Mejdan na školním výletě

Letos se naše třída rozhodla v rámci ukončení základní školy jet v červnu na dvoudenní školní výlet, který měl být jakýmsi završením našeho života tam. Vzhledem k tomu, že máme výborného třídního, který vše připravil, měli jsme na tenhle výlet našetřeno z jarní brigády na poli. Všichni jsme se na výlet těšili a společně vybrali trasu s návštěvou několika hradů a dalších turistických památek. V sobotu ráno jsme se sešli před školou, nasedli do autobusu a vyrazili. Samozřejmě nejsilnější jádro obsadilo zadní sedadla autobusu a pouštěl se kazeťák. Už při odjezdu bylo pěkné vedro a tak byli všichni jen v kraťasech a tričkách, takže my kluci jsme se při debatách rádi nahýbali a pokoušeli se zahlédnout něco za tričky a blůzami našich spolužaček. Zvlášť pohledy na ty vyvinutější partie ve mně vyvolávaly bouře hormonů a když se ještě některá přehnula přes sedadlo a měla prsa přímo nad mýma očima, měl jsem co dělat.

Cesta probíhala za všeobecného veselí, došlo k návštěvě historické památky a pozdě odpoledne jsme přijeli do ubytovny. Měli jsme k dispozici samostatnou budovu včetně klubovny. Následovala večeře v restauraci a přesun zpět na ubytovnu. V devět večer přiběhl kamarád, že učitel odešel zpět do restaurace k baru a my v klubovně vytáhli kazeťák a zahájili diskotéku. Po nějaké hodince pouštění známých hitů se přešlo na ploužáky. Nejlepší a nejodvážnější holky už k sobě tiskli kamarádi a kolem stěn u stolů zůstávaly jen ty vychovanější a stydlivější.

Ty ostatní se sem tam k někomu odvážily a po jednom tanci si šly zase sednout. Nejsem moc dobrý tanečník, takže když jsem tančil s nějakou holkou, byl jsem tak asi třicet centimetrů od ní a styděl se jí dívat do očí. Potom se ke mně přitočila Barbora. Objala mě kolem krku a celá se na mě přitiskla. Položila mi hlavu na rameno, tak jsem si dodal odvahy a přitiskl ji také k sobě. Při ploužáku jsem plně cítil její prsa na mém hrudníku. „Je to perfektní, že jo,“ započala hovor a plně se na mě zavěsila. Byl jsem z toho celý nesvůj, ale abych řeč nestála tak povídám: „No jasně, ještě že jsme ten výlet dali dohromady.“ Věděl jsem, že u ní nemám šanci, ale plně jsem se věnoval tanci a vychutnával pocity přitisknutého mladého ženského těla. „Proč nevyzveš k tanci Evu ?“ řekla při skončení písničky a zavěsila se do druhého spolužáka.

Eva byla jedna z nejlepších žaček ze třídy, dobře se učila a moc s námi nekamarádila. Zato byla vysoká a měla štíhlou postavu. Byla z bohaté rodiny, chodila dobře oblékaná a slušně se chovala. Nechodila s námi na žádné akce, vlastně ji nikdo ani nezval. Řekl jsem si proč ne a s další písničkou k ní přistoupil a požádal jí i tanec. Neodmítla a šla se mnou. Moc nám to nešlo, držela si ode mne odstup, ale nevzdával jsem to. Po skončení písničky jsem ji nepouštěl a tančil s ní i další písničku. Během ní se k nám přitočila moje předchozí tanečnice Barbora a jakoby náhodou šťouchla do Evy, která se tím přitiskla na mě. Jak byla o mě opřená, využil jsem toho a přejel jí rukama po zádech a už ji od sebe nepustil. Přes blůzu jsem na jejích zádech cítil ramínka podprsenky. Vsával jsem do sebe vůni jejích dlouhých vlasů. Najednou se mi zadívala do očí a naše rty se k sobě přiblížily a jemně jsme se políbili. Začali jsme si šeptat do uší. Povídali jsme si a já si při tanci dovoloval víc a víc. Opět jsme se políbili a najednou mi Eva pošeptala: „Za chvíli přijď za mnou do posledního pokoje,“ a vytratila se. Já ji pak za chvíli následoval.

Otevřel jsem dveře od pokoje a uviděl ji stát u okna. „Zamkni dveře,“ řekla mi potichu a já otočil klíčkem ve dveřích. Poprvé v životě jsem byl v takové situaci sám s holkou v pokoji. Ani jsem si neuvědomoval co dělám a přistoupil jsem k ní. Dívala se mi do očí a já jsem ji začal líbat. Nechala se a pochvíli začala být v líbání aktivnější než já. Naše jazyky po sobě jezdily a já ji přitom hladil po vlasech. Vášnivě jsem ji líbal a začal jí sundávat blůzu. Potom mi ona pomohla sundat si košili. Vzadu jsem jí prsty rozepnul podprsenku a nechal ji spadnout na zem. Stáli jsme do půl těla nazí, líbali se a hladili. Jednou dlaní jsem začal hladit její ňadro. Prudce jsme dýchali, líbali se a užívali si jeden druhého. Přešli jsme k posteli a já ji položil na záda. Sundal jsem si boty, kalhoty a ponožky a lehl si k ní. Oba jsme se vzájemně vzrušovali a hladili. Odhodlal jsem se a rozepnul jí sukni. Ležela vedle mě pouze v kalhotkách. Líbal jsem jí ňadra a prsty zajížděl pod gumu kalhotek. Začala se pode mnou vrtět zatímco jsem ji dlaní hladil po vnitřní straně stehen. Hladila mě ve vlasech a vzrušeně dýchala. Měl jsem penis napnutý k prasknutí a tak jsem si sundal slipy. Pomalu jsem jí stáhnul kalhotky a zasypal její tělo přívalem polibků. Na jedné ruce jsem byl vzepřený a druhou vložil mezi její nohy. Byla mezi nohama krásně vlhká a já vytrvale hladil její kundičku. Plně se poddávala mé dlani a mírně roztáhla stehna od sebe. Toho jsem využil a přesunouc se mezi její stehna uchopil jsem do ruky svůj nalitý penis. Nasadil jsem ho mezi její pysky a začal pomalu vjíždět dovnitř. Šlo to jen kousek, tak jsem prudkým pohybem protrhl její panenskou blánu. Škubla sebou a obejmula mě nohama. Pomalu jsem vjížděl do ní a vyjížděl ven. Začal jsem cítit, jak se mi sevřely varlata a já ucítil v penise cukání spermatu. Nemohl jsem to vydržet a prudkým přírazem jsem se do ní udělal. Několika dalšími pohyby jsem se pak do ní definitivně vyprázdnil.

Ještě hodinu jsme tam leželi nazí a mazlili se. Potom jsme se oblékli a každý zvlášť jsme se vrátili mezi ostatní, takže nikdo nic nezpozoroval. A jak to bylo dál ? Od té doby jsme se několikrát sešli, ale už jsme spolu nespali. Nakonec ona nastoupila na gymnázium v jiném městě a už jsme se vůbec neviděli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *