Lucka III.

Takhle hezky odplynulo léto. Spokojeně jsme večeřeli a plácali bábovičky, cachtali se v nafukovacím bazénu, pili džin jako aperitiv, já se jednou dvakrát týdně miloval s Hankou… Koncem října Marie porodila holčičku, tchán byl v sedmém nebi, Hanka jenom vrněla, já zas dodělával nějaký projekt a v půl šestý večer ještě stál v kanceláři nad prknem. Když někdo zaťukal na dveře. „Dále,“ zavolal jsem.

Lucka se změnila. Vlasy jí za ty čtyři měsíce narostly, měla je stažené do culíku, vypadala dospělejší, vážnější, i když se usmívala. Stála za dveřmi, v světle modrých džínách a prestižích, ruce v kapsách manšestrové bundy a přes ramena batůžek. Tvářila se trochu plaše a rozpačitě, jak tam tak stála s kapkami deště na ramenou a na vlasech. Byla jako zjevení. Jako tehdy v létě.

Chvíli jsme tam stáli bez hlesu jak v blbým filmu a dívali se na sebe. Pak jsem ji objal a políbil. „Ty idiote,“ křičel jsem na sebe. Jenom ji políbím, říkal jsem si. Jenom ji políbím… Jednou rukou jsem ji stále objímal a tisknul k sobě a druhou jsem zamykal dveře. Batoh s bundou jsem jí sundal současně. Rukama jsem zajel pod svetr a pod tričko, které měla pod ním. Neměla podprsenku, byla celá provlhlá a horká, voněla a já se zbláznil.

Stáhl jsem z ní svetr s tričkem a hodil na zem. Klekl jsem si, rozepnul knoflík u džínů a málem rozerval zip. Prudce jsem jí strhnul kalhoty až pod kolena. Trochu zavrávorala a chytila se stěny. Sundal jsem jí konečně i kalhotky a přisál se k její pochvě. Roztáhl jsem jí kolena a lízal tu štěrbinu jak smyslů zbavený. Zadek jsem jí přimáčkl na studenou zeď, jazykem vnikal co nejhlouběji a pomáhal si přitom nosem, bradou, celým obličejem…

Začala vzrušeně oddychovat, rozpřaženýma rukama se držela zdi, aby neupadla, a nakonec začala hekat. Na chvíli jsem přestal, abych popadl dech. Prudce se shýbla a začala mi rvát košili přes hlavu. Snažil jsem se jí pomoci, ale málem mě uškrtila. Nakonec jsem se nějak vymotal a sundal si i nátělník. Pak jsem prudce stáhl kalhoty. Nakonec jsme proti sobě stáli nazí, zprudka dýchali a chvilku se jen vzrušeně pozorovali. Vypadali jsme asi dost legračně, já jen v ponožkách a ona s kalhotami kolem kotníků. Pták mi stál napnutý k prasknutí, s rudou hlavou a koulemi pod sebou vypadal, jako by chtěl vzlétnout.

Pak jsem se na ni vrhl. Bez hlesu, jako hladový vlk. Popadl jsem ji za zadek, přišlápl kalhoty, kterými měla pořád svázané nohy, a nadzdvihl ji. Roztáhla uvolněné nohy, já ji bez míření napíchl jak krásného motýla na špendlík a vší silou vnikl dovnitř. Vykřikla a prudce mě nohama objala kolem pasu. Přirazil jsem jí na zeď, že jsme málem proletěli do sousední místnosti, a začal přirážet. Zpočátku ji to asi trochu bolelo, protože stiskla rty a tichounce úpěla. Pak ale začala přimazávat a zároveň se její úpění změnilo na hekání a nakonec na těžko popsatelné zvuky. To už byla bez sebe, měla zavřené oči a hlava jí nadskakovala do rytmu. Pak mě začala pěstí bušit do zad a svíjet se.

Nakonec jsme upadli. Cestou jsme se rozpojili, Lucka dopadla na břicho a já na ni. Chytil jsem jí za prdel a nadzvedl. Sama roztáhla nohy a já ho do ní s velkým mlasknutím vrazil zezadu. Na kolenou měla větší oporu, a tak přirážela proti mně. Učenlivá holka. Okamžitě srovnala rytmus a já najednou cítil, že budu stříkat. Nechtěl jsem opakovat pitomost z našeho prvního milování, tak jsem ho vytáhl a chtěl pohonit rukou. Moc už nepotřeboval. Bleskově se otočila, chňapla po něm jako ryba po nástraze a začala mě kouřit.

Kůžičku mi stáhla nadoraz a začala sát do rytmu. Měl jsem co dělat, abych nezačal křičet. První dávku spolkla, ale hned ho vyndala z pusy, a tak další dostala do obličeje. Zavřela oči, nastavila tvář a stále mě zběsile honila. Stříkal jsem a přitom se svíjel v bocích. Nakonec jsem se na ni zhroutil a lapal po dechu.

Ani nevím, kdo zhasnul. Leželi jsme na zemi, oba nazí, na zmuchlaných šatech. Za celou dobu jsme nepromluvili. Objímala mě a hlavu mi tiskla pod bradu. A plakala. Ležel jsem na zádech s kolenem mezi jejími nahými stehny a nic jsem nechápal.

Konečně mě pustila a klekla si. Z džínsů vyhrabala kapesník, utřela si slzy a potom otřela mě i sebe. Nacpala kapesník zpátky do kapsy, vstala a prohrábla si vlasy. Bylo to takové zvláštní gesto…

V místnosti svítila jen lampa nad rýsovacím prknem. Světlo bylo za Luckou, takže jsem viděl jen její obrys. Boky, lokty, zářící chloupky na stehnech a lýtkách. Klekl jsem si a políbil jí kundičku. Položila mi ruce kolem hlavy, klekla si a přitiskla se ke mně. Chvilku jsme se objímali, pak jsem ji políbil. Opětovala mi to a polibky byly stála vášnivější. Před chvílí jsem ji dvakrát dovedl k orgasmu, celou jsem ji postříkal a teprve teď jsme se skutečně líbali. Vášnivě, intenzívně, horce, hluboce. Málem jsme se snědli.

Nakonec se vymanila a hluboce se nadechla. Rozesmáli jsme se. „Myslel jsem, že tě už nikdy neuvidím,“ řekl jsem. Přikývla. „Já se vám vyhýbala.“ Zarazila se, protože jsem se asi zatvářil. „Já… Já jsem se ti vyhýbala.“ Sláva, už jsem nebyl pan učitel. „Jdu za mámou, a když jsem viděla světlo pode dveřmi… Mě se to tenkrát strašně líbilo, ale taky jsem měla strach. Že to máma pozná… Pořád jsem čekala, že to někdo řekne, že se něco stane…“

Odmlčela a podívala se stranou. Pohladil jsem ji po hlavě. Pohlédla mi do očí. „Hrozně se mi to líbilo,“ opakovala. „Potom na táboře jsem byla s jedním klukem, ale…“ Kousla se do rtu a zamračila se. „Víš co? oblékneme se,“ řekl jsem.

Přehrabali jsme tu hromadu a oblékli se. Objal jsem ji a políbil. A znovu a znovu a znovu. Nakonec jsem vyšel na chodbu, pečlivě zjistil, jestli je čistý vzduch, a pak se díval, jak odchází chodbou. A říkal jsem si: „Ty idiote, do čeho se to pouštíš!“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *