Baletní choreograf

Je mi 30 let a jsem choreografem v jednom divadle. Už odmalička mě fascinoval balet. Byl to sice neobvyklý koníček pro mladého hocha, ale mě bavil. Už nějaký ten pátek se svým koníčkem živím.

Připravovali jsme moderní balet na představení. Od premiéry nás už dělil jenom týden a já jsem stále nebyl spokojen s choreografií. Na place jak říkáme jevišti jsem si nechal pouze dvě baletky, se kterými jsem připravoval scénu a ostatní jsem poslal domů, ať nám tu nepřekážejí.

Petra s Evou byly oblečeny za chudé venkovské dívky. Evě bylo 19 a Petře 18 let. Obě byly velmi talentované a krásné. Petra menší dlouhovlasá bruneta a Eva krásná blondýnka. Obě toho měly po čtyřech hodinách dost, proto jsem souhlasil s krátkou přestávkou. Eva odběhla někam do zákulisí a já zůstal na jevišti jenom s Petrou. Ta se po chvíli sesunula na zem. Vysílením jenom ležela a sbírala síly. Já jsem měl dost času, abych si konečně Petru prohlédl.

Byla tu nová. Krásná prsa tak akorát do ruky. Opálené štíhlé nohy. Pěkný obličej a vždy usměvavý výraz ve tváři. Jenom teď se tvářila jako při posledním tažení. Bylo mi jí docela líto a dal jsem jim pro zbytek dne volno. Cestou do kanceláře mě trápily výčitky svědomí. Premiéra se blíží a já jim dám volno.

Nikdy jsem nikoho nešpehoval a tato představa se mi vůbec nezamlouvala. Něco mě však táhlo. Chtěl jsem vidět Petru jak se sprchuje. Věděl jsem, že správce provrtal otvor, kterým šlo vidět do dámských sprch. Šel jsem do skladiště a čekal jsem, až holky přijdou do sprch.

Petra s Evou zanedlouho přišly. Byly už nahé. Až teď jsem mohl zjistit, že Petra je opálená po celém těle. Nemá na sobě bílý proužek od kalhotek. Ten pohled mě natolik vzrušil, že jsem musel vytáhnou svůj penis z kalhot a začít si s ním hrát. K mému překvapení pustili vodu jen z jedné sprchy. Navzájem se začaly umývat. Věnovaly se hlavně prsům.

Eva položila Petru na záda. Pomalu se sklonila k Petřině kundičce. Začala jazykem kroužit kolem otvůrku lásky. Já jsem myslel, že zešílím. Přestal jsem sledovat děj ve sprše a rychle jsem honil svého ptáka. Okamžitě to na mě přišlo. Mohutný výstřik. Semeno přistálo o dva metry dál na podlaze.

Vrátil jsem se zase do reality. Eva s Petrou jsou v šedesát devítce a vzájemně si laskají své jeskyňky lásky. Přišlo to na ně téměř současně. Byl to skvělý pocit dívat se na dvě krásné dívčí těla zmítající se v orgasmu.

Odešel jsem ze skladiště a zamířil si to k dámským šatnám. Znal jsem Petřiny rodiče. Byli nábožensky založení a určitě by nebyli rádi, kdyby se dozvěděli, že jejich dcera se oddává lesbickému sexu. Čekám na Petru před šatnou. Za 10 minut za hlasitého smíchu vyjde Eva s Petrou ven ze šatny. Ani si mě nevšimly. Musel jsem na Petru zavolat, aby si mě všimla. Rozloučila se s Evou a následovala mě do mé kanceláře.

Řekl jsem jí co jsem viděl a že hodlám vše říct jejím rodičům. Petra zkameněla. Ne však nadlouho. Hned poté, co se vzpamatovala z prvotního šoku mi začala nadávat co si to dovoluji ji špehovat a tak podobně. Když zjistila, že to se mnou ani nepohnulo, změnila téma hovoru. Začala mě prosit, ať to neříkám rodičům, že udělá cokoliv. Cokoliv… cokoliv, znělo mi v hlavě. „V osm u mě doma. Ne, že se zpozdíš. Doma řekni, že budeš spát u kamarádky.“

V osm hodin zazvoní zvonek. Jdu otevřít. Jen prohodíme ahoj a já zavírám dveře. Otočím se a odcházím do obýváku sednout si k televizi. Petra přijde za mnou. „Odteď mi budeš říkat pane,“ a ještě dodávám: „vysvleč se.“ Můžeš si na sobě nechat jen spodní prádlo. „Dones mi víno z ledničky.“

Díval jsem se, jak se přede mnou prochází polonahá dívka. Udělala se mi boule v kalhotách. Petra přichází s vínem a nalévá mi. „Běž udělat večeři,“ přikázal jsem. Vytáhl jsem péro z kalhot a začal ho honit. Byl jsem tak vzrušený, že k výstřiku mi stačilo jen pár pohybů rukou. Vystříkal jsem se na talířek, který jsem měl připravený vedle sebe. Napil jsem se vína a zavolal Petru. Podal jsem jí talířek a se slovy tu máš medicínu jsem jí vybídl, ať vše slíže. K mému překvapení splnila můj příkaz na výbornou. Vše slízala a se slovy: „děkuji pane“ se na mě usmála.

Petra servírovala večeři. Sobě prostřela na druhém konci stolu. Péro se mi dralo ven z kalhot a tak když se Petra chystala usednout ke stolu jsem ji zastavil. „Nejdřív mi ho pořádně vykuř.“ Nebudu přece obědvat se stojícím pérem. Petra mi začala stahovat kalhoty. Jen co vysvobodila můj penis hned ho lapila svými ústy. Začala mi olizovat a sát žalud. Rukou si hrála s mými koulemi. Přirážel jsem tolik, že Petra musela cítit mou kládu až v krku. Upozornil jsem Petru, že už budu. Petra ještě párkrát projela jazykem po mém penise a už jsem to do ní stříkal. Petra vše labužnicky slízala. Ještě mi očistila penis, poděkovala a mohli jsme jít večeřet.

Po večeři jsem Petru odnesl do ložnice. Položil jsem jí na postel. Dlouze jsem jí políbil na ústa. Musel jsem Petře říct, že rodičům nic neřeknu a pokud už nechce dál pokračovat, tak nemusí. I tak mi připravila neopakovatelný zážitek. Petra mě dlouze políbila a zašeptala mi do ucha, že má jedno přání. Je stále panna a se mnou se jí to natolik líbilo, že by byla ráda, kdybych já byl jejím prvním. S tím jsem mohl jen souhlasit.

Vášnivě jsem laskal Petřiny kůzlátka. Pohrával jsem si s bradavkami. Ty trčely hezky zpříma. Přesunul jsem se k mušličce. Jazykem jsem laskal závojíčky. Pomalu jsem zasunul jeden prst do jeskyňky. Petra začala rychleji dýchat a její steny musely být slyšet až na ulici. Jakmile jsem se jazykem dotkl poštěváčku Petra sebou začala házet a na prstě jsem ucítil sevření její kundičky. Kundí šťávy tekly proudem. Měl jsem co dělat, abych je všechny slízal.

Po chvíli se Petra probrala. Chtěla, abych jí ho tam vrazil. Prstem jsem začal hrát s poštěváčkem. Petra už zase začala téct a hlasitě sténat. Nechtěl jsem ji dovést k dalšímu orgasmu. Alespoň ne teď. Na chvíli jsem přestal.

Vzal jsem penis do ruky a zavedl jsem jej do kundičky. Byla rozkošně teplá a úzká. Naštěstí byla dost mokrá a tak to šlo. Narazil jsem na panenskou blánu. Políbil jsem Petru a zašeptal jí do ucha, že to trochu zabolí a pak bude ženou. Ještě jsem polaskal její prsy a mohutně přirazil. Petra vykřikla bolestí a do očí se jí vehnaly slzy. Rukou jsem hladil její prsy a stále v ní jezdil. Zpozoroval jsem na Petře, že už bolest ustupuje a převládá pocit vzrušení. Já jsem se dostal do varu a Petře už také moc nechybělo. Začali jsme mohutně přirážet. Petra se začala zmítat v mohutném orgasmu. Kundička se stáhla kolem mého ocasu a to už bylo na mě moc. Mohutným výstřikem jsem zakončil tuto neopakovatelnou soulož.

Chvíli jsme jen tak leželi a potom jsme se šli společně umýt. Já jsem se věnoval důkladnému umytí Petřiných koziček a kundičky a ona mi na oplátku důkladně umyla můj pyj. Natolik jsme se vzrušili, že jakmile jsme se vzájemně usušili odnesl jsem Petru do ložnice.

Zeptal jsem se, jestli taky nechce odpanit zadeček. Po chvíli váhání souhlasila. Klekla si na všechny čtyři a vyšpulila prdelku. Vytáhl jsem ze šuplíku lublikační gel a pořádně jím protřel Petřin zadní otvůrek. Zasunul jsem do ní svého utahováka. Šlo to obtížně. Pomalu jsem v ní začal jezdit a rukou jsem hladil její ňadra. Netrvalo dlouho a cítil jsem, že orgasmus se už blíží. Na chvíli jsem přestal. Nechtěl jsem to nijak uspěchat. Začal jsem zuřivě přirážet. Rukama zpracovával kůzlátka. Semeno vystříklo tak prudce, že Petra zařvala vzrušením a v orgastických křečích spadla na postel. Ještě chvíli jsme vedle sebe nehnutě leželi, než jsme usnuli…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *