Skorofotr I.

Neměl jsem ho rád hned od počátku. Byl mi nesympatický hned od toho okamžiku, co si ho máma poprvé přivedla domů a on už u nás zůstal. Táta umřel před třemi lety a od té doby jsme žili s mámou a mladší sestrou sami. Až za tři roky začala máma chodit na „schůze“ večer a mnohdy ani nepřišla domů. Druhý den pak byla celá nesvá a snažila se nám to se ségrou nějak vynahradit. No a pak přišel ten večer, kdy skorofotr přišel poprvé.

Ten večer šla opět máma na nějakou strašně důležitou schůzi a tak jsme zůstali se sestrou sami doma. Předpokládali jsme, že se jako již tradičně, protáhne až do rána. Už jsem skoro usínal, když se náhle ozval hluk odemykaných dveří a pak nějaké halasné zvuky. Slyšel jsem mamku jak někoho napomíná aby tolik nehlučel. Že už děti spějí a do ložnice, že musíme přes obývák kde spí syn. Odpovědi jsem nerozuměl, ale to se již otevřely dveře a v nich stála mamka. Sedl jsem si na postel a mžoural na ní rozespale. Ona se provinile usmívala a řekla, že vede hosta, že to je její nový přítel a že bude u nás chvíli bydlet, než si sežene svůj byt. Viděl jsem na ní, že měla trochu špičku a nejistě stála na nohách. Vtom jí někdo hrubě odstrčil a ve dveřích se objevil On.

Typický seladon, blond vlasy a modré oči, v ruce kufřík a na tváří umělý úsměv. „Helou, já jsem René a ty jsi určitě Petr, viď? Máma mně o tobě moc vyprávěla. Doufám, že se spolu budeme vycházet v dobrém!“ řekl suverénně a hned se otočil na mámu. „Tak pojď a nestůj tady jako sloup. Kde budeme spát?“ hrubě jí pobídl a plácl jí přes zadek. Máma se na mně provinile podívala a řekla: „Doufám Péťo, že budeš s panem René vycházet dobře, udělej to kvůli mně!“ řekla téměř prosebně a otevřela dveře do ložnice.

René jí odstrčil, vešel do ložnice a zůstal stát mezi dveřmi. Rozhlížel se a pak spokojeně prohlásil: „No postel vypadá dobře, na ní se nám bude dobře mrdat!“ řekl a šibalsky mrkl na mě okem, až jsem se začervenal. Copak copak, snad se nestydíš, vždyť už jsi chlap ne?“ pokračoval v mém dobírání, ale máma ho postrčila do ložnice a zavřela za nimi dveře. Slyšel jsem jak mu něco vyčítá a on na ní něco volá a pak už jsem slyšel jenom divné zvuky přecházející v matčino sténání a jeho hekání. Náhle zařval a bylo ticho.

Od toho dne u nás bydlel a nevypadalo to na to, že by si sháněl jiný byt. Do práce nechodil, byl prý nějak nemocný a peníze si vyžadoval na mámě. Vůbec se na mě neohlížel jako bych byl vzduch a sestry taky ne, byla ještě malá. Jeden večer se vrátil z hospody dost pozdě, už se blížil konec filmu na který jsme s mámou koukali, sestra už spala. Vešel do dveří, celý rozesmátý a viditelně opilý a hned se hrnul k mámě. „Ukaž kozy, chce se mi mrdat!“ začal jí rozepínat župan a odhalovat její prsy. Máma jej začala odstrkovat ať se trochu zklidní, že jsem tady přeci já. „No a co má být. Proč by nemohl taky vidět tvoje kozy? Vždyť je vlastně viděl dřív než já?“ chechtal se svému vtipu a násilím rozhalil mámě župan na hrudi a uchopil její prsy do rukou. „No pojď se podívat na kozy svý mámy, má je pěkný, ale to ty určitě víš, vždyť jsi je cucal dřív než já?“ volal na mně opile a chechtal se mým rozpakům. Máma měla skoro v očích slzy, ale nedokázala mu nic říci.

Nakonec mi poručil abych si na ně sáhl a předváděl mi máminy prsy jako housky na krámě. Bylo mně hrozně stydno a nejvíce mně štvalo vědomí, že takové krásné prsy ohmatavá takový drban jako byl René. To už si rozepínal a stáhnul kalhoty a táhl mámu za ruku mezi své nohy. „Tak nedělej drahoty a vem ho do ruky, vím, že si ráda hraješ s mým čurákem!“ nutil mámu, ale ona se bránila, že jsem tady přece já a aby se mírnil, že si půjdou lehnout do ložnice. „Ne, chci tě ošukat tady a on ať to vidí. Stejně ví, co v ložnici děláme a už není žádný cucák!“ řval René na mámu a stáhl z ní župan až zůstala stát nahá.

Studem si zakryla jednou rukou klín a druhou rukou prsy, ale on jí otočil zády k sobě, povalil na gauč na kterém jsem seděl a bez ohledu na mně jí začal rukama sahat a jezdit mezi nohama a osahávat její prsa. Čekal jsem, že ho máma odstrčí, ale ona náhle divně změkla a začala divně dýchat a sténat. To už měl René stažené i slipy a já uviděl jak mu stojí jeho čurák. Nebyl nic moc, viděl jsem na obrázcích větší, ale mámě se asi líbil, protože ho nechala, aby jí ho najednou začal strkat mezi nohy!

Než jsem se nadál, tak René vrazil mámě čuráka mezi nohy až vyjekla. Začala volat ať jdu pryč tak jsem odešel do ložnice a lehl si do máminý postele. Byl jsem v šoku, tušil jsem už cosi o sexu a tak, ale aby začal někdo před mýma očima šukat mojí mámu bylo i na mě trochu moc, i když se přiznám, že mě to vzrušilo. Ležel jsem a přemítal si v hlavě to co jsem viděl. Slyšel jsem jak vedle René heká a máma sténá pod jeho divokými přírazy. Náhle zařval a bylo ticho.

Po chvilce horečného šepotu se rozlétly dveře ložnice a v nich stál René, ještě stále nahý akorát jeho čurák byl scvrklý až k smíchu. „Ta tvoje máma je správná kurva, nestačí jí to jednou chtěla by víc, ale na to já nejsem!“ začal mi vyprávět a cpal se vedle mě na postel. „Proč jsi odešel, mohl sis vrznout, určitě by tě nechala! A mě to strašně vzrušuje, představa, že se dívám jak šukáš vlastní mámu. A nejraději bych chtěl aby tvoje máma asistovala až budu šukat tvojí sestřičku. Už začíná mít pomalu čas na seznámení se sexem!“ zasmál se hrubě a než jsem stačil odpovědět, usnul.

Za chvíli přišla máma, vysprchovaná a s provinilým úsměvem na tváři. Vylezl jsem z její postele a snažil se rukama zakrýt bouli mezi mýma nohama, které si máma určitě všimla. „Víš, nezlob se, ale když se René napije tak se neovládá. A já nechci být zase sama!“ řekla máma omluvným hlasem a já nevěděl, co jí na to říci. Odešel jsem do obýváku a lehl si na gauč, na kterém před chvílí René šukal mojí mámu. Pomyšlení na to mně tak vzrušovalo, že jsem si musel vyhonit čuráka, abych se zbavil toho napětí a teprve pak klidně usnout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *