Noc na koleji I.

Jednou u mě na koleji musel přespat můj kluk, Martin. Měl ráno ve městě nějaké zařizování a nechtělo se mu platit za hotel, tak jsem mu nabídla nocleh na koleji. Na tom není až tak nic neobvyklého, ale já bydlela na výlučně dívčí (nebo ženské) koleji. Večer jsme zašli na večeři a do kina a pak procházkou na kolej. Přes vrátnici jsme přešli v pohodě, vrátná si nás vůbec nevšimla. Chtěli jsme se ještě před spaním osprchovat, což samo o sobě není problém, ale na koleji byla umývárny a sprchy společné na chodbě. Říkala jsem si, že tam teď (o půlnoci) stejně nikdo nebude a vzala Martina s sebou.

Skutečně tam nikdo nebyl. „Koupelna“ na kolejích vypadá tak, že za dvěma řadami umývadel jsou tři sprchové kóje se zašupovacími poloprůhlednými dveřmi. Na Martinovi jsem poznala, že je v dámských prostorách trochu nesvůj, zvlášť, když se měl svléknout donaha a vlézt do sprchy s poloprůhlednými dveřmi. Když si odkládal oblečení, pořád se ohlížel, jestli tam někdo není nebo někdo nejde. Nechala jsem ho sprchovat a zatím si čistila zuby.

Dívala jsem se na něj. Za poloprůhlednými dveřmi nebyl vidět úplně jasně, ale zase bylo podle určitých věcí zcela zřetelně poznat, že se tam nesprchuje ženská. Odskočila jsem si na záchod. Tam jsem uslyšela ženské hlasy, které se stále přibližovaly, až jsem poznala, že do umývárny vešly nějaké holky. Za chvíli jsem slyšela jejich tlumený smích. Když jsem pak vešla do umývárny, přímo u sprch u umyvadel stály tři holky, myslím, že z nižšího ročníku (jedna z nich mi přišla o hodně mladší), oblečené jen v tričku a kalhotkách. Myly se v umyvadle, hihňaly se a pořád sledovaly sprchujícího se Martina.

Mám za to, že o nich Martin neměl ponětí. Zato holky na něj měly skrze sklo poměrně dobrý výhled. Nevím proč, ale pocit, že tři cizí holky pozorují mého nahatého přítele, se mi docela líbil. Řekla jsem si, že holkám neřeknu, že patříme s Martinem k sobě a postavila jsem si k jednomu z umyvadel. Holky se po mě ohlížely, jako by chtěly zjistit, jestli jsme tam s Martinem spolu. Nehnula jsem ale ani brvou.

Jedna z nich, štíhlá blondýna s vlasy až na zadek, pak došla ke sprchám, svlékla se donaha a vlezla do sousední sprchy (i ona byla skrze sklo poměrně zřetelně viditelná). Zbývající dvě byly skloněné nad umyvadlem, něco si šeptem povídaly a skoro pořád se hihňaly. Pak se jedna z nich narovnala a přetáhla si tričko přes hlavu. Pak si ještě narovnala kalhotky a vytáhla si je co nejvíc nahoru, aby se co nejvíc zařízly (i tak byly dost vykrojené). Druhá si tričko nechala.

Říkala jsem si, co chtějí dělat, jestli chtějí Martina svést, nebo jenom přivést do rozpaků. Líbilo se mi to čím dál víc a tak jsem si řekla, že tomu nechám volný průchod. Vysvlékla jsem se donaha a vlezla jsem si do poslední volné sprchy. Rychle jsem se osprchovala, abych o něco nepřišla. Byla jsem moc zvědavá na Martinovu reakci. Když jsem vypnula sprchu, zjistila jsem, že Martin se už taky nesprchuje, protože jsem neslyšela téct vodu. Rychle jsem otevřela dveře a sáhla pro osušku. Všimla jsem si, že ta holka, která si před tím sundala tričko, stojí u umyvadla už úplně nahá. Neoblékala jsem se, jen jsem se zabalila do osušky a vrátila se ke „svému“ umyvadlu…

Skrze dveře jsem viděla, že se Martin utírá do ručníku. Už určitě věděl, že nejsme v umývárně sami. Po chvilce vyšel ven a na sobě měl slipy. Ta nahá holka se odlepila od umyvadla a zeptala se Martina, jestli je ve sprše volno. On odpověděl, že samozřejmě. Bylo na něm vidět překvapení. Z vedlejší sprchy vyšla ta blondýna, na sobě měla jen bílé kalhotky. Obrátila se na Martina a zeptala se, co že tam dělá, že to jsou dívčí koleje. Martin se podíval na mě a chtěl říct, že je tu se mnou, ale já si dala, bůhvíproč, prst před pusu. Martin tak duchapřítomně odpověděl, že má půjčený pokoj od kamarádky.

Řekl, že se omlouvá, ale že se chtěl jenom umýt a že umývárna byla prázdná. Odpověděla, že se vůbec nic neděje a když dodala, že je příjemné překvapení vidět v tomhle klášteře nahého kluka, tak Martin trochu zčervenal. Ona pak řekla, že se jmenuje Klára a zeptala se Martina, jestli mu nebude vadit, když si nevezme tričko, že ho má celé mokré. Martin odpověděl, že když to nebude vadit jí, tak jemu určitě ne.

Mezitím za ním ze sprchy vykoukla ta holka (úplně nahá), co se sprchovala po Martinovi. Zavolala na tu jedinou oblečenou holku, podle oslovení Petru, ať ji podá osušku. Klára jí, říkala jí Martina, na to řekla, že si klidně může dojít sama, že tomu klukovi to nevadí. A tak si ještě mokrá nahá Martina opravdu sama došla kolem Martina pro osušku (ačkoli jsem ženská, musím uznat, že vypadala nádherně). Klára si mezitím čistila u umyvadla zuby, prsy se jí nad umyvadlem rytmicky pohupovaly.

Jak znám Martina, tak se mu to muselo líbit. Potom se šla sprchovat Petra, jediná vypadala, že se trochu stydí, protože si u sprchy tričko svlékala váhavě, kalhotky si sundala až ve sprše. Utírající se Martina se Martina zeptala, jestli tady studuje, Martin odpověděl že ne, že je ve městě jenom na výletě. Martina pomalu přecházela do útoku. Požádala Martina, jestli by jí nepomohl utřít záda (a to Martin rád). Když byly záda suché, tak poprosila i o břicho. Martin neodmítl a já (a určitě jsem nebyla sama) si všimla, že mu začínají růst slipy.

Martina poděkovala a zeptala se, jestli může na oplátku taky něčím posloužit. Martina nenapadlo nic jiného, než odpovědět, že on už je suchý. A Martina byla v tu chvíli na koni a řekla, že všechno se dá napravit. V mžiku Martinovi stáhla slipy, nastrkala ho do sprchy a pustila na něj vodu. A pak měla Martina co utírat. Martinovi se to líbilo, penis mu stál jako svíčka. Už jsem nevěděla, co všechno bych si ještě umyla, abych mohla stát u umyvadla a dívat se.

Mezitím přišla k Martinovi Klára, klekla si před něj a jeho stojící klacek mu vzala do pusy. Kouřila mu ho, zatímco Martina ho začala líbat. Martin se na mě stačil jenom podívat, abych ho uklidnila, tak jsem jenom zakývala. Byla jsem moc vzrušená, dole v rozkroku jsem cítila úplnou povodeň. Holky se vystřídaly, teď kouřila Martina a Klára se s Martinem líbala. Za chvilku Martina vstala a vystrčila na Martina zadeček. Martin na nic nečekal a vrazil jí ho tam zezadu.

Nevím jak to popsat, ale dívala jsem se, jak můj kluk vráží penis do cizí holky a já nejenže nejsem naštvaná, mě se to dokonce líbí. Vsunula jsem si dva prsy do mušličky a dráždila jsem si poštěváček. Mezitím Martin vystřídal Martinu za Kláru, divoce do ní přirážel, až Klářina velká prsa lítala od břicha až k hlavě. Ze sprchy vyšla Petra a nahlas řekla, co že ona. Martin vytáhl penis z Kláry a otočil se k Petře. Petra poklekla a začala ho Martinovi pomalu kouřit. Za chvíli Martin začal stříkat, něco Petra pochytala do pusy, zbytek jí nastříkal do obličeje. Martina si ho přitáhla a doslova vycucávala zbytky spermatu. Klára opřela Martina o umyvadlo a rukou mu zpracovávala penis, dokud zase nestál.

To už jsem to nevydržela já, sundala jsem si osušku a přišla k Martinovi. Bylo to poprvé, co jsem Martinovi vzala penis do pusy, holt příklady táhnou. Pak jsme se vystřídali, Martin si kleknul přede mě a začal mi lízat tu povodeň dole. Pak vylízal pičky i Kláře, Martině i Petře. Martina pak navrhla, abychom šli všichni k nim na pokoj. Všichni byli pro.

Na pokoji holky bleskově srazily všechny tři postele k sobě a vzniklo tak velké letiště. Říkala jsem si, že když už jsem se k Martinovi neznala doteď, budu to hrát dál a budu dělat to samé, co holky. Holky se asi rozhodly Martina ještě víc rozrajcovat, lehnuly si vedle sebe, doširoka roztáhly nohy a prsty se samy dráždily. Přidala jsem se k nim. Martin se jenom díval na to, jak si čtyři holky hladí to, čím pánbůh ženský obdaroval a chlapům to nedal. Potom opět jednu po druhé důkladně vylízal. A pak začalo to nejdivočejší milování, jaké jsem zažila.

Martin, jako jediný vybavený penisem musel opíchávat nás všechny, my jsme mu vypomáhaly tím, že jsme se navzájem líbaly, hladily a nakonec i lízaly mezi nohama. Martina pak Martinovi navrhla sázku, prý o basu šampaňského, že se do všech nedokáže vystříkat, že to prostě čtyřikrát nedokáže. Martin na to přistoupil, vyklidily jsme letiště a první přišla na řadu Klára, Martin se s ní miloval klasicky, po chvíli jí semeno nastříkal do mušličky.

Dlouho netrvalo a Martinovi zase stál, tentokrát na něj nasedla Petra a po chvíli rajtování na koníčku se do ní Martin udělal. Teď už se Martinovi nechtěl postavit, musela jsem ho dlouho rukou a jazykem „roztleskávat“, než byl zase schopný. Miloval se se mnou zezadu, už si dával načas, holt to už nešlo tak rychle. Nakonec jsem ale přece jenom ucítila v mušličce teplo, moc spermatu to nebylo, ale přece.

Poslední přišla na řadu právě Martina, bylo na ní vidět, že se snaží, ale věc se nedařila. Nakonec nám navrhla, že bychom Martinovi předvedly lesby show, že by se mu třeba postavil. A tak jsem se s ostatními na letišti hladila, líbala, dráždila poštěváčky neznámým holkám a lízala Martinovo semeno z jejich piček. Docela se mi to líbilo, chlap je chlap, ale tohle rozhodně nebylo k zahození. Pak jsme se podívali na Martina, seděl na posteli, díval se na nás a penis v ruce mu rostl do provozních rozměrů. Nakonec jsme zase vyklidily letiště a Martin se začal milovat s Martinou, pro oba to asi bylo náročné, protože Martin se ne a ne udělat. Vystřídali moře poloh, nakonec přece jenom začal stříkat. Šampus byl jeho.

Všichni jsme byli zpocení a ulepení od spermatu, šli jsme tedy se osprchovat, tentokrát všichni najednou. Během sprchování jsem prozradila, že patříme s Martinem k sobě. Klára mě pak překvapila tím, že řekla, že to ví, protože nás viděla přicházet na kolej a pak nás všechny slyšely, že se jdeme sprchovat. A tak šly taky. Pak už jenom sledovaly, jestli budu protestovat, nebo ne. Šampus prý zítra koupí, ale že si pro něj musíme zítra k nim na pokoj přijít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *