Omyl I.

Byl letní páteční večer a Hanka byla sama doma. Byla utahaná z práce která jí poslední dobou dávala pořádně zabrat. Teď myslela jen na to, jak se vykoupe a půjde si lehnout. Její syn Radek, kterému bylo 21 let byl kdovíkde. Studoval a tak býval doma docela málo. Občas přišel i se svou přítelkyní Janou. Nakonec dostala klíče od bytu a někdy spala v jeho pokoji. Někdy sama, jindy s ním. Alespoň ušetřila na kolejích.

Hanka nebyla proti. Jana byla sympatická dívka se kterou si brzy porozuměla. A musela uznat, že si její syn vybral dobře a že má i dobrý vkus. Jana byla štíhlá, vysoká blondýna, s vlasy do půlky zad. Postavu zvýrazňovala pevná, plná prsa a kulaté boky. Byla to prostě dívka na úrovni a Hanka ji měla ráda.

Dnes se tu jen mihla. Vzkázala po Hance, že musí narychlo jet domů. Nestihla to říct Radkovi a zavolat mu bude moci až ráno. Hanka slíbila, že pokud přijde Radek domů, řekne mu to. Po pár minutách Jana vyběhla ze dveří a spěchala na nádraží. Z něj ještě jednou zavolala Hance. Radek ale stále nebyl doma a tak se s Hankou jen rozloučila s tím, že přijede nejdříve v pondělí odpoledne. Takže teď měla Hanka doma klid. Na Radka nečekala. O víkendech chodil pozdě, někdy vůbec. Ale byl na něj spoleh a ona se o něj nebála.

Venku se pomalu setmělo. Hanka jen něco studeného narychlo snědla a odešla do koupelny. Začala se pomalu svlékat. Dívala se na sebe v zrcadle a pomalu sundávala jen kus oblečení za druhým. Zastavila se až v okamžiku, kdy na sobě měla jen krajkovou bílou podprsenku a kalhotky.

Ráda se na sebe dívala a uvědomovala si, že je pořád krásná. Postavu si i ve svých 40 letech udržela krásně štíhlou a její čtyřky byly pořád pevné a nádherně tvarované. Vždy jí záleželo na tom, jak vypadá a dělala vše pro svůj krásný vzhled. A dařilo se jí to. Těšily ji pohledy mužů, kteří se za ní otáčeli. I přesto už nějakou dobu byla úplně sama. Rozvedená byla více jak deset let a od té doby měla jen několik krátkých známostí. Ta poslední skončila na jaře. Nešlo to prostě dál a tak raději dala přednost samotě.

Byly chvíle, kdy se cítila sama. A byly i chvíle, kdy muže zoufale potřebovala. Hlavně, když přes zeď ložnice slyšela slastné vzdechy Radka a Jany, kteří si vášnivě užívali a někdy zapomněli, jak je všechno v nočním paneláku slyšet. Často tomu podlehla a oddala se vlastní rozkoši. Zmítala se na své posteli a nenasytně masturbovala. Dokázala si vystačit sama, ale cítila, že by zase potřebovala v sobě skutečného muže, který by ji naplno uspokojil.

Pomalu si rozepla podprsenku a odhalila svá prsa. Jemně si je začala hladit a cítila, jak jí tuhnou bradavky. Dívala se na sebe do zrcadla a dotýkala se svých koziček. Druhou rukou si vklouzla do kalhotek. Prodrala se chloupky a zajela prstem do dírky. Byla mokrá a horká. Pomalu si stáhla kalhotky a chvíli se dívala na své nahé tělo. Byla strašně vzrušená. Těšila se, jak se ve vaně krásně uvolní a pak nahá přejde do své ložnice a tam se v klidu oddá své rozkoši. Potřebovala to a nestyděla se za to, že si to dělá sama. Měla to ráda a i v době, kdy měla partnera, našla si vždy chvilku jen pro sebe a uspokojila svůj chtíč.

Ponořila své nahé, opálené tělo do horké vody a natáhla se. Bylo jí krásně a chvílemi skoro usínala. Občas jemně polaskala svá prsa, bříško, stehna nebo buchtičku. Byla pořád krásně vzrušená. Hrála si se svými chloupky. Měla je krásně udržované. Pravidelně si je upravovala. Jednu dobu byla úplně vyholená a líbilo se jí to. Nakonec ale dala přednost tenkému proužku chloupků, které zdobily její kočičku. Vždy ji vzrušovalo, když si je upravovala a skoro pokaždé potom vklouzla prsty do své dírky a ukojila hlad své kundičky.

Hanka strávila ve vaně skoro hodinu. Nakonec si dala ještě sprchu a vyklouzla ven. Utírala se osuškou a přitom si laskala své nahé tělo, toužící po orgasmu. Dotýkala se své pičky, klouzala dovnitř prsty a jemně se s ní mazlila. Nemohla se dočkat. Nechtěla to dělat tady v koupelně. Před časem tomu podlehla a její, tehdy dospívající syn ji překvapil v okamžiku, kdy ležela na podlaze z roztaženýma nohama a chtivě honila svůj poštěváček. Byl to trapas a raději se mu chtěla vyhnout.

Blonďaté vlasy si nechala vlhké a rozpuštěné a nahá vyšla z koupelny. Prošla ztemnělým bytem a šla do své ložnice. Dveře Radkova pokoje byly otevřené. Chtěla se podívat, jestli je zavřené okno. Vklouzla dovnitř a potmě ho zavřela. Nerozsvěcovala, aby ji někdo neuviděl z protějšího domu v okně nahou. Otočila se a chtěla odejít. Na stolku uviděla krajkové prádlo jeho přítelkyně. Zastavila se a vzala ho do ruky. Líbilo se jí. Bylo hodně sexy a dostala chuť si ho vyzkoušet.

Pomalu si ho oblékla. Padlo jí skoro na míru. Jana měla podobnou postavu a tak se ani nedivila. Podívala se do zrcadla. I ve tmě její prádlo zářilo na krásném těle a ona ucítila novou vlnu vzrušení. Jako kdyby ji vzrušil pocit. že toto prádlo nocí mladá dívka, že její přítel jí sám rozepíná podprsenku a stahuje kalhotky a pak si ji nenasytně a divoce bere na posteli.

Zavřela oči a rukou si zajela do kalhotek. Laskala se mezi stehny a cítila svou vlhkost. V krku jí vyschlo a ona se nedokázala ovládat. Ustoupila dozadu a posadila se na postel. Saténové povlečení ji chladilo na stehnech a na zadečku a ještě více ji vydráždilo. Podlehla svému chtíči. Sundala si podprsenku a natáhla se na posteli. Zhluboka dýchala a rukama hladila své horké tělo. Rukou dychtivě pohybovala v kalhotkách a oddávala se rostoucí rozkoši. Cítila mezi prsty tvrdý poštěváček a prostředníčkem prudce vklouzla do své dírky. Zasténala a pohybovala jím ve své horoucí kundičce.

Stehna měla široce roztažená a bez zábran onanovala. Druhou rukou pevně svírala své prsy. Hlasitě sténala, zmítala se na posteli postupující rozkoší a prsty vnikala co nejhlouběji do svého klína. Během několika vteřin její tělo zachvátil zničující orgasmus. Házela dlouhými vlasy, vzlykala a nemilosrdně dráždila svou pičku a vztyčené bradavky prsou. Svíjela se v peřinách a oddávala se neskutečné rozkoši. Když její orgasmus odzněl, ležela vyčerpaně na posteli a zírala do stropu. Jen na okamžik se neovládla a přivřela oči. Téměř okamžitě ji přepadl spánek. Usnula v synově posteli skoro nahá, jen v kalhotkách jeho milenky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *