Po diskotéce II.

Když její ruka pomalu rozepla poklopec a dlaň jemně vklouzla dovnitř, zhluboka se nadechl. V příští vteřině ta mladá kočička držela jeho nabobtnaný, vztyčený ocas. Dráždila ho chvilku v kalhotách a pak ho pomalu vytáhla. Oči se jí zaleskly touhou, když očima přeměřila jeho velikost. Pomalými tahy shrnovala předkožku přes lesklý žalud. Ústa měla pootevřená a jazykem se přejížděla po rtech. Pak se naklonila, neobyčejně jemně políbila špičku žaludu a vzápětí vsála celý ocas do svých úst. Honza zalapal po dechu a poddal se.

Monika ho pomalými, pravidelnými tahy kouřila. Pevně obemykala mohutný klacek rty a klouzala jimi od kořene penisu až k žaludu. Náruživě ho sála a kmitala po něm jazykem. Cítil, že po delším půstu je blízko vyvrcholení. Zasténal a zajel do krátkých vlasů své mladé milenky. Přidržel si ji ve svém rozkroku a cítil, jak explodoval v mladé, smyslné pusince. Plnil ji mohutnými, vydatnými gejzíry spermatu a ona vše bez známky odporu polykala. Celá jeho mohutná dávka zmizela v Moničiných ústech.

Zůstal uvolněně sedět na gauči a díval se, jak si stále hraje s jeho ptákem. Vypadala nádherně a její mazlení bylo úžasné a nekonečné. Pak ji vzal za ruku a přiměl ji vstát. Jeho ruce bloudily po jejím těle a začaly ho zbavovat oblečení. Rozepnul zip sukně, která se svezla na zem. Pak jí sundal halenku. Stála před ním jen v bílém spodním prádle. Vypadala skvěle, její tělo bylo pevné a pružné. Zbavil jí podprsenky a stiskl její kozičky. Tvrdost půvabných dvojek ho fascinovala. Přisál se rty k tmavě rudé bradavce. Vášnivě ji sál a jemně kousal. Poprvé hlasitě zasténala. Ruka jí sklouzla do kalhotek. Sama se laskala a nabízela mu svá prsa. Potom ji vzal do náruče a odnesl do ložnice. Položil ji na postel a zbavil se oděvu. Jeho ocas tvrdě a vyzývavě čněl proti ní. Toužil se jí zmocnit.

Objal ji a doslova z ní serval kalhotky. Konečně spatřil její kundičku. Byla bez jediného chloupku, dokonale hladká. Roztáhla nohy a nabídla mu pohled na masité stydké pysky a tuhý, růžový poštěváček. Zabořil hlavu mezi její nohy. Rozevíral její mušli a divoce na ni útočil jazykem. Cítil její pronikavou vůni a chuť. Chtivě ji lízal a ona hlasitě vzlykala. Rukama mu čechrala vlasy a silně tiskla jeho hlavu mezi svá roztažená stehna.

Zasunul jí do pochvy dva prsty a pravidelnými pohyby ji dráždil. Jazykem nemilosrdně drásal klitoris. Svíjela se a kňučela. Vzpínala se na jeho posteli a doslova s ním zápasila. Sevřel ji jednou rukou kolem boků, tiskl tvář na její rozpálenou a zmáčenou buchtičku a vnikal do ní prsty. Neustával, dokud se nerozkřičela v prudké extázi.

Zasypal její tělo polibky. Směřoval od roztouženého pohlaví, přes ploché bříško, pevná prsa, až k jejím rtům. Její jazyk už nedočkavě čekal na jeho. Ležel na ní celou váhou a dychtivě ji líbal. Vzala jeho stojící kopí do dlaně a nasměrovala si ho k ústí své dírky. „Dělej, strč mi ho tam,“ vydechla. Pevně do ní přirazil. Prohnula se v pase a zasténala. Celý jeho mohutný ocas vězel v její mladé, uzounké jeskyňce. Nádherně ho svírala. Vzepřel se na rukou a pomalými pohyby ji začal projíždět. Rukama si sama masírovala prsa a stehny ho objala kolem pasu.

„Přitlač. Dělej mi to tvrdě,“ sténala a on jí vyhověl. Šoustal ji celou délkou svého penisu a prudce narážel až na dno mladé pičky. Vzrušovalo ho její hlasité sténání. Jednou rukou sevřel její prs a silně ho mačkal. Svíjela se pod ním a vypínala svůj klín proti němu. Dychtivě se mu nabízela a on takovou nabídku nemohl odmítnout.

Na okamžik z ní vyklouzl. Obrátila se na břicho a postavila se na všechny čtyři. Chytil ji za zadek a vstoupil do ní zezadu. Zajel do její pičky až zezadu. Ucítil její dlaň na svých varlatech. Svíral ji v bocích a pevně ji mrdal zezadu. Vzlykala a prsty si laskala poštěváček a jeho koule. Cítil v nich silný tlak. Monika se vzápětí propadla do hlubin dalšího zničujícího orgasmu. Skoro se neovládala. Zakousla se do polštáře, aby utlumila hlasitý křik, který vycházel z jejích úst. Zarážel do ní prudce svůj kolík a vychutnával si křečovité stahy její štěrbiny.

„Strč mi ho do zadku,“ zachrčela Monika. Bylo to příliš lákavé, aby tomu odolal. Vyklouzl z vypleněné pochvy a nasadil naběhlý žalud na uzounkou zadní dírku. Přitlačil. Monika vyjekla a ucukla. Pevněji ji chytil a vnikl do těsného konečníku. Monika křičela a naříkala. Když ale ucítila, že polevil, protože jí nechtěl ublížit, vykřikla: „Dělej, píchej mě do zadku!“ Poslechl. Mohutný ohon zasouval do její prdelky. Celou dobu naříkala a kňučela. Zakousla se do polštáře a prsty křečovitě zatínala do prostěradla. Cítila palčivou bolest, která ji ale neobyčejně dráždila. Postupně ale ustupovala a nahrazovala ji intenzívní rozkoš.

Honza ji pevně držel v pase a ukájel se v jejím zadečku. Jeho ruka laskala hebkou, pružnou pokožku dívčiny prdelky. Najednou se zvedla a dopadla na pevné půlky. Vykřikla. Zopakoval to, tentokrát jemněji. Výkřik nebyl tak hlasitý a bylo z něj poznat, že se jí to líbí. „Jo, tohle mi dělej. Plácej mě přes prdel,“ zavyla a prohnula se v pase. Opět do ní zarazil čuráka až po koule. Zhroutila se na postel. Ležel na ní, mrdal ji do zadku a plácal dlaní přes zadničku. Střídal prudké a silné údery s jemnějšími, které ji dráždily až k nepříčetnosti. Hekala bolestnou rozkoší. Nakonec ji obrátil na záda. Položil si její nohy na ramena a ptákem opět nenasytně zajel do zadní dírky. Pohyboval se v ní rychle a prudce. Díval se, jak si sama rukama hladí prsa a honí poštěváček. Vzrušovala ho její masturbace, zatímco ji šoustal do řiťky.

Zalapala bezmocně po dechu a její tělo zachvátila další prudká vlna rozkoše. Vsunul jí prsty do dírky a zajel co nejhlouběji. Doslova explodovala. Pořád se pohyboval v její prdelce, ale cítil, že jeho sperma se dere ven. Vytáhl ho z ní a vzal do ruky. Jeho sperma stříkalo v dlouhých pramíncích a dopadalo na její obličej a hruď. Spokojeně a už trochu klidněji dýchala a roztírala si ho po ňadrech. Pak se jeho tělo sesunulo na její. Hladil ji po rozpálené pokožce a byl vděčný, že na tu diskotéku nakonec šel. Od toho dne v ní měl milenku, která se ráda poddala jemnému, něžnému milování i pěkně tvrdému a ostrému řádění…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *