Zprzněná I.

Konečně přišlo dlouho očekávané pozvání. Dost se jí líbil a její sebevědomí procházelo těžkou zkouškou, protože se stále k ničemu neměl. A najednou nabídka divadla s večeří při svíčkách. Nedokázala odolat šanci na nevinný flirt. Manželovi se vymluvila, že jde pařit s kamarádkami a ve svých nejkrásnějších šatech vyrazila prožít krásný večer.

Divadlo i večeře byly fantastické a nezdráhala se ani přijmout pozvání na skleničku u něj doma. První polibek jí příjemně rozrušil, ale agresivní francouzák a ruka pod sukní jí rychle vrátili na zem. Měla chuť jen na lehký flirt, na nic jiného. Manžela měla ráda a nikdy nepřemýšlela o nevěře. Fakt, že si občas s někým vyšla brala jako projev své svobody, ale její hranice byla právě ten příjemný polibek.

Trvala na svém, že už musí jít domů, že večeře i divadlo byly hrozně fajn, ale že už vážně musí, manžel čeká a zítra ráno musí do práce… Zkoušel jí přemluvit nejprve galantně i něžně, ale když pořád vedla svou, došla mu trpělivost a vrazil jí facku, až upadla na postel.

„Co si myslíš ty děvko, já vysolím talíř za večeři, dřepím s tebou dvě hodiny v divadle a ty pak řekneš jen: díky, bylo to fajn? Roztáhnout pořádně nohy a hekat do rytmu, to má být tvoje díky! Nebo ti mám vlepit ještě jednu, abys líp rozuměla, ty čubko?“

Na její vzlykot reagoval opravdu dalším políčkem, vlezl za ní na postel, obkročil jí, chvatně rozepnul zip svých kalhot, slipy odsunul stranou a vyvalil svůj tuhnoucí ohon. „Ber ho do huby a kuř jako o život, ty pičo, nebo ti zmaluju ksicht, že tě tvůj starej nepozná!“ Chabě se bránila se sevřenými rty, ale když na ní dosedl, pevně chytil její vlasy a bezohledně tlačil její hlavu ke svému rozkroku, strachy bez sebe poslušně otevřela pusu. Vzápětí jí tam zarazil svoje péro až po chlupy, v první chvíli se zdálo, že jí udáví.

Bez skrupulí jí začal brutálně šukat do pusy. Cítila, jak jí opuchají rty a otéká nos po jeho zuřivých přírazech. Její hlavu pevně svíral, aby mu neuhnula ani o milimetr, naopak protipohyby jí doslova nabodával na svůj vzteklý ohon. Navalovalo se jí na zvracení a před očima měla rudou mlhu. Najednou ho z její pusy chvatně vytrhl, bleskurychle jí vyhrnul šaty, vytrhl krajku jejích kalhotek a vzápětí jí tvrdě napíchl.

Vykřikla bolestí a oči se jí zalily slzami. Nevěnoval tomu pozornost, nalehl na ní celou vahou, bolestně roztáhl její nohy, doslova jí valchoval a s úžasnou frekvencí mrdal až na doraz. Za necelou minutu zařičel slastí, zaťal nehty do jejího zadku a vystříkal se hluboko do jejího těla.

Chvíli na ní ležel a vychutnával poslední záškuby svého orgasmu. Pak z ní slezl, papírovým kapesníkem utřel zpocené čelo, ruce, urousaný penis a okolí zipu kalhot, zapnul se, urovnal si košili a kravatu. Přešel k minibaru a nalil si sklenku whisky. Pomalu upíjel a zamyšleně se díval na zprzněnou ženu. Vzlykala na posteli, stružky slz jí zasychaly na zarudlých rozžhavených tvářích. Šaty měla stále vyhrnuté a z naběhlého pohlaví jí líné vytékalo slizké sperma. Na velkém bílém zadku začínaly modrat podlitiny po jeho stisku. „Co furt řveš, ty krávo! Vždyť si to chtěla! Na nějaké mazlení máš svého manžílka! Už mě neser a vypadni!“ Nakonec jí stále ještě brečící vystrčil na chodbu a zabouchl za ní dveře.

Týden se na něho nemohla ani podívat, stále cítila to hrozné ponížení a bolest, kterou jí způsobil. Každý den svému manželovi v slzách přísahala, jak ho miluje a aby aspoň částečně odčinila svůj pocit viny, dopřávala mu vybrané lahůdky a s úlevou mu podržela kdykoliv o to projevil zájem.

Nechápal její slzy ani její aktivitu, ale blahem doslova slintal. Jí to ale od pocitu viny vůbec nepomáhalo. Nejhorší bylo, že se jí ten zážitek znovu a znovu vracel a pocity, které v ní vyvolával se nedaly jednoznačně označit za nepříjemné. Snad proto plna vnitřního zmatku přijala nabídku, že jí zaveze domů po odpoledním školení. Nebyla schopna s ním příliš konverzovat, seděla v jeho mazdě a tupě zírala předním sklem před sebe. On byl hovorný jako vždy, rozšafně vyprávěl o politice a blížících se volbách. Seděla jako ve snách, až najednou se napružila „Kam to jedeme?“

Uklidňoval jí, že jí chce jen něco ukázat, ale jí se už rozbušilo srdce, cítila, jak začíná rudnout, a když odbočil na lesní cestu v panice se stáhla ke dveřím auta. Zastavil v lese a upřeně na ni pohlédl. „Mám pocit, že se mi poslední dobou nějak vyhýbáš. Nebyla jsi vždycky taková netykavka…“

Nevnímala pořádně, co říká, jenom v tranzu opakovala, že chce domů, že má ještě hodně práce. Zhrubl mu hlas. „To už tady jednou bylo! Tak mě zase neser!“ Vyděšeně sledovala, jak vystoupil a přešel k její straně auta. Otevřel dveře „Vystup!“ přikázal. Když se k tomu neměla, chytil jí za paži a vytáhnul ven. Opakovala „Nenene…“ jako kulomet.

Přitiskl jí prst na ústa a ona vyděšená zmlkla. Přejel rukama po jejím krku, který lehce stiskl a se zřejmým požitkem sledoval, jak je rudá a rozechvělá. Pak se k ní naklonil, že se rty skoro dotýkal jejího ucha a šeptal „Chybělo ti to, ty kurvo, co? Manžílek tě určitě tak hezky nenaprcá! Tak dělej, vysleč se!“ Očima vytřeštěnýma jak tenisáky na něho zírala.

„Dolů s těma hadrama ty pičo, nebo ti mám zase pomoct?“ Sevřenou pěstí zprudka bouchnul nejdříve do své dlaně a když na něj dál jenom zírala, zasadil jí tvrdý úder do břicha. Zkroutila se a z očí se spustily prameny slz. „Tak dělej krávo!“ Chvatně se svlékala, vyděšeně po něm pokukovala, stydlivě si přikrývala ňadra a rozkrok.

„Úplně do naha!“ velel. Díval se na ní, jak před ním nahá stojí a stydlivě se choulí. „Na kolena!“ Poslušně poklekla. „Popros! Jestli tě nemám proliskat, tak popros o mého čuráka! Hezky nahlas řekni: Chci tvého čuráka, prosím, prosím ..“ Ponížená udělala, co chtěl, a v okamžiku už zase měla v puse jeho tvrdnoucí ohon. Chytil pevně její hlavu a tvrdě jí šukal do pusy, jako minule. Po chvíli ji prudce popadl za podpaží, zvedl ze země, obrátil zády k sobě a ohnul o kapotu své mazdy.

Cítila chlad metalízy na svých ňadrech. Zarazil svůj kolík do ní zezadu a brutálně ji jel. Slyšela sama sebe, jak hlasitě sténá. Jeho stehna pleskala o její vyšpulenou prdel a chlupy jeho ohanbí jí lechtaly na roztažené řiťce. Zmáčená kunda chlípně mlaskala a přesto, že byla tak mokrá a roztažená, měla pocit, že cítí každou naběhlou žilku na jeho obrovském čuráku.

Držela mu jako kobyla. „Tak co čubko, už se ti to začíná líbit? Tvůj starej tě asi tak neprotáhne, co?“ sípěl. „Drž pičo, drž! Jen drž ty pičo, jen drž!“ vzrušeně hekal. Chytil jí pevně za ramena a s čurákem zaraženým až na doraz se s blaženým chrochtáním mohutně vysemenil do jejího vzpínajícího se těla.

Zhluboka dýchala a vnímala rozlévající se horkost v klíně. Vzápětí pocítila chladivý závan, když z ní svůj ohon vytáhl. Překvapená cítila, jak jí zarazil prsty hluboko do zmučené kundy a vytékající sperma jí rozmázl po říťce. Sevřel se jí svěrač, když se jí do promáznuté díry pokoušel zastrčit prst. Odpovědí byl zuřivý stisk její prdele a když to nepomohlo, pěstí jí udeřil do zad, až se jí před očima zatmělo.

Podlomila se jí kolena a zhroucená na kapotě se naprosto podvolila. Jeho prsty zkusmo protáhly její anál a vzápětí do něj začal cpát svůj ochabující ocas. Protože byl polotvrdý a sotva poloviční proti předchozímu stavu, a také díky rozmazanému chámu, který posloužil jako lubrikant, zastrčil ho do ní bez větších problémů. Pevně jí zachytil za boky, jeho prsty se bolestivě zaryly do jejího těla tak, že se zapřel za její pánev. Začal jí mrdat do řitě.

Důkladně jí protahoval, měnil rytmus a chvíli jí projížděl celou délkou svého pomalu tvrdnoucího penisu, pak se zarazil hlouběji a jebal kratšími přírazy, chvíli se držel na samém kraji její svírající se řiťky. Jeho ohon se jí v zadku zvětšoval a jak tvrdnul, zintenzivňovaly se i jeho přírazy.

Plakala ponížením. Cítila, jak její kunda teče, neúprosný píst v její prdeli z ní vytlačoval vystříkanou mrdku. Měl jí napíchlou na svém péru a chytil jí za prsa. Tvrdě jí jel a tahal za její velká ňadra směrem k sobě. „Udělám ti z prdele tunel ty sviňko! Máš kozy, jako vozy!“

Mrdal jako o život. Pot se z něj lil, ale na intenzitě neubíral. Její kůže už byla doslova spálená z ustavičného smýkání po kapotě. Trvalo to už hrozně dlouho a tělo jí úplně zradilo. Něco v ní povolilo, slzavé řeky stékaly po tvářích, ucvrkávala v rytmu přírazů a nesmírně ponižující orgastické křeče škubaly její kundou i svěračem. Se zřejmým potěšením si jí vychutnával.

„Z toho se pochčiješ, ty děvko!“ a táhlým „Jo! Jo! Jooooo!“ přivítal, když se tak skutečně stalo. Drtil její roztažené půlky i naběhlá vemena, až je měla v jednom ohni. Konečně jeho ohon vybuchl hluboko v její prdeli a ona přitom křičela spolu s ním, protože se přitom zcela v rozporu se svou vůlí šíleným způsobem udělala.

Byla jako ve snách, když jí vezl domů. Nemluvili. Doma se nemohla na manžela ani podívat. Zamkla se v koupelně, dlouho se sprchovala. Před očima jí běžely výjevy jako ve filmu. Viděla sama sebe, jak drží, zvířecky mohutný ohon zaražený v prdeli a v kundě. Prohlížela si stopy po mrdačce na svém těle. Hladila svoje podlitiny, prsty objížděla svoji řiťku a cítila, jak je zduřelá a naběhlá. V náhlém popudu se začala honit a v duchu se přitom vracela ke svému zprznění. Nesmírně vzrušená se nakonec udělala tak, že si musela kousnout do hřbetu ruky, aby nekřičela.

Pokoušely se o ní mdloby a stále se nemohla zbavit obrazu sebe sama při brutální šukačce. Se zoufalou jistotou si uvědomila, že mu nedokáže už nikdy vzdorovat, že jí definitivně zlomil, a že mu podrží už kdykoliv a jakýmkoliv způsobem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *