Servírka Katka

Jednoho dne jsem se cestou z práce stavil v malé kavárně, kterou navštěvuji každý den během polední přestávky. Sedl jsem si jako obvykle ke stolku u okna a pozoroval dění na ulici. Za malinkou chvilku přišla nádherná servírka, kterou jsem zde ještě neviděl, černé vlasy jí padaly přes nádherná ramena a jemně se dotýkaly špičkami jejích pevných prsou, které se rýsovaly pod blůzkou. Byla to prostě holka, která by stála za nějaký ten hřích.

Objednal jsem si kávu, sledoval její překrásný zadek a přitom přemýšlel jak to jen udělat abych se s ní seznámil. Netrvalo to dlouho a na stole mi přistál šálek s kávou. Zřejmě jsem se jí zalíbil, protože mi celou věc řádně ulehčila. Zeptala se totiž, zda si může na chvilinku přisednout. Představil jsem se a zjistil jsem že se jmenuje Katka je jí 23 let a přidělává si zde na studia na vysoké škole. Chvilku jsme si jen tak nezávazně povídali než jsme přešli k tématu ke kterému jsem se snažil dostat už skoro od samého začátku.

Pověděla mi že právě teď je bez přítele a tudíž i bez pořádného sexu, přičemž po mně hodila očkem a mrkla a já hned ucítil takový ten krásný tlak v kalhotách. Pak jsme si povídali ještě malou chvilku do té doby než se začali do kavárny trousit zákazníci. Pak se mi Katka omluvila a vtiskla mi cosi do ruky, políbila mne a odešla se věnovat své práci. Já jsem nechal příslušný obnos na stole a vyšel před kavárnu, otevřel svou dlaň a konečně si prohlédl to co jsem od Katky dostal. Byl to papírek na kterém byla rtěnkou napsána adresa a čas.

Přišel jsem v udanou dobu na adresu na papíře a zazvonil. Katka mi přišla otevřít pouze v průhledné košilce, která jí končila něco málo pod zadečkem a tudíž odhalovala daleko víc než by měla. Pozvala mě dál a zeptala se co si dám k pití. Rozhodl jsem se pro whisky s ledem a posadil se do kožené sedací soupravy. Katka mi za malou chvíli přinesla skleničku a sedla si naproti mně. Začali jsme si povídat, ale nezůstalo jen u toho a já brzy cítil Katčinu bosou nohu na svém přirození.

Usmála se když viděla jak jsem přimhouřil oči a nechal se vzrušovat. Potom přiklekla k mému utěšiteli, rozepnula mi poklopec a vyndala mi můj klacek ven. A teď to začalo. Nejprve mi jazykem objela žalud, pak vzala koule do pusy a začala je cucat. V extázi jsem zavřel oči a rukama mačkal její prsa. Najednou ho přestala kouřit, vyzývavě se mi podívala do očí a pošeptala: „Chci tě“. Nečekal jsem na nic a jemně jí zvedl do náruče, odnesl jí na pohovku a položil na záda.

Hned poté jsem se přesunul k jejímu pahorku, jemně jí políbil na poštěváček a zlehka přejel špičkami prstů po štěrbince. Jazykem jsem začal olizovat její kvítky a polykat všechnu sladkost, která začala vytékat z roztoužené svatyně. Cucal jsem její nádherný kopeček a jemně jí šukal prsty, které jsem střídal s jazykem. Čas od času jsem levou rukou zabloudil na prsa a masíroval jí bradavky, které už trčely jako bodné zbraně pěkně dopředu. Zanedlouho jsem ucítil jak začíná v jejích slabinách škubat a tak jsem přidal v rytmu lízání a orgasmus byl rázem tu.

Zvedl jsem se od její dírky a s velkým zalíbením sledoval jak Katka svůj vrchol prožívá. Ale jeden jí nestačil! Začala rejdit pravou rukou ve své pičce, aby se udělala podruhé – ještě intenzivněji. Jezdila si po své kundičce čím dál zuřivěji a šťáva jí skoro proudem stékala po kundě až po zadní dírku, do které si také čas od času zajela prstíkem. Najednou zakřičela a v křečích se začala ještě více šukat prstíky. Nezapomínala však ani na mě a levou rukou mi honila ptáka tak rychle a intenzivně že jsem měl co dělat abych se na tuhle mojí krásku nevystříkal.

Poté co její vrchol odezněl podívala se mi do očí a zeptala se, kdy už jí konečně ošukám. Nečekal jsem ani minutu, roztáhl jsem jí nohy a jemně ho do ní zasunul. Začal jsem jí pomalu ošukávat, ale Katka pěkně rozparáděná přechozími hrátkami mě chytla za zadek a začala na mém kůlu tak rychle rajtovat, že mi z toho šla hlava kolem.

Celou délkou svého utěšitele jsem jí začal protahovat její svatyni až na samé dno a nezadržitelně se blížil ke svému vyvrcholení. Když jsem ucítil škubání ve svém klacku, neváhal jsem, vytáhl svůj ohon a přisunul ho ke Katčině puse. Ta sladká kráska pochopila o co mi jde, vzala si ho do své teplé tlamičky a začala ho zase tak neuvěřitelně krásně kouřit, že jsem to už nemohl déle vydržet a začal do ní stříkat své semeno. Trošku jí sice vyteklo z pusinky ven, ale Katka se jen mlsně olízla a snažila se vymačkat i ten zbytek z mého vyčerpaného ptáka.

Když jsem se z toho všeho probral uslyšel jsem jen jak Katka říká, že se jde osprchovat, ať už jdu a stavím se tady zase zítra kolem šesté hodiny. Nalil jsem si ještě skleničku whisky a odešel směrem k mému domovu. O tom co se stalo pak, ale zas příště…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *