Zachránkyně Pavlína

Na internátě jsem se sblížila s jistou Pavlínou. Byla do docela chytrá i hezká holka zároveň, tedy kombinace, která se hned tak nevidí. Bydlely jsem spolu v jednom pokoji a také ve škole jsme seděly v jedné lavici. Myslela jsem si, že víme jedna o druhé téměř všechno – jak málo toho bylo, to jsem pochopila až později.

Chodila jsem tenkrát s Honzou – bezvadným klukem, který mě měl rád a snesl by mi snad modré z nebe, jak se říká. Pavlína to nesla poměrně nelibě, to mi bylo jasné hned. Neustále jsem od ní slyšela, jaký je můj Honzíček špatný, a že udělal tamto a neudělal tohleto. Prostě žárlí, říkala jsem si a nechala ji být. Honzu mám ráda, je to můj kluk, a Pavlínu mám také ráda, je to moje nejlepší kamarádka. Asi se jí Honza líbí, ale doufala jsem, že má v sobě tolik charakteru, že se nebude snažit mi ho přebrat. Mnohem později jsem pochopila, že o to jí tedy vůbec nešlo.

Nastala zima a můj milovaný Honzík mi onemocněl a odjel domů, což představovalo dálku zhruba 200 kilometrů. A já musela zůstat sama ve škole i na internátě. Strašně mi chyběl, navíc jsme se už sblížili natolik, že jsme spolu i spávali. No spávali – znáte to – na internátě. Dělali jsme to spolu v naprosto provizorních podmínkách – dokud bylo hezké počasí, tak v přírodě, v parku na lavičce, když se ochladilo, tak na stojáka v průjezdu domu, u různých sklepeních – zkrátka tam, kde se nám to zdálo být nejbezpečnější a kam jsme až, hnáni svým chtíčem, stačili vůbec dojít. Jednou jsem mu vykouřila jeho péro dokonce i v kině. Naštěstí dávali zrovna jakýsi lehce erotický film, takže naše případné vzdechy snad splynuly s těmi hranými na plátně. No a teď, když mi můj Honzulík omarodil, jsem měla hroznou chuť se pomilovat, ale nechtěla jsem mu být nevěrná.

Několik dnů jsem se ovládala, ale pak se to už nedalo vydržet. Když jsme na pokoji zhasly, chvíli jsem ještě vyčkala, a když jsem si myslela, že Pavlína usnula hlubokým spánkem, vytáhla jsem z pod polštáře dlouhou hladkou svíčku, na které jsem už měla navlečený prezervativ. Byla jsem dokonale připravena jak s pomůckou, tak i moje kundička se nedočkavě chvěla vzrušením. Pokrčila jsem kolena, stále jsem na sobě měla přehozenou přikrývku, aby Pavlína nic nezpozorovala, roztáhla jsem doširoka nohy a lehce jsem si přejela náhradním pyjem přes kundičku. Ta se jen zatetelila!

Obkroužila jsem pěkně dírku a začala svíčkou rejdit u vchodu do jeskyňky. Dírka se mi sama otevírala, jak už čekala na šukačku. Ale já jsem ještě chtěla sama sebe trošku potrápit, a tak jsem zajela svým oblečeným „penisem“ až k poštěváčku. Byl naběhlý a tvrdý až hrůza! Začala jsem ho dráždit. Můj dech se zrychloval, byla jsem čím dál tím víc vzrušenější. Poštěváček mi brněl a oznamoval mi, že jestli tohle budu dělat ještě chvilku, přivodí mi nádherný a tolik vytoužený orgasmus. Kolena se mi rozklepala. Ale ne, ještě ne… ještě chvilku té slasti před vrcholným vzrušením!

Bez varování svojí kundičky jsem do ní v jednom rázu zarvala celou svíčku. Hlasitě jsem hekla. Zalilo mne horko. Začala jsem svíčkou uvnitř sebe lehce pohybovat. Přivádělo mi to přímo božskou rozkoš. Musela jsem zrychlit. Celá jsem se vypínala proti pohybům svíčky.Najednou jsem uslyšela vyčítavý hlas: „Co to děláš…?Probudila jsem Pavlínu.

„Pavlíno, promiň, ale nechej mě…““Ale no tak, proč neřekneš, vždyť já na to čekám…“Zajela rukou pod peřinu a jedním tahem mi vytáhla svíčku z kundy. Než jsem se stačila vzpamatovat, strhla ze mne peřinu, klečela mezi mýma nohama a jazykem mi olizovala náhlým nárazem svíčky trošku rozbolavělou dírku. Občas ji lehounce pofoukala a já byla opět na vrcholu blaha. Pak její jazyk prudce vjel dovnitř a divoce tam rejdil a narážel na stěny mojí pochvy. Bylo to úžasné! Byla jsem mokrá jak rozvodněná řeka, něco byla moje vlastní šťáva, něco byly Pavlíniny sliny.

Když se dostatečně pokochala mojí nadrženou pičinkou, posunula se obličejem výš. Obratně mi vykasala noční košili a už si hrála s mými bradavkami. Ostatně ty už dlouho byly tvrdé a veliké jako dva špunty. Jazykem je olizovala a celou pusou sála, že jsem se div nesvíjela rozkoší. Pavlína se zalíbením sledovala moje vzrůstající napětí. Jednou rukou se stále věnovala mým ňadrům, druhou rukou sjela opět níž, k mojí kundičce. Zastavila se u poštěváčku. Začala mi ho honit takovou rychlostí, že jsem začala sténat rozkoší.

„Ano, ano, Pavlíno, ještě, ještě, už budu…!“Ale Pavlína zřejmě chtěla prodloužit moji rozkoš, proto okamžitě přestala a nasměrovala si to k mojí dírce. Vlastně k oběma dírkám. Zatímco mi něžně několika prsty objížděla tu přední, do té zadní, kakaové, hned strčila jeden prst. Jen na kousíček, přesto jsem pocítila nečekané vzrušení.

Prsty druhé ruky zatím dostatečně připravily moji kundu, že se sama otevírala. Pavlína do ní rychle strčila dva prsty. Vydechla jsem. Začala se ve mně pohybovat a obhmatávat veškerá zákoutí mojí kundičky. Rejdila ve mně napřed hezky pomaloučku, ale pak začala přidávat na rychlosti a dělala mi to skoro stejně jako můj Honzíček, akorát že on to dělal svým docela velkým ocasem – rychle zastrkávala svoje už tři prsty do mojí kundy a zase je vyndávala až k okraji a hned je tam zase vrazila a tak pořád dokola. Čvachtalo to jako v bažině a já svoje vzdechy už nestíhala kontrolovat a chvílemi jsem křičela z plných plic: „Ano, tak se mi to líbí! Šukej mě tak… Ano!“ A Pavlína nepřestávala a mrdala mne stále víc a víc a dělala mi to s takovou razancí, že jsem šílela rozkoší.

Pak vytáhla prst z mé prdelky a začala mi kromě kundičky honit i poštěváček. To teprve byla jízda! Vypjala jsem se a vystrčila na Pavlínu svoji kundičku, čímž se moje vzrušení jen mnohokrát vystupňovalo. Věděla jsem, že už to déle nevydržím, a poddala jsem se nejbližší vlně slasti. Pavlína hned pochopila a přestala rejdit jak v mojí kundičce, tak i kolem poštěváčku. Já se zhroutila opět na postel a vychutnávala jsem si vrcholné opojení. Orgasmus to tedy byl naprosto bezchybný, a navíc Pavlíniny prsty v mojí kundě jakoby znásobily sílu orgastických stahů. Bylo to úžasné. Pavlína chápala veškeré moje potřeby a ani se nehnula. Až po dlouhé době jsem jí náznakem dala najevo, že může svoje prsty vysvobodit ze zajetí mojí vybouřené pochvy.Pak jsme si lehly v objetí vedle sebe a vysílením jsme obě hned usnuly.

Honzík se mi po nemoci vrátil a já se s ním scházela dál jako dřív a milovali jsem spolu čím dál tím víc častěji, ale když se stalo, že jsem na to dostala chuť a Honzík nebyl zrovna po ruce, vždy ochotně zaskočila Pavlína a precizně mi vyhonila moji nadrženou a nenasytnou kundu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *