Ošukaná nevěsta

Bylo to asi před třemi lety, když mě jeden z mých kamarádů požádal, abych mu šel za svědka. Popravdě řečeno svatby a pohřby nejsou zrovna z těch slavností, které bych musel, ale protože se Petr nenechal jen tak odbýt, tak jsem nakonec svolil.

Petrova nevěsta se jmenovala Jarka – moc fajn holka se kterou jsem měl tu čest i nějaký ten čásek chodit. Nezkazila žádnou srandu, měla pěkně volné mravy a chlastala tak, že by zahanbila leckterého chlapa. Ale kočka to vám teda byla!

Krásný naducaný kozy, zadeček pěkně takový jak má být, dlouhý blond vlasy a modrý oči to byly její hlavní přednosti. A pak ještě jedná drobnost – vypadala totiž strašně moc nevinně. A to jak známo na naše chlapské plémě nadjiné platí. Vždyť který chlap by odolal překrásné andělsky vypadající holce, která má zrovinka chuť na sex. No a tak jsem Jarce jakožto i spousta chlapů před i za mnou prostě podlehnul a nic na tom nezměnil ani fakt, že to bylo na její svatbě. Ale pěkně popořádku..

Obřad proběhl hladce a všichni svatebčané se přesunuli na žranici do nedaleké hospody. Stůl se jenom prohýbal pod všemi těmi dobrotami a tak jsme si dávali jak hrdlo ráčilo, pili, jedli, hodovali až už jsme všichni byli v té správné náladičce. Jarka s Petrem a spousta dalších lidí tancovali a jejich rodiče si pochvalovali jak jim to náramně sluší.

No a já přitom vzpomínal jaké to bylo tenkrát před léty, když jsem se s Jarkou ve svých sedmnácti vyspal. Byl jsem tehdy ještě takovej poměrně nesmělej kluk, který toho o sexu sice spoustu věděl, ale praxe jaksi zaostávala a tak se mě kámoši rozhodli nějakou tu kurvičku dohodit, abych se otrkal.

Dojednáno, uděláno. A tak zatímco mě Radek pěkně u baru dostával do té správné nálady, Michal obešel své osvědčené milenky, jestli by se jako nenašla nějaká, která by měla chuť mě zaškolit. Jarka už tenkrát taky měla něco vypito a protože se zrovinka rozešla ze svým starým, rozhodla se spojit příjemné z užitečným a do věcí sexu mě zasvětit. Odvedla si mě pěkně do parčíku a tam poté co mi vykouřila můj ocas a já jí vylízal její roztouženou prcinku, ze mě udělala chlapa…

Když jsem jí teď viděl jak se pěkně v rytmu vlní, jak se její kozy pěkně třepou a Petrova ruka bloudí po jejím zadečku, viděl jsem to jako dnes jak mě řekla:“A co moje prdelka, tu mi nevystříkáš?“ Tehdy jsem byl jako u vytržení, když jsem ho do té její úzké dírky vrážel a po chvilce se do té rozkošné prdelky udělal a teď jsem cítil, že bych to s velkou chutí udělal znovu. Snad i proto, že teď by to bylo něco zakázaného, něco co bychom směli vědět jen mi dva s Jarkou a bylo by to naše sladké tajemství.

Z mého rozjímání mě pak vytrhla právě ona – snad si všimla, že se zrovna nějak moc nebavím a tak mě vytáhla do kola. Když jsme se tak společně ploužili parketem, dostal jsem na ní náramnou chuť, chtěl jsem si jí pěkně tvrdě podmanit, polaskat její kozy i překrásnou kundičku. Pěkně divoce se do ní vysemenit a vyplenit i její prdelku. Toužil jsem po ní velice…

Ale ani ona nebyla netečná! Snad když si všimla plamínků v mých očích, když jsem si jí zvědavě prohlížel. Snad že mé doteky byly takové naléhavější a intimnější než obvykle bývají, šeptla mi do ucha:“Počkám na tebe u záchodů, přijď!“ a dříve než jsem se stihnul vzpamatovat zmizela z místnosti.

Sedl jsem si na chvilku ještě ke stolu, aby snad naše počínání nebylo nikomu nápadné a pak jsem se nedočkavě vydal k záchodům. Netrpělivě tam přešlapovala. „No to je dost!“ řekla a už mě táhla dovnitř. Ještě ani za námi nezaklapla západka dveří kabinky, když se na mě nadrženě vrhla. „Chci tě, já tě moc chci, prosím vezmi si mě, udělej mi to, moc tě chci.“ Při těchto slovech ze sebe strhávala oblečení až předemnou stála jen v bílém prádle.

Byl to nádherný pohled na její naducané melounky, které pěkně napínaly podprsenku, jakožto i překrásné průsvitné tanga kalhotky pod kterými bylo vidět její vyholenou prcinku. Přitiskli jsme se k sobě a začali se divoce líbat. Jako dva blázni, kteří podlehli svému chtíči, bez ohledu na to, že by nás někdo mohl načapat, naše jazyky divoce vnikaly do pusy toho druhého. Byla jako vichřice – divoká, nespoutaná a tak moc roztoužená – a to mě nebetyčně rozpalovalo!

Můj ocas stál jako svíčka, stále ještě tísněn kalhotami a ještě více rozdráždován jejími hbitými prstíky, které mne počaly přebytečných svršků zbavovat. Konečně jsem skončil zcela nahý s nalitým ocasem vyzývavě trčícím v ústrety překrásné nevěrné nevěstě.

Jarka můj kůl pohltila do své tlamičky a začala ho zkušeně hulit. Cítil jsem její hbitý jazýček, který objížděl každičké místo mého žaludu, pohrával si s uzdičkou a nezbedně olizoval kapičky smetánky, které z rozdrážděného penisu tu a tam odkáply. Mé vzrušení narůstalo a brzy v mém kůlu zatepalo a její mlsná tlamička už jen polykala výsledek své velmi příjemné práce.

Teď byl ten pravý čas na její zmáčenou lasturku! Pomalu jsem jí začal hladit po stehnech, přibližující se stále více a více k jejímu roztouženému pokladu, způsobujíc jí tak příjemné mrazení v pobřišku. Nedočkavě mi vycházela vstříc, tak moc chtěla učinit zadost té své neukojené touze, až jsem konečně zajel prstíkem do její sladké rýhy a můj prstík její kundičku zvídavě protáhnul.

„Udělej mi dítě,“ hlesla jen rozechvělým hlasem a já nemohl jinak než její přání vyplnit. Ta výzva mě totiž dokonale roztoužila, ano mobilizovala ve mě veškeré mužství a já měl jedinou touhu, zaplnit její překrásně vyholenou lasturku svým semenem a zúrodnit její klín.

Divoce jsem z ní strhnul její tanga a poručil jí, aby na mě pěkně vyšpulila svojí prdelku. Zavedl jsem svůj nalitý ocas do její překrásné lasturky a za jejího vydatného povzbuzování začal v divokém tempu plenit její kundičku. Mé koule hlasitě pleskaly o její prdelku a můj kůl hluboce zajížděl do té sladké broskvičky, když někdo vstoupil na záchod. V tu chvíli by se ve mě krve nedořezal, ale můj zvířecí chtíč byl silnější a já pokračoval. Možná jsem své tempo i zvýšil, protože to že někdo slyší jak ošukávám tuhle překrásnou holku, jak zúrodňuji její klín, jak mé sperma pleská do jejího lůna – to vše mě ukrutným způsobem rajcovalo.

To ale na Jarku bylo příliš. Můj pulzující kůl dorážející do její lasturky jí způsoboval divoký orgasmus a tak i ona dala hlasitě najevo své blažené pocity, zatímco poslední dávky mé sladké smetany končily v její broskvičce. Oba jsme ale měli chuť ještě na jedno číslo a tak jsem neváhal a roztáhnul její překrásnou prdelku. Ano šukání do prdelky, to byla naše specialita – vzpomněl jsem si.

Byla už pořádně roztoužená, takže můj ocas do ní vniknul nebývale hladce. Vysvobodil jsem ještě její překrásné kozy z bílé podprsenky a zatímco je mé nenechavé ruce drtily mrdal jsem jí její prdelku jako o život. Hýkala jako divoké zvíře, kňučela, prosila, abych jí ničil a plenil její zadní dírku. Prosila o to, abych jí propláchl její střeva svým horkým semenem a já její přání beze zbytku plnil. V kůlu mi zatepalo a horké sperma divoce stříkalo do jejích útrob – do útrob ženy, kterou si před pár hodinami vzal můj přítel, do útrob ženy, která mě naučila milovat…

Všechno dobře dopadlo a zvěst o našem milování s Jarkou se k Petrovi nedostala. Ale i tak často přemýšlím o tom, jaká byla moje první ošukaná nevěsta a v mých fantaziích spřádám plány jak si tenhle báječný zážitek zopakovat…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *