Paničky

Byla sobota a já vyrazil s kamarády na diskotéku. Bylo něco kolem půli prázdnin. Ani nevím jestli to byl ještě červenec či už srpen. Každopádně byl to jeden z nejzajímavějších večerů onoho roku. Ani jsme nevěděli kam pojedeme, vše se rozhodlo až za jízdy v autě. Volba padla na Plzeň. Tam jsme dorazili něco po desáté, ale nevěděli do jakého podniku zapadnout. Prošli jsme pár hospod, něco diskoték a barů, jenže nikde to nebylo takové, abychom tam zůstali natrvalo. V každém podniku jsme si objednali ze slušnosti něco k pití a tak nebylo divu, že když jsme přišli do jednoho klubu už jsme tam zůstali. Ani ne kvůli atmosféře, ale hlavně díky našemu stavu, kdy už nám to bylo jedno.

Ani jsem se nepředstavil. Jmenuji se Petr a složení naší party bylo následující. Standa, ten řídil a tudíž nepil, to je takový trouba, kterého za tímto účelem úspěšně využíváme. Pak tu byl Igor. Tahoun co se týče pití. Martin, ten je bez funkce stejně jako já. No a poslední je Daniel. Rád o sobě prohlašuje, že se před ním žádná sukně neschová. Že má v tomhle směru opravdu vysokou úspěšnost, jsme se už několikrát mohli přesvědčit. Pokud byla v okolí nějaká pěkná holka, netrvalo dlouho a Dan s ní popíjel u baru.

Jak už jsem psal, v tom klubu nám došlo sil jít dál. Standa něco remcal, Igor objednával pití a já s Martinem jsme pozorovali Dana, jak se seznamuje s jednou blondýnou. U baru bylo příjemně, hlavně proto, že barmanka byla asi pětadvacetiletá kočka jakou jsem snad ještě neviděl. Každý v klubu ji každou chvilku svlékal pohledem, ale buď jí to nevadilo nebo už byla natolik sběhlá, že se tím nijak nevzrušovala.

Ani nevím jak, ale dali jsme se s ní do řeči. Tedy my, já s Martinem. Igor pil s novým známým, kterého odchytl u baru, neboť jsme mu nestačili. Standa se díval na němou televizi, kde běželo nevím co. Barmanka se jmenovala Radka a pracovala tu se svou mámou. (To byla ta druhá starší na druhém konci baru) S Martinem jsme na sebe prozradili co se dalo. Radce se naše upřímnost velmi líbila. V jednu chvíli jsem si dokonce bláhově myslel, že po mně jede. Svěřil jsem se Martinovi a on odvětil, že on má stejný pocit. Zasmáli jsme se tomu našemu opileckému stavu a objednali další pití. Pak k baru přistoupily čtyři ženy ve středním věku. Dohadovaly se, jaké si objednat pití. Díval jsem se na ně takovým tím nepřítomným pohledem. Přemýšlel jsem o Radce a o tom jaké by to s ní bylo.

Tu jedna z nich asi čtyřicetiletá černovlasá panička ukazuje na mě. „Hele mladej, na co tak koukáš.“ Opáčila se a všechny se na mě otočily. „Já?“ procitl jsem. Jen tak. A poťouchle se usmál. „Jen tak? To snad ne, nic víc nepovíš?“ Řekla asi stejně stará s trvalou na hlavě. Tu se do toho vložil Martin. „On je takový tichý romantik. Můžu Vám v něčem pomoci?“

Zíral jsem jak puk na Martinovo chování džentlmena. Zaskočil evidentně i ty čtyři paničky, které se dosud bavily na úkor mé neškodnosti. A Martin pokračoval. „Možná bychom vás mohli pozvat na skleničku, co říkáte?“ To už se ta černovlasá vzpamatovala. „Ale hošánku, to snad nemyslíš vážně. Podívej na tu věkovou převahu.“ Martin asi nevěděl co říct a tak jsem ho zastoupil. „My jsme samozřejmě o věku mluvit nechtěli a ani nás nezajímá, vždyť by to i nebylo slušné. Takže co to bude mé dámy?“

Z hloučku čtyř paniček se ozval smích a pak, dle očekávání, si přály baeyjles. Ale peníze jsme měli a na barovém pultu se zanedlouho vyjímal sada drinků. Přiťukli jsme si samozřejmě na tykání. Ta černovlasá byla Věra, panička s trvalou Lenka, ta nejmenší Olga a ta úplně vzadu Magda. Dokonce nás pozvaly i k jejich stolu. Dozvěděli jsme se, že jsou to kolegyně v zaměstnání a oslavují tu propuštění jejich šéfa. Nejspíš si to zasloužil.

Já jsem seděl mezi Magdou a Věrou. Martin zase mezi Olgou a Lenkou. Radky máma nám potom přinesla další pití a docela slušně se to rozjelo. Mluvili jsem o všem možném a věková rozdíl jakoby neexistoval. Byli jsme tak zabráni do rozhovoru, že jsme úplně zapomněli na Standu s Danem. Ti se nám připomněli sami, když avizovali po druhé hodině ranní odjezd domů, Dan mimochodem s holkou v podpaží, jak jinak.

Rozloučili jsme se s dámskou společností. Ty nás pustit nechtěly, přemlouvaly nás ať zůstaneme, že jim bude smutno. Ale nedalo se svítit. Když zvolit mezi autem a ranním vlakem, raději pohodlí automobilu. Vstával jsem a tu mi Věra zašeptala do ucha. „Já bydlím sama, můžeš u mě přespat.“ Usmál jsem se a s díky odmítl. Venku mě to pořád vrtalo v hlavě. Na jednu stranu to byla stará ženská (tedy na mě), ale zase na stranu druhou by to nemuselo být nezajímavé. Svěřil jsem se s tím klukům. Alkohol a jejich pobízení, ať to prý zkusím, zvítězilo a já se na rozdíl o mých kamarádů vrátil do baru.

To bylo jásotu. Najednou jsem si připadal jako král. Čtyři, i když ne nejhezčí, ženské ke mně vzhlížely a skoro se o mě praly. Další alkohol a pak už se zavíralo i tady. Vyšel jsem ven. Na jedné straně zavěšenou Věru a na druhé Olgu. Ty další dvě šly za námi. Nikomu z nás se nechtělo jít domů, ale všude již bylo zavřeno. Věra navrhla, že kdo chce může jít k ní, tam prý se něco najde, jak k pití, tak k snědku. Magda se omluvila, že to by jí ten její asi neodpustil a šla domů. Lenka s Olgou byly také vdané, ale nijak je to nevzrušovalo.

Asi za dvacet minut jsme došli k Věrčině bytu. S malými problémy se nakonec podařilo odemknout dveře a já se ocitl v malé chodbičce. Věra tu bydlela a ty dvě to tu také znaly, takže jsem najednou na zůstal sám. „Kdepak jsi? Petříkuuuu? Ozvalo se zpoza prosklených dveří. Vešel jsem do obývacího pokoje. Lenka právě dotelefonovala domů, že nejspíš přespí u Věry. To samé potom udělala Olga. Věra za chvilku přišla s miskou brambůrek a šampaňským. Přípitek na ještě nekončící večer rozjel jeho další část. Už jsem neměl žádné zábrany, měl jsem pocit, že je znám déle než několik hodin.

Olga s Lenkou seděly každá v křesle a na pohovce já s Věrou. Ta zapnula televizi, protože nálada trochu povadala. Jenže tam nic neběželo. Přepnula na satelit. Prošla něco německých stanic až se zastavila u jedné. Běžel tam erotický film. Sekretářka tam ležela na stole s roztaženýma nohama a její šéf jí šukal. „Tohle tam necháme nebo je někdo proti?“ zeptala se Věra a položila mi ruku na stehno. Lenka sice trochu zvážněla, ale proti se nevyslovila.

Dívali jsme se tedy na televizní erotiku a tu a tam to komentovali. Komentáře byli stále častější a odvážnější. I Lenka s Olgou se osmělily a přidávaly své názory. Věra mě hladila po stehně a když se obě její spolupracovnice nedívali pohladila mě po poklopci. Došlo šampaňské a další láhev byla v kuchyni. Věra poprosila Lenku, zda by pro ní neskočila. Olga šla s ní, protože potřebovala na záchod. Ocitl jsem se s Věrou sám. Okamžitě se na mě přisála a aniž bych stačil cokoliv říct, začala mě vášnivě líbat. Zapomněl jsem na všechno a oplácel jí stejnou mincí. Její ruka mi rozepnula kalhoty a šikovně osvobodila mého ptáka, který se nemohl dočkat vzduchu. Byl to okamžik během kterého jsem měl kalhoty u kolen. Tu vstoupila Lenka.

„Co, co, co? Vy tedy nemeškáte, tak abych šla domů.“ Věra přestala líbat. „Ale proč? Podívej na našeho nového nadrženého kamaráda. Ber to, jakože místo na televizi se díváš na nás.“ Ani jsem neprotestoval, protože mi bylo fajn z toho, jak mi Věra nepřestávala hladit péro. Lenka se uvelebila v křesle a díval se na mě. „Je docela pěknej, hlavně aby mu to vydrželo.“ Zahihňala se.

Pak přišla Olga. Její nevěřícný pohled si budu dlouho pamatovat. Věra mi ho totiž zrovna vzala do pusy. Lenka houkla na překvapenou Olgu. „Posaď se, místo na televizi koukáme na Věru a zajíčka.“ Olga vida uvolněnou atmosféru sedla si na své místo. Věřina ústa zatím pomalu zpracovávala můj ocas. Nechtěl jsem zůstat nečinný a tak jsem Věru hladil po zádech až dolů k sukni. Po straně jsem uvolnil knoflíček a rozepnul zip. Teď jsem mohl pod uvolněnou sukni vsunout i svojí ruku. Věra to přivítala a během kouření si klekla podél na pohovku. Hladil jsem jí přes kalhotky po zadečku a čím jsem se přibližoval více k její kočičce, tím větší teplo jsem cítil. Lenka se mezitím svlékla do podprsenky a hladila si prsa. Olga se snažila skrýt své vzrušení a nepozorovaně se hladila přes kalhoty mezi nohama. Já se naklonil víc nad Věru, abych dosáhl až tam kam jsem chtěl. Ta přestala líbat mého stojícího ptáka a svlékla si košilku i s podprsenkou. Potom se opět sklonila k mému nástroji.

Kouřila pomalu s přestávkami v pohybu, abych se snad neudělal. Bylo to fantastické, já se to snažil zadržovat a ona vždy přestala v pravou chvíli. Těch poloorgasmů muselo být snad deset. Moje ruka už hladila její kundičku, která byla rozpálená a vlhká. Neubránil jsem se hlasitějším vzdechům. Ty protrhly poslední hráz zábran i u Lenky s Olgou, protože Lenka jen ve spodním prádle přistoupila k pohovce a políbila mě. Líbal jsem jí jak nejlépe jsem dovedl. Byla k nezastavení a já měl potíže s dechem. Olgu jsem koutkem oka zahlédl jak se svléká a uvelebuje se rozkročmo na křesle. Už takhle to bylo krásné. Co na tom, že byly o tolik starší, co na tom, že jejich těla nebyla ideální, co na tom záleželo.

Věra přestala a s ní i Lenka. Majitelka bytu roztáhla pohovku na celkem prostorné letiště. Olga vypnula stále běžící televizi. Věra zhasla světlo a zapálila tři vonící svíčky. Atmosféra byla fantastická. Lenka mi svlékla zbytek oblečení a já jí to oplatil. Z druhé strany se ke mně přitulila Olga. Lehla si podél, svoji levou nohou mě obejmula a na boku jsem cítil dotyk její chlupaté kundičky. Lehce se vlnila v bocích a třením se uspokojovala. Lenka mě začala opět líbat, jakoby nic jiného nechtěla. Kde byla a co dělala Věra, to jsem nevěděl.

Tu jsem pocítil něčí ruku na mých vajíčkách. Samozřejmě to byla Olga. Chvíli mě hladila a pak je začala cucat. Rukou mi ho honila a já to už prostě nevydržel. Vystříkl jsem do vzduchu a sperma mi dopadlo na břicho. Lenka s kterou jsem se stále pomalu vášnivě líbal nic nezpozorovala a pokračovala dál. Olgu jsem cítil, jak mi jazykem čistí nástroj. O dávku na břiše se postarala Věra, která se konečně opět přidala.

Slízávala mě hezky pomalu. Tři ženy se tak staraly o mé tělo, nebylo divu, že jsem se opět vzrušil. Chtěl jsem je jednu po druhé dostat a nejdříve Věru. Přestal jsem se s Lenkou líbat, uchopil Věru a přitáhl jí k sobě. Lehla si na mě a společně jsme se převalili. Teď byla pode mnou. Rozkročila se a pokrčila nohy. Vnikl jsem do ní a začal ji řádně šoustat. Podle výrazu její tváře se jí to muselo líbit. Její souhlasné vzdechy byly stále hlasitější. Vycházela mi pánví vstříc. Olgu s Lenkou jsem vůbec nevnímal. Jenže pomalu jsem cítil, že už zase budu a chtěl jsem dostat i ty další dvě. K nelibosti Věry jsem přestal. Otočil jsem se a hmátl po další. Byla to Lenka. Položil jsem ji jako Věru. Jenže Lenka nechtěla, prý nechce bez ochrany nic riskovat.

Nato Věra ze šuplíku vytáhla prezervativ. Nasadila mi ho a Lenka byla bez argumentů. Zaujala stejnou polohu jako Věra a já si zopakoval předchozí šoustání, tentokrát s Lenkou. Rozdíl byl v tom, že Lenka se chtěla líbat. Takže jsem jí doslova zalehl. Nebylo to tak divoké, ale o to krásnější. Vedle nás Věra odkud si vytáhla růžového robertka a uspokojovala se sama.

Další na řadě byla Olga. Přestal jsem s Lenkou a hmátl po Olze. Ta byla o kus dál předkloněná přes křeslo a hladila si kundičku. Ta mrška věděla, že na ni nezapomenu a už se prostě připravila. Přiklekl jsem za ní. Rukou nahmátla můj penis a zbavila ho kondomu, potom si ho přiložila ke kundičce a já přirazil. Pomalu jsem se rozjížděl k k rychlejšímu a rychlejšímu tempu. Olga měla zakloněnou hlavu a z úst jí vycházela pěkně vulgární slova. Překvapila mě tím a vybídla ještě k rychlejšímu tempu.

Tu jsem pocítil, že si za mě někdo kleká. Byla to Lenka. Její tělo se zezadu přimklo na mé a jala se i kopírovat mé pohyby. Na svém zadku jsem cítil její žádostivou kočičku, kterou jsem před chvilkou nechal uprostřed rozkoše. Obejmula mě a rukama se chytla za boky Olgy. Teď jsem to teprve pochopil, ona začala mé rychlé tempo, směřující k brzkému výstřiku, tlumit. Přitom mě líbala po rameni. Oddal jsem se jejím rozkazům. Byl jsem vlastně jen takovým prostředníkem mezi ní a Olgou. Té se to samozřejmě líbilo a za nedlouho podlehla svému orgasmu.

Ne tak já a tak jsem se otočil na viníka. Chvíli jsem se díval na Lenku a pomalu se k ní přibližoval. Ta se škodolibým úsměvem po kolenou couvala, než narazila na rozloženou pohovku. Přiblížil jsem se k ní a políbil. Opět jsme se začali líbat. Lenka mi přitom hladila ptáka a tím ho udržovala připraveného. Během líbání jsem na ní pořád tlačil a tím jí položil na pohovku. Chtěl jsem do ní, moc jsem chtěl. Ona se však otočila na břicho a kleknutím se přizvedla. Připravená.

Přiblížil jsem se ptákem k její lasturce, ale její ruka mě vyvedla z omylu a nasměrovala mě někam jinam. Měl jsem jí ošukat, to ano, ale do jejího rozkošného análku. Na to jsem sice nebyl připravený, vždyť mě taková zkušenost čekala poprvé. Věra s Olgou to však uvítaly společným výkřikem a potleskem. Již jsem byl na okraji její kakaové dírky a chtěl přirazit, jenže Lenka zkušeně rukou mi zabraňovala v prudším pohybu, takže jsem do ní pronikal krásně pomalu. Zprvu to bylo velice těsné, že jsem měl pocit, že Lence ubližuji, ale postupně se vše srovnalo a pocit byl jedinečný. Nezbývalo než Lence vystříkat zadeček. Rozhýbal jsem se. Lenka mi vycházela vstříc. Netrvalo to moc dlouho a já cítil známé škubnutí v penisu. Dávka semene se drala ven, drala se do těsného sladkého zadečku, jak se zdálo, nejspokojenější osoby v pokoji.

Měl jsem dost. Doslova jsem se svezl vedle Lenky na pohovku. Ta mě políbila na čelo a zašeptala pár děkovných slov. Byl jsem jak přejetý válcem. Mé společnice usoudily, že je čas jít na kutě. Každý jsme si dal postupně sprchu, já šel poslední. Při střídání s Věrou jsme se ještě políbili a ona řekla, že pak mám jít do obýváku, že budu spát tam. Vysprchoval jsem se. Šel jsem do obýváku a z ložnice, jsem zaslechl volání. Byly to Lenka s Olgou, prý jim mám dát dobrou noc. Dlouhým polibkem jsem každou vyprovodil do hříšných snů a odešel do pokoje.

Letiště neřesti bylo přetvořeno na útulný pelíšek. Věra v noční košilce ještě rovnala polštáře, když jsem vešel. Jakoby nic se zeptala, v kolik mi to jede a nařídila budík. Pak k mému překvapení hupla pod peřinu. Stál jsem zmatený s ručníkem kolem pasu a nevěděl, co mám dělat.

„Tak pojď! Budeme spát spolu, klidně spi nahej, já Tě nekousnu. To snad už víš.“ Usmála se Věra. Jak řekla, tak jsem učinil. Ještě jsme se políbili, ona mne objala a tak jsme usnuli. Ráno mě kupodivu neprobudil budík, ale Věra. Na stole byla přichystaná káva. Takovou starost jsem tedy opravdu nečekal. Lenka s Olgou ještě spaly, když jsem za Věřina doprovodu odcházel na vlak. Na cestu jsem pak dostal pusu a telefonní číslo, které slibovalo mnohé…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *