Skorofotr IV.

Od toho večera jsme se z mámou milovali každý den, nemohli jsme se toho ani jeden nabažit. Já protože to bylo pro mne něco zcela nového a vzrušujícího, máma protože se jí to se mnou líbilo a ona jako náruživá žena milování potřebovala k životu. Začali jsme zkoušet různé polohy které by lépe umožňovaly náš styk v jejím stavu, nejlepší byla poloha zezadu na boku, případně když se máma opřela o pelest postele a široce roztáhla nohy, abych do ní mohl vniknout zezadu a dostal se do její pochvy co nejhlouběji. Milovali jsme se náruživě ale přitom opatrně, abychom mámě neublížili v jejím těhotenství. Poznal jsem, jak je její pochva citlivá na vnější vjemy díky většímu prokrvení sliznice, to samé platilo i o jejích prsech. Máma mě ráda kojila a tím si ulevovala od tlaku mléka ve svých prsech.

Tak ubíhaly týdny, já jsem již zcela přirozeně spal s matkou v ložnici a odrážel požadavky sestry, že tam chce spát taky. Nakonec přišlo to, co se stát asi muselo. Ten večer jsme šli brzy do postele a já se chystal k milování, když mě však máma překvapila nesmělým odporem.“Víš, už nemůžeš do mě, abychom něco neprovedli, musíme již jen tak se mazlit!“ dodala s omluvným úsměvem a já jsem, ač zklamán, jí musel dát za pravdu. Začal jsem jí mazlit a hrát si s jejími prsy, které byly čím dál tím větší ač jsem se snažil odsávat přebytečné mléko, způsobující mámě bolestivý tlak ve zvětšujících se prsech. Nakonec jsme přešli do polohy, při níž oba ležíme na boku k sobě, ale s hlavou u pohlaví toho druhého.

Mamka jemně sála a kouřila můj nalitý pyj, zatímco já jí něžně jazykem lízal pysky pochvy naběhlé krví a vzrušením. Mamka si občas vyndala pyj z úst a dráždivě s ním jezdila po svých prsech a bradavkách smějíc se tomu, jak sebou můj pyj tím slastným vzrušením pocukává a poškubává. „Podívejme se, jak se tvému miláčkovi líbí moje prsa!“ smála a strčila si pyj opět do úst, zatímco já nemohl odpovědět, protože jsem měl jazyk zabořený ve hlubině její vzrušené a horké pochvy.Byli jsme v nejlepším, když se rozlítly dveře a vešla rázně setra. „Já chci ležet s vámi, já sama spát nebudu. Když tu může spát brácha, tak já taky!“ dodala a začala nabírat k pláči pro případ, že by jí matka chtěla odmítnout.V tom si všimla jak jsem zcepeněli překvapením a v jakých polohách nás našla. Oči se jí rozevřely překvapením a ona na chvíli ztratila řeč.

„No co to děláte, mami, to snad není možné, ty děláš bráchovi to co chtěl na mě ten tvůj amant!“ zvolala překvapeně a nevěřícně na nás zírala.“Tak ty se tady miluješ s bráchou a mě klidně necháte samotnou v pokoji. No to přece není žádná spravedlnost“! křičela na nás zlostně a bylo vidět, že jí to strašně mrzí. „Víš maličká, já se s Petrem již nemůžu milovat, podívej se v jakém jsem již stavu. Tak se jenom tak mazlíme, aby nám bylo dobře!“ omlouvala se máma, ale sestra ječela dál: „Ale já se chci taky takhle mazlit, když může brácha tak já taky!“ volala s pláčem sestra až jí máma přitáhla k sobě. Objala jí se slovy: „Ale ty jsi ještě maličká holka, ty se ještě nemůžeš takhle mazlit!“ snažila se omluvit máma, ale sestra trvala na svém. „Tak se podívej jaká mám již prsa a měsíčky jsem také již měla, takže jsem vlastně dospělá ženská, to jsme se již učili!“ trvala na svém a bez uzardění si svlékla košilku a stála na dotvrzení svých slov před námi nahá.

Měla pravdu, její prsy se již vyvíjely a určitě je měla větší než většina jejích vrstevnic. Tělíčko měla štíhlé a smyslné, že skutečně sváděla k milování. Na potvrzení svých slov strčila mámě do úst jeden svůj prs a současně se chopila jejího. Naše ruce se přitom na matčiných prsech setkaly a já cítil jak je horká a chvěje se vzrušením. Společně jsme začali laskat prsy naší mámy zatímco naše rty se nad její hlavou přisály v polibku. Máma se k nám přidávala a svýma rukama našla naše pohlaví. Cítil jsem jak se její zkušené prsty obemkly okolo mého nateklého pyje a začala ho zkušeně honit, zatímco svojí druhou ruku měla zasunutou v maximálně možné míře v broskvičce své dcery.

Společně jsme se mazlili a hráli si se svými přirozeními až jsme byli vzrušení k nevydržení. „Mamko, já chci aby Petr strčil svýho ptáčka do mě, tak jako ho strkal do tebe. Chci cítit jaké to je, jestli tak krásné jak se píše!“ škemrala dychtivě sestra, chvějíc se slastí pod účinky práce máminých prstů ve své broskvičce. „Ale broučku já nevím, vždyť ti může udělat dítě jako v sobě nosím já! A to bys přece nechtěla!“ dodala máma, ale sama podléhala vzrušení z té představy, jak pomáhá při souloži svých dětí. Úplně tekla při té představě a nakonec neodolala.

Přesunula se nad sestru tak, aby mohla ústy mezi její nohy. Začala sestřino panenské pohlaví laskat svým jazykem až začala sestra sténat slastí. Jej jazyk kmital v kundičce dcery a ta se již začínala svíjet slastí. V tu chvíli máma přestala a přivolala mě posuňkem mezi sestřina kolena. Uchopila můj pyj a několika rychlými pohyby jej vrátila do stavu plné pohotovosti.Jakmile s ním byla spokojená, přitáhla mne za něj mezi sestřiny nohy a nasadila jej na okraj sestřiny uzoučké kundičky. Vtom okamžiku mě začala plácat po zadku a naznačovat, jak se mám do sestry dostat. Začal jsem tlačit čím dál tím větší silou a cítil jak se můj pyj protlačuje do těsné kundičky sestry, zatímco ona se kroutí pod tím novým nezvyklým tlakem.

Pomalu jsem zasouval pyj do sestřiny kundičky aby si zvykla na můj nástroj, když jsem narazil na nějakou překážku, až sestra lehce leknutím vykřikla. Ihned jsem pyj vytáhl ale ona začala téměř hystericky křičet, ať ho dám zpět, nebo to nevydrží. „Tak už jsi připravená holčičko, neboj se i když to ze začátku zabolí, ale pak ti to ta slast vše vynahradí!“ šeptala povzbudivě máma dceři do ucha, zatímco já se začal připravovat na konečný útok. Znovu jsem vsunul pyj do sestřiny broskvičky až k překážce tvořené panenskou blanou. Máma nás pozorně sledovala a náhle podstrčila svojí ruku pod sestřin zadeček. „Tak a pořádně zatlač, uvidíš jak to půjde dobře!“ pokynula máma a já začal vší silou tlačit pyj do bránící se sestry. Ta bolest v protrhávané bláně nutila sestru křičet a bránit se proti tomu tlaku. Snažila se ode mne odtáhnout, ale v tom nastoupila máma. Její ruka tlačila sestřin zadeček zpět proti mému klínu a současně jedním prstem hledala a našla sestřinu zadní dírku, smáčenou potoky dceřinných šťáv.

Díky té vlhkosti mámin prst lehce zajel do sestřina zadečku a ona divoce vykřikla a prudce vyrazila klínem vzhůru, aby se zbavila toho divného tlaku ve svém zadku. Vtom okamžiku jsem zatlačil i já a náhle sestřina blána praskla a můj pyj zajel až na dno sestřiny kundy. To vykřikla sestra podruhé, zatímco máma jí jemně pracovala prstem v zadečku, dráždíc tak i tuto cestičku do jejího těla. „Ách maminko to bolí, to je krásné co mi děláš v zadečku, maminko to je krásné co cítím ve své buchtičce!“ volala sestra celá zmatená z těch nových vjemů. Můj pyj byl těsně sevřen úzkou sestřinou kundičkou, takže jsem s ním nemohl skoro ani hýbat. Jen s úsilím se mi povedlo pyj vytáhnout a opět zasunout . Postupně si však její buchtička zvykala a přizpůsobila se rozměru mého pyje.

Za chvíli jsem mohl v sestřině broskvičce jezdit téměř jako v mámině, ač sestřina byla mnohem užší. Máma přitom líbala sestřiny ještě nerozvité kozičky, věnujíc největší pozornost jejím bradavkám, lákajícím k políbení svojí něhou. Sestra pomalu zapomínala na bolest způsobenou protržením její panenské blány a čím dál tím více se poddávala slasti z milování. Náhle jsem ucítil jak maminka přiložila ruku k její buchtičce, dotýkajíc se přitom mého pyje. Mamka začala svými prsty laskat malý poštěváček, vystupující na vrchní části její kundičky a sestře to způsobovalo nečekanou slast. Její sténání zesílilo a sestra se začala chvět nastupujícím orgasmem. Ještě několik přírazů a sestra divoce vykřikla a vzepjala se proti mně. Máma přitiskla své rty na její a tlumila tak divoké výkřiky slasti, provázející sestřin orgasmus. Svaly její buchtičky se svíraly na mém pyji nevídanou silou až mě to pomalu bolelo.

Cítil jsem, že i mé vzrušení stoupá, když mne náhle vyrušil matčin hlas. „Péťo, ne abys do sestřičky vystříkl! To nesmíš v žádném případě!“ rozhodla a nemilosrdně ze sestry můj nedočkavý pyj vytáhla. Sestře to již moc nevadilo, byla již hotová a snášela vytažení mého pyje bez protestů. Ale mně to vadilo šíleně. Zaskučel jsem vzteky ale mamka mě nenechala mučit. Lehla si přede mne tak, že jsem klečel za její hlavou a přitáhla si můj pyj mezi své prsy. „Udělej se mamince mezi prsa, šíleně mě to vzrušuje!“ řekla vzrušeným hlasem. Začal jsem pomalými pohyby jezdit v sametovém sevření její prsů podporovanými dlaněmi jezdit sem a tam jako ve velké pochvě, přičemž mamka vždy olízla špičku žaludu jakmile se objevila mezi prsy. Cítil jsem se jako v nebi, zatímco sestra zvědavýma očima pozorovala mámu jako by chtěla od ní pochytit její zkušenosti.

Už už se zdálo, že budu stříkat mámě mezi prsy, když v momentě, jak máma ucítila první záchvěvy v mém pyji, pevně sevřela jeho kořen prsty a znemožnila tak výron semene. Přesunula si sevřený pyj do úst a povolila sevření prstů. Několikrát zapumpovala po mém pyji a již jsem se vzpínal slastnou křečí a s mocnými záškuby začal chrlit do matčiných úst gejzíry semene. Viděl jsem s jakou chutí je přijímala a přitom ještě více dráždila můj pyj aby ze mne dostala vše do poslední kapky, zatímco já vrážel svůj pyj mámě skoro až do krku.

Trvalo to několik minut, než jsem se konečně zklidnil a zůstal znaveně ležet vedle své spokojené sestry. Ta ležela a sladce se usmívala štěstím z jejího prvního milování. Mamka nás tiskla k sobě jako kvočna, rovněž spokojená z toho, že získala nového milence. Od tohoto dne jsme se milovali se sestrou rovněž skoro denně, protože byla vášnivá po mámě, vždy však za účasti mámy. Měla strach, abych náhodou neudělal sestře to, co jí udělal její bývalý milenec. Ale to už je jiný příběh a o tom možná někdy jindy. Na svého bývalého milence Reného – našeho skorofotra, si již máma nikdy nevzpomněla…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *