochal tím, jak jsem si rejdoval rytmus a hloubku kouření, pomocí jejích rukou zkroucených za zády…Je to vůbec nádherný pocit podmanit si nádhernou samici a mít jistotu, že splní vaše každé přání!

„Chce snad někdo z přítomných, aby ho moje poslušná čubka vykouřila?“ zeptal jsem se. Zájemců bylo hned několik a tak jsem otočil Martinku tlamičkou k němu a nechal ho si regulovat svou kuřbu. Já jsem teď měl totiž zcela jiné plány…

Mé zvědavé ruce totiž začaly bloudit po jejím zadečku a nápadně se soustřeďovaly na roztouženou Martinky prcinku ze které trčel nalitý hrášek. Nedalo mi to, abych neokusil a tak jsem svým jazykem pěkných pár minut rejdil po její kundičce, zatímco samec, kterého má kurva kouřila se právě s hlasitým řevem vysemeňoval do její tlamičky.

Střídavě jsem hnětl hrášek rukou a dráždil jazykem a bavil se tím, jak jí to rozechvívalo. Dokonce i párkrát z toho všeho zapomněla na to, že má kouřit. Ale poté co jsem jí to náležitě rázným pohlavkem připomněl se vždy ke své rozdělané práci, byť neochotně vrátila.

Byla úplně nepříčetná a stačilo jen přiložit ruku kamkoliv na její nohy a už na ní měla snahu přirážet a to bylo to na co jsem čekal. Chytl jsem mou drahou Martinku pěkně za nohy a nasadil svůj kůl do její zmáčené kundičky. To co jsem potom zažil byla hotová vichřice! Ta nadržená čubka se totiž na mém kůlu rozrajtovala jako kdyby to hodně dlouhou dobu nedělala a po několika prožitých orgasmech mne vyždímala do poslední kapky…

Celý vysílený z té báječné jízdy jsem uvolnil místo dalšímu chlapovi, který se už velmi těšil jak si s touhle čerticí také užije. Zároveň jsem pokynul nyní už náležitě vysemeněnému ocasovi, kterého po dobu naší šukačky kouřila, aby mou služku předal dalšímu jehož kůl už netrpělivě čekal na Martinčinu hbitou pusinku.

Pak jsem už než popíjel a kochal se pohledem na Hanku, kterou někdo po mém vzoru zkrotil naprosto stejným způsobem a která už teď ochotně polykala čísi povadlý ocas. Inu byla to šukačka jak má být! Ale to co mě čekalo ráno bylo snad ještě lepší…

Ráno mne probudila akutní potřeba vyprázdit svůj močový měchýř, a tak jsem se vydal do zadní části salónku vyhledat záchod. Přeci jenom jsem zde ještě nebyl „jako doma“, takže to byl docela problém a tak ani nevím jak, natrefil jsem místo záchodu do otevřeného bytu pro zaměstnance. Svůj omyl jsem si uvědomil poměrně záhy, nicméně potřeba byla silnější a tak jsem se rozhodl ve svém hledání pokračovat. Konečně jsem onu místnůstku našel a ulevil si.

Už už jsem se chystal k odchodu, když jsem si uvědomil, že hned vedle je zřejmě sprcha a v ní možná i nějaká sličná dívka – alespoň se to dalo usuzovat s crčení vody. A tak mi to nedalo a zvědavě jsem přiložil oko na klíčovou dírku… No řeknu vám, že když si to dnes vybavím, docela se hrozím mé odvahy. Ono přeci jenom být načapán v cizím bytě… Ale vyplatilo se. To co jsem tam spatřil se snad ani slovy vyjádřit nedá, protože pod chladivým proudem vody stála překrásná mladá dívka…

Nevím kolik jí mohlo být let, ale byla naprosto božská. Dlouhé černé vlasy sahaly až po pěkný kulaťoučký zadeček. Souměrná byť malá prsa jakoby byla výtvorem nějakého zručného soustružníka. A na dovršení toho všeho, její prcinka se sladkým kapičkami vody oroseným chmýřím to byl voňavý poklad nad poklady… I probudil se ve mě chtíč!

Pozoroval jsem tu krásku potají, jak si pomaličku mydlí celé tělo a chtěl jsem v tu chvíli být mýdlem nebo kapkou vody, která smí stékat po jejím těle. Chtěl jsem se dotknout její hebké kůže, polaskat její bradavky, které se chladem vody postavily a zabořit svůj stále nadržený kolík do její mládím vonící rozkošné prcinky…

Krásná víla se však do sprchy nevydala pouze mýt, jak se brzy ukázalo. Její ručka si totiž začala nejdříve nesměle a potom stále odvážněji pohrávat s bradavkami, zatímco druhá zamířila neomylně do klína. Ano ta sladká rozkošná prcinka se rozhodla předvést mi nádherné divadlo se svým tělem.

Ručka v klíně počala pomalu dorážet na orosenou buchtičku. Nejdříve jen tak zlehounka, ale brzy razantně zmizel v její lasturce prstík, aby ho za malou chvilku mohl následovat další. Sladce sténala a opřená o zeď honila si svojí kundičku. Zatímco jí chladivé kapky stékaly po dlouhých krásných nohou.

Byl jsem jako smyslů zbavený. A zas mě ovládnul ten silný chtíč. Chtěl jsem ji mít podobně jako včera Hanku a užívat si s ní báječné rozkoše. Chtěl jsem postříkat její rozkošné vlasy svým semenem, naplnit jí její sladkou tlamičku mojí smetanou lásky a pak zabořit svůj kůl do jejího teplého pelíšku. Chtěl jsem být první, kdo jí pomiluje a dopřeje jí tvrdých mužných přírazů. A byl jsem odhodlán si to co chci vzít…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *