Mladá kurvička

Byl chladný večer. Bloudil jsem po městě, neboť se mi domů příliš nechtělo. Ráno jsem se pohádal s manželkou a kdybych se vrátil, musel bych si všechno vyslechnout znovu. Poslední dobou to mezi námi zrovna neklapalo. Jediné, co jsem měl jisté, že mě druhý den zatáhne do postele, protože vždycky když se pohádáme, tak je druhej den pěkně nadržená.

Zahnul jsem do jedné z bočních ulic. Ani jsem si nevšiml, že na jejím konci stojí několik postav. Když jsem došel k nim, zjistil jsem, že jsou to prostitutky. Jakmile si mě všimly, hned se mi začaly nabízet a pokukovat po mě. Všem bylo ke třiceti a nevypadaly nic moc. Příliš jsem si jich nevšímal. Náhle jsem však v pozadí zhlédl dívku. I ona k nim patřila. Nemohlo jí však být víc jak osmnáct a vypadala docela vystrašeně. Pomalu jsem k ní přistoupil. Trochu nevěřícně ke mně shlédla. Pohybem ruky jsem jí naznačil, aby mě následovala.

„Ta toho ještě moc neumí! Nechceš to zkusit raději se mnou?“ zaslechl jsem za zády hlas jedné naštvané kurvy. Byla to jedna z těch, které Bůh krásy zrovna moc nenadělil, zato na plicích zrovna nešetřil. Když jsem si její poznámky nevšímal, padlo ještě několik hrubších slov a pak se věnovala zase rozhovoru s „kolegyněmi“.

Dovedl jsem dívku k nejbližšímu rohu a zatáhl ji do sotva metr a půl široké průrvy mezi dvěma domy. Stále ještě dosti bojácně na mě koukala. „Neboj se,“ chlácholil jsem ji, „co umíš ?“ „Co budete chtít.“ „Fajn. Tady máš litr a hezky mi ho vykouř. Pak se domluvíme,“ a zamával jsem dívce u prsou tisícikorunou. Ta se jen mlčky sklonila a pomalu mi rozepnula kalhoty.

Trochu zbrkle mi vyloupla ze slipů ptáka a lehce po něm přejela prsty. Péro se mi začínalo nalévat krví. Pomaloučku si jej vložila do úst a začala ho zpracovávat jazykem. Trochu mě překvapilo, jak je zkušená. Nejednalo se o žádné obyčejné kouření, ale o souhru rtíků a jazyka, přičemž mi ještě volnou rukou prohmatávala šourek a lehce si pohrávala s koulemi. Pomalu si tu kládu zasouvala a vysouvala z pusy v objetí rtů, přičemž ho nikdy nevyndala úplně ven, ale vždy když byl na krajíčku zajela mi špičkou jazyka do otvoru na žaludu. Dlouho jsem takové kouření samozřejmě nevydžel a už už jsem začal sípat. Jak vytušila, že se blíží konec, vyndala si ho z pusy a jen ho honila. Stačilo párkrát přetáhnout předkožku a už se semeno řinulo ven. Celá dávka vyšlehla jak z rychlopalné zbraně a přistála na protější zdi. Zbytek semena co mi ulpěl na ptáku jsem otřel kapesníkem, který jsem vyndal z kabátu a schoval jsem péro zpátky do kalhot.

Dívka se postavila a očekávala svoji zaslouženou odměnu. Podal jsem ji bankovku, kterou si zasunula do podprsenky mezi své mlaďounké kozičky a chystala se k odchodu. „Počkej ….“ vyhrkl jsem a chytil jsem ji za ruku, „…. ještě jsme neskončili. Pojď za mnou.“ Drže ji za ruku jsem s dívkou vyšel z tmavých uliček a došel jsem s ní k rušnějším ulicím města. Když jsme přecházeli jednu z hlavních tříd, byli jsme v centru překvapených i pohoršujících pohledů. Nevšímaje si těchto pohledů, dotáhl jsem dívku k jednomu z hotelů, který sice nepatřil zrovna mezi hodinové hotely, ale mezi vyšší třídu se taky řadit nemohl. V recepci jsem zaplatil na jednu noc a po schodech jsme vyšli do třetího patra.

Vešli jsme do pokoje. Viděl jsem na dívce, jak je nervozní. „Jak se vlastně jmenuješ ?“ položil jsem otázku, abych tak trochu rozvlnil napjatou atmosféru. „Jana. Nemyslíte, že zaplatit si noc v takovýmhle hotelu je trochu drahé, když budeme stejně za chvíli hotovi?“ „Tak za prvé: já jsem Robert, za druhé: mi tykej a za třetí: tady rozhodně nebudeme jen chvilku.“ „A jak dlouho?“ „No viděl bych to na celou noc. Jestli souhlasíš?“ „A kolik mi zaplatíte?“

Z kapsy jsem vytáhl tři pětitisícovky. A zámával s nimi nad hlavou. Dívka se ke mně hned vrhla a začala mě svlékat, v čemž jsem ji okamžitě zabránil: „Počkej, na tohle máme času dost. Kolik Ti je vůbec let?“ „Devatenáct.“ Trochu hrubě jsem se na ni podíval. „No dobře, tak osmnáct.“ Ani teď jsem pohled nezměnil. „Tak jo, je mi sedmnáct. Stačí? Co chcete dělat? Udat mě na policii?“ „No, potom našem koncertě v té uličce by to asi nebyl rozumný nápad a navíc jsem Ti říkal, abys mi tykala. Proč šlapeš?“ „Protože potřebuju prachy.“ Dalších pár otázek jsem směřoval na její osobní záležitosti. Nakonec z ní vypadlo, že utekla z domova, kvůli nějakýmu debilovi, který se na ni potom vysral a tak skončila, tam kde skončila.

Povídali jsme si asi dvě hodinky. Mezitím nám přinesli dvě lahvinky červeného. Když jsme měli upito zhruba půl druhé láhve. Zlehka jsem ji pohladil po vlasech a nato jí položil jednu ruku na kozičku a druhou jsem zajel mezi stehna. Ihned pochopila, že nastala ta správná chvíle a začala mi rozepínat košili. Pomalu mě svlékla a já ji. Položil jsem si jí na postel a začal jsem olizovat její bradavky. Pomalu jsem přejížděl z jedné na druhou a občas jsem zabloudil i k jejímu pupíku. Vždy když jsem jel od pupíku vzhůru, koukl jsem na její mlaďounkou tvářičku. Měla přivřené oči a vychutnávala každičký můj dotek.

Po chvíli jsem se začal věnovat pouze jejímu pupíku a jeho okolí. Bříšky prstů jsem lehce zatlačil na vnitřní stranu jejích stehen. Poslušně roztáhla nohy a levou rukou mi začala šmátrat v rozkroku, kde už se tyčilo moje péro jako svíce, která čeká kdo ji zapálí. Pomalu jsem ji převrátil na sebe a ocitli jsem se v nádherné devětašedesátce. Opět mi začala dokazovat, že kouření není její slabá stránka. Začal jsem přemýšlet, jak dobře asi musí šoustat, když tak svěle kouří. Dlouho jsem ale u toho přemýšlení nevydržel, protože její kouření bylo fakt unikátní. Ani já jsem ale nezahálel a jazykem jsem přejížděl po její lasturce a občas jsem podráždil i její poštěváček. Vždy když jsem se ho dotkl, přestala mě kouřit a kousla mě do péra. V jednu chvíli jsem myslel, že mi ho chce ukousnout. Vždy po třetím skousnutí poštěváčku jsem jí zajel jazykem do jeskyňky a párkrát jsem jí prstem podráždil její kakaovku, což ji nejspíš nebylo zrovna nejpříjemnější, ale čím častěji jsem to dělal, tím jí to vadilo méně.

Její vzdychání přecházelo v tiché vzdechy tlumené mým klackem v jejích ústech. Pochvíli si ho z pusy vyndala a otřásla se v prvním bouřlivém orgasmu. Její šťáva mi stékala po bradě a já se jí snažil slízat co nejvíc. Jana dopadla vysíleně hlavou k mým kolenům. Otočil jsem si ji na záda a znovu jsem jazykem začal prozkoumávat její lasturku. Teď však už jako přípravu na skutečné vniknutí.

Zlehka jsem se posunul a nasadil jsem ptáka k její lasturce. Zlehka jsem zabral a pomaloučku jsem do ní vnikl. Stále byla vlhká a tak nemělo moje péro žádný problém protlačit se její mlaďounkou kundičkou. Když jsem v ní byl celý ucítil jsem, jak se začíná pomalu pohybovat v bocích ve snaze dostat ho ještě hlouběji. Zlehounka jsem se v ní začal pohybovat. Hezky pomaloučku a pomalu jsem zrychloval. Tak jak jsem zrychloval svoje tempo, zesilovalo se Janino vzdychání, které pomalu přecházelo v témeř táhlé výkřiky. Ani já jsem nebyl zrovna potichu. A když jsem ucítil, že to na mě přichází, tempo jsem zpomalil nebo úplně zastavil a jen tak jsem v ní trčel. Vždy však maximálně pět sekund.

Při jedné z těchto pauz se ke mě Jana naklonila a políbila mě. Chvíli jsem na ni udiveně koukal a i když jsem do té chvíle žádné zkušenosti s prostitutkami neměl, měl jsem za to, že se při „práci“ nelíbají. Když jsem se jí na to později zeptal, řekla že si nemohla pomoct. To jsem se ale naklonil i já a začali jsme se vášnivě líbat. To už jsem se v ní ale začal znovu zběsile pohybovat.

Po několika dalších pauzách jsme změnili polohu a já jsem si jí vzal hezky zezadu. Mrdal jsem ji zběsile a neustále při tom koukal na její řiťku. Vždy když jsem však do ní zasunul prst, ucukla. Řekl jsem si, že na ni vyzkouším menší lest. Vytáhl jsem ho z ní, sklonil jsem se a několikrát ji olízl kundičku hezky kolem dokola. Potom jsem se znovu napřímil a začal jsem jí šoustat prsty. Druhou rukou jsem si přitom nastavil péro nad její řiťku a pomalu jsem žaludem začal sjíždět od kostrče až k její řiťce. Když jsem byl u ní, lehce jsem si ho nastavil a zlehka zatlačil. Nejprve ji sevřela a nechtěl mě dál pustit. Když jsem jí ale palcem podráždil poštěváček, povolila a já se dostal na půl žaludu do její těsné dírky.

Opět jsem ho vyndal a rukou mokrou od její šťávy jsem jí pěkně dírku promazal. Potom jsem zasunul ptáka nejprve do kundičky a pak bez větších problému i do její řiťky. Nejprve sice úpěla, když jsem v ní ale byl celý, začala vzdychat a jednou rukou si drážila lasturku. Hezky zlehka jsem se v ní pohyboval a postupně zrychloval. Ne však moc. Její dírka byla tak těsná, že jsem to však dlouho nevydržel a po chvíli jsem do ní nastříkal celou svoji dávku.

Ještě jsem ho ani nestihl vytáhnout a i Jana se zhroutila v návalu druhého orgasmu. Nechal jsem ji odpočívat a šel jsem si umýt péro. Když jsem se vrátil do pokoje, zjistil jsem, že spí. Pomalu jsem si přiklekl k posteli a poškádlil jsem její rtíky svým trochu povadlým ptáčkem. Jakmile ho na rtech ucítila, ihned se probudila a pochopila, co je její poviností. Položila mě na koberec a začala mi ho zase nádherně kouřit. Tentokrát jsem to moc dlouho nevydržel a když se to blížilo, chtěl jsem ho vytáhnout. Ona si mě však podržela a já jí to nastříkal rovnou do pusy.

I když to byla už třetí dávka, koutky rtů jí vytékal zbytek semena, které nestačila spolykat. Přitáhl jsem si její hlavu a jazykem jsem zbytky z koutků dopravil do její tlamičky. Vylezli jsme si na postel a tvrdě jsem usnuli. Ráno jsme si to ještě párkrát rozdali jak na posteli a na zemi, tak i ve sprše. Když jsme se loučili a já ji chtěl dát její výdělek, smutně se podívala, že si to vzít nemůže, že by to nebylo fér. „Vždyť já jsem si to užívala snad ještě víc než Ty.“ „Dobře, když nechceš tyhle peníze, mám pro tebe návrh. Dám Ti tyhle tři papírky a k nim ještě čtyři, když mi slíbíš, že hned prvním vlakem odjedeš domů, udobříš se s rodiči a vrátíš se do školy, ze které jsi patrně taky odešla!“

Chvíli na mě nevěřícně koukala a pak se rozbrečela a padla mi kolem krku. „A Ty bys to pro mě vážně udělal …. teda to, že bys mi dal ty peníze?“ „Jistě, ale jen s tou podmínkou, že okamžitě odjedeš domů.“ Chvíli ještě nevěřícně koukala. Pak jsem ji doprovodil do jejího pronájmu, kde jsem ještě zatáhl tříměsíční dluh a potom na nádraží. Když jsme se loučili, něměla v očích slzy jen ona. Když mi potom její vlak zmizel z očí, otočil jsem se a odešel domů. Manželka už jistě potřebuje pořádně omrdat…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *