Bejvalka

Chodili jsme spolu něco přes rok. Byla moc skvělá a hodně jsme si rozuměli a najednou jedno malé pomatení mysli a byli jsme v rozchodovém řízení. Docela jsem z toho tehdy byl v šoku, přeci jenom už jsem si začínal být jistý tím, že mě miluje a v našem vztahu nebyl žádný problém, ale přírodě nezabráníš, a tak, když mi sdělila, že si našla jiného nezbylo mi než se s tím smířit…

Od té doby uplynul nějaký čas, pár měsíců a já se z toho všeho poměrně dobře vzpamatoval. Ano přiznávám, byly tu věci, které mě dosud chyběly – hlavně pak ty divoké orgie, které jsme spolu provozovali snad pokaždé co jsme byli spolu, ale jinak už se můj život pomalu vrátil do běžných kolejí. Milování nám vůbec s bejvalkou šlo náramně dobře a ve věcech sexu jsme před sebou neměli žádné zábrany. Divoký styk do análu stejně jako pořádná kuřba, odděleni jen tenkou zdí od pokoje její sestry, která spala to pro nás nebyl žádný problém – no a teď mi ten báječný sex zatraceně začal chybět.

Mohl jsem si sice najít jinou holku nebo nějakou kurvu, ale byl jsem přesvědčen, že by to nebylo ono. A tak protože jsme stále byli kamarádi, řekl jsem si, že pokud natrefím vhodnou chvíli nemuselo by to být u mé bejvalky bez šancí, a vytočil její číslo…

Zpočátku se jí sice celý nápad vůbec nezamlouval – hlavně proto, že měla kluka, ale když jsem zahrál na její oblíbenou strunu ohledně lízání její sladké lasurky a dráždění naběhlého hrášku, nechala se ukecat a domluvili jsme se na středeční večer.

Těšil jsem se jak malej kluk, na její krásné rudé vlasy, na její naducané kozičky, rozkošnou prdelku a samozřejmě na tu sladkou prcinku, kterou jsem tolikrát divoce píchal, dráždil prstíkem nebo lízal mým nenechavým jazykem. Na její slastné sténání, mlsnou pusinku se šikovným jazýčkem, který vždy hbitě olizoval můj tepající kolík – prostě na to až jí zase uvidím a budu moct ochutnat ty sladké milostné šťávy, které z ní budou odkapávat.

Přišel jsem o chvilku dřív, takže mě nechala chvilku čekat v obýváku a ještě dokončila svůj make-up. Náramně jí to slušelo – snad ještě víc než když se mnou chodila. Chvilku jsme pokecali o tom jak jde život až se naše řeči začaly točit kolem sexu. Bylo na ní vidět, že je parádně natěšená a že ten její asi nebude v posteli až zas tak skvělej, takže se ani moc nebránila, když jsem jí řekl, jestli by se se mnou nechtěla podívat na přinesené péčko. Podal jsem jí kazetu a zatímco jí vkládala do videa pohodlně jsem se uvelebil.

Přitulila se ke mě a oba jsme zaujatě sledovali video. Vybral jsem můj obzvláště oblíbený kousek který začíná velkými lesbickými orgiemi a lízáním sladkých prcinek, protože jsem věděl, že jí to rozpálí a nemýlil jsem se. Víte, ona sice nebyla vůbec lesba – teda alespoň to o sobě tvrdila, ale přiznala se mi, že jí strašně vzrušuje dívat se na prcinky cizích žen, takže kdo ví…

Lesby na videu lízaly své pekáče jen to mlaskalo a moje bejvalka začínala tát a její kundička pomalu ale jistě vlhnout. Má ruka pomalu začala putovat po jejím těle až už to nevydržela a naše rty se spojily a začali jsme se vášnivě líbat. Pak už to šlo ráz na ráz. Má ruka začala mizet pod tričkem a ta její zas kroužila na mém poklopci, takže jsme za chvilku stáli vedle sebe jen v boxerkách a kalhotkách. Vášnivě jsme se na sebe vrhli a skončili samozřejmě ležíc pěkně na sobě. Úplně se blahem zachvěla, když ucítila přes látku boxerek mého nalitého tvrdého kolíka, který stál a pomalu mokval, připraven k akci.

Laskal jsem její bradavky, její nádherné dvorce a pohrával si s těmi naprosto báječnými obrovitými melounky. Sál jsem a jemně je okusoval, zatímco podbřiškem jsem přes látku kalhotek dorážel na její roztouženou lasturku až se z jejích rtů tu a tam vydral slastný sten.

„Chci Tě!“ hlesla a už jí můj nalitý z boxerek vysvobozený kůl vystřelil v ústrety. Hladově ho pohltila a začala mě divoce hulit. „Ano, tak to mám rád, ty moje prdelko!“ pochválil jsem její snažení a plně si vychutnával doteky hbitého jazýčku, který si pohrával s mojí uzdičkou. Uměla to skvěle a tak nebylo divu, že za malou chvilku mi v kůlu zatepalo a do její horké tlamičky začaly stříkat první dávky semene. Byl to nádherný pocit, vysemeňovat se do ženy, která patří někomu jinému, pěkně divoce jí plnit tou horkou sladkou smetánkou, která jí tu a tam stékala po bradě až na její nalité, naducané kozičky se stojícími bradavkami.

Vycákal jsem se do ní dosytosti a rozhodl se, že už je ta pravá chvíle, jí za její snažení odměnit. Když jsem se začal blížit k její teď už pěkně zmáčené lasturce, která byla stále ještě schována za bílými tanga kalhotkami, nyní už důkladně promáčenými od jejích šťáviček, byla naprosto nepříčetná a začala mi podbřiškem přirážet v ústrety.

Strašně mě to rajcovalo, vidět jí takhle roztouženou a tak abych jí ještě více rozpálil, začal jsem pusou pomalinku sundavat její kalhotky. „Prosím udělej mě, udělej mě už to nevydržím, prosím“ křičela a rvala mi hlavu do jejího voňavého a důkladně zmáčeného klína. Rychle jsem stáhl její kalhotky a začal tu její roztouženou broskvičku pěkně vylizovat. Polykal jsem její sladké šťávičky, dráždil její hrášek a svým jazykem pěkně hluboko vnikal do její prcinky, zatímco si ona hnětla své překrásné kozičky a sténala při tom blahem. Skoro jsem se dusil těmi přívaly šťáv, co z ní tekly, ale neustával jsem, dokud jsem neucítil její zmítání a divoký výkřik signalizující její vyvrcholení.

Byla sladká a vypadala překrásně nevinně, když tam tak unaveně ležela a vzpamatovávala se z právě prožité rozkoše a tak jsem k ní jen přilehl a začal se s ní pěkně něžně mazlit a líbat. Líbilo se jí to, asi si zavzpomínala na staré dobré časy, až se opět probrala k počáteční aktivitě. Jen po očku koukla na mého stále nalitého utahováka, a pak špitla:“Vem mě do prdelky!“.

Nemusela mě dvakrát pobízet, protože dobře věděla, že to mám moc rád, když můžu vnikat do té její úzké, sladké a skvosté prdelinky. Klekla si pěkně na všechny čtyři a vyšpulila jí na mě, aby v zápětí do ní pěkně pomalu za vydatného sténání můj kůl až po koule zmizel. Chvilku jsem ještě počkal, než se její zadní dírka přizpůsobila a pak jsem to rozjel. Pěkně divoce jsem začal tu její díru opracovávat, zatímco mé ruce hnětly její kozy, které se v rytmu přírazů začaly pěkně pokyvovat, tu a tam jí zatáhnouc za její překrásně rudé dlouhé vlasy, či poplácajíc její macatou prdelku. Šukal jsem jí jako klisničku, pěkně natěšenou a úzkou, až z toho šílela rozkoší.

Sténal jsem blahem a ona se mnou a můj vrchol se blížil. I ona se snažila udělat se tentokráte svou rukou a buchtičku si pěkně důkladně opracovávala. Být tam v tu chvíli někdo a vidět náš báječný propletenec, asi by ihned stříkal – tak moc rajcovní to bylo… Ale svého orgasmu už se nedočkala, protože jsem byl rychlejší. Zacukání v mém ocase a už jen horké semeno pleskalo do její sladké prdelinky – jak jí s oblibou přede mnou říkávala. Jak já tenhle pocit miloval! Ale to ještě neměl být konec, protože tu stále byla její pěkně od prstíčků rozdrážděná lasturka, kterou jsem si nechal nakonec…

Chvilku mi ho pohonila, aby se dostal opět do pracovního stavu a pak jsem si jí odvedl do kuchyně a vysadil na kuchyňskou linku. Byla tedy chvilku docela v šoku z toho, že může kdykoliv někdo přijít, ale když jsem jí doširoka roztáhl nohy a zabořil do ní svůj dvaceticentimetrový kůl jenom hekla a místo těchto hloupých starostí začala divoce přirážet.

Hýkali jsme jako dravá zvěř a oddávali se v plné síle svým zvířecím vášním, až jsem se chvílemi bál abych jí nějak neublížil. Můj ocas mizel až po koule v její neukojitelné kundičce, která ho pěkně důkladně ždímala. Náš vrchol se blížil a tak pozorně sledující její reakce, zařídil jsem, abysme přišli společně. Bylo to nádherné a já si v tu chvíli uvědomil, jak moc jí miluju.

„Byla jsi skvělá,“ šeptl jsem své skvělé milence do ouška, když jsme se oba vzpamatovávali s prožité rozkoše. „Určitě to někdy zas zopáknem!“ a sesbírajíc své svršky jsme se postupně přesunuli pod sprchu. Od té doby tám docházím pravidelně a jsem vlastně rád, že jsme se rozešli, protože naše milování je teď, když už je jen má bejvalka o mnoho lepší. Že by to bylo kouzlem zakázaného?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *