Mladinké dobrodružství

Již několik let žiji se svojí družkou Klárou v nádherném vztahu. Spolu s námi ještě žije patnáctiletá dcera mé přítelkyně a i o ní je i můj příběh.

Ráno jsem se pozvolna převaloval v posteli a přehrával si v duchu minulou noc, kterou jsme celou nádherně promilovali. Simona brzo ráno odešla do práce, takže jsem zůstal doma sám pouze s dcerou Natálkou. Když už jsem díky mým představám měl poměrně kvalitní erekci vešla Natálka do ložnice, jestli prý si může se mnou chvíli povídat. Lehnul jsem si na bok, abych zakryl svou erekci a řekl jí, že si klidně může ke mně lehnout. Spokojeně se jí rozzářily očička a už byla u mě pod peřinou.

Chvíli jsme si jen tak povídali o všem možném, svěřila se mi že už má kluka a že už se líbali, ale jinak, že je hrozně nesmělý. Řekl jsem jí, že má na takové věci čas, ale pohled na její krásné mladé tělo mě začínal silně vzrušovat. Jakoby to vycítila, začala se ke mně tulit a rukama se vždy jako by náhodou dotkla mého těla. Pak to přišlo.

„Nemohl bys mně zbavit panenství“ řekla mi jen tak mimochodem. Málem jsem nemohl popadnout dech. Vždyť je ti teprve patnáct roků, řekl jsem jí, ale hlas se mi trochu chvěl. „To nevadí, ale já vás s mámou vždycky tajně poslouchám a pozoruji a pokaždé si to přitom musím udělat sama a už mě to nebaví“. To mě dorazilo úplně.

Zeptal jsem se jí jak si to vlastně představuje. Řekla mi, že udělá všechno co budu chtít, ale musím být něžný. To už jsem nevydržel. Pomalu jsem z ní stáhnul noční košilku i kalhotky které měla pod ní. Měla nádherné tělo s roztomilými hrbolky ze kterých jednou budou krásná prsa jako má její matka. Její klín byl jen tak lehce porostlý blonďatým chmýřím a přímo vyzýval k tomu aby se do něj člověk zabořil jazykem.

Pomalu jsem jí hladil po celém těle a začal jsem jí líbat na místech která to ještě nikdy nezažila. Zlehka jsem jí sjížděl po krku až na její droboučká prsa. Zastavil jsem se na bradavkách a jemně jsem je začal sát. Z úst se jí vydral slaboučký vzdech. Pokračoval jsem dolů na bříško a mezitím jsem jí volnou rukou zlehka přejížděl po její kočičce. To už sebou začala i trochu cukat a trochu hlasitěji vzdychat.

Místo toho abych jí jazykem zajel přímo do klína zvednul jsem jí nohy do výšky a začal jí přejíždět jazykem po vnitřní straně stehen. Pomalu začala roztahovat nohy a sama si jezdila nasliněným prstem v klíně. To už jsem jazykem zabrousil, až do jejího klína a začal jí oblizovat okraje její kočičky. Zkusil jsem do ní zajet i jedním prstem a šlo to jako po másle, ale nechtěl jsem jí odpanit rukou. Rukama jsem jí roztáhl nohy co nejdál od sebe, nadzvedl je a pořádně jsem jí začal projíždět jazykem.

Házela sebou a sténala čím dál víc a mě bylo jasné, že teď bych jí měl naučit i něco jiného. Přestal jsem jí lízat a lehnul jsem si na záda. Posadila se a čekala co se bude dít dál. Pohledem si měřila celé moje tělo a její pohled se zastavil až na mém kolíku. Pomalu ho vzala do ruky a chvíli si ho jen tak prohlížela. Potom mi ho začala pomalu honit. Chvíli se jen tak dívala jak se předkožka rytmicky přetahuje přes žalud, potom se podívala na mě jakoby se chtěla zeptat co bude dál.

Řekl jsem jí ať ho zkusí ochutnat. Poslechla a zlehka mi jazykem objela žalud. Lízala mi ho od žaludu až ke kořeni a evidentně se jí to začínalo líbit. „Teď zkus něco lepšího“ řekl jsem jí a naznačil, aby si ho vzala celého do pusy. Nechtěl jsem aby se začala dávit a proto jsem k ní příliš nepřirážel, ale i přesto si ho brala do pusy čím dál větší kus. Když už jsem měl pocit, že to nevydržím, řekl jsem jí aby s tím přestala a lehla si na záda. Poslechla a rozvalila se na posteli a já viděl jak má celý klín urousaný.

Klekl jsem si mezi její nohy a pomalu jsem jí ho přiložil mezi pysky. Zlehka jsem jím zakroužil a pomalu centimetr po centimetru jsem ho do ní začal zasouvat. Když jsem narazil na její panenskou blánu na okamžik jakoby trochu trošku ztuhla, ale jenom na okamžik. Najednou jako by už chtěla být skutečnou ženou ke mně vší silou přirazila. Malinko zasténala, ale to už jsem byl uvnitř.

Chvíli jsem počkal, než se mi přizpůsobí a zkusil jsem přirážet. Podle jejich vzdechů jsem poznal, že se jí to líbí a že jsem jí nezpůsobil téměř žádnou bolest. Pomalu jsem se blížil k vyvrcholení a chtěl jsem, aby viděla jak to vypadá.Vytáhnul jsem ho z ní, kleknul si k jejímu obličeji a po pár lehkých pohybech rukou jsem jí to nastříkal do její otevřené pusinky. Všechno to statečně spolykala a šťastně se na mě usmála. „To ale snad není všechno zeptala se“ a v tu chvíli jsem pochopil, co všechno mě ještě čeká …..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *