Příběh jako ze snu

Mám kamaráda s kterým jsme již za svobodna chodili rádi popíjet do hospůdky. Dnes jsme již oba ženatí a můj přítel si vzal krásnou o 10 let mladší ženu. Jeho žena se mi velice líbí, protože mám rád brunety a často jsem si představoval její černě oděnou kundičku.

Jednoho dne, nebo spíše večera jsme si zašli zase spolu na pár piveček a jeho žena mě řekla ať si to doma zařídím jak chci, ale že bych mohl přespat u nich. Já jsem s radostí souhlasil, a ani jsem nečekal, co na mě ten večer ještě čeká. S kamarádem jsme se ale ten večer trochu zdrželi a vraceli jsme se už když jeho krásná žena spala. Nechtěli jsme ji rušit, jelikož si lehla do vedlejšího pokoje a nám přenechala společné lože.

Když jsme se najedli, šli jsme si lehnout, jelikož kamarád byl již řádně zmožen, ale mě moc spát nechtělo. Chvíli jsem jen tak ležel, ale když jsem slyšel jak přítel odchrupuje, tak jsem se zvedl a šel se do kuchyně napít. Při návratu jsem po očku nakoukl do vedlejšího pokoje, kde spala jeho žena, protože jsem se chtěl pokochat její krásou.

Ležela v posteli na zádech, levou nohu měla trochu pokrčenou pod peřinou, ale druhá noha byla odhalena. Nemohl jsem si nevšimnout jejího nádherného tmavého klína, jelikož měla krátkou noční košilku a ještě navíc trochu vyhrnutou. Tento výjev ještě dokresloval noční měsíc. Přišel jsem potichu ještě blíž a stál jsem od ní asi metr. Náhle se ale pohnula, ještě víc se natočila ke mě a roztáhla nohy. Pravou ruku měla na podbřišku, ale teď sjela pomalu rukou do svého klína a počala si svou roztomilou huňatou broskvičku jemně hladit.

Chvíli jsem ji takhle již značně rozechvělý pozoroval a sledoval, jestli se neprobudila. Nic takového se však nestalo, a proto jsem se odhodlal a klekl si vedle ní. Když jsem viděl jak si slastně ve spánku hladí chmýří a prsty jemně masíruje štěrbinku, neodolal jsem a začal ji v tomto erotickém snu pomáhat. Lehce jsem ji začal hladit po stehně, jen tak zlehounka, aby se neprobudila. Ale když jsem zpozoroval, že dále nerušeně pokračuje, počal jsem ji líbat nohy. Přibližoval jsem se stále blíže k jejím prstům, které hladily kundičku. Lehce jsem se dotkl jazykem prstů na ruce a ona jako by mě vyslechla, uvolnila svou jeskyňku pro můj jazyk. Ten začal zlehka lízat její štěrbinku, tak jemnou a nevinou. Současně jsem čichal tu nádhernou vůni ochlupeného pahorku, krásně vyholeného do malého trojůhelníku.

Když jsem bral její pysky mezi své a slastně je nasával, tak jsem pocítil, jak se ve snu začíná pohybovat naproti mým ústům. To mě ještě víc vydráždilo a už mě bylo úplně jedno jestli se probudí. Počal jsem ještě důkladněji dobývat její již značně provlhlou štěrbinku. Nasával jsem její již otevřenou jemnou kundičku a při každém nasátí se ještě více prohnula v pase.

Po tomto něžném a krásném úvodu jsem odhalil svého bivoje a odkryl i druhou nohu z pod peřiny. Jednou rukou jsem masíroval její kundičku a druhou jsem vjížděl pod košilku, abych nahmatal její malá, ale velice pevná ňadra se ztopořenými bradavkami. Najednou se ve slastném vzdychání znovu pohnula a já se lekl, že se probudila, ale ona pokrčila obě nohy a doširoka je roztáhla. To byla výzva k tomu, aby i můj bivoj si užil to, co před chvílí můj jazyk.

Vklouzl do ní tak zlehka, jako kdyby tam byl stále. Její kundička byla přímo mokrá, teplá a ještě ne moc vytahaná, čímž mého bivoje velice dráždila a měl jsem co dělat, abych nevystříkl hned. Potom jsem začal pomalu přirážet, ale postupně jsem zesiloval a zrychloval tempo, až do dlouhého překrásného vyvrcholení. Dívka při posledních úderech mého bivoje již tak hlasitě vzdychala, že jsem se bál, aby se můj přítel neprobudil. Naštěstí spal vklidu dál a já jsem ještě dlouho ležel a užíval si tohoto spojení.

Když jsem ji opouštěl, tak jsem z lehka zakryl její překrásný tmavý klín košilkou a v slastném rozpoložení jsem šel spát. Ráno při snídani, když byl přítel na toaletě se mi svěřila, že měla překrásný erotický sen a v tom snu si představovala, jak se s ní miluju. Dodneška nevím, jestli opravdu spala, nebo to jen tak hrála, ale na věci to nic nemění. Bylo to pro oba to nejlepší zakončení nádherného večera.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *