Skorofotr III.

Zbytek večera uběhl v podivném klidu a tichu. Již jsem skoro usínal když jsem slyšel skrz dveře do ložnice jak máma usedavé pláče. Vstal jsem a šel se podívat co se s ní děje. „Proč brečíš mami, buď ráda, že ten debil je pryč!“ utěšoval jsem jí stojíc před postelí na níž máma usedavě plakala. „Když já jsem tak smutná, že budu zase sama a já se samoty bojím!“ štkala usedavě a slzy jako hrách jí stékaly po tvářích. „Ale mami vždyť nejsi sama, máš mě a sestru a my tě máme rádi a nikdy na tebe nebudeme tak oškliví jako byl ten René!“ vyslovil jsem s opovržením jméno toho gigola. Máma se na mě smutně pousmála a vztáhla ke mně ruku. „Tys tak hodnej kluk, ty tomu ještě nerozumíš! Pojď na chvilku ke mně ať se trochu uklidním!“ řekla a znova se rozplakala. Lehl jsem si vedle ní na místo které mi vedle sebe udělala a pevně jí objal. „Tak už neplač, nemáš proč. Určitě si najdeš chytřejšího chlapa než toho blba!“ utěšoval jsem jí. Cítil jsem jak sebou její tělo škube vzlyky a současně jak krásně hřeje a voní.

Náhle jsem si uvědomil, že ležím vedle své mámy a objímám jí okolo krku, cítím vůni jejího těla a tu nádhernou slast z dotyku. Hladil jsem jí po tvářích a vlasech a ramenech, zatímco ona se ke mně přitiskla a svými slzami smáčela mojí tvář. Objímal jsem jí okolo ramen zachvívajících se pláčem a začal jí líbat na tváře a ústa. Její vzlyky se zklidňovaly a já si náhle všiml, že se začínáme líbat ne jako syn s matkou ale milenec s milenkou. Naše ústa se vpíjela do sebe a mamka začala jazykem jezdit po mém patře a zajíždět až hluboko do úst. Její tělo náhle nějak zvláčnělo a ona se již ke mně tiskla celou hrudí. Cítil jsem její vystouplé bříško a nalité prsy na své hrudi. Mamka mě pevně objala okolo krku a líbala čím dál vášnivěji. „Ty můj malý chlapečku, ty jseš na mně tak hodný a já byla taková zrůda, odpusť mi to!“ škemrala a tiskla se ke mně.

Cítil jsem její tělo na svém a tu nádhernou vůni ženy a jejích vlasů až se mi začala točit hlava a já ztrácel přehled o tom co dělám. Začal jsem mámě její polibky vracet se stejnou vášní která nás oba rozpalovala a cítil jsem, jak ve mě stoupá žádostivost. Ve slabinách jsem cítil divné chvění a můj pyj se začal nemilosrdně zvedat. Styděl jsem se a současně stále více rozpaloval, stejně jako máma. Její ruce mě k sobě tiskly stále vášnivěji, zatímco moje již beze studu začaly zkoumat její nalité prsy, tlačící se na mojí hruď. Poprvé v životě jsem ucítil slast držet v ruce plné ňadro a ještě navíc vlastní mámy. Zvědavě jsem studoval jejich nádherný tvar, pevnost a pružnost, objevoval nalévající se bradavky na jejich vrcholcích. Matka už určitě cítila jak se k ní tiskne můj tvrdnoucí a vzrušením bobtnající pyj, protože náhle sjela jednou rukou mezi moje nohy a nedočkavě jej vzala do ruky, až jsem se vzrušením zajíkl.

„Ten je nádherný, ten bych chtěla cítit v sobě!“ šeptala mi horečně do ucha a pohrávala si s mým pyjem až jsem viděl sedmé nebe. Neodolal jsem a i já jsem se vydal rukou zkoumat místo mezi jejíma nohama. Nenarazil jsem na žádnou houštinu chlupů, matka byla vyholená jak si to poručil její René. Narazil jsem na mokro mezi jejíma nohama, řinoucí se z její pochvy. Poprvé v životě jsem se dotkl tohoto nástroje slasti a byl jsem překvapen jak je horká a mokrá. Pysky její pochvy byly již široce rozevřeny vzrušením, musela být strašně nadržená, stejně jako já, a současně odulá těhotenstvím. Zasténala když ucítila moje prsty v sobě a začala zmateně šeptat: „Ale to nesmíš, do maminky nemůžeš strkat ruce, to se přece nedělá!“ a současně v rozporu se svými slovy svojí rukou tlačila moje prsty hlouběji do sebe.

Začal jsem čím dál zvědavěji zkoumat vnitřek její pochvy zatímco máma rukou honila přes pyžamo můj pyj. Již nebylo ani stopy po pláči a převládalo vzrušení. „Vidím, že tvůj čuráček potřebuje pomoc aby se ti ulevilo, ty můj maličký!“ šeptala vzrušeně matka a jezdila zkušeně rukou nahoru a dolů po mém pyji. Já jsem do jezdil prsty po její pochvě a především po poštěváku, který se vyzývavě tyčil čekajíc na mé laskání. Nevěděl jsem pořádně co a proč dělám ale hlavně, že se to mámě líbilo tak jako mně. Mamka mě v tom utvrzovala svým stále hlasitějším sténáním. Během chvíle již sténala zcela hlasitě tak jak jsem jí slýchával za dveřmi ložnice než René do vystříkal svojí šťávu a přestal. „Ano, dělej mi to takto něžně, hezky pomalu, potřebuji to!“ vyrážela mamka ze sebe a poddávala se mému laskání, nezapomínajíc přitom na můj pyj.

Další chování mě překvapilo. Laskal jsem máminu pochvu jak nejlépe a nejněžněji jsem uměl když náhle hlasitě vykřikla a prudce se vzepjala svým klínem proti mé ruce. Lekl jsem se, ale ona ihned zvolala ať proboha nepřestávám, přičemž jsem cítil jak se stěny její pochvy na mé ruce stahují a cukají, roníc ze sebe ohromné množství šťáv. Máma volnou rukou pevně tlačila mojí ruku do sebe a přirážela proti ní svým klínem jako divá, divoce sténajíc a svíjejíc se slastí. Nepřestávala jsem s laskáním dokud se její tělo neuvolnilo a ona opět spočinula v klidu na posteli. To jsem již i já cítil, že se se mnou něco děje. V pyji mi začalo náhle cukat a matka okamžitě sevřela prsty okolo jeho kořene a zabránila tak předčasnému výronu semene. „Ne, ještě nestříkej, ještě si s tebou chvilku pohraju!“ šeptala vzrušeným hlasem a s menší námahou si klekla přede mne. Přece jenom její bříško znemožňovalo klidný pohyb. Než jsem se nadál, vsála máma můj nabobtnalý pyj do úst a já ucítil strašně krásný sání a lízaní jazykem a rty. Už to nešlo, máma povolila sevření kořene pyje a než jsem stačil vykřiknout ohromnou neznámou slastí, pyj sebou mohutně škubl a vyplivl ze sebe ohromný gejzír semene přímo do matčiných úst.

Máma pevně držela můj pyj ve svých ústech, hladíc jej svým jazykem bez ohledu na to, že ten s mohutnými záškuby do jejích úst chrlil gejzíry semene. Viděl jsem s jakou chutí saje můj pyj a polyká mé semeno. Uměla to skutečně perfektně, jak mi René jednou vyprávěl a já poznal na vlastní kůži, že nekecal! Akorát jsem si nikdy neuměl představit, že ho bude kouřit mně, svému synovi. Ležel jsem již bez hnutí na zádech, úplně mimo vnímání a jen si vychutnával tu slast doprovázející výstřiky semene do matčiných úst. Konečně z něho vydolovala poslední kapky a já se pomalu probíral z toho slastného poblouznění. Bylo to nádherné a já toužil po tom, aby to nikdy neskončilo.

Začal jsem znovu mamku líbat a ona mi polibky oplácela stejně vášnivě. Její ruka dál zpracovávala můj pyj potěšena, že zůstal v téměř v nezměněném stavu. Znovu jsem rukama hladil její prsy a nakonec jsem neodolal a začal je přímo líbat. Líbal jsem je po celé ploše, jeden a potom druhý, nakonec jsem zkoumal ústy i naběhlé bradavky. Vzal jsem jednu do úst a jemně sevřel mezi rty, až mámě unikl sten slasti. Jak jsem rty stiskl, vytekla z bradavky kapka sladkého mléka, jak byly již její prsy plné. Zaskočilo mě to ale máma jen tiše zašeptala: „Ano, jen saj mé mléko tak jako když jsi byl ještě maličký, chci tě znova cítit jak saješ mé prsy!“ a tiskla mi hlavu na svůj prs. Změnil jsem trochu polohu a opatrně si na ní lehl tak, abych jí svojí váhou netlačil na bříško, trčící vzhůru. Tím se můj pyj dostal mezi její nohy a já na něm ucítil vlhkost její pochvy.

Jak se hýbala, ocitl se náhle pyj přímo na její kundičce a ona to brala jako snahu strčit jej do ní. „Ale to přece nesmíme, vždyť jsem tvoje matka!“ šeptala horečně mě líbajíc a v rozporu se svými slovy si sama můj pyj nasadila na okraj své pochvy. „Viď, že budeš něžný a budeš na mě hodný, můj miláčku!“ šeptala dál hlasem třesoucím se vášní a vzrušením, zatímco se vzpínala proti mně svým klínem. Náhle se můj pyj ocitl v sevření vlhkého, horkého masa a já za matčina úpění zajel až na dno její pochvy. „Áááách to je krása!“ zasténala máma a rukama tlačila můj zadek co nejhlouběji do sebe. Cítili jsme, že nám trochu překáží její vystouplé bříško, ale v tu chvíli nám to nevadilo. Mamka mi naznačila pohybem rukou na mém zadku jak si mám počínat a já v ní začal oparně jezdit sem a tam, zatímco ona se zavřenýma očima vzdychala slastí.

Připadal jsem si jako v nebi. Šukal jsem svojí těhotnou mámu, a její kundička tiskla můj pyj sametovým stiskem. Všechno uvnitř její pochvy bylo nějak nateklé a zduřelé, krví nalitá sliznice intenzivněji než jindy přijímala všechny dráždivé podněty a způsobila, že mamka za chvíli začala opět křičet slastí. Tentokrát jsem pocítil přímo na svém pyji jak se začínají stěny její pochvy cukat a kroutit blížícím se orgasmem. Máma se divoce vzepjala proti mému klínu a s divokým výkřikem prožívala svůj orgasmus,způsobený pyjem jejího syna. Pocítil jsem obrovskou něhu a lásku a snažil se jí co nejlépe uspokojit a současně co nejněžněji, abych jí v jejím stavu nijak neublížil.

Jezdil jsem opatrně v matčině svíjející se pochvě a cítil jak se okolo mého pyje řinou ven proudy jejích šťáv. Máma mě tiskla ústa na své prsy a já je něžně sál a líbal, zatímco se ona pomalu zklidňovala a její tělo sebou přestalo cloumat. „A teď hezky stříkej ty, můj maličký, vystříkej se do své maminky ať ucítím tvé semeno dopadat do hlubiny mého těla!“ vyzývala mě máma vášnivě a začala mě protipohyby svého klína přirážet. Nemusela mě vůbec pobízet, její orgasmus mne natolik vzrušil, že jsem během několika přírazů opět pocítil jak se v mém pyji žene semeno vzhůru. Tentokrát však máma nechala můj pyj volný a tak se semeno mohlo hrnout svobodně ven. Divoce jsem se vzepjal a vystříkl první dávku semene do matčiny dychtivé pochvy. Znovu a znovu se moje tělo samovolně vzpínalo ve slabinách a chrlilo do matčina břicha další a dávky semene, zatímco já jsem zcela nevědomky hlasitě křičel slastí. Bylo to silnější než já, vůbec jsem nebyl schopen svoje smysly ovládat.

Cítil jsem jak se mámina pochva opakovaně stahuje a povoluje v sevření mého pyje a ždímá tak ze mne vše, co jsem měl připraveno k výstřiku. Bylo to neuvěřitelně krásné a já se nemohl nabažit toho pocitu slasti, s nímž jsem stříkal semeno do pochvy své mámy. Máma viděla jak jsem z tohoto svého prvního milování vyveden z míry a neustále mě hladila, povzbuzovala a uklidňovala. Konečně jsem do ní vystříkl poslední dávku, její pochva naposledy vysála můj pyj a já znaveně vyjel z mámy ven. Klesl jsem zcela vyčerpán vedle ní, zatímco ona mně něžně objímala a děkovala za nádherné chvíle, které jsme spolu prožili. „Bylo to s tebou nádherné, to mi věř, byl jsi výborný milenec. Kam se hrabe René, teď vidím jak jsem byla hloupá!“ šeptala mi do ucha zatímco já jsem jí líbal na prsa. „Já chci maminko, aby ses milovala pouze se mnou, sama říkáš jak se ti to líbilo!“ překvapil jsem mámu svojí myšlenkou.

A se slibem, že tomu tak bude jsem spokojeně usnul, znaven únavou z milování s vlastní mámou. Netušil jsem, že ona ještě dlouho nespí a přemítá o všem, co se stalo. Nakonec se pousmála, naposledy mě políbila na ústa a rovněž usnula…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *