Omyl III.

Ještě se nestačila uklidnit a Radek se na ni doslova vrhl. Ležel na ní celou váhou, vášnivě ji líbal a svůj tvrdý ocas zasunul do její kundičky. Zasténala a objala ho stehny. Cítila jak ji pomalu začíná šoustat. Šílela rozkoší a svými pohyby ho vybídla k co nejprudší souloži. Její syn do ní zarážel svůj veliký čurák a ona hlasitě vzdychala. Mrdal ji fantasticky a ona se snažila znásobit i jeho rozkoš stahy své pochvy. Pevně v sobě držela jeho ptáka.

Divoká jízda netrvala dlouho. Radek ji píchal jak nejrychleji mohl a přivedl ji tak k dalšímu vyvrcholení. Ani si neuvědomila, jak hlasitě pod ním křičí a jak zatíná nehty do jeho ramen, zatímco on chňapl po jejích prsech. Vší silou je mačkal, zlehka kousal a prudce do ní vnikal. Celé její tělo se otřásalo v bouři orgasmu. Radek do ní zběsile přirážel a hlasitě sténal. Po chvíli doslova vytrhl čuráka z její pičky a mohutnými gejzíry hustého semene zacákal matčino břicho a prsa. Nastavovala své tělo jeho výstřikům a roztírala si semeno po hrudi.

Když se vystříkal, vzala jeho čuráka do ruky a zasunula si ho do pusy. Vysávala z něj poslední zbytky sladkého spermatu a jazykem ho znovu jemně dráždila. S uspokojením cítila, že jeho mohutná erekce nepolevuje. Jeho pták zůstával stále obrovský a tvrdý, připravený na další divoké hrátky. Naplno mu ho začala kouřit. Chvílemi jeho čuráka jen jemně laskala aby ho vzápětí začala divoce sát. Radek zhluboka dýchal a hladil matčiny vlasy.

Když se postavila na všechny čtyři a svůdně na něj vyšpulila pevnou prdelku, neváhal. Klekl si za ni a jazykem začal olizovat její frndičku. Laskal ji přitom prsty a poslouchal slastné sténání své milenky. Viděl, jak si sama zasunula ukazováček do konečníku a zatímco ji lízal, sama si prstem šoustala prdelku.

Pak si za ni klekl a chytil ji za půlky. Namířil fialovorudý žalud do její dírky a plynule do ní vnikl. Dělal do pevně, ale jemně. Hanka jen zakňučela když cítila, jak do ní zezadu vklouzl synův čurák a zajel do ní až po koule. Svíral ji dlaněmi za prdelku a dlouhými, pevnými tahy ji píchal. Poslušně držela a občas si rukou zajela mezi nohy. Cítila tak jeho pohybující se ocas a mohla si přitom prsty laskat nadrženou píču. Hlasitě vzdychala a vychutnávala si báječné šoustání. Líbilo se jí to a cítila, že brzy bude hotová. Sama se pohupovala v bocích a usnadnila Radkovi píchání.

Orgasmus přišel nečekaně rychle. Zabořila hlavu do polštáře a utlumila tak své hlasité výkřiky. Její vyvrcholení bylo nejsilnější z těch, které dnes prožila. Radek neustával v pohybech a bušil svým ocasem na její kundičku. Byl úžasný a vytrvalý. Najednou z ní pomalu vyklouzl a přitiskl žalud na její prdelku. Prohnula se a beze slova mu nabídla svou druhou dírku.

Radek se svým mohutným kůlem dral do matčiny uzounké prdelky. Hanka zatínala nehty i zuby a s hlavou zabořenou do polštáře držela, dokud se do ní nedostane. Cítila bolest, ale byla to příjemná a vzrušující bolest. Měla ráda anální sex a teď si ho po dlouhé době mohla dopřát. Radkův ocas byl sice hodně velký, ale to ji nemohlo odradit.

Po chvilce byl v ní úplně celý. Chvíli počkal, aby si zvykla a pak ji začal píchat do zadku. Hlasitě vzdychala a vychutnávala si směsici bolesti a rozkoše. Byl opatrný a ona si zvykala na jeho velikost. Líbilo se jí to a sama si prsty honila poštěváček. Koule jejího syna pravidelně narážely na prdelku a oba tlumeně vzdychali. Radek pomalu zvyšoval tempo. Nedokázal už odolávat vzrušení. Naplno začal souložit svou matku do zadečku. Po několika prudkých přírazech z ní vyklouzl a zkropil kulaté půlky horkým semenem. Fascinovaně se přitom díval, jak její ruka divoce kmitá mezi stehny, jak prsty vnikají do pochvy.

Rychle si lehla na záda a vklouzl hlavou pod ni. Přitiskl ústa na její klín a začal ji nenasytně lízat a mrdat prsty. Hanka se vzepjala a nechala ho, aby ji opět ukojil. Seděla nad ním, klín mu tiskla do obličeje a křečovitě pohybovala pánví. Prsty zabořila do jeho vlasů a prožívala další prudké a zničující vyvrcholení. Potom se zhroutila vedle něj. Leželi vedle sebe a zhluboka oddychovali. Byli nádherně utahaní po vášnivé a zběsilé hře jejich těl.

Radek se nad ni nahnul a chvíli ji vášnivě líbal. Neodmítala jeho polibky, naopak je ráda opětovala. Cítila se krásně uvolněná. Předchozí okamžiky byly nádherné a ona si byla jistá, že kdyby měla na výběr, opět by se Radkovi celá odevzdala. Přestože to byl její syn… Netrvalo dlouho a oba vedle sebe spokojeně usnuli.

Ráno se Hanka probudila už za světla. Její syn vedle ní oddychoval v hlubokém spánku. Jeho ruka objímala její prsa a pevně se k ní tiskl. Napadlo ji, že by se měla vytratit. Co kdyby ji tady uviděl a došlo mu, s kým si včera užíval. Pokusila se vyklouznout z postele. Radek zavrněl ze spánku a jakoby ji odmítal od sebe pustit. Nechtěla ho probudit. Najednou ucítila, jak ji políbil na krk. Oči měl stále zavřené, ale probouzel se. Pokud už nebyl vzhůru úplně. „Nikam nechoď, miláčku. Je mi u tebe krásně,“ zašeptal najednou a jeho ruka nahmatala Hančin zadeček. Na stehnech ucítila jeho trčící ocas. Chtěl ji.

Napadlo ji jediné. Vyskočila nahoru, přeběhla přes postel a zatáhla žaluzie. V pokoji byla tma. „Proč zatahuješ? Chci tě vidět. Jsi moc krásná,“ řekl Radek a otočil se na záda. Odhodil přikrývku a odhalil své nahé tělo a stojící penis. Hanka cítila velké vzrušení. Chtěla zase souložit. Pak snad usne a až se probudí, bude se moct vytratit. A pak mu snad něco namluví…

Posadila se na postel vedle Radka a vzala jeho penis do ruky. Pomalu mu ho honila. Zavřel oči. Sklonila se k němu a vzala ho do svých úst. Spokojeně zasténal a vychutnával si její kouření. Uměla to báječně a jeho vzrušení rychle narostlo. Hladil ji po vlasech. Hanka se zvedla a obkročmo nasedla na penis svého syna. Hladce vklouzl do její mokré pičky. Byl hodně hluboko a ona se pomalu a jemně na něj napichovala. Rukama hladila jeho hruď a on laskal při souloži její plná prsa.

„Jsi úžasná. Jsi nejlepší,“ sténal a přidržoval ji za boky. Začínala být divočejší a prudce se na něj napichovala. Blížila se rychle k prudkému vyvrcholení. Věděla že přijde najednou a nečekaně, ale o to silnější bude. Jezdila svou píčou po celé délce jeho penisu a vnímala jeho vzdechy. Chtěla, aby stříkal do ní, aby vyplnil její vyhladovělou dírku svou sladkou šťávou. Radek se posadil. Tvrdě na něm jezdila. On jí zatím laskal ústy kozičky. Cítila, že ji zlehka kouše. Zároveň se jeden z jeho prstů prodíral do úzké prdelky, kterou včera tak nádherně vyplenil.

Křičela a prudce přirážela. Prožívala nekonečný orgasmus a chtivě na jeho ocase jezdila. Radek její prudkou jízdu nevydržel. Zaklonil hlavu několikrát vykřikl a naplnil matčinu kundičku svým spermatem. Cítila jak to do ní chrlí jak se do ní vyprazdňuje. To ještě zvýšilo její rozkoš a prodloužilo vrchol její slasti. Pak na něm zůstala sedět. Cítila jeho ochabující penis ve svém klíně a jeho hlavu tiskla na svá prsa. Jemně se s nimi mazlil.

Začínalo jí být jasné že se z toho jen tak nedostane. Nevěděla co má dělat. Bylo jí nádherně. Jejím včerejším i dnešním milencem byl ale její vlastní syn. Ten ji teď laskal na pevných prsou. Hladila ho po vlasech. Cítila, jak z ní vytéká jeho sperma. „Musím do vany,“ zašeptala potichu, aby ji nepoznal po hlase. „Chci jít s tebou,“ odpověděl Radek. To nemohla dovolit. Zavrtěla hlavou a položila ho na záda. „Ještě spi,“ zašeptala a políbila ho. Snad jí to vyjde pomyslela si.

Vstala a pomalu šla s jeho pokoje. Věřila že vše se utajilo a navždy zůstane jejím tajemstvím. „Mami,“ ozval se Radek za ní. Krev v ní ztuhla. Zastavila se. „Bylo to nádherné. Jsem ti moc vděčný,“ řekl její syn. „Ty o tom víš“ zeptala se roztřeseným hlasem. „Poznal jsem to už včera. Nejprve jsem myslel, že je to Jana, ale brzy jsem poznal, kdo je u mě v posteli.“ Hanka se otočila. Stála nahá ve dveřích a dívala se na svého syna.

„Znám tvůj parfém. Vždyť jsem ti ho dám dal k narozeninám. Nejprve jsem myslel, že si ho Jana půjčila. Jednou to už udělala. Ale pak jsem se tě začal dotýkat a poznal jsem, že jsi to ty. Nikdo jiný to být nemohl.“ „A proč jsi nepřestal?“ „Nechtěl jsem. Vždy ses mi líbila a najednou jsem dostal tuhle možnost. Využil jsem ji. Kdybys ráno nic nedělala neřekl bych ti o tom. Ale ráno to bylo moc hezké. Ujistilo mě to, že i tys chtěla mě. A tak jsem si řekl, že ti dám najevo, že o tobě vím,“ říkal Radek a díval se na ni. Potom pomalu vstal a rozhrnul žaluzie. Do pokoje dopadlo světlo a oni se na sebe dívali. Byli oba nazí.

„Jsi moc krásná. Včerejší noc a dnešní ráno jsou pro mě nezapomenutelné. Nikdy toho nebudu litovat a nikdy na to nezapomenu,“ řekl Radek a přišel ke své matce. Jemně ji políbil na rty. Jeho blízkost ji vzrušovala. Byl to krásný mladý muž a ona nedokázala odolávat. „Jestli chceš, přijď za mnou do vany,“ zašeptala a políbila ho pootevřeným rty. Věděla, že přijde. Jeho penis pomalu tvrdnul. Pohladil mu ho a odešla. Její syn ji pomalu následoval. Nemohl se dočkat, až bude šoustat matčinu píču a zadek v koupelně a v plném světle ji celou postříká.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *