Po diskotéce I.

Honzovi bylo už přes čtyřicet. Byl to vysoký a statný muž a na svůj věk vypadal dobře. Na rozdíl od svých některých vrstevníků až moc dobře. Za svůj život stihl dvě manželství. To první trvalo skoro deset let a skončilo vlastně najednou. Jednoho dopoledne se předčasně vrátil ze služební cesty. Nějaká jednání mu odpadla a on přijel skoro o celý den dříve. Už když vešel do bytu poznal, o co jde. V předsíni byly dva páry bot, které neznal. A z ložnice se ozývalo hlasité hekání jeho zákonité manželky. Pomalu přistoupil ke dveřím…

Jeho žena stála na všech čtyřech a divoce honila a kouřila ptáka nějakého muže. Zároveň do ní zezadu prudce zarážel své kopí další chlap. Poznal v nich její kolegy z práce. Fascinovaně se díval, jak mrdají jeho ženu. Šukali na plné obrátky a nakonec ji celou zacákali semenem. Jeden jí zaplavil obličej a druhý postříkal její pevný, statný zadek. Pak to šlo rychle. Vtrhl do ložnice a překvapené milence z bytu vyrazil. Nejprve je samotné a pak teprve věci. Pak se vrátil do ložnice a podíval se na svou ženu. Byla nahá, zcákaná semenem a v očích měla strach. Dívala se na něj a čekala co udělá.

Jednu chvíli váhal. Až do toho dne ji miloval. A chtě nechtě v duchu přiznal, že pohled na šukající trojici ho vzrušil. V kalhotách mu pulsoval mohutný ocas a on měl velkou chuť ho do ní vrazit a udělat jí to. Udělat jí to tvrdě, aby si to pamatovala. Pak si to rozmyslel. Přikázal jí, ať se sbalí a večer ji odvezl na vlak, který ji odvezl k její matce. Rozvod proběhl rychle.

Druhé manželství byl omyl od počátku. Trvalo krátce a nestálo za nic. Pak se už raději na žádnou nevázal. A teď tady stál uprostřed dunící diskotéky. Přišel sem s několika známýma. Vlastně se mu sem ani nechtělo, ale přemluvili ho. Seděl u baru a popíjel skotskou. Díval se na parket, kde se ve strojovém rytmu techna vlnilo několik desítek lidí. Rozhodl se, že až dopije, zavolá si taxíka a pojede domů. Jeho pohled se zastavil na kypré černovlásce. Mohutná prsa se houpala v rytmu jejího tance. Držela je jen černá podprsenka. Krátká sukně nabízela pohled na její pevná stehna a kulatý zadek. Pomyslel si, jaké by to bylo, kdyby ji píchal zezadu, potom jí projel zadek a nakonec se jí vystříkal na mohutné kozy. Odtrhl od ní pohled a chvíli těkal očima po sále. Děvčat tu bylo požehnaně. Musel uznat, že by si vybral. Jenže, do tohohle prostředí nějak nezapadal. Skoro každá dívka mohla být jeho dcerou.

Z davu na parketu se vynořila drobná, nakrátko ostříhaná hnědovláska a vyhoupla se na stoličku vedle něj. Oblečená byla do bílé halenky a černé krátké sukně. Na očích měla brýle, které jí slušely. Objednala si kolu a vytáhla cigaretu. Rozhlédla se, kdo by mohl mít oheň. Aniž by se chtěl Honza podbízet, vytáhl zapalovač. Byl právě na odchodu, ale tohle ještě udělat mohl. Škrtl a nastavil plamen před dívku.

Zapálila si a vyfoukla proužek kouře. Pak si pohledem přeměřila Honzu. „Děkuju,“ řekla a nespouštěla z něj oči. „Vy mi tady nějak nezapadáte.“ Pokrčil rameny. „A kam bych zapadal?“ zeptal se schválně. Ve skutečnosti ani neměl moc chuť na bezduchý hovor s nějakou puberťačkou. Ale tahle vypadala sympaticky a inteligentně. „Spíš do nějakého klidného baru, mezi seriózní lidi. Rozhodně ne sem…,“ mávla rukou směrem k parketu až pohrdavě. „Taky se divím, co tady dělám.“ Začínala se mu líbit. Ale nedělal si nějaké nároky. „Tak co kdybych vás pozval do prostředí, kde víc zapadám,“ zkusil to. Podívala se mu do očí. „Tak jo. Trochu klidu a inteligentní rozhovor není na škodu. Já jsem Monika,“ podala mu ruku a usmála se.

Už v taxíku se dozvěděl, že jí je 19 a studuje literaturu. Byla docela upovídaná, ale příjemně se poslouchala. Několikrát se přistihl, že při pohledu na ni přemýšlí, jaké má asi prsa. Pod halenkou vypadala hezky pevně. Ale to holky v tomhle věku mívají. Raději zavrhl nějaké hříšné myšlenky. Když vystoupila z taxíku a on šel chvíli za ní, sjel jeho pohled na pevný, oblý zadeček a štíhlá stehna. V přítmí diskotéky, které přerušovaly záblesky barevných světel, si nevšiml jak hezky je stavěná. Byla sice drobnější, ale měla to, co má mít správná mladá holka.

Zavedl ji do jednoho příjemného baru v centru. Znal i příjemnější místa, ale nechtěl ji vést do bočních uliček. Kdo ví, co by si pomyslela. Objednal láhev bílého. Ztracený a beznadějně nudný večer byl najednou příjemný. Byla sice o víc jak dvacet let mladší, ale docela dobře si popovídali. Blížila se půlnoc. Láhev byla skoro prázdná a bar se pomalu zavíral. Váhal, zda ji pozvat k sobě domů. Vypadala slušně na to, aby přijala pozvání od chlapa, kterého zná sotva pár hodin. Raději jí objedná taxíka, ať ji odveze domů. Zaplatil a vyšli spolu na ulici. Mrholilo.

„Co teď? Znáš ještě něco, kam bychom mohli zajít,“ zeptala se. „Všude je už zavřeno.“ Váhal, zda ji má pozvat k sobě domů. „Jsi milá holka a jestli máš chuť a nemáš strach, můžu tě pozvat k sobě domů. Nechám to na tobě,“ nabídl jí nakonec. Dlouze se na něj podívala svýma černýma, hlubokýma očima. „Tak jo,“ řekla jen. Mávl na kolem jedoucí taxík a řidiči řekl svou adresu. Celou cestu mlčeli. Poprvé myslel na její tělo. Byla inteligentní a příjemná, ale hlavně to byla hezká holka. A on už by konečně nějakou potřeboval.

Netrvalo to moc dlouho a dveře jeho bytu za nimi zaklaply. Měl ve zvyku za sebou večer zamykat. Teď to ale raději neudělal, aby ji nepolekal. „Máš docela slušnou knihovnu,“ hodnotila jeho knihy. „Žádný brak.“ Najednou vytáhla tlustou, bílou knihu. Podívala se na ni a usmála se. „Taky svým způsobem klasika. Markýz De Sade. To jsi přečetl?“ „No, vlastně to byl dárek od kamaráda. Nepřečetl jsem to celé,“ odpověděl jí beze studu a posadil se na gauč. Vrátila knihu zpátky. Chvíli si je ještě prohlížela a pak si sedla do křesla proti němu. Nohu si přehodila přes nohu. Sukně se jí shrnula a odhalila štíhlá stehna. Neubránil se pohledu na ně. Začínala ho silně přitahovat.

Seděla beze slova a bez jediného pohnutí proti němu a pozorovala ho. Nevěděl kam s očima. Nakonec se jejich pohledy setkaly. „Chceš mě dostat do postele, nebo jsi mě pozval fakt jen tak,“ zeptala se přímo. Snažil se nevypadat zaskočený její otázkou. Ale právě ta otázka ho přesvědčila, že ji chce. „Nejprve to bylo jen tak. Pak ses mi ale zalíbila,“ odpověděl. „Takže mě chceš šoustat?“ ptala se ho s ledovým klidem. „Jsem o dost starší,“ odpověděl, jako kdyby ji chtěl odradit. Přitom ale cítil, jak mu pták v kalhotách roste při pomyšlení na mladé tělo té dívky. „Na věku nezáleží. Jsem tady třeba právě proto, že jsi starší.“ Vstala a přišla až těsně k němu. Dívali se jeden na druhého. Monika si pomalu klekla a začala mu hladit kolena a stehna. Bylo to nesnesitelně vzrušující a na kalhotách se mu vytvořila boule. Její ruce pomalu, ale s jistotou postupovaly právě k tomuto místu. Nebránil jí…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *